Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 17:54   #571
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

I ja muszę się rozjerzeć za tym żelem z Fitomedu Do tej pory używałam regularnie LRP, choć zdradzałam go z innymi (Iwostin, Vichy, Pharmaceris), ale zawsze wracałam do LRP.

Obecnie kończę mydełko Coal Face Lush, a peelinguje Savon Noir. Czekam na mydło Aleppo i mam nadzieje, że może ono mi coś zwojuje dobrego na twarzy. Borykam się ostatnio z drobnymi wypryskami, które są mega czerwone, z białym czubkiem, a nie da się nic z tym zrobić Próbowałam maścią ichtiolową, innymi wysuszaczami punktowymi, ale nie dają rady Miejsce robi się tylko bardziej czerwone i bardziej bolące

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was ptanko jaki byscie mi zabieg poleciły(cere mam jak w tytule watku )?
bo kiedys chodziłam na oczyszczania manualne ale teraz juz chyba nie wybiore sie na to bo to raczej nie za dobre dla naszej cery?

sama nie wiem na co sie zdecydowac
Ja mam do zabiegów dość negatywne nastawienie po tym, co moja skóra przeszła po mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym. Ja stawiam na maski algowe robione w domu
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:30   #572
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
I ja muszę się rozjerzeć za tym żelem z Fitomedu Do tej pory używałam regularnie LRP, choć zdradzałam go z innymi (Iwostin, Vichy, Pharmaceris), ale zawsze wracałam do LRP.

Obecnie kończę mydełko Coal Face Lush, a peelinguje Savon Noir. Czekam na mydło Aleppo i mam nadzieje, że może ono mi coś zwojuje dobrego na twarzy. Borykam się ostatnio z drobnymi wypryskami, które są mega czerwone, z białym czubkiem, a nie da się nic z tym zrobić Próbowałam maścią ichtiolową, innymi wysuszaczami punktowymi, ale nie dają rady Miejsce robi się tylko bardziej czerwone i bardziej bolące


Ja mam do zabiegów dość negatywne nastawienie po tym, co moja skóra przeszła po mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym. Ja stawiam na maski algowe robione w domu

mam pytnie co do savon noir, mam najpierw oczścic (tzn umyć buzię) i wtedy dopiero dać savon, czy na nieumytą wczesniej twarz?


moze pasta cynkowa pomoze?


o masek algowych w domu miałam juz kilka i ja bardzo lubię, ale zastanawiam sie nad czmś w gabinecie, takie odświerzenie po wakacjach


raz byłam na peelingu kawitacyjnm ale nie wiem czy był jakis efekt ;P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 19:19   #573
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam pytnie co do savon noir, mam najpierw oczścic (tzn umyć buzię) i wtedy dopiero dać savon, czy na nieumytą wczesniej twarz?


moze pasta cynkowa pomoze?


o masek algowych w domu miałam juz kilka i ja bardzo lubię, ale zastanawiam sie nad czmś w gabinecie, takie odświerzenie po wakacjach


raz byłam na peelingu kawitacyjnm ale nie wiem czy był jakis efekt ;P
Ja najpierw oczyszczam mydłem Coal Face, a potem nakładam SN. Ale wydaje mi się, że można próbować nałożyć na brudną twarz z makijażem. Ja tak jeszcze nie próbowałam.

O maskach algowych takich plastycznych pisałam. Są super. A w gabinecie może właśnie jakaś mikrodermabrazja? Technika poszla do przodu, więc może mniej inwazyjne są te zabiegi teraz niż jak ja byłam.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 19:48   #574
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam do was ptanko jaki byscie mi zabieg poleciły(cere mam jak w tytule watku )?
bo kiedys chodziłam na oczyszczania manualne ale teraz juz chyba nie wybiore sie na to bo to raczej nie za dobre dla naszej cery?
Może jakiś peeling?
Chciałabym na jakiś pójść... kiedyś.
W tamtym roku poszłam do kosmetyczki na kwasy i jedyny pozytyw, który zauważyłam to krótkotrwały efekt wygładzenia skóry, ale po 3 zabiegach skóra mocna się wysuszyła i tym samym zaczęła produkować więcej sebum
Koniec końców skóra została podrażniona, stała się wrażliwa i po zabiegach musiałam radzić sobie z nią sama
Bo nie miałam kasy na inne profesjonalne zabiegi.
To ja już wolę swoje glinkowe
Gdybym miała pieniądze na takie imprezy, pewnie korzystałabym z nich częściej i może systematyczność by tu coś dała, ale tak... żałuję.

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
I ja muszę się rozjerzeć za tym żelem z Fitomedu Do tej pory używałam regularnie LRP, choć zdradzałam go z innymi (Iwostin, Vichy, Pharmaceris), ale zawsze wracałam do LRP.

Obecnie kończę mydełko Coal Face Lush, a peelinguje Savon Noir. Czekam na mydło Aleppo i mam nadzieje, że może ono mi coś zwojuje dobrego na twarzy. Borykam się ostatnio z drobnymi wypryskami, które są mega czerwone, z białym czubkiem, a nie da się nic z tym zrobić Próbowałam maścią ichtiolową, innymi wysuszaczami punktowymi, ale nie dają rady Miejsce robi się tylko bardziej czerwone i bardziej bolące
Co do oczyszczania buzi żelami - moim zdaniem jeśli i droższy i tańszy myją tak samo, nie ma co przepłacać
Więc w porę przypomniałam sobie o Fitomedzie

A co do mydełek - kusi mnie Lawendowa Farma, ale muszę zamknąć oczy i się wstrzymać przed klikaniem w produkty zwłaszcza, że siedzę teraz na Allegro i zaraz coś kupię

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam pytnie co do savon noir, mam najpierw oczścic (tzn umyć buzię) i wtedy dopiero dać savon, czy na nieumytą wczesniej twarz?
Ja używałam go tak jak żel, czy nakładałam na nieumytą twarz.

Cytat:
moze pasta cynkowa pomoze?
Haha, Karmazynka, miałam to samo napisać bo sama używam pasty i bardzo ją lubię
Polecam też papkę Jadwigi
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:17   #575
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja najpierw oczyszczam mydłem Coal Face, a potem nakładam SN. Ale wydaje mi się, że można próbować nałożyć na brudną twarz z makijażem. Ja tak jeszcze nie próbowałam.

O maskach algowych takich plastycznych pisałam. Są super. A w gabinecie może właśnie jakaś mikrodermabrazja? Technika poszla do przodu, więc może mniej inwazyjne są te zabiegi teraz niż jak ja byłam.


dzisiaj próbowałam na oczyszczoną skórę, innym razem spróbuje na nieumytą


tak tak tez mi chodzi o te plastyczne i z nich miałam kilka rodzajów

może rzeczywiście ta mikro... naprawde juz nic nie wiem i jestem w kropce :P

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Może jakiś peeling?
Chciałabym na jakiś pójść... kiedyś.
W tamtym roku poszłam do kosmetyczki na kwasy i jedyny pozytyw, który zauważyłam to krótkotrwały efekt wygładzenia skóry, ale po 3 zabiegach skóra mocna się wysuszyła i tym samym zaczęła produkować więcej sebum
Koniec końców skóra została podrażniona, stała się wrażliwa i po zabiegach musiałam radzić sobie z nią sama
Bo nie miałam kasy na inne profesjonalne zabiegi.
To ja już wolę swoje glinkowe
Gdybym miała pieniądze na takie imprezy, pewnie korzystałabym z nich częściej i może systematyczność by tu coś dała, ale tak... żałuję.



Co do oczyszczania buzi żelami - moim zdaniem jeśli i droższy i tańszy myją tak samo, nie ma co przepłacać
Więc w porę przypomniałam sobie o Fitomedzie

A co do mydełek - kusi mnie Lawendowa Farma, ale muszę zamknąć oczy i się wstrzymać przed klikaniem w produkty zwłaszcza, że siedzę teraz na Allegro i zaraz coś kupię


Ja używałam go tak jak żel, czy nakładałam na nieumytą twarz.



Haha, Karmazynka, miałam to samo napisać bo sama używam pasty i bardzo ją lubię
Polecam też papkę Jadwigi
zastanawiałam się nad jakimś peelingiem kwasowym, ale tez sie boje zeby sobie krzywdy nie zrobić, chociaz efekt wygładzonaj skury niby kuszące, tylko no własnie na ile zabiegów trzeba by iśc by efekty były długotrwałe?:P


następnym rzem uzyje na nieumtą własnie


o widzisz, pasta cynkowa u mnie naprawde zmniejsza wypryski
a papki nigdy nie miałam, moze jak bd kiedys zamawiac puder to i ją przy okazji wezmę
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:20
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:06   #576
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad jakimś peelingiem kwasowym, ale tez sie boje zeby sobie krzywdy nie zrobić, chociaz efekt wygładzonaj skury niby kuszące, tylko no własnie na ile zabiegów trzeba by iśc by efekty były długotrwałe?:P
Nie mam pojęcia
Ale to zależy od samego zabiegu, jego inwazyjności i stanu skóry.

Cytat:
o widzisz, pasta cynkowa u mnie naprawde zmniejsza wypryski
a papki nigdy nie miałam, moze jak bd kiedys zamawiac puder to i ją przy okazji wezmę
Ja właśnie za chwilę dokonam zakupu pudru Jadwigi, tym razem do cery suchej
Do tego koleżanka namawia mnie na wypróbowanie pudru mineralnego z Loreala i tak się waham....
Od ponad 1,5 roku nie używałam drogeryjnych pudrów, ale ten trochę mnie kusi
Jakby mi nie podpasował, zawsze mogę go zmieszać ze swoimi sprawdzonymi w liczbie 2
I tak zrobię
A pomysłowe opakowanie się przyda.

Co do pasty cynkowej - polskie, tanie, dobre i jeszcze skuteczne - lubię takie proste rozwiązania

A jeśli chodzi o papkę Jadwigi, to jestem bardzo zadowolona
Nazwa nieco myląca bo papka papką nie jest
Ale zawiera glinkę białą, alkohol, tlenek cynku, kamforę i talk - u mnie taki zestaw sprawdza się znakomicie
Kładę cienką warstwę na buzię i idę spać albo nakładam punktowo na zmiany - szybciej się goją i spłycają, alleluja
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:04   #577
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia
Ale to zależy od samego zabiegu, jego inwazyjności i stanu skóry.



Ja właśnie za chwilę dokonam zakupu pudru Jadwigi, tym razem do cery suchej
Do tego koleżanka namawia mnie na wypróbowanie pudru mineralnego z Loreala i tak się waham....
Od ponad 1,5 roku nie używałam drogeryjnych pudrów, ale ten trochę mnie kusi
Jakby mi nie podpasował, zawsze mogę go zmieszać ze swoimi sprawdzonymi w liczbie 2
I tak zrobię
A pomysłowe opakowanie się przyda.

Co do pasty cynkowej - polskie, tanie, dobre i jeszcze skuteczne - lubię takie proste rozwiązania

A jeśli chodzi o papkę Jadwigi, to jestem bardzo zadowolona
Nazwa nieco myląca bo papka papką nie jest
Ale zawiera glinkę białą, alkohol, tlenek cynku, kamforę i talk - u mnie taki zestaw sprawdza się znakomicie
Kładę cienką warstwę na buzię i idę spać albo nakładam punktowo na zmiany - szybciej się goją i spłycają, alleluja
a jaki skład ma ta jadwiga do suchej?

i ten loreal jest rzeczywiscie mineralny?

kusi mnie ta papka
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 16:20   #578
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a jaki skład ma ta jadwiga do suchej?
Taki jak puder do cery trądzikowej, przynajmniej tak wyczytałam, tylko myślę, że mogą się różnić proporcjami glinek.
Jak przyjdzie puder, to porównam z moim czy na oko się różnią.
Sam kolor powie której glinki może być więcej, więc jak już dokonam oględzin, to napiszę jak jest
W sumie to nawet można skrobnąć do Jadwigi z zapytaniem

Cytat:
i ten loreal jest rzeczywiscie mineralny?
Skład jest tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mineralny.html
A tam, skusiłam się - choć myślałam, że trudniej mnie namówić
Pojemność jest mała (4,5g), do tego jest gratis - mini puder 1,2g, więc taka ilość mnie nie zabije nawet, gdyby okazał się być be

Cytat:
kusi mnie ta papka
Nie będę Cię namawiać, ale według mnie to bardzo dobry produkt
I cieszę się, że ją nabyłam
I polubiłam jej kamforowy zapach bo coś mi przypomina z dzieciństwa
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:44   #579
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Ja też czytałam o tej papce, ale powiem szczerze, że zazwyczaj zostawiam wypryski samym sobie

Kiedyś widziałam efekty po żelu z Rossmann, ale nakładam parę razy w ciągu dnia, bo mogłam.
Teraz jak chodzę do pracy, to po przyjściu do domu nie zmywam od razu makijażu (choć może powinnam!-jak myślicie???) i zmywam twarz koło 21 jak się kąpie i czasem na noc może czymś wypryski zasmaruje, ale jakoś tak nie do końca wierzę w działanie tych substancji. Chciałabym, aby zniszczyło pryszcz bez wysuszania
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:43   #580
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Taki jak puder do cery trądzikowej, przynajmniej tak wyczytałam, tylko myślę, że mogą się różnić proporcjami glinek.
Jak przyjdzie puder, to porównam z moim czy na oko się różnią.
Sam kolor powie której glinki może być więcej, więc jak już dokonam oględzin, to napiszę jak jest
W sumie to nawet można skrobnąć do Jadwigi z zapytaniem



Skład jest tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mineralny.html
A tam, skusiłam się - choć myślałam, że trudniej mnie namówić
Pojemność jest mała (4,5g), do tego jest gratis - mini puder 1,2g, więc taka ilość mnie nie zabije nawet, gdyby okazał się być be



Nie będę Cię namawiać, ale według mnie to bardzo dobry produkt
I cieszę się, że ją nabyłam
I polubiłam jej kamforowy zapach bo coś mi przypomina z dzieciństwa



w sumie to nie jest taki zły ten skład, widziałam gorsze składy tych kosmetyków 'mineralnych' :P


juz mnie namówiłaś
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja też czytałam o tej papce, ale powiem szczerze, że zazwyczaj zostawiam wypryski samym sobie

Kiedyś widziałam efekty po żelu z Rossmann, ale nakładam parę razy w ciągu dnia, bo mogłam.
Teraz jak chodzę do pracy, to po przyjściu do domu nie zmywam od razu makijażu (choć może powinnam!-jak myślicie???) i zmywam twarz koło 21 jak się kąpie i czasem na noc może czymś wypryski zasmaruje, ale jakoś tak nie do końca wierzę w działanie tych substancji. Chciałabym, aby zniszczyło pryszcz bez wysuszania
którym żelu z rossa?

ja przyznam szczerze ze twarz zmywam wieczorem około 23 :P
bo jakos dopiero wtedy lubie nakładac na twarz na noc jaks krem albo olejek
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:55   #581
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość



w sumie to nie jest taki zły ten skład, widziałam gorsze składy tych kosmetyków 'mineralnych' :P


juz mnie namówiłaś
Ja jakoś nie mogę się z znów polubić z minerałami Używam płynnych podkładów, ale w niewielkich ilościach (choć i tak uważam, że warto było by z nich zrezygnować) Jednak te minerały są taaaakie kapryśne

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
którym żelu z rossa?

ja przyznam szczerze ze twarz zmywam wieczorem około 23 :P
bo jakos dopiero wtedy lubie nakładac na twarz na noc jaks krem albo olejek
O tym mówię: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-wypryski.html

U mnie sprawdzał się zmiennie, ale ogólnie nieźle (na tyle, że kupiłam ponownie)

O 23 to ja już smacznie śpie Ja najbardziej lubie oleje. Co prawda czuję taki tłuszcz, maź i ciągle pod palcami wyczuwam niedoskonałości (), ale i tak czuję, że lepiej zaspokajam potrzeby mojej skóry olejami niż kremami z drogerii czy perfumerii (choć i mam swoje perełki, które super działają!).
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 22:09   #582
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja też czytałam o tej papce, ale powiem szczerze, że zazwyczaj zostawiam wypryski samym sobie
A ja robię to, czego nie powinnam, tzn. jak tylko zobaczę coś nowego - zaczynam grzebać w twarzy
Wtedy faktycznie torba na głowę się przydaje

Co do papki - ja jestem mega zadowolona bo lubię jak mi coś podsuszy gada, który się pojawił, wtedy szybciej zniknie.
Kładę cienką warstwę papki na całą twarz (na noc), jeśli stwierdzam, że trzeba ją odtłuścić i podleczyć, a jeśli widzę, że ma dość, papkę nakładam tylko na pojedyncze diody.
Albo pastę cynkową

Cytat:
Teraz jak chodzę do pracy, to po przyjściu do domu nie zmywam od razu makijażu (choć może powinnam!-jak myślicie???) i zmywam twarz koło 21 jak się kąpie i czasem na noc może czymś wypryski zasmaruje, ale jakoś tak nie do końca wierzę w działanie tych substancji. Chciałabym, aby zniszczyło pryszcz bez wysuszania
Ja od razu po przyjściu do domu myję buzię bo nie cierpię zbyt długo nosić podkładu zmieszanego z sebum i zanieczyszczeniami z powietrza, które zbierają się przez parę godzin, brrrr....
Im dłużej noszę podkład, tym bardziej mnie zapycha bez względu na to jaki to podkład

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
juz mnie namówiłaś
Ale żeby potem nie było na mnie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się z znów polubić z minerałami Używam płynnych podkładów, ale w niewielkich ilościach (choć i tak uważam, że warto było by z nich zrezygnować) Jednak te minerały są taaaakie kapryśne
Ja ostatnio podkład płynny stosowałam tylko na miejsca, gdzie były jakieś zaczerwienia albo wcale i byłam z siebie dumna
I marzę o chwili, kiedy będę miała cerę cudną jak poranek, to wtedy nie będę używała fluidu w ogóle
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:42   #583
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę się z znów polubić z minerałami Używam płynnych podkładów, ale w niewielkich ilościach (choć i tak uważam, że warto było by z nich zrezygnować) Jednak te minerały są taaaakie kapryśne



O tym mówię: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-wypryski.html

U mnie sprawdzał się zmiennie, ale ogólnie nieźle (na tyle, że kupiłam ponownie)

O 23 to ja już smacznie śpie Ja najbardziej lubie oleje. Co prawda czuję taki tłuszcz, maź i ciągle pod palcami wyczuwam niedoskonałości (), ale i tak czuję, że lepiej zaspokajam potrzeby mojej skóry olejami niż kremami z drogerii czy perfumerii (choć i mam swoje perełki, które super działają!).
dzieki to prawda a minerałkami trudno dojśc do ladu, w szczególnosci uzywanymi na filtr

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja robię to, czego nie powinnam, tzn. jak tylko zobaczę coś nowego - zaczynam grzebać w twarzy
Wtedy faktycznie torba na głowę się przydaje

Co do papki - ja jestem mega zadowolona bo lubię jak mi coś podsuszy gada, który się pojawił, wtedy szybciej zniknie.
Kładę cienką warstwę papki na całą twarz (na noc), jeśli stwierdzam, że trzeba ją odtłuścić i podleczyć, a jeśli widzę, że ma dość, papkę nakładam tylko na pojedyncze diody.
Albo pastę cynkową



Ja od razu po przyjściu do domu myję buzię bo nie cierpię zbyt długo nosić podkładu zmieszanego z sebum i zanieczyszczeniami z powietrza, które zbierają się przez parę godzin, brrrr....
Im dłużej noszę podkład, tym bardziej mnie zapycha bez względu na to jaki to podkład



Ale żeby potem nie było na mnie



Ja ostatnio podkład płynny stosowałam tylko na miejsca, gdzie były jakieś zaczerwienia albo wcale i byłam z siebie dumna
I marzę o chwili, kiedy będę miała cerę cudną jak poranek, to wtedy nie będę używała fluidu w ogóle
spoko spoko



a ja chyba bede musiała stosowac podkłady (jak mi sie skonczy koloryzujaca bioderma którą juz chce wykończyć :P) bo jestem tak blada na twarzy ze nie wiem,a reszta ciała opalona :P

więc sie trzeba podkoloryzowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 23:14   #584
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja chyba bede musiała stosowac podkłady (jak mi sie skonczy koloryzujaca bioderma którą juz chce wykończyć :P) bo jestem tak blada na twarzy ze nie wiem,a reszta ciała opalona :P

więc sie trzeba podkoloryzowac
A miałaś może taki kremik?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pfirsich.html
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:00   #585
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

ach źle sie wczesniej wpowiedziałam ta bioderma to filtr +50 , więc jesli tylko by ta alterra by taki faktor posiadała to bym ja wzięła

ale dziękuję za propozycję




a i juz mam liste kilku zabiegów na twarz tylko musze sie zdecydowac na konkretny :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-17 o 22:01
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:22   #586
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ach źle sie wczesniej wpowiedziałam ta bioderma to filtr +50 , więc jesli tylko by ta alterra by taki faktor posiadała to bym ja wzięła

ale dziękuję za propozycję
Niestety nie ma faktora, to taki dość lekki kremik tonujący


Cytat:
a i juz mam liste kilku zabiegów na twarz tylko musze sie zdecydowac na konkretny :P
Życzę dobrych wyborów
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:39   #587
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma faktora, to taki dość lekki kremik tonujący




Życzę dobrych wyborów

ale jak kieds bede potrzebowała czegos bez faktora to po niego sięgnę


dzięki
jak uz wybiore to sie wam pochwale
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 00:35   #588
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ale jak kieds bede potrzebowała czegos bez faktora to po niego sięgnę
Powiem tylko, że jak na krem jest ciemny i bladolicej może nie podpasować, ale nieźle się rozprowadza, więc jego 'ciemność' zostaje roztarta na twarzy i jest ok
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:58   #589
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Powiem tylko, że jak na krem jest ciemny i bladolicej może nie podpasować, ale nieźle się rozprowadza, więc jego 'ciemność' zostaje roztarta na twarzy i jest ok
ok to będe przygotowana


własni teraz z ta biodermą koloryzowaną mam prolem bo jes za ciemna i mieszam ją ze zwykłą białą biodermążeby uzyskac dobry kolor
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 13:18   #590
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Ja myśle o kwasach na jesieni, ale z filtrami jestem na bakier. Obecnie stosuje tonik 8% z BU, ale to tak dla nawilżenia, a nie złuszczania.

Mnie ostatnio tak jakoś obsyfilo na brodzie, dzis mam 3 wypryski giganty. Wczoraj narodzily się w pracy, na noc oblalam sie obficie hydrolatem i posmarowałam miejscowo Differinem i wiecie co, na maxa mi się zaogniło i dzis mam na brodzie 3 wielkie pryszcze po prawej stronie. A juz widze, ze cięzko bedzie je ruszyc czyms.

masakra!
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 14:51   #591
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ok to będe przygotowana


własni teraz z ta biodermą koloryzowaną mam prolem bo jes za ciemna i mieszam ją ze zwykłą białą biodermążeby uzyskac dobry kolor
Filtrujesz się niezależnie od pory roku?

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja myśle o kwasach na jesieni, ale z filtrami jestem na bakier.
Me too

Cytat:
Mnie ostatnio tak jakoś obsyfilo na brodzie, dzis mam 3 wypryski giganty. Wczoraj narodzily się w pracy, na noc oblalam sie obficie hydrolatem i posmarowałam miejscowo Differinem i wiecie co, na maxa mi się zaogniło i dzis mam na brodzie 3 wielkie pryszcze po prawej stronie. A juz widze, ze cięzko bedzie je ruszyc czyms.
Mi w tamtą niedzielę zrobił się mega guzek na twarzy, potem pojawiła się ropa... no i wygrzebałam ją (wiem, że nie można).
A potem papka, papka, papka - jak nie wychodziłam z domu, nosiłam ją całymi dniami i teraz jest tylko zrost.
Mam nadzieję, że niedługo całkiem się zagoi.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:26   #592
patka666
Raczkowanie
 
Avatar patka666
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 68
Red face Który lepszy krem z ZIAJI do cery mieszanej?

Hej, kupiłam sobie dzisiaj krem ogórkowy z Ziaji i mam zamiar kupić sobie jeszcze rumiankowy krem z Ziaji... który polecacie krem z tych dwóch wymienionych przeze mnie? Mówię tu o cerze mieszanej skłonnej do wyprysków w strefie T. Czy zapychają? Podrażniają? Wyskakują po nich jakieś niespodzianki?
patka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:10   #593
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Który lepszy krem z ZIAJI do cery mieszanej?

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
Hej, kupiłam sobie dzisiaj krem ogórkowy z Ziaji i mam zamiar kupić sobie jeszcze rumiankowy krem z Ziaji... który polecacie krem z tych dwóch wymienionych przeze mnie? Mówię tu o cerze mieszanej skłonnej do wyprysków w strefie T. Czy zapychają? Podrażniają? Wyskakują po nich jakieś niespodzianki?
Wedlug mnie ogorkowy jest fajny, szczegolnie jak masz jeszcze mleczko i tonik. Mnie nie zapchal.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:59   #594
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mi w tamtą niedzielę zrobił się mega guzek na twarzy, potem pojawiła się ropa... no i wygrzebałam ją (wiem, że nie można).
A potem papka, papka, papka - jak nie wychodziłam z domu, nosiłam ją całymi dniami i teraz jest tylko zrost.
Mam nadzieję, że niedługo całkiem się zagoi.
Moja koleżanka z pracy jesienią szła na zabiegi (miała bardzo wymęczoną skórę przez trądzik, masę blizn, przebarwień etc.) i miała mega łuszczenie w pracy po kwasach bądź jakiś innych zabiegach. Chodziła normalnie bez makijażu i z filtrem i się niczym nie przejmowała, że się świeci i źle wygląda. Zazdroszczę jej odwagi i teraz mega gładkiej skóry. Efekty są WOW!! Zeszło jej z twarzy ładnych kilka lat.

Ja mam nadzieje,że się przełamię. Mam w szafce kosmetyki LRP Biomedic z kwasami (tonik i serum) i jeszcze krem Pharmaceris z 10% migdałem, ale ten filtr mnie przeraża. Boję się wysypu, dlatego do tej pory nie próbowałam testować. Lepsze jest wrogiem dobrego :d

A ta papka w miarę szybko działa?

Ja zazwyczaj nie gmeram przy krostkach i one sobie dojrzewają nawet mimo smarowania ;/ Obecnie w ciągu kilku godzin jedna krostka zewoluowała mi do takiej z białym czubkiem i taką powłoczką. Znam ten typ i wiem, że niesamowicie boli, gdy się coś próbuje z tym zrobić, w ogóle się nie chce ruszyć, a jak już się wygmera (aż łzy ciekną z bólu mimo, że to takie maleństwo), to się goi w ponad tydzień ;(
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:29   #595
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
A ta papka w miarę szybko działa?
Jak dla mnie ekspresowo, dlatego ją polubiłam
Ale jej działanie na kogoś innego pewnie też będzie zależało od stanu skóry, jej wrażliwości itd, więc mi odpowiada, a komuś... musi wypróbować bo różnie może być

Cytat:
Ja zazwyczaj nie gmeram przy krostkach i one sobie dojrzewają nawet mimo smarowania ;/ Obecnie w ciągu kilku godzin jedna krostka zewoluowała mi do takiej z białym czubkiem i taką powłoczką. Znam ten typ i wiem, że niesamowicie boli, gdy się coś próbuje z tym zrobić, w ogóle się nie chce ruszyć, a jak już się wygmera (aż łzy ciekną z bólu mimo, że to takie maleństwo), to się goi w ponad tydzień ;(
A ja właśnie grzebię bo jak widzę coś nowego, to od razu łapy w ruch
Nie mogę się powstrzymać

Właśnie wymacałam nowy bolący guzek, tyle że na brodzie
Panie premierze, jak żyć???!!!
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:41   #596
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ekspresowo, dlatego ją polubiłam
Ale jej działanie na kogoś innego pewnie też będzie zależało od stanu skóry, jej wrażliwości itd, więc mi odpowiada, a komuś... musi wypróbować bo różnie może być



A ja właśnie grzebię bo jak widzę coś nowego, to od razu łapy w ruch
Nie mogę się powstrzymać

Właśnie wymacałam nowy bolący guzek, tyle że na brodzie
Panie premierze, jak żyć???!!!
To i ja zakupię te papkę, bo niedrogie i jakby co oddam mamie (jest grubo po 50tce i wciąż boryka się z cerą ;/).

Współczuję, ale nie dotykaj za bardzo! Ja miałam takie mini coś koło ucha i drapnęłam, aby spr co to jest i urosło do monstrualnych rozmiarów (!). Tego co mi się urodziło na brodzie nie ruszam, ale zaraz idę się kąpać i nasmaruję czymś (moja mama proponuje alantan plus zasypać - u niej działa w trymiga :d).

Ja to się czuję okropnie. Mam inne tabletki i po raz pierwszy od podstawówki mam bolesny okres i męczę się prze-okrutnie, do tego czuję się jak balon i kupa tłuszczu. Niech no mój ginekolog wróci z urlopu

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
Hej, kupiłam sobie dzisiaj krem ogórkowy z Ziaji i mam zamiar kupić sobie jeszcze rumiankowy krem z Ziaji... który polecacie krem z tych dwóch wymienionych przeze mnie? Mówię tu o cerze mieszanej skłonnej do wyprysków w strefie T. Czy zapychają? Podrażniają? Wyskakują po nich jakieś niespodzianki?
Niestety wszystko trzeba próbować na sobie. Bardzo indywidualna sprawa.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 22:51   #597
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
To i ja zakupię te papkę, bo niedrogie i jakby co oddam mamie (jest grubo po 50tce i wciąż boryka się z cerą ;/).

Współczuję, ale nie dotykaj za bardzo! Ja miałam takie mini coś koło ucha i drapnęłam, aby spr co to jest i urosło do monstrualnych rozmiarów (!). Tego co mi się urodziło na brodzie nie ruszam, ale zaraz idę się kąpać i nasmaruję czymś (moja mama proponuje alantan plus zasypać - u niej działa w trymiga :d).

Ja to się czuję okropnie. Mam inne tabletki i po raz pierwszy od podstawówki mam bolesny okres i męczę się prze-okrutnie, do tego czuję się jak balon i kupa tłuszczu. Niech no mój ginekolog wróci z urlopu
Możesz też kupić pastę cynkową.
Koszt szalony - około 2 zł, a ładnie wysusza wypryski

Niech Ci gin zmieni tabletki bo się zamęczysz.
Mi po wszystkich było tak samo, więc potem je rzuciłam bo niby coś robiły, a jednak nie (oprócz antykoncepcji rzecz jasna)
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:02   #598
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Możesz też kupić pastę cynkową.
Koszt szalony - około 2 zł, a ładnie wysusza wypryski

Niech Ci gin zmieni tabletki bo się zamęczysz.
Mi po wszystkich było tak samo, więc potem je rzuciłam bo niby coś robiły, a jednak nie (oprócz antykoncepcji rzecz jasna)
Rety, nawet nie wiedziałam, że to takie tanie jest

Właśnie on mi zmienił tabletki na trójfazowe, aby nie męczyć mnie Androcurem i spironolem (miałam podniesiony nieznacznie testosteron, co u mnie znaczy olbrzymią złość i paskudną skórę). To pierwsze opakowanie dopiero, a okres mam tak bolesny, że szok. Mam nadzieje, że przy drugim będzie lepiej z cerą i samopoczuciem. Do tego mam mega trudny okres w pracy i jestem niesamowicie zmęczona.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 18:36   #599
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Filtrujesz się niezależnie od pory roku?
tak

Cytat:
Napisane przez patka666 Pokaż wiadomość
Hej, kupiłam sobie dzisiaj krem ogórkowy z Ziaji i mam zamiar kupić sobie jeszcze rumiankowy krem z Ziaji... który polecacie krem z tych dwóch wymienionych przeze mnie? Mówię tu o cerze mieszanej skłonnej do wyprysków w strefie T. Czy zapychają? Podrażniają? Wyskakują po nich jakieś niespodzianki?
a czy one nie są na parafinie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:30   #600
nie wymysle nic lepszego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

cześć, zgłaszam się w wątku z nadzieją na uzyskanie pomocy ; ) nie wiem czy moja cera jest odwodniona, tłusta, chyba najprędzej mieszana, ale z całą pewnością jest problematyczna !

Załączam zdjęcie mojej buzi (przepraszam za mój wygląd, ale niedawno wstałam i mam odżywkę na włosach) ale teraz najbardziej widać mój problem, moja buzia jest cała w takich czerwonych plamkach. Dziś już się z takimi obudziłam, ale najczęsciej one wychodzą po umyciu buzi i posmarowaniu kremem, mam chyba wrażliwą skórę dlatego staram się używać delikatnych kosmetyków, ale mam tez buzie zanieczyszczoną i z zaskórnikami, także nie mogę jej dobrze domyć, cały czas szukam KWC ale na razie ciężko:

rano- myję buzie albo ziaja Ulga (ma taką kremową konsystencję) albo kremem Alterry, potem smaruje kremem- wypróbowyje Oeparol- zachwalany na KWC, ale dla mnie jest chyba za cięzki, w ogóle się nie wchłania i cały dzien mam świecącą buzię, ostatnio kupiłam Olay z filtrm do cery tłustej i mieszanej

wieczorem - OCM rycyna i olej lniany, na to albo nie nakładam nawilżacza albo kwas hialuronowy+ olej migdałowy

raz w tygodniu zaczełam stosować korund z ZSK i maseczkę z alg tez z ZSK

przez wakacje nie używam podkładu ani pudru, ale jak patrze na moją buzie ta płakać mi się chce. Dlaczego wychodzą mi takie plamy? Dodam, ze po pary godzinach od umycia i nakremowania one troche zbledną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,0 KB, 59 załadowań)
nie wymysle nic lepszego jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 21:39:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.