Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 15:17   #3181
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy któraś z Was może mi powiedzieć z czego wynika różnica w cenie kremu Mizon Black All in One? Między sing-sing-girl a iam-love jest 20 dolarów różnicy w tej samej pojemności kremu. Teraz zastanawiam się czy zamawiać tańszy od sing sing, czy to może być podróbka... Ktoś miał takie doświadczenia?
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 18:26   #3182
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, jaką bazę poleciłybyście, żeby delikatnie rozjaśnić i ujednolicić cerę przed nałożeniem podkładu?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:29   #3183
Trubadurka
Przyczajenie
 
Avatar Trubadurka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Muszę przyznać, że totalnie nie miałam przekonania do tych kosmetyków, nie rozumiałam sensu, aż kiedyś chciałam kupić w Rossmanie podkład, ale żaden nie pasował i pani poradziła mi taki krem. Kosmos, w życiu nie wrócę już do zwykłego podkładu!
Trubadurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:47   #3184
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ale zdajesz sobie sprawę, że te BB z rossmana nawet nie stały koło prawdziwych, koreańskich BB? Skoro jesteś zachwycona tymi z rossa, to wyobraź sobie co by było po prawdziwym BB
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:54   #3185
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, pojawiła się jakaś jaśniutka nowość na rynku? Aktualnie używam Misshy Signature w odcieniu #13 (znacznie lepsza od klasycznej, ale to jednak nadal nie to) i odczuwam potrzebę zmiany. Kliknęłam ostatnio ślimakowego Mizona i szukam jeszcze jakichś alternatyw w międzyczasie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:23   #3186
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja przerabiałam misshe #13 i za różową dla mnie, potem miałam Mizon, niby żółty ale jednak świnkował na mnie teraz mam it's skin babyface beżowy trochę ciemniejszy ale jakoś tak ładniej wygląda na buzi, nie widać go bo poprzednie podkreślały suche skórki i warzyły się a ten mimo że jest ciut za ciemny to schludnie wygląda teraz kliknęłam podkład misshy the style #13 podobno jasny żółtawy, zobaczymy

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 13:26   #3187
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny!
Koleżanka jedzie w czerwcu do Japonii i pyta co mam mi przywieźć. Oczywiście kosmetyki, tylko jakie? Co waszym zdaniem opłaca się przywieźć, co nie jest dostępne u nas (albo jest w lepszej wersji cenowej?)

Od razu mówię, że jestem fanką kremów BB, zachwycił by mnie tez krem ze ślimaka, ale nie supermarketowy Mizon, tylko coś porządnego i wszelkiego rodzaju maseczki. Im bardzie naturalny skład tym lepiej
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 16:21   #3188
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kremow ze slimaka w Japonii nie ma. Nie sa popularne.

Kremy BB sa w kazdym przedziale cenowym, wiec musisz okreslic swoj budzet.

Supermarketowe i drogeryjne to Kate, Freshel, Sugao, Moist Labo, Heroine, Canmake i wiele innych.

Ciut wyzej w drogerii stoja ettusais, i w tej samej cenie Sekkisei. Potem marki makeupowe takie jak Maquillage, Esprique, Coffret d'Or i tak dalej.

Kremow BB o "naturalnych" skladach lepiej szukac w sklepach takich jak LOFT (maja osobne dzialy dla kosmetykow naturalnych), drogeriach Rosemary i w najwiekszym Ainz&Tulpe w Harajuku na dolnym pietrze -maja tam cale polki kosmetykow naturalnych i niszowych.

W zaleznosci od tonu Twojej cery problemem bedzie znalezienie odcienia. Japonskie kremy BB sa albo okropnie zolte, albo swinsko rozowe. Neutralnych tonow ze swieca szukac.

Jesli jestes okolo NC/NW15, to wiekszosc bedzie rowniez dla Ciebie za ciemna. Wyjatkiem sa najjasniejsza Kate i niektore ettusais.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 18:03   #3189
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Ja przerabiałam misshe #13 i za różową dla mnie, potem miałam Mizon, niby żółty ale jednak świnkował na mnie teraz mam it's skin babyface beżowy trochę ciemniejszy ale jakoś tak ładniej wygląda na buzi, nie widać go bo poprzednie podkreślały suche skórki i warzyły się a ten mimo że jest ciut za ciemny to schludnie wygląda teraz kliknęłam podkład misshy the style #13 podobno jasny żółtawy, zobaczymy

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Zależy mi właśnie, by to nie było coś ciemniejszego. Klasyczna Missha jest dla mnie za różowa, ale już Signature była fajna To na razie chyba czekam na Mizona i zobaczymy, co z tego wyjdzie...
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 00:40   #3190
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja z racji tego, że niedługo też odwiedzę Japonię, zapytam. Jedyny w sumie japoński (?) kosmetyk jaki mam to różowy BB ze Skin79, o ile pamiętam, kupowany za jakies 90pln.

Jakie są przebitki na tym artykule, tj. po ile chodzi w Japonii?
I czy Shiseido rzeczywiście jest tańsze?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 04:23   #3191
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja z racji tego, że niedługo też odwiedzę Japonię, zapytam. Jedyny w sumie japoński (?) kosmetyk jaki mam to różowy BB ze Skin79, o ile pamiętam, kupowany za jakies 90pln.

Jakie są przebitki na tym artykule, tj. po ile chodzi w Japonii?
I czy Shiseido rzeczywiście jest tańsze?
Skin79 to marka koreanska. Nie jest w Japonii popularna, a wlasciwie - jest zupelnie nieznana.

Shiseido ma produkty w kazdej przedzialce cenowej, od super tanich drogeryjnych, po wysokopolkowe. Musisz bardziej sprecyzowac co Cie interesuje.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 10:25   #3192
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Kremow ze slimaka w Japonii nie ma. Nie sa popularne.

Kremy BB sa w kazdym przedziale cenowym, wiec musisz okreslic swoj budzet.

Supermarketowe i drogeryjne to Kate, Freshel, Sugao, Moist Labo, Heroine, Canmake i wiele innych.

Ciut wyzej w drogerii stoja ettusais, i w tej samej cenie Sekkisei. Potem marki makeupowe takie jak Maquillage, Esprique, Coffret d'Or i tak dalej.

Kremow BB o "naturalnych" skladach lepiej szukac w sklepach takich jak LOFT (maja osobne dzialy dla kosmetykow naturalnych), drogeriach Rosemary i w najwiekszym Ainz&Tulpe w Harajuku na dolnym pietrze -maja tam cale polki kosmetykow naturalnych i niszowych.

W zaleznosci od tonu Twojej cery problemem bedzie znalezienie odcienia. Japonskie kremy BB sa albo okropnie zolte, albo swinsko rozowe. Neutralnych tonow ze swieca szukac.

Jesli jestes okolo NC/NW15, to wiekszosc bedzie rowniez dla Ciebie za ciemna. Wyjatkiem sa najjasniejsza Kate i niektore ettusais.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
dzięki za odpowiedź!
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 22:08   #3193
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witam
Szukam informacji o wspólnych zakupach z Gmarket, nie mogę doszukać się na niczego konkretnego. Czy są takie organizowane? Ostatnio wypróbowałam Missha Super Aqua Ultra Water-full Gel Serum i jako jedne z nielicznych nawilżyło moją suchą i podrażnioną skórę po retinolu. Dla fanek śluzu ze ślimaka polska Vis Plantis ma taką serię, sama posiadam serum i muszę przyznać ,że naprawdę dobrze nawilża i wygładza skórę. No i wciąż szukam idealnego BB.. ..lekkiego, nawilżającego, do mieszanej cery o ładnym beżowym kolorze , Missha,Its Skin-y i reszta z tej półki cenowej nie do końca mi pasuje.Myślę o Hera CC tylko ta cena do tego nie potrafię się odnaleźć na GM dlatego szukam współtowarzyszy na zakupowe szaleństwo.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:31   #3194
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Witam
Szukam informacji o wspólnych zakupach z Gmarket, nie mogę doszukać się na niczego konkretnego. Czy są takie organizowane? Ostatnio wypróbowałam Missha Super Aqua Ultra Water-full Gel Serum i jako jedne z nielicznych nawilżyło moją suchą i podrażnioną skórę po retinolu. Dla fanek śluzu ze ślimaka polska Vis Plantis ma taką serię, sama posiadam serum i muszę przyznać ,że naprawdę dobrze nawilża i wygładza skórę. No i wciąż szukam idealnego BB.. ..lekkiego, nawilżającego, do mieszanej cery o ładnym beżowym kolorze , Missha,Its Skin-y i reszta z tej półki cenowej nie do końca mi pasuje.Myślę o Hera CC tylko ta cena do tego nie potrafię się odnaleźć na GM dlatego szukam współtowarzyszy na zakupowe szaleństwo.


Zapraszam na wątek "kupujemy azjatyckie bb creamy, pielęgnacje... cz. VI" - ruszamy właśnie z nowa rozbiórka.

Hera Cc powinnam miec jeszcze jakies probki bo mi on nie przypasował
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 13:19   #3195
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cieszę się ,że znalazłam to forum dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam wasze dyskusje i widzę,że sidmool na dolinę łez ma złe opinie,a możecie polecić coś co faktycznie daje taki efekt?A jeśli nie to jakieś kremy/sera/emulsje które nawilżają, ujędrniają skórę? I jeśli macie sprawdzony wysoki filtr ,który nie zapycha i nie bieli , jest lekki i nie wysusza to będę bić pokłony za polecenie takiego produktu! Nie mogę znaleźć mark które są lepsze od Misshy,SkinFodd itp ale nie tak drogie jak S:um37. Evek a jaki krem BB polecasz?Zawiodłam się na wszystkich większości tego typu specyfików poczynając od Clinique, Caudalie kończać na Its skin. Większość mnie zapycha lub ma ten dziwny szary lub różowy odcień. Czy to prawda, że bardziej opłaca się kupować próbki drogich koreańskich kosmetyków niż pełnowymiarowe opakowania? Wiem ,dużo pytań ale od tak dawna czytam blogi o azjatyckich kosmetykach, a tu o mało nie umknęło mi takie forum!
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 15:26   #3196
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Zapraszam na wątek "kupujemy azjatyckie bb creamy, pielęgnacje... cz. VI" - ruszamy właśnie z nowa rozbiórka.

Podasz linka?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:33   #3197
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Podasz linka?

Skorzystaj z wyszukiwarki na forum albo wpisz tytul watku w google i zaraz trafisz na ten watek. Pisze z tapatalk i nie moge wstawic linka

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Karmik, trudno mi powiedziec ktory bb bedzi dla ciebie najlepszy. Ja przerobioam chybq kilkadziesiat od tych tanszych po luksusowe. O dziwo najbardziej pasowal mi skin79 diamond do ktorego zamierzam wrocic po latach. Ostatnio testowalam probke lirikos marine radiance bb i pozytywnie mnie zaskoczyl. Z tym ze ja lubie lekkie bb creamy o wodnistej konsystencji i z efektem rozswietlenia twarzy
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 18:26   #3198
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Skorzystaj z wyszukiwarki na forum albo wpisz tytul watku w google i zaraz trafisz na ten watek. Pisze z tapatalk i nie moge wstawic linka
Tez pisze z telefonu.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 21:40   #3199
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję evek właśnie takie BB lubię-lekkie,wodnista konsystencja, naturalny blask na buzi, nie lubię matowych i mocno kryjących.Gdzie nabyłaś próbki lirikos marine radiance bb i czy ma jeden kolor?
Polecisz mi jakąś nawilżającą emulsję i serum lub krem ujędrniające po 30r.ż?

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-04-27 o 21:49
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 22:05   #3200
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Dziękuję evek właśnie takie BB lubię-lekkie,wodnista konsystencja, naturalny blask na buzi, nie lubię matowych i mocno kryjących.Gdzie nabyłaś próbki lirikos marine radiance bb i czy ma jeden kolor?
Polecisz mi jakąś nawilżającą emulsję i serum lub krem ujędrniające po 30r.ż?


Próbkę dostałam od któregoś ze sprzedawców próbek. Niestety nigdzie nie natknęłam sie na ofertę w ktorej znajdowały by sie probki tego bb a szkoda.

Nawilżające to napewno esencje z su:m37. Będziemy rozbierać odświeżona serie secret essence i ponawiać taka ktora brałyśmy w ostatnim zamówieniu- mocno nawilżająca.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:26   #3201
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję!W takim razie będę śledzić dalej rozbiórki.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:51   #3202
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy używał z was ktoś Su:m37 Air rising CC Cream?Jestem już zdesperowana dziś otworzyłam próbkę skinfood platinum grape cell i pod filtr z macrovity 30spf zważył się na buzi fuuuj.
Evek jesli próbka hera cc aktualna to poproszę
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:44   #3203
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Czy używał z was ktoś Su:m37 Air rising CC Cream?Jestem już zdesperowana dziś otworzyłam próbkę skinfood platinum grape cell i pod filtr z macrovity 30spf zważył się na buzi fuuuj.
Evek jesli próbka hera cc aktualna to poproszę


Używałam, cos mi z kolorem chyba nie podszedł. Jeśli dobrze pamietam to chyba był za zółty. Poszperam czy jeszcze jakas próbka mi została
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:16   #3204
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Widzę światełko w tunelu żółty mi pasuje.Widzę próbkę na allegro chyba się skuszę oby nie podróba. Mam aktualnie http://www.sephora.com/vinoperfect-r...Id=1720168(nie wiem czy mogę link tu wrzucać)choć to nie from Azja mogę zrobić odlewkę może komuś przypasuje.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 01:04   #3205
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hada Labo w Hebe
skin79 w Sephorze
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 17:21   #3206
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Hada Labo w Hebe
skin79 w Sephorze
Ooo! A widziałaś jakie ceny Skin79 w sephorze?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 21:31   #3207
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Co bedzie z hada w hebe? Kiedy? Jakie ceny? Ogolnie informacja super
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 21:43   #3208
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Co bedzie z hada w hebe? Kiedy? Jakie ceny? Ogolnie informacja super
Już jest. Ceny wysokie, tonera nie ma więc jak dla mnie kiepsko, chyba że toner dojdzie do asortymentu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 09:03   #3209
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny mam prośbę, szukam kremu do twarzy i pod oczy dla mojej mamy.Ma 60+ nie ma zmarszczek ale opadający owal i skóra straciła jędrność, ma wrażliwą suchą skórę szczególnie pod oczami. Kupiłam jej Kieh's awokadową odżywkę pod oczy i była zadowolona ale ona jest bardzo droga mało wydajna.Do twarzy używała Vichy neovadiol i w miarę ok ale nic specjalnego jeśli chodzi o poprawę jędrności. Lubi treściwe, gęste kremy.Ostatnio kupiła krem Jandy i to jakaś masakra ubrana w słoiczek za 60zł! Absolutnie ten krem nie działa. Bardzo proszę o pomoc ,szkoda mi mamy jak patrze na jej buzię i brak wiary ,że kosmetyk choć trochę może poprawić wygląd cery. Szukałam na forum i znalazłam tylko krótki wpis o Hera Age-Awa.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 13:01   #3210
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Niestety około 60 roku życia od kremów nie ma oczekiwać niczego spektakularnego. Tu juz raczej trzeba zaprzyjaźnić sie z dobrym gabinetem medycyny estetycznej. Ja w wieku 35 lat niestety widzę juz ze skora domaga sie interwencji profesjonalnych zabiegów. Pielęgnacja na pewnym etapie to juz tylko dodatek

Jeśli chcesz serie do cery dojrzałej to : sulwhasoo Goa i su:m37 time control. su:m jest mocno treściwy, na pewno jest w tej serii krem pod oczy i do twarzy. Nie pamietam czy cos jeszcze.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.