Studia medyczne na Ukrainie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 08:02   #61
krystyna1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

prosze bardzo , zapraszam !!!! pisz - odpowiem Ci na wszytkie pytania - nie słuchaj tych co............" mój znajomy- znajoma.................! !!!!!!!!!!!"
idz odważnie w świat !!!! ja tak zrobiłam i nie załuje !!
Niekiedy wydaje mi sie ,że te plotki rozpuszczaja studanci z Polski !!dla których dostać się na medycynę , to jak lądowanie na księżycu !!
a jakość usług medycznych - POWALAJACA !!!! w dosłownym tego słowa znaczeniu !!!
Ale odrobinę Wam zazdroszczę , mozecie obcować z Chińskimi kolegami , których jest 70 % i nauczyć się medycyny naturalnej !!! Pani minister Kopacz już zadbała o wysoką jakość Uczelni Medycznych w Polsce !!
Myśle , ze wzw. z takim wysokim poziomen nauki - jestem za zabraniem jednego roku !!! po co sie uczyć , jak się wszysto wie i jest sie najlepszym na świecie ???- a DYPLOM LEKARSKI - wyssało się z mlekiem matki !! i przekazało w genach , jak się kiedyś dowiedziałam od syna lekarzy , którzy usilnie " walczyli " o przyjęcie dziecka ..............przez 4 lata - wywalczyli !!!!!!!!!! widać geny zdecydowały !!!
życzę powodzenia !!!!!
krystyna1961 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 08:43   #62
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

ale sie osmieszasz takim pisaniem
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 11:44   #63
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Studia na Ukrainie fajna sprawa, ale żeby łatwo nie było - prawdziwe schody zaczynają się jeśli ktoś chce robić nostryfikację w Polsce- z całego serca życzę powodzenia.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 06:09   #64
krystyna1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

jesteśmy w stałym kontakcie z absolwentami , po naszej Uczelni !! stomatologi , medycynie..........tak jak pisałam wcześniej wszyscy nostryfikowali dyplomy w przeciągu + , - , kilku miesięcy !! Już pracują !! Inni zdecydowali wyjechać dalej .
Jeśli chcesz , skontaktuję Cię z nimi !! Nie problem !!
Jedynie zastanów się nad językiem - wykłady są w jezyku angielskim !!i w takim zdajemy egzaminy , sprawy urzędowe - po rosyjsku , ukraińsku!!

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

jak się zdecydujesz na Vinnicę , pomogę Ci na miejscu , skontaktuję z ludzmi , którzy zajmują się papierami , vizami ............znajda Ci kwaterę , udziele schronienia -bez obaw , będzie dobrze ! jeśli na Tarnopol ?? masz kontakt do Tarnopolanina !! ja mam kilku kolegów , którzy się przenieśli i bardzo sobie chwalą!! Uczulam na jedno!!!nasze władze Uczelni są bardzo rygorystyczne - lepiej im nie wchodzić w drogę - ale tego też się można nauczyć
Jest jeszcze Kijów i ( ten nieszczęsny) Lwów : ) tam też są ziomale !! i mam nadzieję ,że nie wszyscy balują ?? z jakimś da się dogadać !! ZASTANÓW SIE I DECYDUJ !!! POZDRAWIAMY !!
krystyna1961 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:37   #65
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Aha, no na pewno 3x więcej nauki niż w Polsce - chyba cyrylica zajmuje po prostu więcej miejsca na kartce Nie ośmieszajcie się, mam koleżankę która u Was studiuje i wiem, co mówi Dyplom w języku angielskim to i po polskiej uczelni można mieć, różnica jest taka, że nie trzeba go nostryfikować w Polsce. Skoro mieliście tak zarąbiście napisane matury, to czemu Ukraina, a nie Ivy League?
Potwierdzam.

I dlaczego mamy nie pisać, "mój znajomy", "moja znajoma"? To nie są żadne niestworzone historie. Chłopak mojej przyjaciółki studiował we Lwowie, nie uważam, żeby miał sobie wymyślać. Po dwóch latach uciekł do Lublina (była masa problemów z przenosinami). Ma ogromne zaległości, nadrabia materiał, więc nie wiem gdzie to 3x więcej nauki na Ukrainie. Nasłuchałam się wielu historii i nigdy nie uwierzę, że poziom nauczania w Polsce jest niższy niż tam.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 23:41   #66
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Każdy chwali swoje i wcale nie miałam wbrew Twojej opinii na myśli Lwowa, przeciwnie - mam o nim podobne zdanie, tamtejsza korupcja to katastrofa, tak więc pohamuj się w tych stwierdzeniach. Prawda jest taka - nie dostałeś się w Polsce, idziesz na Ukrainę i nie uważam by historie o nostryfikacji były niestworzone. Bardziej niestworzone wydaje mi się to, że wszyscy ją jakoby z łatwością zdają. Hmm, w takim razie fakty z mojego otoczenia okazują się być mylące? I ponownie - wcale nie mówię o Lwowie

Cytat:
Napisane przez krystyna1961 Pokaż wiadomość
Jeśli komuś przyjdzie pomysł studiowania medycyny w Vinnicy !!
zapamiętajcie :
-brak możliwości łapówek !!!!!!!!!!!
Ależ proszę nie wprowadzać innych w błąd.

Edytowane przez poshh
Czas edycji: 2013-07-01 o 23:51
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 04:58   #67
krystyna1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Kazdy ma prawo wyboru ,a Wy o sobie ( jak zwykle ) nie piszecie NIC !!Negujecie tylko wcześniejsze wypowiedzi !!! I czytajcie dokładnie , ze zrozumieniem !! Lwów ,Lwów - o tej Uczelni , mamy podobne zdanie !! Może i zaległości były , zgadzam się z tym .................a może i koledzy za pieniazki tatusiów studiowali ??? Jak napisał Tarnopolanin ??Nie byłas z nim na studiach !!!Ja nie wprowadzam nikogo w błąd - taki jest mój pogląd na te sprawy !!nie prowokujcie mnie dodyskujsji na temat poziomu , łapówek i korupcji na POlskich Uczelniach ......................... .......bo to nie to forum , a pare rzeczy by się napisał - TEZ MAM KOLEGÓW W POLSCE , NA UCZELNIACH MEDYCZNYCH !! My płacimy tu , a tam się płaci jednorazowo!! Chcesz telefon do takiej osoby ??? Sprawa prosta , gdybym chciała , to bym tam studiowała !! Nie ma rzeczy , których się nie da przeskoczyć !!
krystyna1961 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 10:16   #68
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Cytat:
Napisane przez krystyna1961 Pokaż wiadomość
Kazdy ma prawo wyboru ,a Wy o sobie ( jak zwykle ) nie piszecie NIC !!Negujecie tylko wcześniejsze wypowiedzi !!! I czytajcie dokładnie , ze zrozumieniem !! Lwów ,Lwów - o tej Uczelni , mamy podobne zdanie !! Może i zaległości były , zgadzam się z tym .................a może i koledzy za pieniazki tatusiów studiowali ??? Jak napisał Tarnopolanin ??Nie byłas z nim na studiach !!!Ja nie wprowadzam nikogo w błąd - taki jest mój pogląd na te sprawy !!nie prowokujcie mnie dodyskujsji na temat poziomu , łapówek i korupcji na POlskich Uczelniach ......................... .......bo to nie to forum , a pare rzeczy by się napisał - TEZ MAM KOLEGÓW W POLSCE , NA UCZELNIACH MEDYCZNYCH !! My płacimy tu , a tam się płaci jednorazowo!! Chcesz telefon do takiej osoby ??? Sprawa prosta , gdybym chciała , to bym tam studiowała !! Nie ma rzeczy , których się nie da przeskoczyć !!
Z tego co wiem, studia na Ukrainie są płatne i nie tyczy się to tylko mojego kolegi.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 12:46   #69
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

a ja wybieram się do Lwowa, ktoś jeszcze?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:41   #70
olusha
Raczkowanie
 
Avatar olusha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Prawdopodobnie ja, ale to jeszcze nic pewnego. Chce zaczekać na wyniki na polskich uczelniach i wtedy zacznę działać z Ukrainą.
W jakim języku chciałabys tam studiować?
olusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:47   #71
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

generalnie to w angielskim, ale wiadomo, że angielski=polski, jeśli chodzi o Lwów : ) podobno
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 09:51   #72
olusha
Raczkowanie
 
Avatar olusha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Ja chciałabym w języku rosyjskim, angielskiego zbyt dobrze nie znam. I tak naprawdę ta bariera językowa mnie przeraża. Potrafię sie porozumieć jeśli chodzi o język codzienny, ale boje sie tych wszystkich terminów medycznych w obcym języku.
olusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 11:39   #73
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Z opowieści lwowskich studentów wynika, że częśc wykładów jest po polsku : )
Terminy medyczne? Też mnie to przeraża, wiadomo. Ale to zupełnie jak w Polsce, też mnóstwo terminów. A skoro znasz podstawy, to i terminów się nauczysz , zarówno Ty, jak i ja!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:59   #74
olusha
Raczkowanie
 
Avatar olusha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

A najbardziej przeraża mnie zdawanie egzaminów w obcym języku.

Edytowane przez olusha
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:31
olusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:32   #75
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Cześć : ) Jednak wybieram sie do Tarnopola bądź Ivano-frankivska. Jak wygląda egzamin wstępny? Na jakim jest poziomie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:46   #76
karolinak312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Witam! Poszukuje osoby, która podobnie tak jak ja chce w tym roku rozpocząć studia medyczne w Ivano-Frankivsku. Razem raźniej! Karolina
karolinak312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 19:13   #77
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Cytat:
Napisane przez IvanoFrankivska Pokaż wiadomość
Jeżeli szukasz informacji na temat studiów, jak i polskiej grupy studentów wybierających się do Stanisławowa w bieżącym roku to polecam zajrzeć na, niedawno powstałą, polską stronę uniwersytetu medycznego w Ivano-Frankivsku. Polski przedstawiciel uniwersytetu dysponuje szeroką gamą informacji na temat studiów oraz studentów i miejsc.
Z ciekawości zapytam: czemu trzeba podczas rekrutacji złożyć aż 12 zdjęć?
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:49   #78
kasiapudlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

czesc ja wlasnie dostalam sie do ivano frankivska i faktycznie trzeba 12 zdjec w dziekanacie cholerka duzo troche aha i jeszcze trzeba na cd zdjecie do legitymacji studenckiej a po co az tyle to sama nie wiem :P hehe ) sluchajcie ja juz tutaj jestem jest super !!! jest nas tutaj ponad 30 osob z polski na 1 roku dostawalam sie przez www.ifnmu.pl , jak sie sami nie dostaniecie tak jak ja to probojcie przez nich a bedziecie studiowac medycyne )) pozdrawiam kasia
kasiapudlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 07:58   #79
mimi05
Raczkowanie
 
Avatar mimi05
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 331
GG do mimi05 Wyślij wiadomość przez MSN do mimi05 Send a message via Skype™ to mimi05
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Odświeżam wątek.
Dziewczyny jaka jest wasz o opinia o medycynie w Lwowie, jak to wyglada z j. angielskim trzeba mówić biegle?
__________________
رحلة الألف ميل تبدأ بخطوة

The journey a 1000 miles begins with one step.
mimi05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 20:45   #80
ina182
Raczkowanie
 
Avatar ina182
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 344
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

dołączam się do pytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"W życiu piękne są tyl­ko chwile"


"Naj­piękniej­sze chwi­le przeżywa­my wte­dy, kiedy do­wiadu­jemy się, że ktoś nas kocha"


"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca"
ina182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 10:06   #81
Bartoszch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Z uwagą śledzę tak ten temat, jeśli jest ktoś zainteresowany to znajoma służy profesjonalną pomocą w zakresie studiowania na Ukrainie. Wszystkie informacje znajdą Państwo na tej stronie internetowej: http://www.ukrainamedycyna.pl/.

Edytowane przez Bartoszch
Czas edycji: 2018-11-19 o 10:09
Bartoszch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 10:39   #82
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Cytat:
Napisane przez Bartoszch Pokaż wiadomość
Z uwagą śledzę tak ten temat, jeśli jest ktoś zainteresowany to znajoma służy profesjonalną pomocą w zakresie studiowania na Ukrainie. Wszystkie informacje znajdą Państwo na tej stronie internetowej: http://www.ukrainamedycyna.pl/.
Tylko po co? Ich dyplomy nie są nigdzie na świecie uznawane, a uczelnie wyższe słyną z korupcji. Nie bez kozery Ukraińcy stamtąd uciekają i przyjeżdżają studiować do nas.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 11:09   #83
Yarkav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 25
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Jeśli chodzi o studia medyczne, to raczej o Ukrainie nie pomyślałabym. Czemu akurat Ukraina? Jeśli chcesz studiować za granicą, to dlaczego nie bierzesz też innych opcji?
Yarkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 17:24   #84
worldofmedicin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

STUDIA MEDYCZNE W EUROPIE

STUDIA W EUROPIE CO KRAJ, TO OBYCZAJ – W PRZYPADKU ZASAD STUDIOWANIA W KRAJACH EUROPEJSKICH PORZEKADŁO TO SPRAWDZA SIĘ W STU PROCENTACH. STUDIA W KAŻDYM KRAJU WYGLĄDAJĄ INACZEJ. RÓŻNE SĄ SYSTEMY REKRUTACJI, PŁATNOŚCI, STYPENDIA, MOŻLIWOŚCI STUDIOWANA PO ANGIELSKU. TO SPRAWIA W NIEKTÓRYCH KRAJACH OBCOKRAJOWCOM STUDIOWAĆ ŁATWIEJ, W INNYCH NIECO TRUDNIEJ. JEDNO JEST PEWNE. DZIĘKI UNII EUROPEJSKIEJ W KAŻDYM UNIJNYM KRAJU MOŻESZ STUDIOWAĆ DOKŁADNIE NA TAKICH SAMYCH ZASADACH JAK ICH OBYWATELE.

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-04-15 o 09:28 Powód: reklama
worldofmedicin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 19:47   #85
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Studia medyczne na Ukrainie.

Ja również uważam, że to nienajlepszy pomysł. Rzeczywiście poziom nauczania na Ukrainie do najwyższych nie należy
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-14 20:47:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.