NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 16:15   #2941
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
A ja nie polecam Ebb & Flow Miałam je i puściłam w świat. Uwielbiam cienie Clinique , ale te mnie baaardzo rozczarowały. Ciężko się aplikują, są półmatowe (ale nie w ładny sposób, tylko w taki "suchy"), pomimo kilku warstw kolor nadal jest mało nasycony i blady.
Widzę, że nie chcesz Inglota, ale ja mimo wszystko polecam się tam wybrać. Jakość ich cieni jest lepsza niż niejednych z wyższej półki, a wybór kolorów świetny
Sprawa jest już nieaktualna. A odnośnie ebb & flow to właśnie takiego efekt chcę - lubię bardzo delikatny makijaż, a jedynie brąz ma być intensywny (pisząc brąz nie mam namyśli tej paletki). Cienie znalazłam idealne z Maca. Ale dziękuję za sugestię.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:07   #2942
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Kasiasiar super zbiór!! jak się spisuje pojedyńczy cień isadory?
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 19:53   #2943
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

dziekuję

jest wart zakupu. Kolor na powiece identyczny jak w opakowaniu, mozna go nakładać na sucho jak i na mokro, dobrze sie trzyma powieki, odrobine trudnosci sprawia ceniowanie nim(nie ze wszystkimi cieniami dobrze sie łączy) ale jest to do opanowania, wytrzymały, bez bazy po kilku godzinach zaczyna zbierac sie w zalamaniach powieki ale z baza juz nie
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:03   #2944
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Wrzucam lipcowo - sierpniową aktualizację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01446.jpg (107,6 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01442.jpg (85,4 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01443.jpg (88,6 KB, 195 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:37   #2945
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Idąc za ciosem, po zrobieniu zdjęć pielęgnacji postanowiłam uwiecznić kolorówkę. Nieoczekiwanie, moja pierwsza myśl, po zrobieniu zdjęć zbioru, brzmiała: myślałam, że mam więcej Muszę coś kupić, bo mię zgroza ogarnia; cztery lata na Wizażu i takie ubóstwo. Tyle że od jakiegoś czasu kompletnie nie chce mi się nic kupować ani tym bardziej eksperymentować z wyglądem. Tyle mam ślicznych próbek minerałów, a tu proszę, degrengolada totalna. Leżą w pudełku i czekają na lepsze czasy, więc ich nie uwzględniłam.


Zdjęcie jedno, bo... no cóż.
Krótka rozpiska:

W zabójczo pomarańczowo-czerwonym kolorze błyszczyk H&M, miałam jeszcze równie-zabójczo czerwony Inglota, ale spierniczył z rodzinnej sesji. Podłoga krzywa to się sturlał. Obok brzoskwiniowa tubka Oriflame i kostka Sephory, oba bez drobinek, bo ich nie cierpię pasjami.
Rozświetlacze Asia Glam Essence i gwiazdkowy Sephory, poniżej podkład, ta jasna plama to próbka korektora Signature Minerals - Soft Sun. W dilerce róż Nick Nack EdM, który niedługo zamówię w rozsądnej ilości. Czyli w dużej.
Pędzle, pędzelki, my precious. Przeważa Sephora, ale jest też Vipera, H&M i Inglot.
Dwa lakiery. Tylko. Nie chce mi się malować paznokci. Ten bezimienny to mlecznoróżowa Vipera.
Dwa cienie - AŻ. Apres-Ski MAC i beżowy Inglot.
Zalotka, paletka do brwi Sephory [odcień pierwszy z lewej do brwi za jasny, ale jako cień - idealny], tusze do kresek [H&M i Pierre Rene], jedna czarna kredka i tusze do rzęs [Stiletto, nowy Visions Oriflame, 2000 Calorii]. Wszystkie tuszopodobne przewidywalnie - czarne.


Hm. Naprawdę muszę coś kupić.

---

P.S. Poziomko, ja bym prosiła kilka słów o Lipgelee MACa, konkretnie czy masz porównanie do Juicy Tubes? JT nigdy mnie do końca nie przekonały, a kolorówka MACa coraz bardziej mi się podoba. No i ten beżowy kolor prześliczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smętny stos.jpg (84,0 KB, 436 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 00:16   #2946
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Rachelo mam porównanie do JT JT sa oczywiście bardzo lepkie i gęste, Lipgelee jest raczej przeciwieństwem JT. Lipgelee w moim kolorze (Saplicious - który jest raczej jasnym brązem ) jest raczej rzadki (co nie znaczy gorszy) długo sie utrzymuje i nie klei sie.. Mi naprawdę baaaardzo odpowiada ! Ostatnio zakupiłam 3 mazidła do ust MACa (widoczne na zdjęciu - Lipgelee, Lipglass i Lip Conditioner) i jestem naprawdę zadowolona.. Jak dla mnie MAC ma świetne produkty do ust !
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 06:48   #2947
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Idąc za ciosem, po zrobieniu zdjęć pielęgnacji postanowiłam uwiecznić kolorówkę. Nieoczekiwanie, moja pierwsza myśl, po zrobieniu zdjęć zbioru, brzmiała: myślałam, że mam więcej Muszę coś kupić, bo mię zgroza ogarnia; cztery lata na Wizażu i takie ubóstwo. Tyle że od jakiegoś czasu kompletnie nie chce mi się nic kupować ani tym bardziej eksperymentować z wyglądem. Tyle mam ślicznych próbek minerałów, a tu proszę, degrengolada totalna. Leżą w pudełku i czekają na lepsze czasy, więc ich nie uwzględniłam.


Zdjęcie jedno, bo... no cóż.
Krótka rozpiska:

W zabójczo pomarańczowo-czerwonym kolorze błyszczyk H&M, miałam jeszcze równie-zabójczo czerwony Inglota, ale spierniczył z rodzinnej sesji. Podłoga krzywa to się sturlał. Obok brzoskwiniowa tubka Oriflame i kostka Sephory, oba bez drobinek, bo ich nie cierpię pasjami.
Rozświetlacze Asia Glam Essence i gwiazdkowy Sephory, poniżej podkład, ta jasna plama to próbka korektora Signature Minerals - Soft Sun. W dilerce róż Nick Nack EdM, który niedługo zamówię w rozsądnej ilości. Czyli w dużej.
Pędzle, pędzelki, my precious. Przeważa Sephora, ale jest też Vipera, H&M i Inglot.
Dwa lakiery. Tylko. Nie chce mi się malować paznokci. Ten bezimienny to mlecznoróżowa Vipera.
Dwa cienie - AŻ. Apres-Ski MAC i beżowy Inglot.
Zalotka, paletka do brwi Sephory [odcień pierwszy z lewej do brwi za jasny, ale jako cień - idealny], tusze do kresek [H&M i Pierre Rene], jedna czarna kredka i tusze do rzęs [Stiletto, nowy Visions Oriflame, 2000 Calorii]. Wszystkie tuszopodobne przewidywalnie - czarne.


Hm. Naprawdę muszę coś kupić.

---
Rachelo, wiesz że jestem twoją wielbicielką, zbiór masz taki akurat . Mów mi o błyszczyku H&M i o Nick Nacku z EDM którego wzięłam na próbę.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wrzucam lipcowo - sierpniową aktualizację
Poziomko - możesz mi opowiedzieć o Lipglass z Maca - polecono mi go do mojego makijażu, więc chcę wiedzieć jak się sprawuje.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-08-08 o 06:50
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 07:45   #2948
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ja też mogę coś niecoś powiedzieć o błyszczykach MAC. Lipglassy przypominają mi troszkę Juicy Tubes - są bardzo gęste i klejące, dzięki temu trzymają się długo na ustach. Niestety na moich pigment bardzo szybko wnika we wszelakie załamania ust i wygląda to niezbyt fajnie - czy nakładam cienką czy grubą warstwę, bardzo dokładnie czy niechlujnie itp.
Lipgeele uwielbiam - mam dwa, jeden najprawdopodobniej wycofany przyjrzysty kolor, drugi Moonstone, lekko kryjący z drobinkami - świetnie wygląda na ustach, mimo, że kolor trochę przeraża w opakowaniu - jasny, perłowy róż.


Rachelo u mnie chyba nigdy kolekcja tak nie będzie wyglądała co to za pędzelek pierwszy od lewej?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-08-08 o 07:46
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 08:02   #2949
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Estello - dziękuję za opinię, więc pod lipglassy warto stosować coś na usta by je wygładzić, a kleiste błyszczyki lubię.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 09:40   #2950
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Wirlandio, Lipglassy bardzo lubię. Przynajmniej mojego Mam jeden, właśnie ten kolorek. Widać go na ustach, widać kolor, drobinki, jest nie przesadnie ale nie jest transparentny Jest gęsty i treściwy, mi akurat wystarczy na pomalowanie całych ust jedno zamoczenie patyczka, więcej nie trzeba Podsumowując, jesli lubisz gęste treściwe błyszczyki to Lipglass jest dla Ciebie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 10:19   #2951
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Właśnie takie lubię, więc będzie dla mnie - mi wybrano dwa z tej serii "powiększającej usta". Dzięki za opinie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 11:11   #2952
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

No to i ja sie pochwale troszeczke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 001.jpg (54,9 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 007.jpg (58,2 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 012.jpg (52,0 KB, 319 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 017.jpg (48,6 KB, 301 załadowań)
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:14   #2953
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ostatnie zdjęcie to na wątek z pielęgnacją (jest na kosmetyczce). Tu wklejamy tylko kolorówkę.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:16   #2954
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

sorry ,to sie juz nie powtorzy
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:22   #2955
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
No to i ja sie pochwale troszeczke
Bardzo ładny zbiorek.
Z którego tuszu jesteś najbardziej zadowolona?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:35   #2956
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiorek.
Z którego tuszu jesteś najbardziej zadowolona?
na pierwszym miejscu zdecydowanie Lancome-virtuose ale tylko do poczatkowego makijazu bo ladnie otwiera oko,ale pozniej czestuje rzeski lorealem,taki efekt podoba mi sie najbardziej bo uzywanie tych tuszy osobno nie jest zachwycajace,ale razem tworza bardzo ladny efekt-ladnie sie uzupelniaja a jesli chodzi tylko o swietne rozczesanie i wydluzenie to wygrywa Lancome-lextreme
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 11:37   #2957
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dziękuję za odpowiedź.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:44   #2958
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Poziomko, Estell - dziękuję, czuję się skuszona. Kleiste błyszczyki lubię, ale JT są dla mnie trochę za "suche", szczególnie Mango - które uwielbiałam za kolor, ale nakładanie go to była istne piekło i droga przez mękę

Werko, mazidło H&M jest świetne - kolor intensywny, ale nie tworzy smug; nakłada się łatwo i wytrzymuje dość długo na ustach. Nazwy odcienia nie pamiętam, ale nie da się obok niego przejść obojętnie. No i diablo wydajny.
A Nick Nack to bardzo delikatny, matowy róż - teoretycznie bardziej będzie pasować typom chłodnym, ale jest tak jasny i naturalny, że nawet oliwkowa ja dobrze w nim wyglądam.

Estell piękna, ten pędzel to sephorowy do pudrów/podkładów mineralnych. Mam go z osiem miesięcy i już widać, że włosie się rozczochrało, ale ponieważ nie mogę się zebrać do zamówienia pędzli z EdM - ciągle go używam... Na plus, nie linieje i jest bardzo miękki.

W sumie, pędzle po kolei: Sephora do mineralek, H&M teoretycznie do ceni, praktycznie do korektora mineralnego, Vipera do cieni, Inglot do kresek, Sephora w kształcie różanego pączka do rozświetlaczy i różów, Sephora do brwi.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:48   #2959
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Rachelo - dziękuję, utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że dobrze zamówiłam, będzie drugim różem koło Macowskiego, jeśli mi też podejdzie to wezmę biga. A za recenzję błyszczyka też dziękuję

*****
Ja tymczasem nieco zmniejszyłam ilość kolorówki - wrzuciłam część cieni, a zbędne kredki, cienie i błyszczyki oddam rodzinie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 13:16   #2960
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Widze ze Wy tu macie same kosmetyki z górnej półki.... A ja z taka tandeta wyskoczyłam
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:19   #2961
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Widze ze Wy tu macie same kosmetyki z górnej półki.... A ja z taka tandeta wyskoczyłam
Ja nie mam takowych, choć się za nimi rozglądam, bo szukam czegoś lepszego od moich obecnych. Ale spokojnie, niska póka nie znaczy tandeta - zobaczysz z czasem będziesz mogła sobie pozwolić na wyższą półkę.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:23   #2962
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dzięki Rachelo; do minerałów mam pędzle EDM, także Sephorowy nie jest mi potrzebny, nawet nie wiedziałam, że taki mają! Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, dopiero co złożyłyśmy zamówienie z EDM.

Takie gęste błyszczyki ma też Clinique, ale strasznie szybko zaczynają nieprzyjemnie pachnieć.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:24   #2963
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Widze ze Wy tu macie same kosmetyki z górnej półki.... A ja z taka tandeta wyskoczyłam
na początku mojej przygody z wizaz.pl miałam taki mętlik kosmetyczny, że szok. Pół rzeczy nie używałam, reszta zupełnie mi nie pasowała.
Teraz wiem co mi służy i nie kupuję kompulsywnie wszystkiego...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:38   #2964
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Oto mój zbiór po znacznym zmniejszeniu... Wiele cieni i innych rzeczy pójdzie do siostry i do rodziny, a wiele cieni zostało wyrzuconych. Teraz jedynie będę to powoli wymieniać na wyższą półkę, bo znalazłam w końcu idealne odcienie, jedynie potrzebny mi tylko brąz. Zdjęcie rzeczy do ust jest takie samo jak było, poza tym zostało nadal ta sama baza pod cienie i puder. Czarna paletka idzie do siostry - bardzo się jej podoba, więc ją dostanie. Poza tym dalej mam takie same rzeczy do paznokci. Mój zbiór podąża w dobrym kierunku - jedynie teraz zminimalizować (o rzeczy do ust) i wymienić - przy okazji chcę się pochwalić, że poza minerałami, które są w drodze do mnie nic nie kupiłam z kolorówki. A odnośnie pytań o Ebb & Flow - na zdjęciach widzicie trójkę z Heana? - uwielbiam ją i szukam podobnego zamiennika, a ebb & Flow jest bliska, tylko zimniejsza co mnie nawet cieszy. A z błękitów to innego, niż ten bell który posiadam nie znalazłam. Jedynie w minerałach jest, więc będzie wymieniony na Carpool z EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 070.jpg (56,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 071.jpg (94,9 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 072.jpg (76,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 073.jpg (99,3 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 075.jpg (92,3 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-08-08 o 14:35
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:08   #2965
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
na początku mojej przygody z wizaz.pl miałam taki mętlik kosmetyczny, że szok. Pół rzeczy nie używałam, reszta zupełnie mi nie pasowała.
Teraz wiem co mi służy i nie kupuję kompulsywnie wszystkiego...

Ale ja nie "kupuję kompulsywnie wszystkiego". Wiekszosc kosmetyków dostałam w spadku po mamie lub były dodatkiem do czegoś... Szkoda mi wyrzucać. To zawsze jakieś pieniądze, chociażby najmniejsze. Wiec stwierdzilam ze postaram sie najpierw zuzyc te, zanim kupie następne. Po co mi stos niepotrzebnych kosmetyków i wyrzuconych w błoto pieniędzy? Nie stac mnie na to. I nie stac mnie na te wszystkie drogie kosmetyki, nie zarabiam, wiec nie bede naciagac rodzicow, bo ja chce miec firmowy kosmetyk z gornej polki. Wiem, ze na pewno sa lepsze, ale nie jestem zadna wizazystka, charakteryzatorka ani nie zarabiam fortuny zeby mi to bylo potrzebne.... Sorry za OT,ale musialam to z sibeie wyrzucic, bo poczulam sie po prostu gorsza...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:23   #2966
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ale ja nie "kupuję kompulsywnie wszystkiego". Wiekszosc kosmetyków dostałam w spadku po mamie lub były dodatkiem do czegoś... Szkoda mi wyrzucać. To zawsze jakieś pieniądze, chociażby najmniejsze. Wiec stwierdzilam ze postaram sie najpierw zuzyc te, zanim kupie następne. Po co mi stos niepotrzebnych kosmetyków i wyrzuconych w błoto pieniędzy? Nie stac mnie na to. I nie stac mnie na te wszystkie drogie kosmetyki, nie zarabiam, wiec nie bede naciagac rodzicow, bo ja chce miec firmowy kosmetyk z gornej polki. Wiem, ze na pewno sa lepsze, ale nie jestem zadna wizazystka, charakteryzatorka ani nie zarabiam fortuny zeby mi to bylo potrzebne.... Sorry za OT,ale musialam to z sibeie wyrzucic, bo poczulam sie po prostu gorsza...
każdy kupuje takie kosmetyki na jakie go stać i jakich potrzebuje nie ma co się porównywać, jedni wolą pieniądze wydać na kosmetyki, inni na ciuchy, a inni wolą oszczędzać Ja jak byłam w liceum miałam 1 blyszczyk, 1 tusz i 1 cień - wszystko w spadku po siostrze i całkowicie mi to starczało, więc nie masz co się czuć gorsza, przyjdzie czas że będziesz mogła sobie pozwolić na coś lepszego, jeśli będziesz czuła taką potrzebę
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:42   #2967
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Oto mój zbiór po znacznym zmniejszeniu... Wiele cieni i innych rzeczy pójdzie do siostry i do rodziny, a wiele cieni zostało wyrzuconych. Teraz jedynie będę to powoli wymieniać na wyższą półkę, bo znalazłam w końcu idealne odcienie, jedynie potrzebny mi tylko brąz. Zdjęcie rzeczy do ust jest takie samo jak było, poza tym zostało nadal ta sama baza pod cienie i puder. Czarna paletka idzie do siostry - bardzo się jej podoba, więc ją dostanie. Poza tym dalej mam takie same rzeczy do paznokci. Mój zbiór podąża w dobrym kierunku - jedynie teraz zminimalizować (o rzeczy do ust) i wymienić - przy okazji chcę się pochwalić, że poza minerałami, które są w drodze do mnie nic nie kupiłam z kolorówki. A odnośnie pytań o Ebb & Flow - na zdjęciach widzicie trójkę z Heana? - uwielbiam ją i szukam podobnego zamiennika, a ebb & Flow jest bliska, tylko zimniejsza co mnie nawet cieszy. A z błękitów to innego, niż ten bell który posiadam nie znalazłam. Jedynie w minerałach jest, więc będzie wymieniony na Carpool z EDM.
a co to za gira w lusterku?
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:46   #2968
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
a co to za gira w lusterku?
Moja noga i stopa - zdjęcie robione na podłodze.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:23   #2969
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

fuj!!!
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:25   #2970
glamooroous
Raczkowanie
 
Avatar glamooroous
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 478
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Mój debiut w tym wątku Skromny, nawet bardzo, ale jak patrzę na wasze cudne zbiory to coś czuję, że z biegiem czasu będzie się szybko powiększał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8934.jpg (42,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8935.jpg (46,0 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8932.jpg (43,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8933.jpg (51,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8931.jpg (49,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8930.jpg (40,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8929.jpg (49,6 KB, 173 załadowań)
glamooroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.