z czarnych na br±zowe - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-09-06, 18:00   #1
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 181

z czarnych na br±zowe


Dziewczyny powiedzcie mi czy da rade przefarbowac wlosy z czarnych na brazowe jak tak to jak... ta czern juz mi sie znudzila. czekam na odp!
olenka999 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 18:45   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: z czarnych na br±zowe

Cytat:
Napisane przez olenka999 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi czy da rade przefarbowac wlosy z czarnych na brazowe jak tak to jak... ta czern juz mi sie znudzila. czekam na odp!
W±tków na ten temat by³a ca³a masa, wystarczy u¿yc wiza¿owej wyszukiwarki, no ale có¿....
Nie jest to jakas rewolucyjna zmiana i nie powinna byc trudna, nalezy wykonac dekoloryzacjê ( mo¿na samemu w domu-ale jedynie je¶li ma siê wprawê, dekoloryzator Loreal czy Garnier - ok 50 z³-dostepne s± w drogeriach , jednak, naj³atwiej i najbezpieczniej udaæ siê do FRYZJERA)Jak juz napisa³am zmiana nie bêdzie drastyczna- bo z czarnego na br±z-dlatego tez dekoloryzator nie musi byc trzymany na g³owie d³ugo. Mówi sie , ¿e taki zabieg bardzo niszczy w³osy , ale tak naprawdê wszystko zalezy od stanu w³osa, po¿±danego efektu ( a wiêc i d³ugo¶ci jego trzymania na g³owie), tego czym, siê farbowa³o prêdzej w³osy. Jesli masz w³osy w dobrej kondycji powinien on jedynie je nieco wysuszyæ ( ja przesz³am z czarnego na blond-dekoloryzacja i dwa razy pasemka, potem farba- i mam w³osy , tyle , ¿e nieco wysuszone, ale od czego s± odzywki- wiêc efekt zalezy od indywidualnych cech w³osów). Na zdekoloryzowane w³osy fryzjer na³o¿y farbê w odcieniu br±zu jaki wybierzesz.

Inaczej tego nie zrobisz- tzn jesli na czerñ na³o¿ysz zwyk³± farbe br±z efektu nie bêdzie ( jedynie na odrostach). Inna metoda schodzenia z czerni jest taka, ¿e rozjasnia sie pasemka- miesi±c w miesi±c-ale op³aca sie ta metoda w³asciwie je¶li schodzi siê na jasniejsze kolory w wypadku zmiany czerñ na br±z jest to raczej wybór d³u¿szej drogi.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 19:16   #3
ziomek111
Przyczajenie
 
Avatar ziomek111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: z czarnych na br±zowe

hej a jak ja w ostatnim miesiacu farbowa³am 5 razy to moge zrobic sobie ta dekoloryzacje czy juz calkiem zepsuje sobie herki??
ziomek111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 19:37   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: z czarnych na br±zowe

Witaj
Kup w drogerii dekoloryzator-s± rózne firmy L'oreal i Garnier najdrozsze potem jest Joanna,a takze dekoloryzator Celia 1 i 2(tak siê nazywa)Bardzo ladnie sciaga kolor,nie czekaj az sciagnie do blondu tylko pozostaw sobie taki mleczny ³adny odcieñ,bo im bardziej chcesz rozjasnic tym w³os bêdzie bardziej zniosczony,a tak przy delikatnym odbarwieniu nie bêdzie tak tragicznie.
Tak¿e polecam Celie Potem na³o¿ wybrany odcien farby i koniec czarnych w³osów.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 19:38   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: z czarnych na br±zowe

Cytat:
Napisane przez ziomek111 Poka¿ wiadomo¶æ
hej a jak ja w ostatnim miesiacu farbowa³am 5 razy to moge zrobic sobie ta dekoloryzacje czy juz calkiem zepsuje sobie herki??

Witaj
Je¶li pomimo tych piêciu razach wszystko jest w porz±dku to dekoloryzacja chyba nie wiele zmieni
Podrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-06, 22:30   #6
hashira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: z czarnych na br±zowe

hey
ja mia³am czarne w³oski i w maju stwierdzi³am,ze chcê mieæ br±zowe i posz³am do fryzjerki na dekoloryzacjê, sci±ga³a mi kolor do mniej wiêcej rudego ,a potem zafarbowa³a na br±z. Ja na Twoim miejscu doradzam wizyte u dobrego fryzjera,bo jak kiedys moja siostra sci±ga³a sobie w domu farbê dekoloryzatorem to ca³a g³owa j± piêk³a i bardzo zniszczy³y siê s³owy.
hashira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-08, 07:06   #7
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: z czarnych na br±zowe

ja mialam kolorow± g³owe. mialam wlosy czarno-czerwone ale szybko mi sie znudzilo i pobawilam sie rozjasniaczem tak, ze wyszkly mi jeszcze br±zowo-rudo-blon pasemka.
Kilka dni temu zachcialo mi sie br±zowych wlosów wiec kupilam farbe welli (jak±, nie pamiêtam ale w kolorze "zmys³owy br±z"). kolor wyszed³ taki sobie, mysla³am, ze bedzie ciekawszy. farba pokryla wlosy dosc ladnie ale nie tak jak chcialam. 5 dni po farbowaniu kupilam farbê weli safira - karmazynowy br±z i kolor wyszedl jak na pudelku z tym jednym malym wy±tkiem. Tam gdzie wlosy mialam bardzo ciemne (czarne) i grube kolor wyszedl ciemniejszy, cos jak ciemny braz.
jednak naprawde wszystko zalezy od rodzaju wlosa i jego podatnosci na farbowanie oraz tego jakiej farby uzywalas wczesniej i ile czasu uplynelo od ostatniego farbowania.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.