Odstające włosy po prostowaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 10:58   #1
Triq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16

Odstające włosy po prostowaniu


Witam!

Posiadam prostownicę Philips 4669 dodatkowo mleczko prostujące Farouk Biosilk Silk Strate. Włosy długość troszkę za uszy. Dlaczego moje włosy po przejechaniu prostownicą robią się sztywne i odstają ? Chcę, aby swobodnie opadły w dół, a nie że zrobią się sztywne i odstają. W czym leży problem ?
Triq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 13:04   #2
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

może są zbyt wysuszone,zniszczone?
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 14:54   #3
Triq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

Właśnie nie, jak ścinałem się ostatnio u stylistki to powiedziała, że mam dosyć zadbane włosy. Kurcze jak fryzjer wyprostuje to są ładne gładkie. Przecież prostownica za ponad 150zł problemem być nie powinna...
Triq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 23:51   #4
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

A czy twoja prostownica dostatecznie się nagrzewa? Masz regulację temperatury? Ja w swojej mam. Polecam prostowanie partiami i na końcach wywijanie do wnętrza, wtedy włoski będą opadać. I polecam też coś do ochrony włosów.Są specjalne gumy i woski przed prostowaniem. Wtedy włoski są bardziej gładkie i cięższe. powodzenia
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:09   #5
Triq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

No ma, przecież nalezy niby do profesjonalnych... Ma max temp 215. Ustawiam 180-200 zależy, czasem mniej, ale zawsze to samo. Mam mleczko do prostowania, które chroni włosy i napisałem o nim w 1 poście tematu.
Triq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 21:13   #6
KKarolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

Ja też miałam taki problem, bo mam włoski ścięte na "boba", a pomógł mi jedwab biosilk. Wszystkie mleczka sprawiają (u mnie), że włosy są trochę sztywne, czasem wręcz lepkie. Spróbuj wetrzeć we włosy dużą kroplę jedwabiu, a następnie prostować włosy pasmo po paśmie, zaczynając od spodnich warstw, a kiedy przejdziesz do partii najwyższych płynnymi ruchami lekko zakręcaj je prostownicą w stronę żuchwy mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam i pomogłam.
Powodzenia w stylizacji
__________________
Good friends are like stars on the sky... you don't always see them...but you know that they are there...
KKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 10:11   #7
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

ja mam taki problem przy suszeniu włosów suszarka. na poczatku myslalam ze wina suszary, tandetna mialam wiec skitralam troszke kasy i kupilam taka pozadna za 170 bodajze z philipsa, z jonizacja, regulacja tem, zimnym nawiewem itp. a problem nie zniknal ;/ zawsze po myciu nakladam odzywkle, czesta klade rowniez rozne maski, a gdy tylko wususze szuszara wlosy odstaja, taka szopa ;/ jedwab na to pomoże?
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 12:59   #8
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

może jakiś preparat na elektryzowanie się włosów? Może jakieś mleczko bądź odżywka wygładzająca i przede wszystkim jakiś preparat do ochrony włosów przed wysoką temperaturą

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KKarolinka Pokaż wiadomość
Ja też miałam taki problem, bo mam włoski ścięte na "boba", a pomógł mi jedwab biosilk. Wszystkie mleczka sprawiają (u mnie), że włosy są trochę sztywne, czasem wręcz lepkie. Spróbuj wetrzeć we włosy dużą kroplę jedwabiu, a następnie prostować włosy pasmo po paśmie, zaczynając od spodnich warstw, a kiedy przejdziesz do partii najwyższych płynnymi ruchami lekko zakręcaj je prostownicą w stronę żuchwy mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam i pomogłam.
Powodzenia w stylizacji
wszystko ładnie i pięknie ale " duża kropla jedwabiu" może przetłuścić włosy lepiej żeby były sztywniejsze niż wyglądały na tłuste. A tłuste włosy zauważa nawet mój chłopak który jak widzi taką to zbiera mu się na wymioty. :::::
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:06   #9
KKarolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 156
Dot.: Odstające włosy po prostowaniu

może mamy inną definicję "DUŻEJ KROPLI" bez przesady nie mówię o wylewaniu pół butelki na głowę, zresztą każdy z czasem sam dopasowuje najlepszą i najbardziej optymalną ilość środka do stylizacji, ja z "DUŻĄ KROPLĄ" na głowie nie wyglądam jak z wtartą kostką smalcu
__________________
Good friends are like stars on the sky... you don't always see them...but you know that they are there...
KKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.