Daylette - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 19:48   #151
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez kikusiaaaa17 Pokaż wiadomość
Witam was drogie koleżanki ..Ja mam takie NIe typowe pytanie ..a wiec ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne Daylette i Jestem juz przy 19 tabletce i jak jest u was z Miesiączką ...czy po 21 tabletce występuje okres czy jak ...zaznaczam że to są moje Pierwsze tabletki Antykoncepcujne zaczełam je brac w ostatni dzień Okresu Pomocy
Krwawienie powinno wystąpić przy braniu tabletek placebo, nie ma to większego znaczenia przy której konkretnie wystąpi.
To Twoje pierwsze tabletki i nie zaczęłaś ich brać na samym początku miesiączki ( z reguły powinien być to pierwszy dzień), więc jeśli nie wystąpi u Ciebie krwawienie przy placebo to na razie nie masz się czym martwić ponieważ organizm potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji jaką są dla niego hormony.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:56   #152
Bananova1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez kikusiaaaa17 Pokaż wiadomość
Witam was drogie koleżanki ..Ja mam takie NIe typowe pytanie ..a wiec ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne Daylette i Jestem juz przy 19 tabletce i jak jest u was z Miesiączką ...czy po 21 tabletce występuje okres czy jak ...zaznaczam że to są moje Pierwsze tabletki Antykoncepcujne zaczełam je brac w ostatni dzień Okresu Pomocy

Mi "okres" pojawił się przy 3 zielonej tabletce placebo i trwal 2 dni

Jestem w połowie 2 opakowania,ogólnie początki dla mnie ciężkie, problemy z cerą i plamienie,ale teraz jestem absolutnie zadowolona,nie mam problemu z wagą,dobrze się czuję,piersi urosły mi o jeden rozmiar i libido nie spadło,to moje pierwsze takie fajne tabletki
__________________

31.08.2013
Alicja 01.07.2015
Bananova1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:01   #153
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Jak mi jeszcze bardziej urosną piersi to sobie strzele E mnie przerasta. Mimo to jestem dobrej myśli, bo przechodzę z większej dawki na mniejszą
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:16   #154
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jak mi jeszcze bardziej urosną piersi to sobie strzele E mnie przerasta. Mimo to jestem dobrej myśli, bo przechodzę z większej dawki na mniejszą
Mi po nich piersi stoją w miejscu, urosły po poprzednich i od tamtej pory ani drgnęły, więc bądźmy dobrej myśli. Ja też już bym wolała żeby więcej nie rosły...
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:39   #155
kikusiaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 7
GG do kikusiaaaa17
Dot.: Daylette

No dziękuje wam
bo zawsze u mnie misiączka trwała 7 dni zobaczymy co bedzie za tydzień ..Po tabletkach bardzo dobrze sie czuje bez zadnych zmian Nie przytyłam a ni nic cera jest normalna
kikusiaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:51   #156
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez kikusiaaaa17 Pokaż wiadomość
No dziękuje wam
bo zawsze u mnie misiączka trwała 7 dni zobaczymy co bedzie za tydzień ..Po tabletkach bardzo dobrze sie czuje bez zadnych zmian Nie przytyłam a ni nic cera jest normalna
Generalnie u mnie normalna miesiączka trwała 5-6 dni i była bardzo obfita, przy tabletkach krwawienie bardzo się zmniejszyło do tego stopnia, że zdarzały się krwawienia przy których same wkładki bez problemu dawały radę.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 16:25   #157
kikusiaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 7
GG do kikusiaaaa17
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Generalnie u mnie normalna miesiączka trwała 5-6 dni i była bardzo obfita, przy tabletkach krwawienie bardzo się zmniejszyło do tego stopnia, że zdarzały się krwawienia przy których same wkładki bez problemu dawały radę.


No własnie ja teraz oczekuje na miesiączkę zobaczymy ile bedzie trwała i wogole .
kikusiaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 20:42   #158
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Daylette

dzięki za odp, czyli bierze się je bez przerwy
ginpowiedziała mi że te tabsy są antytrądzikowe.. hmm piszeciez że cera sie po nich poprawia?Mam nadzieję że tak jest, bo nie chcę dziwnego wysypu pryszczy lub trądziku w moim wieku
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:08   #159
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
dzięki za odp, czyli bierze się je bez przerwy
ginpowiedziała mi że te tabsy są antytrądzikowe.. hmm piszeciez że cera sie po nich poprawia?Mam nadzieję że tak jest, bo nie chcę dziwnego wysypu pryszczy lub trądziku w moim wieku
Mi się w stosunku do poprzednich cera poprawiła zauważalnie, po tamtych non stop mi coś wyskakiwało, nie dużo ale nigdy nie miałam problemów z cerą, przy tych nie ma nawet śladu.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:09   #160
kjl123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Daylette

Witam! Lekarz przepisał mi tebletki Daylette i jestem na 14 tabletce. Okres miałam aż 7 dni! A teraz ciągłe obfite plamienia. To jest strasznie męczące. Jak mam w takiej sytuacji postąpić? Jak długo może trwać takie plamienie?
kjl123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:16   #161
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Jeśli to jest pierwsze opakowanie to plamienia mogą się zdarzać, niestety aż do 3 opakowania. Jeżeli jednak plamienia będą się utrzymywały 2- 3 opakowania będziesz musiała tabletki zmienić.

Poza tym jeśli plamienia przybrałyby bardzo niepokojącą postać tzn. byłyby bardzo obfite dla pewności skontaktuj się z ginekologiem.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 21:23   #162
kjl123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Daylette

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie będę czekać. Aż tak bardzo obfite nie są ale sprawiają, że czuję dyskomfort i bardzo mnie niepokoją.
kjl123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:24   #163
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez kjl123 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie będę czekać. Aż tak bardzo obfite nie są ale sprawiają, że czuję dyskomfort i bardzo mnie niepokoją.
Początki zawsze są trudne ja plamiłam przez całe opakowanie, poza tym w ulotce jest wszystko opisane.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:35   #164
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Daylette

Dziewczyny ja już mam dosyć wysypało mnie po odstawieniu Novynette i jest coraz gorzej. od tego okresu mam zacząć brac to Daylette ale to jeszcze jakies dwa tygodnie :/ zastanawiam się czy nie zacząć brac tego juz teraz i się przemeczyć z pryszczami ale mieć to juz jak najszybciej za sobą :/ wiem, ze wtedy nie ma ochorony ale na tym mi akurat nie zależy ponieważ nie współżyję i się na to nie zanosi
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:13   #165
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez zaczarovana Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już mam dosyć wysypało mnie po odstawieniu Novynette i jest coraz gorzej. od tego okresu mam zacząć brac to Daylette ale to jeszcze jakies dwa tygodnie :/ zastanawiam się czy nie zacząć brac tego juz teraz i się przemeczyć z pryszczami ale mieć to juz jak najszybciej za sobą :/ wiem, ze wtedy nie ma ochorony ale na tym mi akurat nie zależy ponieważ nie współżyję i się na to nie zanosi
Nawet jeśli nie zalezy ci na zabezpieczeniu to po takim skoku organizm mógłby Ci oszaleć musisz przemęczyć i zacząć nowe
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:26   #166
calena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Witam.
Ja jestem już przy drugim opakowaniu przy 15 tabletce.
W pierwszym miesiącu przyjmowania miałam plamienia które ustały przy okresie. Od tej pory spokój. Okres dostałam przy 3 tabletce placebo i trwał tylko 2 dni Był całkowicie bezbolesny, na szczęście .
Co do skutków ubocznych to czasami boli mnie głowa, ale nie tak żebym nie mogła funkcjonować , poza tym przytyłam 2 kg (ale myślę, że to od obżarstwa - po tabletkach mam wielki apetyt i nawet nie pomaga mi to, że zażywam je o 21) jednak przytycia nie uważam za skutek uboczny bo naturalnie jestem bardzo szczupła i zawsze chciałam przytyć chociaż kilka kg . Libido nie spadło - wręcz wzrosło. Zobaczymy jak będzie dalej bo podobno organizm się przyzwyczaja 3 miesiące, w tym okresie w każdej chwili może nam zrobić psikusa i np. przestać je tolerować . Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

A co do cery i piersi... Biust urósł o jeden rozmiar co przy mojej posturze wygląda trochę śmiesznie, cera bez zmian - jak były problemy tak są nadal :/ (może nawet trochę większe), ale mam nadzieję, że to przejdzie z czasem .
calena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:50   #167
FeeeniKs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Mi po nich piersi stoją w miejscu, urosły po poprzednich i od tamtej pory ani drgnęły, więc bądźmy dobrej myśli. Ja też już bym wolała żeby więcej nie rosły...
też bym wolała żeby nie urosły bardziej takie mi starczą..
FeeeniKs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:06   #168
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

A ja miałam ostatnio małą wpadkę przy tabletkach. O 22 wzięłam tabletkę, zaraz po wzięciu zaczął mnie brzuch boleć, dostałam biegunki jakieś pół godziny po wzięciu. Teoretycznie nie była to ostra biegunka, ale rano jak mi już przeszło zdecydowałam się na wzięcie tabletki z zapasowego opakowania.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:48   #169
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Daylette

A po przejsciu z Yazu na daylette może mi sie cos dziać?mimo,że sklad maja taki sam?

Kupowala ktoraś z Was Daylette w Szczecinie? bylam w kilku aptekach i tylko w jednej moglabym je zamowic.
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 13:40   #170
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
A po przejsciu z Yazu na daylette może mi sie cos dziać?mimo,że sklad maja taki sam?

Kupowala ktoraś z Was Daylette w Szczecinie? bylam w kilku aptekach i tylko w jednej moglabym je zamowic.
To jedno i to samo, nic ci się nie stanie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:03   #171
martyna_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
GG do martyna_g
Dot.: Daylette

Daylette biorę od ponad 2 tyg i zauważyłam już jedną zmianę. moi bliżsi znajomi zauważyli, że schudłam. mój chłopak stwierdził, że polepszył mi się biust. zastanawiam się czy schudłam właśnie po tych tabletkach, bo one podobno nie zatrzymuję wody w organizmie i chudnie się. któraś z Was też tak miała? jednak ostatnio trochę się wzięłam za swoje ciało i już sama nie wiem czy to od tabletek schudłam czy od ćwiczeń. na Daylette przeszłam z Yazu, co do libido to jest ciągle takie samo, nie mam innych skutków ubocznych oprócz straty trochę ciałka, ale to na plus.
martyna_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:34   #172
theKrawaciara
Przyczajenie
 
Avatar theKrawaciara
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: Daylette

dziś 10 tabletka, a już wszyscy stwierdzili, że biust mi urósł, a z tego co widzę, po, niegdyś za dużych stanikach, jest to prawie cały rozmiar. Mam nadzieję, że na tym się skończy.
Do tego mam ciągłe plamienia, oby to ustało, bo jest nieco uciążliwe.
Ale prócz tego jest okej
__________________
'niczego nie będzie żal.'
theKrawaciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:41   #173
ANIAA80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Daylette

Ja właśnie zaczęłam je brać(biorę tydzień)i czuję się fatalnie. Cały czas boli mnie głowa(ale to nie bóle migrenowe),wszystko mnie denerwuje i czuję się rozbita-jakoś depresyjnie,jestem ospała.Libido zerowe.Mówiłam,że po tabletkach antykoncepcyjnych tak się czuję i te niby miały być inne.Widocznie mam taki organizm i chyba żadnych nie dopasuję.Po plastrach było tak samo.Cena tych tabletek ok.kupiłam za 27zł.Biorę też asecurellę,ale to nic nie daje.Nie wiem czy brać następne opakowanie i żyć nadzieją,że po 3mies.będzie lepiej,czy dać sobie spokój.Nie wyobrażam sobie funkcjonowania przy takim samopoczuciu.
ANIAA80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:10   #174
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez theKrawaciara Pokaż wiadomość
dziś 10 tabletka, a już wszyscy stwierdzili, że biust mi urósł, a z tego co widzę, po, niegdyś za dużych stanikach, jest to prawie cały rozmiar. Mam nadzieję, że na tym się skończy.
Do tego mam ciągłe plamienia, oby to ustało, bo jest nieco uciążliwe.
Ale prócz tego jest okej
Co do piersi nie powiem Ci czy więcej urosną. Mi też trochę przybyło po poprzednich, ale na razie stoi w miejscu.
Co do plamień na razie nie masz się czym martwić. To pierwsze opakowanie i organizm musi się po prostu przyzwyczaić. Oczywiście są uciążliwe i w dalszym okresie jest niedopuszczalne by występowały. Jeśli do 3 opakowania by się zdarzały będziesz musiała zmienić tabletki.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ANIAA80 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zaczęłam je brać(biorę tydzień)i czuję się fatalnie. Cały czas boli mnie głowa(ale to nie bóle migrenowe),wszystko mnie denerwuje i czuję się rozbita-jakoś depresyjnie,jestem ospała.Libido zerowe.Mówiłam,że po tabletkach antykoncepcyjnych tak się czuję i te niby miały być inne.Widocznie mam taki organizm i chyba żadnych nie dopasuję.Po plastrach było tak samo.Cena tych tabletek ok.kupiłam za 27zł.Biorę też asecurellę,ale to nic nie daje.Nie wiem czy brać następne opakowanie i żyć nadzieją,że po 3mies.będzie lepiej,czy dać sobie spokój.Nie wyobrażam sobie funkcjonowania przy takim samopoczuciu.
Jeśli dalej będą Ci się utrzymywały bóle głowy poinformuj o tym ginekologa. Bóle głowy mogą się zdarzać, ale nie występować w sposób ciągły.
Co do libido, możesz spróbować brać żeń-szeń w mniejszych dawkach, ale niskie libido może też być wywołane właśnie efektem tych bólów głowy.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna_g Pokaż wiadomość
Daylette biorę od ponad 2 tyg i zauważyłam już jedną zmianę. moi bliżsi znajomi zauważyli, że schudłam. mój chłopak stwierdził, że polepszył mi się biust. zastanawiam się czy schudłam właśnie po tych tabletkach, bo one podobno nie zatrzymuję wody w organizmie i chudnie się. któraś z Was też tak miała? jednak ostatnio trochę się wzięłam za swoje ciało i już sama nie wiem czy to od tabletek schudłam czy od ćwiczeń. na Daylette przeszłam z Yazu, co do libido to jest ciągle takie samo, nie mam innych skutków ubocznych oprócz straty trochę ciałka, ale to na plus.
mogą się zdarzać lekkie wahania wagi, choć u Ciebie to może być wywołane właśnie ćwiczeniami. Wody w organizmie rzeczywiście nie zatrzymuje, również to zauważyłam, wreszcie nie czuję się jak balon
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:18   #175
malasyrenka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Daylette

Dziewczyny mam problem. Nie mam pojęcia jak to się stało ale zauważyłam że w blistrze mam 2 tabletki otworzone tzn to sreberko na nich jest delikatnie zadarte musiało to się stać przy wyciskaniu poprzednich jest to 18 i 20 tabletka. Jutro powinnam wziąć 18, czy one mają swoje działanie zachowane bez wzgledu na to że były otwarte czy powinnam ominąć te 2 tabletki i wziąć 19 i 21 dopiero?? Proszę o szybkie odpowiedzi, dziekuje ;*
malasyrenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 19:24   #176
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Spokojnie. Jeśli były krótko otwarte, a nie np. noszone przez parę tygodni luzem w torebce możesz je spokojnie wziąć.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:55   #177
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Mam problem
Kończę pierwsze opakowanie D.(wcześniej brałam YAZ) , dzisiaj o 17.30 powinnam wziąć pierwszą tabletkę placebo, a zaczęłam krwawić (nie plamić.)
Przy Yazie dostawałam okres zawsze przy trzeciej tabletce placebo i dlatego trochę się zdenerwowałam....musze dodać, ze w pierwszym tygodniu brania daylette zapomniałam o przyjęciu tabletki, przyjęłam ją po12 godz i oczywiście przez tą pomyłkę plamiłam jakiś czas, ale potem przeszło i dzisiaj mocno się zdziwiłam tym krwawieniem. Do gina mogę iść dopiero w połowie przyszłego tygodnia, a niestety to lipa bo od poniedziałku muszę zacząć nowe opakowanie -już je nawet kupiłam...Jak myślicie czy to przesuniecie jest normalne po moich perturbacjach w tym m-cu? Czy spokojnie mogę zacząć nowe opakowanie i nie martwić się spadkiem skuteczności tabletek i poczekać czy przy nowym opakowaniu pojawią się jakieś krwawienie śródcykliczne i wtedy pędem do lekarza? Pomóżcie dziewczyny
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:07   #178
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Mam problem
Kończę pierwsze opakowanie D.(wcześniej brałam YAZ) , dzisiaj o 17.30 powinnam wziąć pierwszą tabletkę placebo, a zaczęłam krwawić (nie plamić.)
Przy Yazie dostawałam okres zawsze przy trzeciej tabletce placebo i dlatego trochę się zdenerwowałam....musze dodać, ze w pierwszym tygodniu brania daylette zapomniałam o przyjęciu tabletki, przyjęłam ją po12 godz i oczywiście przez tą pomyłkę plamiłam jakiś czas, ale potem przeszło i dzisiaj mocno się zdziwiłam tym krwawieniem. Do gina mogę iść dopiero w połowie przyszłego tygodnia, a niestety to lipa bo od poniedziałku muszę zacząć nowe opakowanie -już je nawet kupiłam...Jak myślicie czy to przesuniecie jest normalne po moich perturbacjach w tym m-cu? Czy spokojnie mogę zacząć nowe opakowanie i nie martwić się spadkiem skuteczności tabletek i poczekać czy przy nowym opakowaniu pojawią się jakieś krwawienie śródcykliczne i wtedy pędem do lekarza? Pomóżcie dziewczyny
Jednorazowo normalne, więcej niż raz-tabletki są dla ciebie za słabe i nie trzymają Ci cyklu. Kończ normalnie opakowanie i zacznij nowe
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:26   #179
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jednorazowo normalne, więcej niż raz-tabletki są dla ciebie za słabe i nie trzymają Ci cyklu. Kończ normalnie opakowanie i zacznij nowe
Dzięki za za odpowiedź
A tak na marginesie krwawienie jak szybko się pojawiło tak szybko zniknęło nie rozumiem tego , ale nic- czekam na okres, zaczynam nowe opakowanie i obserwuję
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:31   #180
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Daylette

A ja jednak nie wypróbuję Daylette, bo postanowiłam odstawić tabletki. Szkoda tylko, że nie wpadłam na ten pomysł zanim wykupiłam 3 opakowania
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.