Dzwina wydzielina po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 20:51   #1
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159

Dzwina wydzielina po stosunku


Ze swoim TŻ kochamy się od ponad 2 miesięcy. Zawsze do końca. Wiadomo, że ta mieszanka śluzu i spermy wypływa. Zawsze miała normalny, biały i białomleczny kolor. Ale dzisiaj było ineczej.

Po pierwszym użyciu chusteczki było takie jakby żółtawe plamy, ale potem jak się podtarłam było już normalnie. Nie wiem, czy to coś poważnego?

Jestem teraz przy 3 tabletce anty. Jakieś dwa dni wcześniej brał tabletki przeciwbólowe (Ibuprom duo). Kiedyś zdarzały mi się już wcześniej takie upławy, lekko żółtawe, ale zazwyczaj trwały 2-3 dni i pojawiały się co 3-4 miesiące.

Nic mnie nie swędzi ani nie boli. Kompletnie nic.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:55   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Sperma i wydzielina moze miec rozne kolor.
Skoro nie towarzyszy temu swędzenie itp to nie ma sie czym martwic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:32   #3
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Sperma i wydzielina moze miec rozne kolor.
Skoro nie towarzyszy temu swędzenie itp to nie ma sie czym martwic.

To dobrze. Stosunek trwał wyjątkowo długo bo aż 25 minut.
Jak się pojawi swędzenie albo coś dodatkowego to wtedy do gina pójdę.

Dziękuję za odpowiedź.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:50   #4
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Wydzielina obfita, o nienaturalnych konsystencji może zwiastować następujące choroby:
  • stan zapalny pochwy,
  • zapalenie szyjki macicy lub przydatków,
  • nadżerkę,
  • polipy narządu rodnego,
  • choroby przenoszone drogą płciową,
  • nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów przedsionkowych Bartholina i/lub Skenego
Jeśli przyczyną upławów są np. polipy, nadżerka - terapię dobiera się indywidualnie (zwykle jest to leczenie chirurgiczne). Gdy za upławy odpowiedzialne są bakterie i grzyby (rzadziej wirusy), lekarze ordynują dopochwowe środki przeciwzapalne i antybiotyki. Taka terapia może prowadzić do wyjałowienia pochwy i zaburzenia mechanizmów obronnych. Zagraża to rozwojem nieprawidłowej flory bakteryjnej. By nie dopuścić do takich zmian, warto po leczeniu zastosować kapsułki (np. Lactovaginal) odbudowujące naturalną florę pochwy.

Sadzę, że to jakiś stan zapalny, którego nie leczyłaś, bo ustępował po 2, 3 dniach. Ale jak sama napisałaś po jakimś czasie znów się pojawia ta dziwna wydzielina. Nie musi występować swędzenie, ani pieczenie. Jeśli sytuacja będzie nadal się utrzymywać, skontaktuj się proszę z ginekologiem. Kuracja jest bardzo łatwa do stosowania i całkowicie skuteczna .
Również to przerabiałam i po leczeniu ALBOTHYLEM (globulki dopochwowe) przeszło jak ręką odjął.
Preparat stosowany jest w miejscowym leczeniu zapaleń lub zakażeń i uszkodzeń tkanek pochwy i szyjki macicy.
Jedynym minusem jest to, że po założeniu globulki masz uczucie swędzenia, ale przy użyciu 3-ej dyskomfort już ustępuje.

Edytowane przez anka68
Czas edycji: 2010-09-08 o 23:35
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 07:39   #5
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Wydaje mi się, że to chyba po tabletkach przeciwbólowych.

Zanim zaczęłam współżyć i łykać anty, zawsze pod czas okresu brałam dużo tabletek i tak (czasami) po 3-4 dniach stosowania tabletek zaczynało mnie swędzieć i miałam uczucie, że mi się cały czas chce się siku. Dodam, ze zawsze mi się tak robiło po Ibupromie jak przeszłam na Ibum (nawet ten silny) nie miałam nic takiego.

Teraz brałam tabletki, przez 3 dni pod rząd. Oczywiscie zapytam ginekologa czy wszystko jest ok.

Dodam, że moja mama zawsze po ibupromie ma takie same objawy. Czy ibuprofen zawarty w tabletce może mieć takie skutki uboczne?
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:47   #6
Baby Lu
Zadomowienie
 
Avatar Baby Lu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 316
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to chyba po tabletkach przeciwbólowych.

Zanim zaczęłam współżyć i łykać anty, zawsze pod czas okresu brałam dużo tabletek i tak (czasami) po 3-4 dniach stosowania tabletek zaczynało mnie swędzieć i miałam uczucie, że mi się cały czas chce się siku.
Dodam, ze zawsze mi się tak robiło po Ibupromie jak przeszłam na Ibum (nawet ten silny) nie miałam nic takiego.

Teraz brałam tabletki, przez 3 dni pod rząd. Oczywiscie zapytam ginekologa czy wszystko jest ok.

Dodam, że moja mama zawsze po ibupromie ma takie same objawy. Czy ibuprofen zawarty w tabletce może mieć takie skutki uboczne?
Hmm... ale w Ibumie też jest ibuprofen jeśli już czepiać się tabletek p/bólowych to obstawiałabym substancje pomocnicze w tabletce a nie czynną, skoro po Ibumie nie dzieje się nic....
Idź do gina i będziesz mogła spać spokojnie
__________________
" Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami." P. Coelho

01.07.10. -4 miesiące bez nałogowego picia kawy
01.10.10. - oszczędzam
01.11.10. - słodyczom mówimy stanowcze NIE!
Baby Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 16:14   #7
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Dzwina wydzielina po stosunku

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to chyba po tabletkach przeciwbólowych.

Zanim zaczęłam współżyć i łykać anty, zawsze pod czas okresu brałam dużo tabletek i tak (czasami) po 3-4 dniach stosowania tabletek zaczynało mnie swędzieć i miałam uczucie, że mi się cały czas chce się siku. Dodam, ze zawsze mi się tak robiło po Ibupromie jak przeszłam na Ibum (nawet ten silny) nie miałam nic takiego.

Teraz brałam tabletki, przez 3 dni pod rząd. Oczywiscie zapytam ginekologa czy wszystko jest ok.

Dodam, że moja mama zawsze po ibupromie ma takie same objawy. Czy ibuprofen zawarty w tabletce może mieć takie skutki uboczne?
Co do tego ibupromu... Coś w tym musi być bo mój ginekolog radził żebym go nie brała. Mówił że jak już to apap przeciwbólowo lub nospa. Ale szczerze mówiąc nie pamiętam już jak to uzasadnił
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.