Przejażdżka ferrari na prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 21:39   #1
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259

Przejażdżka ferrari na prezent?


Niedługo mój TŻ ma urodziny i tak się zastanawiam nad jakimś ciekawym prezentem dla niego. Wiem, że kręci go motoryzacja, lubi szybką jazdę itp, dlatego zastanawiam się, nad wykupieniem mu takiej przejażdżki. Przeglądałam oferty i ceny i dalej się waham.

Nie wiem, czy 1 okrążenie (4 km) może być wystarczające? 2 okrążenia, to już cena lekko z kosmosu jest, ale nie wiem, czy jest sens w ogóle kupować tylko 1 okrążenie. Czy to nie jest za mało?

Może któraś z was kupowała taki prezent i może coś doradzić, albo się wypowiedzieć?
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 10:44   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Przejażdżka ferrari na prezent?

Mój małżonek dostał kiedyś taki prezent od kolegów. Był zadowolony, szczęśliwy, ale jak sam wspomniał- miał jakiś niedosyt spowodowany tym, że miał praktycznie odmierzany czas, że instruktor jadący z nim narzucał sztywne zasady (warto dodać w tym miejscu, że mój małżon bierze udział w różnego rodzaju rajdach i wyścigach, zajmuje się tym zarówno od strony technicznej, jak i od strony uczestnika więc doskonale wie, na co może sobie pozwolić, a na co nie)
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:13   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Przejażdżka ferrari na prezent?

Kupiłam taki sam prezent na urodziny dla mojego TŻ, z tym, że przejażdżka za kierownicą w rajdowym Subaru. Wcześniej się zastanawiałam nad innym autem- Lamborghini Gallardo , ale zanim by się rozpędził, to musiałby już hamować, więc wybór padł na Subaru

Wiem, że to jedno z jego marzeń, dlatego już sama się nie mogę doczekać, aż pojedziemy realizować prezent
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 13:13:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.