Dr Obrocki Janusz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 17:09   #1
haushia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Question

Dr Obrocki Janusz


Czy miał ktoś do cznienia z tym chirurgiem? Jestem umówiona do niego na wizytę... - korekta noska. Nie mogę znaleść nigdzie o nim szerszych informacji. Czy jest wart polecenia? Pomóżcie!
haushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 17:01   #2
kadafii4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Obrocki Janusz

Teraz to ja potrzebuje od Ciebie pomocy bo tez sie zapisałem do tego doktora na konsultacje.Jak wrażenia po wizycie?Miałaś operację u niego?I jak?Ogladałem filmik z udziałem tego doktora jak operuje nosek pewnej pani ale nie wiem co i jak po.Czy się udała ta operacja?Ale ogólnie to film spoko
kadafii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:23   #3
waskilegionowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Obrocki Janusz

Jestem 2 tyg. po operacji i rozczarowanie... Operował mnie właśnie dr Janusz Obrocki. Co z tego jak piszą że dowcipny, miły, itd skoro moje 2-letnie oszczędności poszły w błoto. Miałem mieć zrobioną przegrodę, ścięcie garba i prostowanie symetrii nosa. Skasował jak za wszystkie zabiegi, mimo iż przegrodę powinien na kasę chorych - ale powiedziałem sobie 'niech strace, lepiej żeby zrobił dobrze'. Na stronie jego kliniki (a raczej jednej z nich - JollyMed) było napisane żeby najpierw zrobić przegrodę, a plastykę za jakiś czas. Ucieszyłem się że wszystko naraz, bo dwa razy przechodzić ten sam ból byłoby kiepsko. Jeszcze czekam bo ponoć pełen efekt będzie widoczny po miesiącu, a mój nos jak skręcał w prawo, tak skręca i nic nie wskazuje na to żeby sam się nagle w 2tyg. naprostował... Przegrodę jak mialem krzywo tak mam, ściął mi tylko garba, wychodzi na to że była promocja 3w1, ale w odwrotną stronę - płacisz za 3 usługi dostajesz 1...

Edytowane przez waskilegionowo
Czas edycji: 2008-12-01 o 14:30 Powód: Nie napisałem wszystkiego
waskilegionowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:09   #4
kadafii4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Obrocki Janusz

Siemanko. Jak tam co tam po operacji?Jak sie czujesz?Jak rezultaty??
kadafii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.