Jaki żel wybrać? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 12:28   #931
631cc7aa4e49599ce394ec5f6523491d63b3189b_645c21f27a41d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: żel i klej ... jakie ??

już znalazłem, więc temat można zamknąć

Cytat:
Napisane przez izka11 Pokaż wiadomość
A po co Ci klej do żelu???
czytanie ze zrozumieniem się kłania ...

klej do przyklejenia tipsów, a żel na tipsy

pozdrawiam
631cc7aa4e49599ce394ec5f6523491d63b3189b_645c21f27a41d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:23   #932
izka11
Rozeznanie
 
Avatar izka11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 606
Dot.: żel i klej ... jakie ??

Jeśli o coś pytasz, to najpierw sprawdź, bo jest tysiące takich samych pytań jak twoje, a wystarczy wpisac w wyszukiwarkę, to szybsze niż zakładanie bezsensownego wątku.

Edytowane przez izka11
Czas edycji: 2010-01-21 o 14:25
izka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:44   #933
sroczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel UV?

Witam drogie forumowiczki!
Nie jestem stylistka paznokci tylko klientką-na razie bo za kilka miesiecy mam plan swoja wiedze poszerzyć własnie o stylizacje paznokci na odpowiednich kursach,szkoleniach itp...nieważne.
Nurtuje mnie jedno pytanie które kieruje do dziewczyn które zarabiaja na tym pieniazki.Piszecie,że te żele czy tamte są dobre lub nie lecz wszystkie wiecie ze żele ibd,alessandro,sun flower sa ogólnie dobre,ale ich nie używacie tylko stosujecie inne zamienniki bo te zele są drogie.Przejdę wiec do pytania czy nie stać was na żel który kosztuje 150 pln przy czy srednio 2 klientki tyle u was zostawiają?Czy koszty utrzymania lokalu i wszystkich innych pierdół sa tak wysokie ze musicie oszczedzac na najwazniejszym produkcie na którym pracujecie i od którego praktycznie zależy wszystko?
Pozdrawiam
sroczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:04   #934
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Jaki żel UV?

Cytat:
Napisane przez sroczka123 Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki!
Nie jestem stylistka paznokci tylko klientką-na razie bo za kilka miesiecy mam plan swoja wiedze poszerzyć własnie o stylizacje paznokci na odpowiednich kursach,szkoleniach itp...nieważne.
Nurtuje mnie jedno pytanie które kieruje do dziewczyn które zarabiaja na tym pieniazki.Piszecie,że te żele czy tamte są dobre lub nie lecz wszystkie wiecie ze żele ibd,alessandro,sun flower sa ogólnie dobre,ale ich nie używacie tylko stosujecie inne zamienniki bo te zele są drogie.Przejdę wiec do pytania czy nie stać was na żel który kosztuje 150 pln przy czy srednio 2 klientki tyle u was zostawiają?Czy koszty utrzymania lokalu i wszystkich innych pierdół sa tak wysokie ze musicie oszczedzac na najwazniejszym produkcie na którym pracujecie i od którego praktycznie zależy wszystko?
Pozdrawiam
Sa drogie zele i te ze sredniej polki (zele sun flower wcale nie naleza do drogich, ale ceny maja wyzsze niz na wskazuje jakosc).
Ja nie oszczedzam ale pracuje na tych zelach ktore lubie najbardziej (okolo 5 firm). Przeszlam przez wiele produktow i tanich i drogich ale ze wzgledu na lekkosc pracy, czy chocby na przyczepnosc pracuje na tym co wcale specjalnie od siebie cena nie odbiega, jakoscia rowniez.
Kazdy musi znalezc cos swojego. Dlatego na forum sa takie rozbieznosci firm jedni na IBD inni na NSI a inni na PB czy Prestige. Kazda z tych firm ma to cos. Zrobisz kurs , pojdziesz na doszkolenie, sprubujesz tego czy tamtego i sama zobaczysz ze drogie nie znaczy najlepsze a tanie nie zawsze jest najgorsze. Ale w tym wszystkim zawsze moze trafic sie jakis bubel albo jakas perelka.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:10   #935
sroczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki żel UV?

Dziekuję za odpowiedz
Pozdrawiam pazurkomaniaczki
sroczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:54   #936
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel UV?

Ja pracuję na IBD, PB, Astonishing, Prestige, NSI, NFU itd. jedne są droższe inne tańsze... Akurat na produktach nie oszczędzam bo lokalu nie mam.
Ale w mnie wynajęcie lokalu maleńkiego to koszt 1500 zł MINIMUM do tego media, woda prąd, opłaty zusu itp... i trzeba to wyrobic samemu jak się ma 1 osobową firmę.. Nie ma lekko.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:17   #937
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: żel i klej ... jakie ??

[1=631cc7aa4e49599ce394ec5 f6523491d63b3189b_645c21f 27a41d;16591259]Cześć, jestem nowa więc witam wszystkich [/QUOTE]
hmm... to ty jesteś NIĄ....

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

[1=631cc7aa4e49599ce394ec5 f6523491d63b3189b_645c21f 27a41d;16611456]już znalazłem, więc temat można zamknąć
[/QUOTE]
czy może NIM... ?

bo ja rozumiem literówki, ale to już pomyłka dość ciężkiego kalibru


(właśnie to czytanie ze zrozumieniem mi się ukłoniło...)
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-01-21 o 19:18
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 19:29   #938
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żel i klej ... jakie ??

Agatacia też mi się to w oczy rzuciło
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:40   #939
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: żel i klej ... jakie ??

no nie mogę... przed chwilą czytałam wątek "CHCEM KUPIĆ ZESTAW NEONAIL" kurna, ktoś se jaja robi ,czy co?? szok no...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:43   #940
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Sroczka a czy myślisz, ze żele są tu największym wydatkiem? Jak masz gabinet to dochodzą Ci środki do dezynfekcji i sterylizacji, autoklaw (ok. 5000zł), mnóstwo jednorazówek i preparatów, ze nie wspomnę ile kosztuje wynajęcie malutkiego lokalu i urządzenie go
Jeśli jakiś żel jest dobry i kosztuje ok. 40-50zł a masz do wyboru podobną jakość za 150zł, to po co przepłacać. Sama się zresztą przekonasz, jak zaczniesz. Bo niestety, stylizacja to nie tylko 2-3 pojemniczki żelów, ale i mnóstwo innych "drobiazgów", często znacznie droższych niż sam żel.

Nie powiem, sama znam gabinet, gdzie biorą od 120zł w zwyż i pracują na najtańszych żelach (opakowania allegrowskie), do tego pilniki brudne walające się w szufladzie i mają sporo klientek. Siedząc tam i przycinając włosy (bo to głównie fryzjerski zakład), miałam okazję się przyglądnąć. Natomiast klientka była zachwycona, bo nie chodziło o to, jaki ma żel nakładany, czy pilnik był używany do kilkunastu wczesniej klientek, ale dlatego, że płaciła sporo. A jaka dumna siedziała - ja natomiast miałam ubaw
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 23:25   #941
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Sroczka a czy myślisz, ze żele są tu największym wydatkiem? Jak masz gabinet to dochodzą Ci środki do dezynfekcji i sterylizacji, autoklaw (ok. 5000zł), mnóstwo jednorazówek i preparatów, ze nie wspomnę ile kosztuje wynajęcie malutkiego lokalu i urządzenie go
Jeśli jakiś żel jest dobry i kosztuje ok. 40-50zł a masz do wyboru podobną jakość za 150zł, to po co przepłacać. Sama się zresztą przekonasz, jak zaczniesz. Bo niestety, stylizacja to nie tylko 2-3 pojemniczki żelów, ale i mnóstwo innych "drobiazgów", często znacznie droższych niż sam żel.

Nie powiem, sama znam gabinet, gdzie biorą od 120zł w zwyż i pracują na najtańszych żelach (opakowania allegrowskie), do tego pilniki brudne walające się w szufladzie i mają sporo klientek. Siedząc tam i przycinając włosy (bo to głównie fryzjerski zakład), miałam okazję się przyglądnąć. Natomiast klientka była zachwycona, bo nie chodziło o to, jaki ma żel nakładany, czy pilnik był używany do kilkunastu wczesniej klientek, ale dlatego, że płaciła sporo. A jaka dumna siedziała - ja natomiast miałam ubaw
..........
podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny.... żel jak się okazuje przy prowadzeniu salonu to nienajwiększy "problem".150zł za mały słoiczek żelu to bardzo drogo,biorąc pod uwagę,że mając salon jesteś niejako zobligowana do posiadania sporego wyboru wszelakich materiałów< zróżnicowana kolorystyka,właściwości produktów itd...>
Dla porównania zajmuję się również wizażem i np. muszę mieć conajmniej 10kolorową gamę podkładów,korektorów itd...nie wspominając o kolorach pomadek cieni do powiek i rózów...jesliby liczyć cenę każdego jako kilkadziesiąt złotych... to przelicz sobie jakie to pieniądze... i co z tego,że makijaż slubny kosztuje u mnie 60zł...
...a prawda jest taka,że niestety pozostałe koszty utrzymania salonu<pomijając materiały,które są ułamkiem całej sumy>''zjadają''niejako zarobek przy jednoosobowej firmie i obecnej kryzysowej sytuacji na rynku.
Ja pracuję na różnych firmach:Christrio,IBD,Dob ra Rada,Charbonne,jak i na Diorze,Lancome ,ale i Lorealu i Bell... po co przepłacać za marke? jesli mamy do wyboru dobrą jakość w o wiele przyjaźniejszej cenie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 08:05   #942
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Jaki żel wybrać?

witajcie...zdecydowałam sie na zakupy u Dobrej rady...
i tak patrze...zachwalacie zele a ona ma dwa rodzaje Black line i i-nails...
i teraz niewiem na ktore sie decydowac....??jedne i drugie sa tak samo dobre...?? pudelkami sie nie sugeruje...choc black line zachecaja...

potrzebuję... zel najlepiej sredniogesty...jednofazow y....
taki ktory moge mieszac nakladajac jedna warstwe kamuflazu pozniej ozodoby i zalac clearem...

do tej pory pracowałam na Christrio, Ibd i Sun Flower...la femme rowniez na poczatku ..z racji kursu u nich...

i tak mysle zeby Dobrej rady żelki wypróbowac sa bardzo popularne...

i jeszcze pytanko o tipsy...air brusch---zebra..u dobrej rady tzn dekorynki sa takowe....jak je matowic skoro maja wzor namalowany...???przeciez zel nie bedzie sie trzymal na niezmatowionym tipsie....

pozdrawiam,,,
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:03   #943
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Takie gotowe tipsy ze wzorem należy jedynie bardzo delikatnie zmatowić - bo można usunąć wzór.
Co do żeli - jeśli pracowałaś na Christio, Ibd i Sun Flower - to proponuję spróbować PB lub Prestige. Od Dobrejrady mam jednofazóweczkę i jest bardzo dobra. Natomiast mi gęste od niej jakoś nie leżą (mam porównanie z PB).
A tak swoją drogą - czemu sięgasz z "górnej półki" po żele za 25-30zł/15 ml?
Zawsze możesz kupić na próbę po 5 i 15 ml - wypróbować i już będziesz miała porównanie.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:12   #944
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Jaki żel wybrać?

aktualnie od DR mam na wypróbowanie black line clear violet. jest to 1-fazówka i est bardzo fajna. konsystencją podobna do christrio ładnie się poziomuje, nie spływa nie piecze. Jesli chodzi o białe żele to najbardziej spodobał mi się American prime czy coś. Gęstawy ale ślicznie sie poziomuje łatwo przetrzeć usmiech.
ponadto również polecam PB
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:07   #945
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jaki żel wybrać?

moge sie mylic, jak cos to mnie baby poprawcie
ale to sa te same zele, tylko w innych opakowaniach
stad roznica w cenie

tipsy ze wzorem matowi sie baaaardzo delikatnie.
na tyle aby nie zetrzec wzoru
ale jednoczesnie aby zel nie odpadl platem
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:24   #946
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
moge sie mylic, jak cos to mnie baby poprawcie
ale to sa te same zele, tylko w innych opakowaniach
stad roznica w cenie
Tak - przynajmniej tak gdzieś przeczytałam
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:43   #947
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jaki żel wybrać?

no wlasnie tak tez mi sie wydawalo
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:31   #948
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą - czemu sięgasz z "górnej półki" po żele za 25-30zł/15 ml?
Zawsze możesz kupić na próbę po 5 i 15 ml - wypróbować i już będziesz miała porównanie.
dlaczego?proste--jesli sa dobre to chce je wyprobowac...
klientele mam podzielona...kobiety starsze---zamozne...i zwykle nastolatki... stad i christrio i sun flower... i nie widze w nich zadnej roznicy szczerze mowiac....poza cena oczywiscie....
a teraz zamierzam wyprobowac zele Dobrej Rady własnie...
....plusem sa male pojemnosci i niska cena ..

PB czy Prestige...pewnie tez ok...aczkolwiek Sf czy Ibd nie zamierzam zmieniac bo mi sie dobrze na nich pracuje ,,,


co do tych air brush tipsow.... fajne sa ale wlasnie myslalam o tym matownieniu....znajac siebie cos bym zeskrobała jednak,...
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....

Edytowane przez gajdaania
Czas edycji: 2010-01-26 o 21:43
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 01:58   #949
Andzulla84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze żele :)

Ja używam żelu firmy La Femme już dłuższy czas i moim zdaniem jest ok
Andzulla84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 10:58   #950
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Hej dziewczyny slyszalyscie kiedys o zelach w proszku ??? Moja kolezanka robila paznokcie u japonki i mowila ze ona robila jej jakims proszkiem ktory po nalozeniu na paznokcia zamienial sie w zel a nastepnie utwardzala go w lampie uv... z samego poczatku myslalam ze chodzi o akryl ale odpowiedziala ze nie byl to akryl bo zapytala tej japonki...
Pytam dlatego poniewaz uzupelnialam jej te tipsy i miala gigantyczny odrost ale pomimo tego ten "zel w proszku" trzymal sie rewelacyjnie i ten odrost byl prawie niewidoczny :/
Ale slowo daje o zelachw proszku nigdy nie slyszalam ... a moze ona klamie i to byla kryl niestety ja nie mam doswiadczenia z akrylem wiec sama nie moge stwierdzic .

Pozdrawiam
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:23   #951
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Myślę, że był to akryl światłoutwardzalny.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:34   #952
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jaki żel wybrać?

Star Nail ma taki acrylogel - czy jakoś tak
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:37   #953
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jaki żel wybrać?

jest cos takiego jak zeloakryl
w tej metodzie uzywa sie proszku
ale mase utwardza sie w lampie

pewnie to to
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:23   #954
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Jaki żel wybrać?

O tak to z pewnoscia to . Dziekuje za odpowiedz

Pozdrawiam
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 16:25   #955
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowc

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
raz mialam nieprzyjemnoc uzywac akryli tej firmy i z cala stanowczoscia stwierdzam, ze to najgorszy produkt z jakim mialam stycznosc.

Osobiscie uzywamzeli firmy creative. Polecam
kiniu czy mozesz cos wiecej napisac na temat zeli creative na ktorych pracujesz?mieszkam obecnie w uk i sa one tu bardzo popularne jednak nigdy w polsce nie mialam z nimi stycznoscijesli mozesz to prosze napisz czy sa to zele geste,ilo fazowe,ile minutek trzymasz kazda z warstw w lampie?dziekuje z gory i pozdrawiam
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:09   #956
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Żele jakich Firm najlepiej kupowc

a moze ktos probowal tej firmy cena troche szok ale widzialam w necie zrobione pazury tymi zelami i zarabista biel i kamuflaz
http://sklep.beautify.pl/product_inf...oducts_id=1242
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:48   #957
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jaki żel wybrać?

Tak, ja pracowałam na abc nailstore. Żel polar white- faktycznie mocna, ładna biel, aczkolwiek trzeba umieć nim pracować. Nakłada się go pod nabłyszczacz i bardzo cienką warstwą, gdyż kiedy damy grubszą to zwyczajnie "zejdzie" nam razem z nabłyszczaczem. Ale faktycznie tak jak piszą jest bardzo wydajny.

Covera abc używałam na szkoleniu i szczerze to nie widzę różnicy między ich coverem, a PB...

Nabłyszczacze Impuls faktycznie są bardzo dobre, im nie można nic zarzucić (prócz ceny). Są bardzo wydajne i ładnie błyszczą.

Z budujących mam serię Perfection- Crystal Clear i Cream Peach. I skończyło się na tym, że leżą w szyfladzie, bo bardziej podeszły mi żele PB i to na nich pracuję... ale tamte pasowało by kiedyś wykorzystać, bo w końcu ładnie mnie kosztowały
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:04   #958
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Jaki żel wybrać?

a ten bialy z PB moglabys jakis link wkleic albo dokladna nazwe
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 15:03   #959
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja używam White Gel- konkretnie : http://www.pbnails.pl/product_info.p...roducts_id=213

Jest to rzadki żel, a jak wiadomo- niektórzy wolą gęste, inni rzadkie.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:13   #960
mycha987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziewczynki a cos na temat zeli creative?
mycha987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.