Champs Elysees - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 21:05   #31
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Champs Elysees

Anais Anais kiedyś poznałam jednak ani przez chwilę nie skojarzył mi sie ten zapach z Champs Elysees.Za to jak powąchałam Mimozę YR to takie skojarzenie nasunęło się od razuAnais to dla mnie bardziej konwalie w pudrowej otoczce.Nie wyczuwam w nich tyle radości co w zapachu Guerlain.Są ładne ale dla mnie to dwa zupełnie różne zapachy.Natomiast Mimoza to single note(prawie) kwiatu mimozy-i tą mimozową słoneczną nutę wyczuwam właśnie w Polach.Mogę jeszcze się pokusić o stwierdzenie, że Pola to też ten sam typ słodyczy co w Ode a`la Joie również od Yves Rocher jednak czuję, że za bardzo namącę.Naprawdę polecam powąchać po prostu te perfumy.Owszem-są mocne i trwałe ale przy tym leciuchne jak delikatny słodziutki obłoczek.Nie raz mi się zdarzało zapomnieć, że mam je na nadgarstku,żeby nagle, po kilku godzinach znienacka je poczuć.To naprawdę bardzo miłe uczucie
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:13   #32
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Champs Elysees

Dziękuję Eternity Pozostaje mi zatem mieć nadzieję na szybkie ich przetestowanie
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:26   #33
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Champs Elysees

za wszelka cene probowalam sie przekonac do champs elysees testowalam wielokrotnie, na poczatku byly fajne, swiezutkie, ale z czasem wychodzilo z nich cos, co moj nos odrzucal nie moglabym ich nosic. Wydawaly mi sie strasznie swieze, a zarazem duszace, co jest dla mojego nosa mieszanka piorunujaca na pewno jest to oryginalny, niepowtarzalny zapach taki typowo guerlain'owski, bardzo naturalny zapach, zaczerpniety prosto z natury bez nadmiernej ilosci chemikaliow (w koncu chyba wlasnie z tego slynie guerlain ) mam dla niego bardzo duzy szacunek, niestety nie pasuje do mnie, nie czuje sie w nim dobrze... pewnie kiedys sprawie sobie jakas buteleczke, zeby lepiej sie z nim poznac. Moze wtedy wlasnie pokocham, kto wie...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 00:15   #34
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Champs Elysees

Dzięki Lalesiu Po Twojej wypowiedzi z pewnością je przetestuje przed zakupem. W ogóle to odbiło mi kompletnie na punkcie tego zapachu i boję się trochę, że się rozczaruję. Tłumaczę sobie, że w okresie kiedy wąchałam ten zapach i mi się nie spodobał, nie podobały mi się również Samsara, czerwone D&G, które teraz bardzo lubię. Jest więc jakaś szansa
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:01   #35
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Champs Elysees

Kochane tez kusi mnie zakup Pol EDT , jak z ich trwałością? Zalezy mi by trzymały długo
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:20   #36
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Champs Elysees

Nosiłam Champs-Elysees jesienią i zimą, mimo że kwiatowe są dla mnie takie ciepłe i otulające. Miałam edt i jak dla mnie są dość trwałe, po porannej aplikacji utrzymywały się do późnego popołudnia, ale nie jest to zapach "z ogonem", trzyma się blisko skóry, tworzy taką słodko- kwiatową mgiełkę wokół osoby która ich używa.
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 14:12   #37
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Champs Elysees

Podnoszę wątek Może jeszcze jakaś Wizażanka będzie miała ochotę opisać ten zapach, ja idę studiować KWC (zamiast się uczyć), czuję że pomału zaczynam bzikować. Ciekawe czyja to sprawka
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 17:06   #38
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Champs Elysees

Jak powąchalam Champs Elysees pierwszy raz kilka, czy kilkanascie lat temu...zaraz jak pojawiły się w Polsce....wydały mi się po prostu piękne - niby mocno kwiatowe, ale delikatne, takie jakieś niewinne. Nie pachną kwiatami łąkowymi, w zasadzie nie wiem jakimi, ale mnie skojarzyły się wtedy z pąkami kwiatów akacji, choc zupełnie nie wiem czemu, bo nie mam pojęcia jak pachnie akacja .Zresztą teraz jak je wącham to tez mam skojarzenia z wiosną, majem i maturą...choć w tym okresie mego zycia ich nie znałam, zreszta w ogóle ten zapach jeszcze nie istniał Ale to moze dlatego, ze kojarza mi się tak dziewczęco-licealnie a nie kobieco...
Następnego dnia po testowaniu w perfumerii, weszłam do kuchni w pracy i poczułam je...zapach wypełniał całe pomieszczenie...to kolezanka w ramach poprawy humoru zakupiła sobie flaszeczkę czystych perfum To było cudo !!!
Od tego czasu wypsikałam ze 3 flaszki EDT, dużą butlę deo - jak byłam w ciąży i wszystkie wody mnie drażniły...i aktualnie też mam flaszencję na stanie, ale juz mnie tak nie zachwycają....muszę mieć nastrój, zeby je nosić. A moze po prostu juz się odkochałam, bo zbyt duzo i zbyt długo je używałam...
Podsumowując - dla mnie są bardzo francuskie i dziewczęco-niewinne...
Jakby któraś zapragnęła - służę próbką...
Aha...do niczego nie są podobne, ta mimoza jest dla mnie nieporównywalna do zadnego innego zapachu, który znam...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:50   #39
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Champs Elysees

Aguś kochana

Dziękuję Ci za ten wspaniały opis, który przeważył szalę mojego chciejstwa, zakupiłam dziś Champs Elysses i fruną do mnie, jak dobrze pójdzie może będą już jutro. Mam nadzieję, że się nie zawiodę
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:56   #40
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Champs Elysees

Kasiu...opisz koniecznie wrażenia...Choć znając Twój gust powinny Ci się spodobać na 100%
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:48   #41
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Dot.: Champs Elysees

Pod wpływem Waszych opinii -polecialam do Rossmana - pani miła psiknęła mi CH.E z buteleczki . Są naprawdę śliczne , barrrrdzo kobiece, subtelne.
Jestem zmeczona Angelem,Addictem itp.Już się ich pozbyłam i poważnie myśle o Champs.Wg. mnie są nieco podobne do Alejki E. Arden ,ale dużo bardziej mi się podobają. Bardzo trwałe - na rekawie kurtki trzymają się już drugi dzień i jestem pewna,że jutro też je tam sobie powącham.
Bardzo podobałay się mojej mamie - po tym teście w Rossmanie byłam u niej a Ona - Co to tak pięknie pachnie?
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 07:19   #42
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Champs Elysees

Fajnie ze jeszcze ktos nastepny dostrzegl piekno w tym zapachu

Choc lubie je najbardziej wiosna i latem to tez niedawno
po tych wszystkich zapachach korzennych, drzewnych, waniliowych,
kadzidlakach naszla mnie ochota na Champs Elysees...
Piekne sa...kwiatowe, powabne, kobiece
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:57   #43
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Champs Elysees

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
za wszelka cene probowalam sie przekonac do champs elysees testowalam wielokrotnie, na poczatku byly fajne, swiezutkie, ale z czasem wychodzilo z nich cos, co moj nos odrzucal nie moglabym ich nosic. Wydawaly mi sie strasznie swieze, a zarazem duszace, co jest dla mojego nosa mieszanka piorunujaca na pewno jest to oryginalny, niepowtarzalny zapach taki typowo guerlain'owski, bardzo naturalny zapach, zaczerpniety prosto z natury bez nadmiernej ilosci chemikaliow (w koncu chyba wlasnie z tego slynie guerlain ) mam dla niego bardzo duzy szacunek, niestety nie pasuje do mnie, nie czuje sie w nim dobrze... pewnie kiedys sprawie sobie jakas buteleczke, zeby lepiej sie z nim poznac. Moze wtedy wlasnie pokocham, kto wie...
No i prosze, kobieta zmienna jest wlasnie natrafilam na swoja wlasna wypowiedz sprzed prawie roku (bosz, jak ten czas leci) i jestem zszokowana, ze mialam kiedys o nim nienajlepsze zdanie wlasnie sprawilam sobie cala seteczke tego zapachu, gdyz zakochalam sie w nim od drugiego niuchniecia, po roku przerwy, ktore nastapilo tydzien temu teraz odbieram ten zapach zupelnie inaczej: jest mocno kwiatowy, na poczatku zabija potokiem kwiatow, jednak z czasem nabiera slodyczny, takiej owocowej slodyczy, wiec stawiam w ciemno, ze ma owoce w skladzie nie czuje w nim nic a nic z pudrowosci, jest przejrzysty, krystaliczny. Na pewno niepowtarzalny, zapamietywalny i latwy do wychwycenia jestem szczesliwa posiadaczka tego zapchu i mam nadzieje, ze pozostanie "moj" na dluzej

Kasiu, czy Pola juz doszly :? jestem bardzo ciekawa Twoich wrazen ale rowniez wydaje mi sie, ze zapach prawie na pewno Ci sie spodoba

PS: moj 3000 posta na forum
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:04   #44
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Champs Elysees

Wiecie co! Zonk! Pola doszły przed chwilą i tak się w nie wwąchuje, ale one zupełnie nie dla mnie Oj nie nie, małżowi też się nie podobają, więc pędzę jak w dym na Targowisko może ktoś będzie chciał psigarnąć kropka Na mnie nie są leciutkie, ani krystaliczne, ta mimoza (chyba to mimoza) mnie dusi Choć momentami faktycznie zawiewa świeżością i lekkimi wiosennymi kwiatami, na pedecie czytałam że ktoś porównał je do szamponu bambino i faktycznie coś w tym jest. Nio nie wiem, może powinnam jeszcze potestować.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:08   #45
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Champs Elysees

Odszczekuję!!! Odszczekuję!!!

Jejuś jak pieknie się ten zapach rozwija i rozkwita. Psiknęłam na szyję i najpierw ogarnęła mnie kremowa pudrowa kremowość mimozy połączona jednak ze świeżymi nutami. Z każdą minutą zapach robi się coraz bardziej przejrzysty i po prostu piękny Nawet małż powiedział, zebym zostawiła sobie Champs do kolekcji , oj będzie weekendowe testowanie, chyba jednak się polubimy. To po co ja torba jedna gnałam na targowisko, po pięciu minutach od psiknięcia? Niech mnie ktoś oświeci
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:37   #46
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Champs Elysees

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wiecie co! Zonk! Pola doszły przed chwilą i tak się w nie wwąchuje, ale one zupełnie nie dla mnie Oj nie nie, małżowi też się nie podobają, więc pędzę jak w dym na Targowisko może ktoś będzie chciał psigarnąć kropka Na mnie nie są leciutkie, ani krystaliczne, ta mimoza (chyba to mimoza) mnie dusi Choć momentami faktycznie zawiewa świeżością i lekkimi wiosennymi kwiatami, na pedecie czytałam że ktoś porównał je do szamponu bambino i faktycznie coś w tym jest. Nio nie wiem, może powinnam jeszcze potestować.
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Odszczekuję!!! Odszczekuję!!!

Jejuś jak pieknie się ten zapach rozwija i rozkwita. Psiknęłam na szyję i najpierw ogarnęła mnie kremowa pudrowa kremowość mimozy połączona jednak ze świeżymi nutami. Z każdą minutą zapach robi się coraz bardziej przejrzysty i po prostu piękny Nawet małż powiedział, zebym zostawiła sobie Champs do kolekcji , oj będzie weekendowe testowanie, chyba jednak się polubimy. To po co ja torba jedna gnałam na targowisko, po pięciu minutach od psiknięcia? Niech mnie ktoś oświeci
No i niech mi ktoś powie, że kobieta zmienną nie jest
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:42   #47
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Champs Elysees

Albo moze tez...pohopna...impulsywn a...w goracej wodzie kapana?
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:14   #48
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Champs Elysees

Oto ja w pełnej krasie Impulsywny narwaniec
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 07:24   #49
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Champs Elysees

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Oto ja w pełnej krasie Impulsywny narwaniec
I tak...i taką...Cie lubie

Coz...trzeba sie znac na ludziach...
po owocach ich...poznacie
choc pozory czesto myla
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 11:35   #50
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Champs Elysees

Kasiu, ciesze sie, ze jednak zapach Ci sie spodobal az sie zszokowalam, jak przeczytalam Twoj pierwszy post, bo bylam w zasadzie pewna, ze Ci sie spodobaja biorac pod uwage wiekszosc Twoich ulubionych pozycji, te w moim odczuciu powinny trafic idealnie w Twoj gust no i sie nie mylilam, cale szczescie

a impulsywnym narwancem jest praktycznie kazda z nas, perfumeryjnych fanek to juz te perfumy z ludzmi robia ja uwielbiam wprost zakupy w ciemno i sprawia mi wielka radosc fakt, ze dobralam sobie zapach na podstawie nut zapachowych mala rzecz, a cieszy
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.