NOC-co zrobic z dlugimi wlosami? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 07:26   #31
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Myślę, że długie włosy można ściąć, ewentualnie zapuszczać. To pierwsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Wiadomo, wygląda się mniej kobieco, a tego z przyczyn oczywistych nie chcemy. Z drugiej strony słyszałam (choć nie wydaje mi się, żeby to była prawda, a nawet na pewno jest to fałsz), że podcinanie kosmyków wzmacnia włosy. Pewnej znanej piosenkarce, zaraz po tym jak ścięła włosy, skradziono samochód!!! A wracając do problemu blue_eyed_kitty, ja namawiam żeby zostawiać rozpuszczone. Zawsze może się zdarzyć, że ktoś do nas w nocy przyjdzie...
a dlacezgo niby krotkie wlosy wygladaja mniej kobieco??? ja juz w soiwm zyciu mialam najrozniejsze dlugosci (i kolory) i uwazam, ze jesli fryzjer zna sie na robocie, to z kazdej dlugosci wyczaruje piekna fryzure! ostatnio nosze dlugie wlosy, ale juz mam w planach jakies fajne sciecie na wiosne (po slubie), bo juz mi sie znudzily takie dlugasne.
jesli chodzi o podcinanie, to jest jak najbardziej wskazane, bo koncowki sie niszcza (rozdwajaja, wysuszaja itp.)
a o co chodzi z tym autem skradzionym???
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 07:58   #32
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez papryczka
a dlacezgo niby krotkie wlosy wygladaja mniej kobieco??? ja juz w soiwm zyciu mialam najrozniejsze dlugosci (i kolory) i uwazam, ze jesli fryzjer zna sie na robocie, to z kazdej dlugosci wyczaruje piekna fryzure! ostatnio nosze dlugie wlosy, ale juz mam w planach jakies fajne sciecie na wiosne (po slubie), bo juz mi sie znudzily takie dlugasne.
jesli chodzi o podcinanie, to jest jak najbardziej wskazane, bo koncowki sie niszcza (rozdwajaja, wysuszaja itp.)
a o co chodzi z tym autem skradzionym???
No tak, ale przecież długie włosy to naturalny atrybut kobiecości! Wszystkim facetom się bardzo podobają! Poza tym szkoda zapuszczać, a potem nagle obciąć!

A auto, proszę Ciebie, skradli! Dziewczyna ścięłą włosy i auto zniknęło! Ja tam nie wierzę w przypadek!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 08:08   #33
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez dag_mar

A auto, proszę Ciebie, skradli! Dziewczyna ścięłą włosy i auto zniknęło! Ja tam nie wierzę w przypadek!
czyli sciecie wlosow przynosi pecha tak? bo ja dalej nie rozumiem... moze jakas niekumata jestem, wiec wybacz, ze tak sie dopytuje...

pamietam, ze keidys z bardzo dlugich od razu scielam na krociutkie i nic strasznego sie nie stalo , zreszta ja nie wierze w zadne zabobony. pozdrawiam!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:02   #34
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez dag_mar
No tak, ale przecież długie włosy to naturalny atrybut kobiecości! Wszystkim facetom się bardzo podobają! Poza tym szkoda zapuszczać, a potem nagle obciąć!

A auto, proszę Ciebie, skradli! Dziewczyna ścięłą włosy i auto zniknęło! Ja tam nie wierzę w przypadek!
A to zdanie jest zwyklym stereotypem.
Jeszcze o tym nie slyszalam, ze jesli zetne wlosy to nagle w tajemniczych okolicznosciach zniknie moj samochod
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:19   #35
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Moze i jest stereotypem ale to chyba jedyna rzecz ktora pomaga mi zapuszczac Ja sie wlasnie bo je ze jak zetne to bede jakos tak 'zwyczajnie' wygladala...
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:59   #36
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez blue_eyed_kitty
Moze i jest stereotypem ale to chyba jedyna rzecz ktora pomaga mi zapuszczac Ja sie wlasnie bo je ze jak zetne to bede jakos tak 'zwyczajnie' wygladala...
eee tam, a w dlugich to niby sie niezwyczajnie wyglada?
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:11   #37
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez dag_mar
No tak, ale przecież długie włosy to naturalny atrybut kobiecości! Wszystkim facetom się bardzo podobają! Poza tym szkoda zapuszczać, a potem nagle obciąć!

A auto, proszę Ciebie, skradli! Dziewczyna ścięłą włosy i auto zniknęło! Ja tam nie wierzę w przypadek!
ehh, dziewczyny dag-mar prowokuje tu troszkę pisze te słowa w przesmiewczy sposób. Demaskuje stereotypy po prostu...
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 11:13   #38
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez eevvaa
podobno włosy niszczą się gdy spimy w rozpuszczonych,poniewaz ocieraja sie o poduszke i dlatego tez spie w warkoczu
Pierwsze słysze
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 11:18   #39
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Thumbs up Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

A tak swoją drogą to chyba zaczne spać w 'luźnym' warkoczu
Prostuje włosy.... codziennie myje... chodze w mokrych spać... moje wlosy przezywają istny koszmar, a mimo to są ...hm... całkiem ladne To co bedzie jak zaczne o nie mocniutko dbać? Bedą jak z reklamy hyhy ... BIORE SIE ZA SIEBIE
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:35   #40
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez papryczka
czyli sciecie wlosow przynosi pecha tak? bo ja dalej nie rozumiem... moze jakas niekumata jestem, wiec wybacz, ze tak sie dopytuje...

pamietam, ze keidys z bardzo dlugich od razu scielam na krociutkie i nic strasznego sie nie stalo , zreszta ja nie wierze w zadne zabobony. pozdrawiam!
też kiedyś ciachnęłam z takich do pasa, na takie za ucho i żadne nieszczęścia się nie przyplątały w ogóle pierwsze słyszę
co do metod spania, to jak miałam takie długaśne to wiązałam w warkocz, było wygodniej i nie miałam rano makabrycznych kołtunów, teraz mam takie za ramiona i śpię w rozpuszczonych bo są troche za krótkie zeby je wiązać (ale mi nie wygodnie i gorąco :/). a podobnie jak papryczka czekam do slubu i potem je jakoś "artystycznie" ciachnę) bo juz mi sie takie odrośnięte znudziły
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:24   #41
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez effulla
Pierwsze słysze
Cytat:
Napisane przez eevvaa
]
podobno włosy niszczą się gdy spimy w rozpuszczonych,poniewaz ocieraja sie o poduszke i dlatego tez spie w warkoczu
ja tez pierwsze slysze, jesli juz wierzylabym w inna wersje-niszcza sie, keidy spimy w spietych, bo cebulki sa obciazone

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 13:43   #42
Natalka_
Raczkowanie
 
Avatar Natalka_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 55
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

ja tez jak mialam dlugie wlosy to spalam raczej w rozpuszczonych, niezaleznie czy byly mokre czy suche, no ale jak juz nie byly za bardzo czyste bo nie chcialo mi sie myc ehhe to spalam w luznym kucyku
Natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:26   #43
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Cytat:
Napisane przez młodaa
ja tez pierwsze slysze, jesli juz wierzylabym w inna wersje-niszcza sie, keidy spimy w spietych, bo cebulki sa obciazone

pozdrawiam

Mi też było trudno w to uwierzyć dopóki nie zaczęłam praktykować "metody spietych włosów"
Teraz moje końcówki długo się nie rozdwajają z czego bardzo się cieszę
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:17   #44
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: NOC-co zrobic z dlugimi wlosami?

Zaczęłam spać w luźym warkoczu i przyznam że jest to dużo wygodniejsze
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.