Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 13:08   #3541
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wreszcie się zdecydowałam na depilację laserową. Zapisałam się do Laser Delux, więc jeśli któraś z Was tam chodzi, to możecie mi w PW napisać swoje nazwisko żeby były zniżki Zaczynam hardcorowo, bo od bikini.. W piątek mam próbę
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:15   #3542
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.

Z dobrych wieści, oficjalnie skończyłam bikini 5 zabiegów i babeczka stwierdziła, że nie chce mnie już widzieć, chyba, że na innej partii. Śmiesznie to wygląda, tak mało punkcików wokół bikini. Druga, jeszcze milsza rzecz, żeby nie tracić zabiegu, zrobiła mi wewnętrzną stronę ud. Z przodu mam tylko meszek więc nie było sensu także praktycznie jeden zabieg na uda mi odpadł A najlepsze, że zamiast 350 zł za głębokie bikini zapłaciłam 250. Miałam ochotę ją ucałować Dogadałyśmy się też co do warg, gdyby coś tam się jeszcze pojawiło ( a tego się spodziewam, bo głębokie robiłam tylko 3 razy), to załatwi mi je punktowo przy jakimkolwiek innym zabiegu. Chociaż stwierdziła, że i tak jest ich mało.
Gdyby nie ten ból, uznałabym ten dzień za na prawdę udany


Pytałam o różnice mocy Dueta i LS i zrozumiałam to tak jak tu podawano, że chodzi o wielkość głowicy. Jeżeli jest większa to moc powinna być mniejsza żeby naświetlanie nie było zbyt mocne. Na LS maksymalnie jest 60J! Wow, 38 już mi poparzyło skórę! Nie wiem, chyba trzeba by mieć skórę jak słoń żeby wytrzymać 60.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 21:51   #3543
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.
To bardzo ważna informacja dla tych co jeszcze nie próbowali (np. dla mnie). Wprawdzie różnie mogą ludzie oceniać działanie znieczulenia, ale Twoja ofiara nie poszła na marne!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Z dobrych wieści, oficjalnie skończyłam bikini 5 zabiegów i babeczka stwierdziła, że nie chce mnie już widzieć, chyba, że na innej partii.
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Druga, jeszcze milsza rzecz, żeby nie tracić zabiegu, zrobiła mi wewnętrzną stronę ud. Z przodu mam tylko meszek więc nie było sensu także praktycznie jeden zabieg na uda mi odpadł A najlepsze, że zamiast 350 zł za głębokie bikini zapłaciłam 250. Miałam ochotę ją ucałować Dogadałyśmy się też co do warg, gdyby coś tam się jeszcze pojawiło ( a tego się spodziewam, bo głębokie robiłam tylko 3 razy), to załatwi mi je punktowo przy jakimkolwiek innym zabiegu.
Myślę, że po tym co przeczytałam trafiłaś na bardzo fajny gabinet i profesjonalną obsługę. Moce wydają się dobrze dobrane, zabieg dokładnie wykonany i nie ciągną z Ciebie kasy na siłę. Pewnie już gdzieś pisałaś gdzie chodzić, ale chyba warto go polecić jeszcze raz dla potomnych .


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Na LS maksymalnie jest 60J! Wow, 38 już mi poparzyło skórę! Nie wiem, chyba trzeba by mieć skórę jak słoń żeby wytrzymać 60.
Poprawka, maksymalnie jest 100J. Tylko, że powyżej 60J, można stosować tylko i wyłącznie przy długości trwania puslu 400ms. Ja czytałam badania w których stosowano tak wysokie moce i zastanawiałam się jakim cudem Ci ludzie wyszli bez poparzeń (może nie wyszli po prostu..). Raz tylko na tym forum widziałam doniesienie, że ktoś miał robione bikini z mocą 70J, ale tak to chyba powyżej 45-50J nie używają gabinety szczególnie często.

Natknęłam się ostatnio na ciekawe materiały dotyczące stosowania dłuższych czasów trwania pulsu. Ciekawa jestem bardzo czy ktoś je w ogóle stosuje i jak z tym w praktyce. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę streścić jak już je doczytam.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja po 14, max 16 dniach jestem łysa, nie ważne która to partia ciała.
No właśnie ja jestem już 14 dni po pierwszym zabiegu i trochę włosów zostało. Myślę, że niektóre jeszcze wyjdą, ale tak do 30% zostanie. Pani była dokładna, więc po prostu za mała fluencja była...

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ale się wczoraj uśmiałam. Tżta zainteresował temat depilacji bikini. Wypytywał jak to właściwie działa, ile tych włosków po zabiegu jest mniej itd. Na koniec pyta czy to aż tak boli? Powiedziałam jak jest ! Przemyślał sprawę i mówi: "Nie chcę żeby Cię bolało, jutro Ci kupię tę maść na znieczulenie".
Co za gadzina, zamiast powiedzieć, że dla niego jestem najpiękniejsza bez względu na wszystko, to wybrał mniejsze zło
Chyba mu wykupię jeden zabieg na urodziny + maść oczywiście
Nieźle . Ale mój też mi współczuje, co nie oznacza, że mam nie chodzić :P.
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 06:40   #3544
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Chęć sprawdzenia jak to jest na głębokim bikini bez znieczulenia, okazała się najgłupszym pomysłem ostatnich miesięcy. Brawo ja Bolało dużo bardziej, aż się wzdrygałam, lód też dużo nie pomagał. Nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała i z pachami już nie zaryzykuję.
To mnie przeraziłaś! A jak zdobyć receptę na Emle?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 06:51   #3545
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu :Ehem: Ja do tej pory robiłam 4 razy bikini i 5 pachy (z powodu leków muszę przerwać chwilowo) ani razu nie miałam znieczulenia i przeżyłam. Na pachy wg mnie wogole nie Potrzebne bikini nie powiem ze jest łatwo i przyjemnie, ale da się przeżyć.

Co do emli to czasem mają w salonach maści znieczulajace nie na receptę :Ehem:
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:56   #3546
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
To bardzo ważna informacja dla tych co jeszcze nie próbowali (np. dla mnie). Wprawdzie różnie mogą ludzie oceniać działanie znieczulenia, ale Twoja ofiara nie poszła na marne!



Myślę, że po tym co przeczytałam trafiłaś na bardzo fajny gabinet i profesjonalną obsługę. Moce wydają się dobrze dobrane, zabieg dokładnie wykonany i nie ciągną z Ciebie kasy na siłę. Pewnie już gdzieś pisałaś gdzie chodzić, ale chyba warto go polecić jeszcze raz dla potomnych .




Poprawka, maksymalnie jest 100J. Tylko, że powyżej 60J, można stosować tylko i wyłącznie przy długości trwania puslu 400ms. Ja czytałam badania w których stosowano tak wysokie moce i zastanawiałam się jakim cudem Ci ludzie wyszli bez poparzeń (może nie wyszli po prostu..). Raz tylko na tym forum widziałam doniesienie, że ktoś miał robione bikini z mocą 70J, ale tak to chyba powyżej 45-50J nie używają gabinety szczególnie często.




No właśnie ja jestem już 14 dni po pierwszym zabiegu i trochę włosów zostało. Myślę, że niektóre jeszcze wyjdą, ale tak do 30% zostanie. Pani była dokładna, więc po prostu za mała fluencja była...
Moja "ofiara" Kurcze a to był ostatni zabieg. Nie wytrzymałabym pierwszych bez znieczulenia. Teraz to dopiero do mnie dotarło, jaki ból opisywały tu niektóre osoby...
Nie wiem ile teraz kosztuje Emla ale warto. Mi została resztka pierwszej tubki także jest wydajna i jednak lepiej na tym nie oszczędzać.

Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Zanim weszłam do gabinetu, poprzednia klientka weszła do recepcji zapłacić i od razu chciała się umówić na następny zabieg za 6 tygodni, na co odpowiedziano jej, że skoro jest po pierwszym zabiegu to niech z tym poczeka, bo nie wiadomo czy do tego czasu włoski jej odrosną. Jeżeli będzie ich mało to i tak zapłaci za standardowy zabieg a to się jej nie opłaca... Takie podejście mi się podoba, na pewno nie próbują zedrzeć z ludzi pieniędzy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:58   #3547
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moja "ofiara" Kurcze a to był ostatni zabieg. Nie wytrzymałabym pierwszych bez znieczulenia. Teraz to dopiero do mnie dotarło, jaki ból opisywały tu niektóre osoby...
Nie wiem ile teraz kosztuje Emla ale warto. Mi została resztka pierwszej tubki także jest wydajna i jednak lepiej na tym nie oszczędzać.

Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Zanim weszłam do gabinetu, poprzednia klientka weszła do recepcji zapłacić i od razu chciała się umówić na następny zabieg za 6 tygodni, na co odpowiedziano jej, że skoro jest po pierwszym zabiegu to niech z tym poczeka, bo nie wiadomo czy do tego czasu włoski jej odrosną. Jeżeli będzie ich mało to i tak zapłaci za standardowy zabieg a to się jej nie opłaca... Takie podejście mi się podoba, na pewno nie próbują zedrzeć z ludzi pieniędzy
Ja robiłam 1 zabieg bez znieczulenia, bo naczytałam się na necie że "ból do zniesienia" Na drugi idę już z Emlą.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 10:13   #3548
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, ja na 1 zabiegu byłam znieczulana tylko LODEM, a kurde EMLI no nie kupię, bo jak. Jeszcze mi powiedziała, że mniejsze efekty po EMli były u ludu.
No i będę się we czwartek męczyła z lodem tylko.
A jak mi zwiększy MOC, to tam padnę.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:01   #3549
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
To mnie przeraziłaś! A jak zdobyć receptę na Emle?
Mi wypisała pani doktor normalnie w gabinecie po próbie, nic za to nie płaciłam.

Wiesz, próg ból u każdej osoby jest inny. Może normalne bikini bym jakoś zniosła ale już o głębokim nie ma mowy. Z drugiej strony całe nogi nie były dla mnie żadnym problemem i robiłam bez Emli czy chłodzenia lodem.
Poważnie, nie chcę nikogo straszyć, bo każda z Nas jest inna ale no ja już bym na to nie poszła a jeszcze kilka dni temu Was pocieszałam, że wszystko jest do przejścia Może to kilkunastominutowe mrożenie jest jakimś rozwiązaniem.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja robiłam 1 zabieg bez znieczulenia, bo naczytałam się na necie że "ból do zniesienia" Na drugi idę już z Emlą.
Dać to się da, w końcu jeszcze żyję Nie jestem typem panikary ale teraz też już wiem, że jeżeli ktoś ma możliwość skorzystania ze znieczulenia to nie ma co się zastanawiać.
Zastanawiam się czy siła bólu zależy od rodzaju włosów, w sensie czy np. grube i mocne są bardziej kłopotliwe.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
No właśnie ja jestem już 14 dni po pierwszym zabiegu i trochę włosów zostało. Myślę, że niektóre jeszcze wyjdą, ale tak do 30% zostanie. Pani była dokładna, więc po prostu za mała fluencja była...
Poważnie? 30% to bardzo dużo. Ja bym się jednak zastanowiła czy była taka dokładna? Raz mi się to zdarzyło i to była ewidentna wina osoby przeprowadzającej zabieg. Powtórzono go na tej samej mocy i wszystkie włoski wyszły.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:26   #3550
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

scrabble1 Kochana, a powiedz Ty mi, jaki ból w skali 1-10 odczuwałaś bez znieczulenia, a jaki z EMLĄ?

Bo ja ten zabieg przyszły zrobię tylko z mrożeniem lodem, a następny chyba zrobię z EMLĄ.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:50   #3551
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Poważnie? 30% to bardzo dużo. Ja bym się jednak zastanowiła czy była taka dokładna? Raz mi się to zdarzyło i to była ewidentna wina osoby przeprowadzającej zabieg. Powtórzono go na tej samej mocy i wszystkie włoski wyszły.
Max. 30%, jeszcze nie wiem, może mniej. Część wygląda jakby miała wypaść. Dam im jeszcze tydzień, a potem może zrobię fotę i porównam.

Kurcze, z dokładnością to nie mam porównania do niczego po jednym zabiegu, ale dużą część czasu patrzyłam jak Pani robiła zabieg i strzelała dość gęsto, na zakładkę. Oczywiście wydaje mi się, że zawsze można coś pominąć tak małą głowicą, ale to pojedyncze włosy, a nie np. 15 czy 30% jak się stara być dokładnym. Najgorzej jest z kolanami, ale tam mam najcieńsze włosy.

I tak, grubszy włos absorbuje więcej energii więc grubszy włos=większy ból.
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 12:52   #3552
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli już po 1 zabiegu wszystkie włosy powinny wypaść? A potem odrasta tylko część?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:56   #3553
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tak, po dokładnie wykonanym zabiegu z dobrze dobranymi parametrami powinny wypaść wszystkie włosy. Przez chwilę powinnaś być bezwłosa, a potem zaczynają odrastać włosy, które nie były w odpowiedniej fazie w trakcie 1 zabiegu lub których macierz nie została skutecznie zniszczona (nie wiem ile czasu którym z nich dokładnie zajmuje odrastanie, ale kiedyś powinny wszystkie powyższe włosy odrosnąć ).

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-08 o 12:58
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 12:57   #3554
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A gdyby ten ból porównać do depilowania bikini depilatorem, to jest dużo większy? A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:02   #3555
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
Ja ostatecznie nie wiem. U mnie Pani nie omijała pieprzyków (co oczywiście oznacza, że zostały uszkodzone). Na forum widziałam, że niektóre osoby przeprowadzające zabieg omijają pieprzyki, a niektóre nie. Jednej dziewczynie tutaj Pani zamalowywała pieprzyki na czerwono, ale ponoć to nie pomogło .
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:03   #3556
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ale że jak zostały uszkodzone?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:04   #3557
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
A gdyby ten ból porównać do depilowania bikini depilatorem, to jest dużo większy? A jak to jest z pieprzykami? One są omijanie, czy jak?
Mi te większe omijała, malowała je białą kredką.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:05   #3558
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To znaczy, że miałam na nich strupki po zabiegu.
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 13:09   #3559
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Tak, po dokładnie wykonanym zabiegu z dobrze dobranymi parametrami powinny wypaść wszystkie włosy. Przez chwilę powinnaś być bezwłosa, a potem zaczynają odrastać włosy, które nie były w odpowiedniej fazie w trakcie 1 zabiegu lub których macierz nie została skutecznie zniszczona (nie wiem ile czasu którym z nich dokładnie zajmuje odrastanie, ale kiedyś powinny wszystkie powyższe włosy odrosnąć ).
Dzięki Jak na razie włosy odrastają i żadnej różnicy nie widzę. Poczekam do tych magicznych 14 dni po
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 17:28   #3560
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie podawałam gabinetu, bo jestem z Elbląga a nie ma tu chyba innej wizażanki z mojego miasta więc nie ma sensu.
Ja jestem z okolic Możesz napisać jaki to gabinet? Ja aktualnie chodzę na laser do Salonu Urody Marzeny Gross i póki co jestem zadowolona. Parę lat temu chodziłam na depilację do dr Danuty Dąbrowskiej, chyba w Neolady, czy jakoś tak
southie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:14   #3561
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
scrabble1 Kochana, a powiedz Ty mi, jaki ból w skali 1-10 odczuwałaś bez znieczulenia, a jaki z EMLĄ?

Bo ja ten zabieg przyszły zrobię tylko z mrożeniem lodem, a następny chyba zrobię z EMLĄ.
Oszzzz nie wiem jak to określić stopniowo. Z Emlą też bolało ale nawet nie jęczałam a bez to był dla mnie koszmar. Babeczka rozrysowała sobie partie i poprosiłam ją żeby w głębi robiła to etapami. Chodzi mi o to, że zrobiła np. 3 strzały a potem przechodziła do zupełnie innej części bikini np. już przy udzie. Po prostu nie wytrzymałabym gdyby szła ciągiem od góry do dołu a prędzej dawałam radę. Miałam ochotę się ewakuować

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Max. 30%, jeszcze nie wiem, może mniej. Część wygląda jakby miała wypaść. Dam im jeszcze tydzień, a potem może zrobię fotę i porównam.

Kurcze, z dokładnością to nie mam porównania do niczego po jednym zabiegu, ale dużą część czasu patrzyłam jak Pani robiła zabieg i strzelała dość gęsto, na zakładkę. Oczywiście wydaje mi się, że zawsze można coś pominąć tak małą głowicą, ale to pojedyncze włosy, a nie np. 15 czy 30% jak się stara być dokładnym. Najgorzej jest z kolanami, ale tam mam najcieńsze włosy.

I tak, grubszy włos absorbuje więcej energii więc grubszy włos=większy ból.
W sumie może coś jeszcze wyjdzie. Robisz jakieś peelingi albo masujesz gąbką? Natłuszczasz? Wtedy też łatwiej wychodzą.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czyli już po 1 zabiegu wszystkie włosy powinny wypaść? A potem odrasta tylko część?
Tak, ale nie "część" a duża większość odrasta.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:37   #3562
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Oszzzz nie wiem jak to określić stopniowo. Z Emlą też bolało ale nawet nie jęczałam a bez to był dla mnie koszmar. Babeczka rozrysowała sobie partie i poprosiłam ją żeby w głębi robiła to etapami. Chodzi mi o to, że zrobiła np. 3 strzały a potem przechodziła do zupełnie innej części bikini np. już przy udzie. Po prostu nie wytrzymałabym gdyby szła ciągiem od góry do dołu a prędzej dawałam radę. Miałam ochotę się ewakuować
No u mnie też rozrysowuje sobie partie. Może też powiem jej, żeby robiłą różne partie.
Teraz tak patrz,ę na swoje bikini i odrosło mi jakieś 20%
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 19:55   #3563
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W sumie może coś jeszcze wyjdzie. Robisz jakieś peelingi albo masujesz gąbką? Natłuszczasz? Wtedy też łatwiej wychodzą.
Tak, szoruję się szczotą na mokro i nakładam balsam szorstką rękawicą. Nie cackam się szczególnie, ale jeszcze trochę czarnych kropek mi też zostało.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak, ale nie "część" a duża większość odrasta.
Znalazłam jedno swoje ciekawe moim zdaniem zdjęcie, które trochę obrazuje jak dużo może włosów odrosnąć, albo skąd nagle te "wysypy", o których tu czytałam. Przez dłuższy czas się nie goliłam, tylko skracałam włosy trymerem, bo miałam powyżej uszu podrażnień. Potem pozwoliłam włosom odrosnąć. Dzięki temu widać ile włosów w danym momencie faktycznie rosło, a ile miałam jeszcze "w zapasie" na później .

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-08 o 20:02
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:22   #3564
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Ja jestem z okolic Możesz napisać jaki to gabinet? Ja aktualnie chodzę na laser do Salonu Urody Marzeny Gross i póki co jestem zadowolona. Parę lat temu chodziłam na depilację do dr Danuty Dąbrowskiej, chyba w Neolady, czy jakoś tak
O! Witam się Tak, to u Danutki tak mi się podoba, teraz jest w innym miejscu, całkiem nowy gabinet. Szkoda tylko, że ceny wysokie. Ostatnio znalazłam też salon w centrum gdzie mają laser Desire a ceny o połowę niższe.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No u mnie też rozrysowuje sobie partie. Może też powiem jej, żeby robiłą różne partie.
Teraz tak patrz,ę na swoje bikini i odrosło mi jakieś 20%
Właśnie, na Emli też tak je sobie rozrysowywała ale leciała kawałek po kawałku a teraz nie wytrzymałam.

Co do pieprzyków to zawsze słyszałam, że trzeba je omijać, mam ich trochę i zawsze były pomijane. Moja Mamcia ma jeden nad wargą i kiedy robili jej wąsik, poproszono panią doktor aby go obejrzała i też kazała go ominąć. Ja bym się bała je ruszać. W końcu laser działa na melaninę a w pieprzykach jej jej mnóstwo.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Tak, szoruję się szczotą na mokro i nakładam balsam szorstką rękawicą. Nie cackam się szczególnie, ale jeszcze trochę czarnych kropek mi też zostało.



Znalazłam jedno swoje ciekawe moim zdaniem zdjęcie, które trochę obrazuje jak dużo może włosów odrosnąć, albo skąd nagle te "wysypy", o których tu czytałam. Przez dłuższy czas się nie goliłam, tylko skracałam włosy trymerem, bo miałam powyżej uszu podrażnień. Potem pozwoliłam włosom odrosnąć. Dzięki temu widać ile włosów w danym momencie faktycznie rosło, a ile miałam jeszcze "w zapasie" na później .
Ja też się nie cackam, pierwsze kilka dni tylko uważam.
Na marginesie, jakoś poprzednim razem pojechałam po całości peelingiem z kwasami. Chyba ze 2 dni przed zabiegiem, na szczęście nic się nie stało ale powiem szczerze, że miałam cykora. Jakoś mi wyleciało z głowy, że nie można tego robić.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:59   #3565
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

gdzie w Wawie jest salon, w ktorym lekarz przepisuje emle?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 05:05   #3566
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny,

Jeśli któraś z Was wybiera się na depilację do salonu Laser De Lux to mogę polecić jakąś osobę, która dzięki temu dostaje 20% zniżki na zabieg Ja również dostanę zniżkę - 50%. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na prv.
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:12   #3567
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
gdzie w Wawie jest salon, w ktorym lekarz przepisuje emle?
W każdym gabinecie musi być lekarz. Myślę, że na pewno by Ci nie odmówili tym bardziej, że chcą abyś przyszła do nich na zabiegi. Możesz się umówić na próbę i od razu poprosić o receptę.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:13   #3568
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O! Witam się Tak, to u Danutki tak mi się podoba, teraz jest w innym miejscu, całkiem nowy gabinet. Szkoda tylko, że ceny wysokie. Ostatnio znalazłam też salon w centrum gdzie mają laser Desire a ceny o połowę niższe.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Nie wiem czy widziałaś, że właśnie w Medeście zaczęła się promocja - za 4 zabiegi na łydki/bikini/uda itd. 800 zł. Kusi mnie
Na razie robię bikini w Salonie Marzeny Gross - mają Desire właśnie.
southie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:21   #3569
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W każdym gabinecie musi być lekarz. Myślę, że na pewno by Ci nie odmówili tym bardziej, że chcą abyś przyszła do nich na zabiegi. Możesz się umówić na próbę i od razu poprosić o receptę.
bylam w dwoch i w zadnym nie bylo lekarza...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 12:12   #3570
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ufffff...
Wróciłam po 2 zabiegu na PACHY I BIKINI i 7 zabiegu na ŁYDKI.
Na łydkach miałam prawie najwyższą moc - no jedną z takich większych może - 56J.
Dałam radę z bikini i pachami, bez problemu.
Zwiększona była moc, a nawet odczuwałam mniejszy ból niż ostatnio.
Cieszę się, że to przetrwałam i jestem o krok do gładkości.

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2016-03-10 o 12:15
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.