Stnadorowdo => jak zrobić na moich włosach taki kolorek ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 12:31   #1
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988

Stnadorowdo => jak zrobić na moich włosach taki kolorek ?


Witam

W załączniku załaczam zdjęcie mojego koloru włosów obecnego ( sorry, że potargana jestem ;D ), jest on wynikiem schodzenia do jansych włosów z czerni ( 2x rozjaśnianie plus blond numer 7 garniera). Na zdjeciu odbiją końcówki nieco na rudo ale w rzeczywistości tego nie widać, kolor raczej wpada realnie w zielenie niż w czerwienie ( góra to farbowanie na mohc naturlanych, doł na czarnych odrostach). Zabiegi robiłam ponad 2 miesiace temu.

Zaczynają się pojawiać odrosty więc trzeba cos z tym zrobić ;D Docelowo marzył mi się i wciaż marzy jakiś jaśniejszy blond. Teraz mam kilka pytań :

czy blond z teog zdjęcia pasowałby mi do cery, oczu ? ( https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1236362898 => zdjecie zapozyczone od innego wizazanki ale wklejami tylko link żeby nie było)

Wydaje mi się że w ciepłych barawach nie wygladam zbyt dobrze i jakoś cienie mnie do zimnych, platynowych odcieni, co o tym myślicie ?

Kolejna sprawa - wyszedł by mi teraz na włosach garnier color naturals 111 ? To docien superrozjasniajacy i sie troche boje czy odpowiednio mocno zlapie czy jednka znoau musze sie bawic w rozjasniacze ?


* mój naturalny kolor to jasny szatyn i takie tez mam teraz odrosty

btw za rady : zrób sobie brąz dziekuję gdyby chciała brąz to bym o to zapytała ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00565.jpg (11,5 KB, 102 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:35   #2
gusia211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Stnadorowdo => jak zrobić na moich włosach taki kolorek ?

chcesz rozjasnic wloski o 3-4 tony, wez pod uwagr to czy twoje wlosy nie sa zniszczone, kruche i lamliwe po rozjasnianiu. pewniej bedzie jezeli kolor taki jak chcesz zrobisz u fryzjera, on dobierze odpowiednia wode w twoim przypadku to jak bym dala 9%, wodda o wiekszym stezeniu moze zrobic z twoich wlosow to ze stana sie takie gumowate a nie o to chodzi.za piewrszym razem moze nie wyjsc taka super platynka jak na zdjeciu, naprawde ciezko taki odcin uzyskac. pozdrawiam
gusia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 08:41   #3
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: Stnadorowdo => jak zrobić na moich włosach taki kolorek ?

moim skromnym zdaniem będzie w tym kolorku zbyt jasno w odniesieniu do całej buzi... nie widzę Cię w takim platynowym blondzie ale z drugiej strony - jak się nie spróbuje, to się człowiek nie dowie... tylko włosków szkoda ;-)
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.