Włosy rozjaśnione na rudo- czy mogę pofarbować je szamponetką? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 15:43   #1
Psychodelicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2

Włosy rozjaśnione na rudo- czy mogę pofarbować je szamponetką?


Kobiety kochane dopomóżcie mi bo zaraz zwariuję Wczoraj rozjaśniłam włosy wspaniałą jakże aromatyczną farbą L'oreal Feria Excellence P01 Silver Blonde i otrzymałam na głowie jedną wielką żółto-biało-pomarańczową kupę i wyglądam jakbym rozbiła sobie jajo na głowie ;( Odrosty długości ok. 2 cm mam rude a reszta kompletnie biała (wcześniej miałam kilka razy robiony balejaż właściwie to prawie cała głowa blond).
Chciałam rozjaśnić sobie w domu, aby uniknąć kosztownej wizyty u fryzjera jak to zwykle miało miejsce :P No i teraz nie wiem co począć, myślałam, żeby może użyć jakiejś szamponetki, np. któryś z tych Joanny co dodaję w załączniku lub też wellaton 8/1, tylko że wellaton to farba trwała więc tu nasuwa się kolejne pytanie, czy to doszczętnie nie zmasakruje mi włosów? W sumie nie ma tam zbyt mocnego rozjaśniacza. Pomocy :P Załączam również foty mojej wspaniałej czupryny niestety w dwóch różnych oświetleniach sztucznych więc trzeba wypośrodkować - kolor mniej więcej taki jak na zdj gdzie mam chmurkę zamiast twarzy, a różnica odcieni miedzy odrostem a reszta jak na drugim zdjęciu :P Chodzi mi o to, żeby ten kolor stonować do jakiegoś w miarę naturalniejszego, ten jest zbyt biały no i te pomarańczowe odrosty to już w ogóle kaplica..

Edytowane przez Psychodelicja
Czas edycji: 2009-12-03 o 15:50
Psychodelicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:13   #2
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Włosy rozjaśnione na rudo- czy mogę pofarbować je szamponetką?

ojooj to sobie narobilas dziewczyno bigosu na glowie. nic sama nie kombinuj. to jedno moge doradzic. po drugie jasna farba nie rozjasnisz swojego wlosa tak zeby nie wyszedl zolty chyba ze swoje naturalne masz bardzo jasne. i nie kladz zadnego popielu na to zoltko na odroscie!!!!! popielaty to odnosnik niebieskiego wiec na glowie masz zolty w farbie niebieski czyli... niebieski + zolty daje (z plastyki) zielony!!!!! nigdy z wyzciu!!!!!! na twoim mijscy poczekalabym jednak do fryzjera jak masz kogos zaufanego ze ci nie spieprzy wlosw i tyle. zalezy tez jaki kolor chcesz uzysakc na jakim poziomie. ja bym przywitala cie z paleta kolorow i ustalila jaki kolor chcesz uzyskac a dopiero wtedy zaczela bym cos robic. najleprze wyjscie teraz jest zdekoloryzowac ten odrost i polozyc kolorek jakis ladny blondu na poziomie 8-9 max jak fryzjerka roztropna bedzie wiedziala co zrobic... :P pozodzenia
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:35   #3
Psychodelicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy rozjaśnione na rudo- czy mogę pofarbować je szamponetką?

Czyli nie ma szans tego załatwić bezboleśnie w domowym zaciszu? A co z tym wellatonem? Czasem się ludzie wypowiadają że najpierw rozjaśniają a potem farbują jakimś blondem więc może to nie taki zły pomysł?
Psychodelicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:31   #4
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Włosy rozjaśnione na rudo- czy mogę pofarbować je szamponetką?

wiesz co ale i tak musisz potraktowac odrost rozjasniaczem... bo farba farby nie rozjasni... nawet jak polozysz jakis jasniejszy kolor na to zoltko to i tak Ci nic nie pomoze...
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.