suknia ślubna do urzedu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 20:12   #1
monija7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65

suknia ślubna do urzedu?


co myślicie o sukni ślubnej na ślub cywilny.. znajoma mi zaoferowała swoja suknie ślubna ale zastanawiam sie czy to nie bedzie takie zbyt oh ah jak na cywilny. Ale z drugiej strony ślub to ślub

załaczam zdjecie ;p cos tam widac ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia slubna.jpg (20,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez monija7
Czas edycji: 2013-02-13 o 22:24
monija7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:28   #2
impresse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 118
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Jeżeli Ci się podoba i ładnie w niej wyglądasz to czemu nie? W końcu jest to "suknia ślubna", czyli na ślub - nieważne czy kościelny czy cywilny
impresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:30   #3
iluziamarzen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

To ty masz się dobrze czuć. Ty jesteś najważniejsza
iluziamarzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:30   #4
patrycja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 55
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

ja jak barłam slub cywilny(5m temu) to miałam biała suknie taka jak mi sie podobała i nie myslałam ze jest zbyt ohowa to jest twój dzien i bedziesz ubrana w to co ci sie poboba i nie patrz na to ze inni powiedza ze to tylko cywilny ja nie patrzyłam na uwagi innych to był MÓJ DZIEŃ
patrycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:33   #5
monija7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

dzięki to postanowione w takim razie a cały czas byłas w tej sukni czy miałaś jakąś na przebranie?
monija7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:37   #6
patrycja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 55
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

do końca wesela miałam nie przebierałam bo była wygodna i sliczna
patrycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:27   #7
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez monija7 Pokaż wiadomość
co myślicie o sukni ślubnej na ślub cywilny.. znajoma mi zaoferowała swoja suknie ślubna ale zastanawiam sie czy to nie bedzie takie zbyt oh ah jak na cywilny. Ale z drugiej strony ślub to ślub

załaczam zdjecie ;p cos tam widac ;p
To Twój ślub i masz prawo założyć, co Ci się podoba. Jeżeli będziesz się w niej dobrze czuła zakładaj bez zastanowienia!
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 09:33   #8
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez monija7 Pokaż wiadomość
co myślicie o sukni ślubnej na ślub cywilny.. znajoma mi zaoferowała swoja suknie ślubna ale zastanawiam sie czy to nie bedzie takie zbyt oh ah jak na cywilny. Ale z drugiej strony ślub to ślub

załaczam zdjecie ;p cos tam widac ;p
Czasy kiedy to nie pasowało i nie wypadało mineły wraz z PRLem.

Ślub to ślub i suknia ślubna jest jak najbardziej na miejscu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 13:06   #9
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Akurat takiej sukni nie jestem fajną - ale zależy co Tobie pasuje

Ja biorę ślub cywilny i mam najzupełniej normalną suknię ślubną, taką jaką chciałam. Bez trenu i nie księżniczka, ale to akurat mój wybór. Za to długa, romantyczna i w odcieniu ecru (z powodu mojej cery ) - nie ma w tym nic niewłaściwego, żeby mieć zupełnie normalną suknię ślubną.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:46   #10
asizan
Raczkowanie
 
Avatar asizan
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

ja też biorę cywilny i też mam "normalną" suknię chociaż niektórzy znajomi zanim zaczęłam się rozglądać, pytali : "a na cywilny to jaką założysz sukienkę?" - było mi trochę przykro, ale jak się przyzwyczaili to już nie gadają
asizan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:22   #11
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

hej!
Ja również biorę cywilny w białej sukni ślubnej, nie długiej do ziemi ale 7/8 i nie przejmuję się tym co ludzie powiedzą. Nie mogę wziąc ślubu kościelnego z tego względu, że mój partner jest rozwodnikiem ale pomyslałam, że to byc może mój jedyny ślub i chcę wyglądac tak jakbysmy brali kościelny. Poza tym mamy normalne wesele do rana na 100 gosci takze uważam, że jakaś skromna sukienka zniknęłaby w tłumie gości. A wkońcu panna młoda powinna sie w tym dniu wyróżniac. pozdrawiam
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 13:21   #12
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Nie podobają mi się suknie tego typu na ślub cywilny.
Moim zdaniem na ślub cywilny, to garsonka, elegancka sukieneczka, lub długa suknia wieczorowa, a nie biała beza z welonem i trenem- po prostu nie to miejsce
Ale to moja opinia.
Ja już co prawda 2 lata po kościelnym, ale gdybyśmy brali cywilny, to zawsze marzyłam o białej lub kremowej sukieneczce do kolanka, albo dopasowanej, albo rozkloszowanej z koniecznym jednym elementem- stroik we włosy z siateczką/ toczek/ fascynator
Czad

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2013-02-09 o 13:24
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:40   #13
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Moim zdaniem suknia pasuje do urzędu, ślub to ślub A już w ogóle jeśli to ma być jedyny ślub (choć nie wiem jak jest u Ciebie)
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:05   #14
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się suknie tego typu na ślub cywilny.
Moim zdaniem na ślub cywilny, to garsonka, elegancka sukieneczka, lub długa suknia wieczorowa, a nie biała beza z welonem i trenem- po prostu nie to miejsce
Ale to moja opinia.
Ja już co prawda 2 lata po kościelnym, ale gdybyśmy brali cywilny, to zawsze marzyłam o białej lub kremowej sukieneczce do kolanka, albo dopasowanej, albo rozkloszowanej z koniecznym jednym elementem- stroik we włosy z siateczką/ toczek/ fascynator
Czad
No dokładnie....TY o takiej marzyłaś i zapewne swoje marzenia byś spełniła bez względu na to czy ktoś by nosem kręcił czy nie...

Dziewczyny tutaj się wypowiadające też spełniają marzenia....bo ślub to ślub nieważne jaki....

Uważam że mega zaściankowe jest twierdzenie że na ślub cywilny to tylko garsonka!!!
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 23:08   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Przed nami w USC był ślub gdzie panna młoda miała suknię ślubną taką jak i na kościelny się zakłada i nie widzę w tym nic dziwnego. Gdybyśmy nie brali później kościelnego też wystąpiłabym w typowej suknie ślubnej z welonem/ woalką/ diademem itp.

Załóż jeśli Tobie się podoba.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:20   #16
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Uważam, że w dzisiejszych czasach nie ma takiego wielkiego rozgraniczenia na ślub kościelny i cywilny w kwestii ubioru, czy liczby zapraszanych gości. Dawno temu, jeszcze przed konkordatem, to faktycznie głupio by było iść do urzędu w białej sukni i za kilka dni w tej samej sukni do kościoła. Ale skoro teraz same śluby cywilne, bez kościelnego później, są równie popularne jak śluby konkordatowe w kościele, to nie widzę powodu, żeby PM miała rezygnować z sukni marzeń tylko dlatego, że ktoś zaściankowy myśli, że to "nie wypada". Suknia ślubna, jak sama nazwa wskazuje, jest na ślub, nie ważne jaki. Nie ma sukni kościelnoślubnej ani cywilnoślubnej Ubieraj się w taką, jaką chcesz, a opiniami nawet się nie przejmuj
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 14:59   #17
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Uważam, że w dzisiejszych czasach nie ma takiego wielkiego rozgraniczenia na ślub kościelny i cywilny w kwestii ubioru, czy liczby zapraszanych gości. Dawno temu, jeszcze przed konkordatem, to faktycznie głupio by było iść do urzędu w białej sukni i za kilka dni w tej samej sukni do kościoła. Ale skoro teraz same śluby cywilne, bez kościelnego później, są równie popularne jak śluby konkordatowe w kościele, to nie widzę powodu, żeby PM miała rezygnować z sukni marzeń tylko dlatego, że ktoś zaściankowy myśli, że to "nie wypada". Suknia ślubna, jak sama nazwa wskazuje, jest na ślub, nie ważne jaki. Nie ma sukni kościelnoślubnej ani cywilnoślubnej Ubieraj się w taką, jaką chcesz, a opiniami nawet się nie przejmuj
dokładnie my też będziemy brali ślub cywilny i będzie biała suknia, będą goście, będzie wesele - będzie wszystko tak jak na ślubie kościelnym tylko w USC ( a możliwe, że nawet i w ogrodzie na świeżym powietrzu ) strasznie mnie denerwuje podejście, że ślub cywilny jest gorszy i mniej ważny. Dla mnie jako osoby niechodzącej do kościoła będzie to jedyny ślub w życiu i nikt mi nie odbierze radości z tego dnia. ;-) Zresztą kto powiedział , że suknie ślubne to tylko na kościelny? Popatrzcie po innych państwach gdzie większość ślubów to śluby cywilne i panna młoda nawet się nie zastanawia czy jej wypada ubrać suknie ślubną z prawdziwego zdarzenia. ;-) Tylko w Polsce jakieś takie głupie myślenie.
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 17:15   #18
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Popatrzcie po innych państwach gdzie większość ślubów to śluby cywilne i panna młoda nawet się nie zastanawia czy jej wypada ubrać suknie ślubną z prawdziwego zdarzenia. ;-) Tylko w Polsce jakieś takie głupie myślenie.

Dokładnie
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 19:10   #19
puchaczmalinowy
Rozeznanie
 
Avatar puchaczmalinowy
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 501
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
dokładnie my też będziemy brali ślub cywilny i będzie biała suknia, będą goście, będzie wesele - będzie wszystko tak jak na ślubie kościelnym tylko w USC ( a możliwe, że nawet i w ogrodzie na świeżym powietrzu ) strasznie mnie denerwuje podejście, że ślub cywilny jest gorszy i mniej ważny. Dla mnie jako osoby niechodzącej do kościoła będzie to jedyny ślub w życiu i nikt mi nie odbierze radości z tego dnia. ;-) Zresztą kto powiedział , że suknie ślubne to tylko na kościelny? Popatrzcie po innych państwach gdzie większość ślubów to śluby cywilne i panna młoda nawet się nie zastanawia czy jej wypada ubrać suknie ślubną z prawdziwego zdarzenia. ;-) Tylko w Polsce jakieś takie głupie myślenie.
W zupełności popieram!
Już i tak wystarczy tych obrażonych min, że byłam na tyle odważna by powiedzieć, że nie wezmę ślubu w kościele bo mi to nie jest potrzebne więc czy komuś się będzie to podobać, czy nie mam zamiar wystąpić w długiej, białej sukni ślubnej a jak się komuś nie podoba to nie musi patrzeć
__________________
28.06.2014 żona swego męża

You made me feel like a million bucks
You do… I was made for you

"Na zawsze" składa się z wielu "teraz".
puchaczmalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 21:35   #20
monija7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

wczoraj kupiłam suknie ślubną używaną, bardzo mi się spodobała no i cena rewelacyjna (nie całe 100 zł!!) a moj facet zaczął marudzić,że jak to suknia ślubna jak to tylko ślub cywilny, że takie suknie to na kościelny się zakłada. Dziś spotkałam przyszła teściowa i ona tak samo: co ja zrobiłam, ze to ma byc nowa sukienka, że ona myślała, że to bedzie jakaś łososiowa czy beżowa, krótka skromna elegancka z bolerkiem a nie takie coś co ja kupiłam, że taka to do kościoła i że trzeba poszukać jakiejś innej. powiedziałam ze za takie pieniądze co kupiłam suknie ślubną nie kupie sukienki bo rozgladalam sie i najtansza ładna za 250 zł była, a ona ze tu nie chodzi o pieniadze- no jasne bo to nie ona mi kupuje, a ja mam ograniczony budżet i szukałam taniej i ładnej sukni no i znalazlam a im wszystkim sie nie podoba (widzieli tylko foto na necie)...no i zdołowałam się, już nie mam siły się wkurzać ,teraz tylko mnie smutek łapie bo dlaczego oni tak mi robią? coś czuje ze ten ślub bedzie totalnie z☠☠☠any i to nie bedzie moj dzien

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

aaa i kościelnego nie weźmiemy bo mamy problemy z proboszczem w naszej parafii, wiec to jest jedna jedyna możliwość założenia sukni ślubnej
monija7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:14   #21
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Napisane przez monija7 Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam suknie ślubną używaną, bardzo mi się spodobała no i cena rewelacyjna (nie całe 100 zł!!) a moj facet zaczął marudzić,że jak to suknia ślubna jak to tylko ślub cywilny, że takie suknie to na kościelny się zakłada. Dziś spotkałam przyszła teściowa i ona tak samo: co ja zrobiłam, ze to ma byc nowa sukienka, że ona myślała, że to bedzie jakaś łososiowa czy beżowa, krótka skromna elegancka z bolerkiem a nie takie coś co ja kupiłam, że taka to do kościoła i że trzeba poszukać jakiejś innej. powiedziałam ze za takie pieniądze co kupiłam suknie ślubną nie kupie sukienki bo rozgladalam sie i najtansza ładna za 250 zł była, a ona ze tu nie chodzi o pieniadze- no jasne bo to nie ona mi kupuje, a ja mam ograniczony budżet i szukałam taniej i ładnej sukni no i znalazlam a im wszystkim sie nie podoba (widzieli tylko foto na necie)...no i zdołowałam się, już nie mam siły się wkurzać ,teraz tylko mnie smutek łapie bo dlaczego oni tak mi robią? coś czuje ze ten ślub bedzie totalnie z☠☠☠any i to nie bedzie moj dzien

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

aaa i kościelnego nie weźmiemy bo mamy problemy z proboszczem w naszej parafii, wiec to jest jedna jedyna możliwość założenia sukni ślubnej
Nie przejmuj się Kochana tym co mówią inni...
Ty masz się dobrze w niej czuć
Kupiłaś tą, którą w pierwszym poście pokazywałaś?
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:23   #22
monija7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

nie nie inna, zaraz zdjecie postaram sie dodac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia slubna.jpg (20,0 KB, 23 załadowań)
monija7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:36   #23
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Bardzo ładna...
Nie przejmuj się...to Twój ślub....nie daj sobie wmówić że ta sukienka nie pasuje...
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 07:11   #24
sokzkaralucha
Raczkowanie
 
Avatar sokzkaralucha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 129
Dot.: suknia ślubna do urzedu?

Cytat:
Dla mnie jako osoby niechodzącej do kościoła będzie to jedyny ślub w życiu i nikt mi nie odbierze radości z tego dnia. ;-) Zresztą kto powiedział , że suknie ślubne to tylko na kościelny? Popatrzcie po innych państwach gdzie większość ślubów to śluby cywilne i panna młoda nawet się nie zastanawia czy jej wypada ubrać suknie ślubną z prawdziwego zdarzenia. ;-) Tylko w Polsce jakieś takie głupie myślenie.
Zgadzam się z Tobą- po prostu to relikt prlu i poglądu na te sprawy z tamtych lat. Jakoś urzędy kojarzą nam się z szarością, powagą, sztuczną trwogą i strasznymi paniami z urzędu. Przez ten wizerunek nie ma miejscu na przyjazne urzędy- stąd też przekonanie, że do urzędu biała suknia zbyt strojna. Bo trzeba być skromnym. Bo jedyny prawdziwy ślub to konkordatowy.
Jestem zdania, że jeżeli planujesz tylko cywilny- to wbijaj w pięknej bieli. Jeśli to coś w stylu 'za dwa lata kościelny' to ja bym się zastanawiała- i tu nie dlatego, że mam coś przeciwko ślubnym w USC. Po prostu jestem zwolenniczką koktajlówek. Gdyby nie mój TŻ, to ja bym i do kościelnego mogła w takiej iść (;
sokzkaralucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.