Styl : Ania Mucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 14:46   #1
LittleFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Smile

Styl : Ania Mucha


Jestem zachwycona nowym wizerunkiem Ani Muchy ! Wyglada poprostu swietnie! Ogladam YCD tylko ze wzgledu na nia =)
Jej ciuchy, makijaz i fryzury, wszystko jest idelanie do niej dopasowane.

Dodaje pare zdjec !!!
LittleFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:02   #2
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279
Dot.: Styl : Ania Mucha

Faktycznie wygląda ostatnimi czasy świetnie, ale osoba Anny Muchy w YCD to moim zdaniem pomyłka... tak jak cały czas podkreśla to Augustin to program o tańcu a nie o niej, a jej wypowiedzi `dla mnie nie masz osobowości telewizyjnej` są żałosne,w tym programie ocenia się taniec! I mimo, że ktoś zatańczył super, to kierując się opinią wielkiej `jurorki` Muszki ludzie mogą na niego nie głosować... i denerwuje mnie to jej ciągłe lansowanie się , a w ostatnim odcinku moment kiedy kazała Augustinowi przyłożyc ręke do jej piersi - żałosny
no, ale nie o tym wątek
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 16:57   #3
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez winterlly Pokaż wiadomość
Faktycznie wygląda ostatnimi czasy świetnie, ale osoba Anny Muchy w YCD to moim zdaniem pomyłka... tak jak cały czas podkreśla to Augustin to program o tańcu a nie o niej, a jej wypowiedzi `dla mnie nie masz osobowości telewizyjnej` są żałosne,w tym programie ocenia się taniec! I mimo, że ktoś zatańczył super, to kierując się opinią wielkiej `jurorki` Muszki ludzie mogą na niego nie głosować... i denerwuje mnie to jej ciągłe lansowanie się , a w ostatnim odcinku moment kiedy kazała Augustinowi przyłożyc ręke do jej piersi - żałosny
no, ale nie o tym wątek
absolutnie popieram.
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:00   #4
M a d y
Zadomowienie
 
Avatar M a d y
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Styl : Ania Mucha

wygląda fajnie, ale trochę mnie już nudzą te stylizacje - wszystko na jedno kopyto, brakuje różnorodności moim zdaniem.
__________________
'Do you like my tight sweater? See how it fits my body!'
M a d y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:14   #5
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez LittleFairy Pokaż wiadomość
Ogladam YCD tylko ze wzgledu na nia =)
no to jesteśmy już dwie
bosko się zmieniła. Ciekawa jestem czy już nie przytyje.

mam mase zdjęć w czerwonej sukience i różnych pozach , ale nie wiem czy jest sens wklejać.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:22   #6
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Styl : Ania Mucha

Hmmm, czy ona ma jakiś styl?
Wygląda jak tysiące lasek na ulicach.

Nosi szpilki, dżinsy, t-shirty, ramoneski, proste sukienki. Większość ciuchów z H&M.
Nic szczególnego moim zdaniem - nie powala.

Wygląda dobrze, bo jest chuda, mała i opalona.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 17:48   #7
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Styl : Ania Mucha

Dla mnie teraz wygląda rewelacyjnie! I tylko pogratulować. Może nie ubiera się jakoś wymyślnie ale co z tego :P
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:07   #8
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Styl : Ania Mucha

szczerze? zgadzam sie z powyższymi wypowiedziami dziewczyn...
nosi takie obcisłe ciuchy, które tylko podkreślają jak krótki ma tułów i słabą talię, w dodatku zachowuje się w sposób denerwujący w TV... ogólnie PORAŻKA

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

pozwolę sobie dopisać, że jakoś wcześniej w ogóle nie przejmowała się tym jak wygląda, a teraz zawsze jest zrobiona... nieco dziwne :/
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:13   #9
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość

[/COLOR]pozwolę sobie dopisać, że jakoś wcześniej w ogóle nie przejmowała się tym jak wygląda, a teraz zawsze jest zrobiona... nieco dziwne :/
co w tym dziwnego ?
Ty nigdy nie zmieniłaś swojego podejścia do czegoś ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:19   #10
Katarzynka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 57
Dot.: Styl : Ania Mucha

Ja również jestem zauroczona nowym wizerunkiem Ani. Wygląda po prostu bosko!! Chyba jak nigdy dotąd. No ale nie dziwmy się, nad jej wizerunkiem pracowało nie mało ludzi i nie za małe pieniądze ;D pomimo tego zawsze podobają mi się jej stylizacje! Prosto ale z klasa!
__________________
65 64 63 62 61 60 59 58

zero słodyczy!
ćwiczę wytrwale!
Katarzynka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:23   #11
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
szczerze? zgadzam sie z powyższymi wypowiedziami dziewczyn...
nosi takie obcisłe ciuchy, które tylko podkreślają jak krótki ma tułów i słabą talię, w dodatku zachowuje się w sposób denerwujący w TV... ogólnie PORAŻKA

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

pozwolę sobie dopisać, że jakoś wcześniej w ogóle nie przejmowała się tym jak wygląda, a teraz zawsze jest zrobiona... nieco dziwne :/
Myślę, że na wątku modowym nie oceniamy jej zachowania, ale ubrania.Tak jak napisała Katarzynka osobisty trener, masażystka, kosmetyczka i dietetyk robią swoje

Edytowane przez Rzymianka
Czas edycji: 2010-04-28 o 20:24
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 20:27   #12
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Styl : Ania Mucha

Zaczęła dobrze wyglądać od czasu roli w Teraz albo nigdy i bycia członkiem jury w YCD. Nic specjalnego, po za tym jest dość żałosna
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:44   #13
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Styl : Ania Mucha

Dla mnie ona nie ma własnego stylu, ot w co ją tam ubiorą. Nawet po odchudzeniu nie robi na mnie wrażenia to jak się nosi, wygląda dość krępo, jakby miała krótką szyję.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:36   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Styl : Ania Mucha

nie mogę jej odmówić urody - moim zdaniem jest bardzo ładna, zadbana,m podoba mi się jej buźka i włosy. Fakt - talii trochę brak ale nikt nie jest idealny.Śliczna jest.

Tylko, że... głupiutka strasznie. Jak była młodsza to myślałam, że z niej całkiem całkiem aktorka będzie a teraz.. no cóż zwykła lalunia zrobiona pod publiczkę, nie wzbudza sympatii swoim zachowaniem.

Mimo wszysyko to i tak to jakoś rozumiem - ona tym zarabia i tyle. Trudno mi ją winić, że daje puybliczności to czego chce - to jej praca. Ma okazje i sposobność to zarabia jak potrafi. W ambitniejszych rzeczach by za dużo nie zarobiła. Wszystko zalezy od priorytetów.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:55   #15
LittleFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Dot.: Styl : Ania Mucha

dziewczyny zalozylam ten watek zebysmy rozmawialy o jej stylu i wklejaly nowe fotki z jej strojami. Co ma w glowie i jak sie zachowuje i czy jest dobra aktorka naprawde mnie nie interesuje ....
LittleFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 23:12   #16
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Styl : Ania Mucha

ahhh co mi po tym, że pięknie wygląda, skoro słuchać jej nie mogę, jej śmiechu również dziś dała niezły 'popis' - zero dobrego słowa, krytykantka od siedmiu boleści. przepraszam za spam, musiałam gdzieś sie wyżalić nie bijcie!

LittleFairy przepraszam! już znikam
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:23   #17
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Styl : Ania Mucha

Nie oglądam YCD, ale domyślam się, że Ania zachowuje się czasem niewłaściwie Podsyłam kilka fotek A czy ktoś pamięta jeszcze Anię z ostatniego zdjęcia? (jest z zeszłego roku) Ta metamorfoza stylu bardzo dobrze jej zrobiła.
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:27   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez LittleFairy Pokaż wiadomość
dziewczyny zalozylam ten watek zebysmy rozmawialy o jej stylu i wklejaly nowe fotki z jej strojami. Co ma w glowie i jak sie zachowuje i czy jest dobra aktorka naprawde mnie nie interesuje ....
dla większości osób styl to także zachowanie sposób bycia etc.. ludzie różnie się "noszą" w ubraniach z tego względu i dla niektórych człowiek to coś więcej niż pusta ubrana lala ale także słowa, charaktert etc.
we wszystkich tego typu wątkach są komenatarze bo to forum jest dyskusyjne a nie obrazkowe a ty robiąc wątek dla szerokiego grona powinnaś wziać pod uwagę, że to nie wątek dla Ciebie a dla wszystkich ( dziwne to na wizażu - jak ktoś zakłada wątek to zaraz myśli, że to jego i rządzi... nigdy tego nie rozumiałam)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-04-29 o 08:28
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:11   #19
LittleFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
dla większości osób styl to także zachowanie sposób bycia etc.. ludzie różnie się "noszą" w ubraniach z tego względu i dla niektórych człowiek to coś więcej niż pusta ubrana lala ale także słowa, charaktert etc.
we wszystkich tego typu wątkach są komenatarze bo to forum jest dyskusyjne a nie obrazkowe a ty robiąc wątek dla szerokiego grona powinnaś wziać pod uwagę, że to nie wątek dla Ciebie a dla wszystkich ( dziwne to na wizażu - jak ktoś zakłada wątek to zaraz myśli, że to jego i rządzi... nigdy tego nie rozumiałam)


eeeeeeeemm chyba mnie troche zle zrozomialas ... Po pierwsze : gdzie napisalam ze to ja tutaj rzadze ? nie wiem dlaczego tak sadzisz...
po drugie, jestesmy tutaj na forum MODA czyli chodzi nam tutaj o ciuchy, inspiracje itd. to ze ma wielka jape i czasami gada bzdury to fakt, ale mozemy o tym pogadac na innym forum... Jakos u innych gwiazd nam sie to udaje to dlaczego nie u niej =)
LittleFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 14:35   #20
szaramyszkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Styl : Ania Mucha

Styl Anki Muchy faktycznie wyrobił się, a na ile jest to zasługa sztabu ludzi, robiących wokół niej mało mnie w sumie interesuje. Jestem pewna, że każdy pomysł stylistki musi jednak zaaprobować, więc ciężko mówić, o tym, że inni kierują jej stylem. Dziewczyna wygląda świetnie odkąd schudła, może powinna nieco przystopować z solarium (na szczęście jej typ urody bardzo dobrze współgra z opalenizną, ciemna skóra nie wygląda na niej tandetnie, dlatego napisałam NIECO). A, że jest przy tym irytująca, przemądrzała i za wszelką cenę musi być "na świeczniku", to inna rzecz. Jeśli mowa tylko o stylu - można powiedzieć, że aktualnie jest jedną z najlepiej ubranych polskich celebrytek.

Pozdrawiam wszystkie Wizazanki

szara myszka
http://blogmkm.wordpress.com/
http://blognife.wordpress.com/
szaramyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:43   #21
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Styl : Ania Mucha

mi się podoba jej makijaż taki jak tu:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1272458790
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1272458790
i fajny kucyk
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 14:43   #22
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Styl : Ania Mucha

nie mozna mowic o stylu jak ten ktos go nie ma jak mozna sie zachwycac kims kto zostal do tego stworzony? to poprostu zwykla dziewczyna ktora w ostatnim czasie ze tak powiem" ogarnieto" w koncu reszte robi jej "przyjaciel" photoshop.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-05-03 o 19:23
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:12   #23
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl : Ania Mucha

Ona nie ma swojego stylu, bo gdyby miała już dawno byśmy o tym wiedzieli, a to że jest jurorką YCD to ktoś ją ubiera i stylizuje do każdego odcinka i tyle...

Fakt ładne zestawienia ubrań etc. Ale sztab ludzi nad tym pracuje, ciekawe czy jakby sama musiała się ubrać jaki byłby tego efekt ? Pewnie jak dotychczas sprzed rozgłosu o jej schudnięciu itd...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 16:32   #24
Martaszul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Styl : Ania Mucha

dziewczyny a czy któras z was orientuje się skad jest ta kurtka fioletowa, ktora miala Mucha we wczorajszym odcinku YCD??
Martaszul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 17:05   #25
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Styl : Ania Mucha

Coś ode mnie
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 17:06   #26
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Styl : Ania Mucha

Moim zdaniem kurtka z hm, ale nie wiem czy jeszcze je mają.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:37   #27
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez LittleFairy Pokaż wiadomość
eeeeeeeemm chyba mnie troche zle zrozomialas ... Po pierwsze : gdzie napisalam ze to ja tutaj rzadze ? nie wiem dlaczego tak sadzisz...
po drugie, jestesmy tutaj na forum MODA czyli chodzi nam tutaj o ciuchy, inspiracje itd. to ze ma wielka jape i czasami gada bzdury to fakt, ale mozemy o tym pogadac na innym forum... Jakos u innych gwiazd nam sie to udaje to dlaczego nie u niej =)
no właśnie u innych gwiazd się nie udaje... wątek o Kim to pogawędka plus trochę zdjęć, wątek Gossip już od dawien dawna nie ma zdjęć tylko ploty, wątek o 90210 to samo... Moda to nie tylko zdjęcia swoją drogą.

A co do Muchy

ja mam wrażenie, że ona 3/4 szafy ma z H&M a dopełnia to szpilkami od Lou ;D taki model kurteczki też był w h&m ale nie pamiętam czy takie kolor widziałam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:47   #28
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Styl : Ania Mucha

Uwielbiam jej styl . Wlasnie poszukuję tej kurtki rózowej. Dzisiaj widzialam ja w kulisach , ze miala taka sama niebieska.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:46   #29
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Styl : Ania Mucha

Mnie troche zdziwilo kiedy zobaczyłam ja w YCD w tej białej sukience z kryształkami z H&M bo czerwona jest prawie o identycznym kroju i to tak program po programie jest tam jeszcze kilka takich z bufkami w paski np moze dzisiaj bedzie ja miala na sobie
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:03   #30
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Styl : Ania Mucha

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Mnie troche zdziwilo kiedy zobaczyłam ja w YCD w tej białej sukience z kryształkami z H&M bo czerwona jest prawie o identycznym kroju i to tak program po programie jest tam jeszcze kilka takich z bufkami w paski np moze dzisiaj bedzie ja miala na sobie
Dobre. Jak będzie miała jakąś dzisiaj, to jutro się rzucą do sklepu i na allegro wystawiąFakt faktem bardzo dobrze w tych sukienkach sie wyglada i Ania o tym wie
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.