pomocy-farbowanie po pasemkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 14:20   #1
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775

pomocy-farbowanie po pasemkach


witam
od kilku lat regularnie robie jednokolorowe jasne blond pasemka. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ,tak więc efekt jest dość naturalny. jednak mam ochotę coś zmienic w swoim wyglądzie i chętnie zafarbowałabym włosy "po całości" farbą w salonie fryzjerskim na kolor srednio-ciemny blond (nieco ciemniejszy niż mój naturalny) żeby nadac im troche wiecej połysku. moja dotychczasowa fryzjerka powiedziała mi ,że to raczej nie mozliwe bo kolor będzie się nierówno spłukiwał z rozjasnionych pasemek i będzie to nieestetycznie wygladac. czyżbym więc była do końca życia skazana na pasemka?? (wprowadzenie pasemek ciemniejszych mnie nie interesuje) Był ktos w takiej sytuacji? prosze o pomoc
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:24   #2
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

oj cos mi sie wydaje ze Twoja fryzjerka przesadza... pewnie ze kolor bedzie sie nierowno splukiwal ale co z tego? i tak trzeba wloski farbowac tak co miesiac... jak zafarbujesz je ciemniejsza farba ale nie drastycznie rozna od Twoich wloskow, to nawet jak sie splucze z pasemek, to to nie bedzie sie rzucalo w oczy, a moze i byc nawet calkiem ladniutkie... ja jestem brunetką, mialam jasniejsze pasemka, i potem zafarbowalam to ciemniejszą farbą faktycznie troszkę potwm wylaża, ale to nie tragedia i wlasciwie nikt tego nie zauwazy do nasteonego farbowania, nikt tez mi nigdy nie powiedzial ze wygladam nieestetycznie takze glowa do gory i zmien fryzjera albo popros zaufaną koleżankę to doskonale Cię ofarbuje
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:42   #3
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

No więc ja miałam podobnie. Kolor naturalny - średni blond, no to jaśniejsze pasemka (robiły bardziej takie refleksy). Od środy jestem posiadaczką ślicznych jasno brązowych włosków. A co do wymywania się nie ówno farby to w sumie prawda, ale nie do końca. Owszem po paru myciach wyjdą pasemka, ale zrobią po prostu refleksy. Dlatego zresztą moja fryzjerka (przyszłam do niej już z potężnymi odrostami o dtych pasemek), na wierzchu mi zrobiła parę pasemek o ton jaśniejszych od reszty włosków, abym póżniej wygladała jak człowiek a nie z refleksami zaczynającymi się 5cm od głowy
Przy każdym kolejnym farbowaniu pasemka będą zanikać. Sądzę, że około 3 farbowania już nie wyjdą.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:00   #4
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

Cytat:
Napisane przez tutusia
No więc ja miałam podobnie. Kolor naturalny - średni blond, no to jaśniejsze pasemka (robiły bardziej takie refleksy). Od środy jestem posiadaczką ślicznych jasno brązowych włosków. A co do wymywania się nie ówno farby to w sumie prawda, ale nie do końca. Owszem po paru myciach wyjdą pasemka, ale zrobią po prostu refleksy. Dlatego zresztą moja fryzjerka (przyszłam do niej już z potężnymi odrostami o dtych pasemek), na wierzchu mi zrobiła parę pasemek o ton jaśniejszych od reszty włosków, abym póżniej wygladała jak człowiek a nie z refleksami zaczynającymi się 5cm od głowy
Przy każdym kolejnym farbowaniu pasemka będą zanikać. Sądzę, że około 3 farbowania już nie wyjdą.
popieram nie przejmuj sie i jesli chcesz miec równiutki kolor, to do dzieła
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:54   #5
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

a czy farba na pasemka nie zniszczy za bardzo włosów??
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 16:17   #6
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

Cytat:
Napisane przez Dinulka
a czy farba na pasemka nie zniszczy za bardzo włosów??
Wszystko zależy od kondycji Twoich włosów. Moje przeżyły ale ostatnio pasemka robiłam dobrych parę miesięcy temu.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 10:45   #7
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

dziekuje za odpowiedzi ,ale mam jeszcze pare pytań. zakładając ,że zdecyduje sie na to farbowanie po całości ,to jak często mniej więcej będę musiała farbować odrosty (kolor bedzie zblizony do naturalnego)? czy jezeli jednolity kolor mi się znudzi będę mogła zrobić na niego spowrotem pasemka? i jakie profesjonalne farby mogłbybyście mi polecić?
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 12:49   #8
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: pomocy-farbowanie po pasemkach

up
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.