nowość podkład Vichy Aerateint Pure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 18:46   #1
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793

nowość podkład Vichy Aerateint Pure


Witajcie,

czy któraś z was już miała okazję przetestować, Jak prezentuję sie paleta odcieni, na KWC czytałąm opinie że troszkę się zmieniły, jak byście opisały poniższe odcienie, w jaką tonację wpadają żółtą, różową czy beżową nie złamaną żółcią czy też rózem. Pytam gdyż opis wizażanek na KWC nie zawsze jest konkretny, np blady odcień jeszcze nic nie mówi o jego tonacji.

12 - opal (blady żółty czy blady róż ?
23 - ivory ( bardziej żółty czy bardziej beż czy może róż ? często ivory
wpadają w róż stąd moje obawy
35 - sand ( czy nie ma różowej tonacji?
45 - honey ( czy wpada w pomarancz, czy raczej brązik, żóltawy?

opisy konsystencji i właściwości bardzo mi odpowiadają na KWC jednak odcień moze zdyskwalifikować wszystko ( nie mam obecnie dostępu do próbek niestety, jestem zwolenniczką numeracji przez firmy które oznaczają literą tonacjęjak np robi to Shiseido O - złota I - różowa i B - beżowa i wtedy wszystko jest jasne z góry, natomiast u Vichy nie chce ryzkować.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 22:01   #2
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Witajcie,

czy któraś z was już miała okazję przetestować, Jak prezentuję sie paleta odcieni, na KWC czytałąm opinie że troszkę się zmieniły, jak byście opisały poniższe odcienie, w jaką tonację wpadają żółtą, różową czy beżową nie złamaną żółcią czy też rózem. Pytam gdyż opis wizażanek na KWC nie zawsze jest konkretny, np blady odcień jeszcze nic nie mówi o jego tonacji.

12 - opal (blady żółty czy blady róż ?
23 - ivory ( bardziej żółty czy bardziej beż czy może róż ? często ivory
wpadają w róż stąd moje obawy
35 - sand ( czy nie ma różowej tonacji?
45 - honey ( czy wpada w pomarancz, czy raczej brązik, żóltawy?

opisy konsystencji i właściwości bardzo mi odpowiadają na KWC jednak odcień moze zdyskwalifikować wszystko ( nie mam obecnie dostępu do próbek niestety, jestem zwolenniczką numeracji przez firmy które oznaczają literą tonacjęjak np robi to Shiseido O - złota I - różowa i B - beżowa i wtedy wszystko jest jasne z góry, natomiast u Vichy nie chce ryzkować.


Rachell111, właśnie wczoraj kupiłam nr 12 w wersji dla cery tłustej i mieszanej. Jest to bardzo jaśniutki, porcelanowy kolorek. Nie ma w nim ani różu ani żółci. Zawsze wybieram czyste beże, na mnie wybija się każdy ton różowy lub żółty, więc zwracam uwagę, żeby ich nie było. Moim zdaniem to właśnie jest czysty beż, odcień jest dokładnie taki jak np. Dior 10. Wiesz, on najpierw wydawał mi się wręcz za jasny (a o to naprawdę trudno, bo używam najjaśniejszych odcieni, a i tak często są dla mnie za ciemne) i taki jakby delikatnie złocisty, ale po nałożeniu to wrażenie obecności złocistego pigmentu znika. Podkład idealnie się dopasował, nie jest za jasny i nie jest ani żółty, ani różowy, a cera wydaje się taka zdrowa, rozświetlona i wypoczęta. Ta złocistość to nie jest żadne tzw. "muśnięcie słońca", tylko wrażenie rozświetlenia i świeżości. Moim zdaniem bardzo ładny efekt. Dodam jeszcze, że jestem chłodnym typem urody (ściślej mówiąc zima-typ Królewny Śnieżki), a ta "złocistość" jest neutralna - nie jest ciepła, więc bardzo mi pasuje. Jestem jednak przekonana, że tak samo by pasowała ciepłym typom urody - moim zdaniem prześlicznie by w niej wyglądały też np. wiosenki z piegami . Mam nadzieję, że troszkę Ci pomogłam.

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2010-02-05 o 22:11
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:23   #3
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

A wiecie czy można zamówić próbki tego podkładu,bardzo mi zależy.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:10   #4
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Gosiu, zobacz na allegro.
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:56   #5
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Szmaragdowy kotek - baaaardzo pomogłaś, ja jednak mam ciemniejszy odcień cery zawsze jestem o jeden kolor dalej niż najjasniejsze z palety i to jest mój problem bo ten o jeden dalej to zazwyczaj jest jakis róż a ja szukam albo neutral, tak jak pisalas beżyk ale nie az tak jasny, albo żółty ale dziękuję ci to dało mi bardzo konkretne pojęcie, żeby tak każdy opiswał w KWC podkłady.

piękne dzięki i pozdr
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:31   #6
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Szmaragdowy kotek - baaaardzo pomogłaś, ja jednak mam ciemniejszy odcień cery zawsze jestem o jeden kolor dalej niż najjasniejsze z palety i to jest mój problem bo ten o jeden dalej to zazwyczaj jest jakis róż a ja szukam albo neutral, tak jak pisalas beżyk ale nie az tak jasny, albo żółty ale dziękuję ci to dało mi bardzo konkretne pojęcie, żeby tak każdy opiswał w KWC podkłady.

piękne dzięki i pozdr

Rachel111, jutro być może będę w aptece, tylko że będę w centrum handlowym nie tym, w którym kupowałam swój podkład, więc nie wiem, czy tam w ogóle będą je mieli. Postaram się obejrzeć dokładniej ten drugi najjaśniejszy. Te podkłady są pakowane w kartoniki, ale jak otworzysz kartonik, to od razu widać, jaki jest kolor, bo są w szklanych buteleczkach. Przyjrzę się mu dokładnie, gdyby nie mieli testerów i napiszę Ci wieczorkiem. Niestety nie mogę zagwarantować, że apteka, która tam jest będzie w ogóle miała te podkłady, ale jeśli będą, to obejrzę i napiszę Buziaczki
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:27   #7
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Niestety dzisiaj nie udało mi się dotrzeć do apteki, ale pamiętam o Tobie i jak tylko będę w przyszłym tygodniu, to zgodnie z obietnicą przyjrzę się podkładowi
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 17:06   #8
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

witajcie, dobrze ze wczesniej was czytalam bo zmusilam pania w aptece do otwarcia kartonika rzeczywiscie kolor 12 wygladal interesujaco.... chyba jeszcze vichy nie mialo w swojej ofercie tak jasnego i ladnego koloru (w swietle apteki, nie wiem jak to sie ma w zyciu), jedyny jasny jest w wersji light dermablend korektor....
niestety nie mieli probek wiec odeszlam z smutiem, bo nie chce ryzykowac ponad 80zł bez wczesniejszego wyprobowania.

jak wam sie on spisuje, wersja z pompką do mieszanej?
bo ja mam tłusta i szukam czegos matujacego, ale nie przesuszajacego co utrzyma sie na twarzy caly dzien, a nie splynie po 3-4 h.....
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:54   #9
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Rachell111, właśnie wczoraj kupiłam nr 12 w wersji dla cery tłustej i mieszanej. Jest to bardzo jaśniutki, porcelanowy kolorek. Nie ma w nim ani różu ani żółci. Zawsze wybieram czyste beże, na mnie wybija się każdy ton różowy lub żółty, więc zwracam uwagę, żeby ich nie było. Moim zdaniem to właśnie jest czysty beż, odcień jest dokładnie taki jak np. Dior 10. Wiesz, on najpierw wydawał mi się wręcz za jasny (a o to naprawdę trudno, bo używam najjaśniejszych odcieni, a i tak często są dla mnie za ciemne) i taki jakby delikatnie złocisty, ale po nałożeniu to wrażenie obecności złocistego pigmentu znika. Podkład idealnie się dopasował, nie jest za jasny i nie jest ani żółty, ani różowy, a cera wydaje się taka zdrowa, rozświetlona i wypoczęta. Ta złocistość to nie jest żadne tzw. "muśnięcie słońca", tylko wrażenie rozświetlenia i świeżości. Moim zdaniem bardzo ładny efekt. Dodam jeszcze, że jestem chłodnym typem urody (ściślej mówiąc zima-typ Królewny Śnieżki), a ta "złocistość" jest neutralna - nie jest ciepła, więc bardzo mi pasuje. Jestem jednak przekonana, że tak samo by pasowała ciepłym typom urody - moim zdaniem prześlicznie by w niej wyglądały też np. wiosenki z piegami . Mam nadzieję, że troszkę Ci pomogłam.
a jak ogolnie zachowuje sie podklad na buzi? jakies wnioski juz Ci sie nasunely? mam sucha cere i bardzo mnie interesuje krycie+nawilzenie do tego w jasniutkim kolorze
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:08   #10
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
witajcie, dobrze ze wczesniej was czytalam bo zmusilam pania w aptece do otwarcia kartonika rzeczywiscie kolor 12 wygladal interesujaco.... chyba jeszcze vichy nie mialo w swojej ofercie tak jasnego i ladnego koloru (w swietle apteki, nie wiem jak to sie ma w zyciu), jedyny jasny jest w wersji light dermablend korektor....
niestety nie mieli probek wiec odeszlam z smutiem, bo nie chce ryzykowac ponad 80zł bez wczesniejszego wyprobowania.

jak wam sie on spisuje, wersja z pompką do mieszanej?
bo ja mam tłusta i szukam czegos matujacego, ale nie przesuszajacego co utrzyma sie na twarzy caly dzien, a nie splynie po 3-4 h.....

Jagoda83, ja go dzisiaj testowałam. Niestety nie wiem jeszcze, jak z jego "maksymalną wydajnością", bo miałam go na sobie tylko ok. 7 godzin, ale na razie z tych moich obserwacji wynika (a mam bardzo tłustą skórę - bez niedoskonałości, ale bardzo mocno się przetłuszcza), że razem z pudrem So Ingenious Estee Lauder wytrzymał Nawet dość ładnie wytrzymał, bo przede wszystkim się nie zważył, ani nie spłynął, a to u mnie norma. W ferworze zajęć nie miałam czasu, żeby go poprawić po ok. 3 godzinach, jak to zwykle robię, nawet zapomniałam rzucić na niego okiem, więc rzeczywiście świeciłam się trochę po tych 7 godzinach, ale nie miałam ani gołych placków, ani nie powchodził mi razem z sypańcem w załamania skóry, nie zgromadził się w porach, więc na razie uważam, że jest chyba ok. Tylko że, co jest dla mnie decydujące, nosiłam go od ok. 12 do 19, kiedy to nie było już światła dziennego, czyli jak on naprawdę wyglądał po tych 7 godzinach to nie wiem, bo oglądałam go tylko w łazienkowym, więc cały test uważam na razie za średnio miarodajny. Jak ponoszę dłużej i rezultat będę miała okazję zobaczyć w świetle dziennym, to napiszę

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a jak ogolnie zachowuje sie podklad na buzi? jakies wnioski juz Ci sie nasunely? mam sucha cere i bardzo mnie interesuje krycie+nawilzenie do tego w jasniutkim kolorze


Smileofangel, niestety nie mogę Ci nic powiedzieć o wersji dla cery suchej, bo ja mam wersję dla skóry mieszane/tłustej - tj. wersję w szklanej buteleczce z pompką. Wersja dla skóry suchej jest w tubce!
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:22   #11
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Szmaragdowy Kotek dzieki za informacje i czekam na dalsze wieści z testowania.
Narazie nie decyduje sie za zakup musze wpierw dorwać probke, ponoc jest w twoim stylu, wiec jak nie dostane w poniedzialek w aptece to poszukam w kiosku
Bede tez w srode w gdansku glownym i chyba w wrzeszczu, wiec gdybys widziala jakies probki w aptece (bo widze ze z gdanska jestes) to daj cynk gdzie, moze akurat bede przechodzic
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 20:47   #12
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Szmaragdowy Kotek dzieki za informacje i czekam na dalsze wieści z testowania.
Narazie nie decyduje sie za zakup musze wpierw dorwać probke, ponoc jest w twoim stylu, wiec jak nie dostane w poniedzialek w aptece to poszukam w kiosku
Bede tez w srode w gdansku glownym i chyba w wrzeszczu, wiec gdybys widziala jakies probki w aptece (bo widze ze z gdanska jestes) to daj cynk gdzie, moze akurat bede przechodzic


Wiesz, chyba najszybciej rzeczywiście dostaniesz tę próbkę z Twojego Stylu, bo wszyscy mówią, że nigdzie w aptekach nie ma próbek!!! Myślę, że jeżeli już, to chyba największa szansa jest w Superpharmie w Galerii Bałtyckiej - widziałam testery LRP ostatnio i Vichy Dermablend chyba... więc może Aerateint mają... jeszcze można spróbować w aptece na parterze AlfaCentrum na Przymorzu. Ale chyba najszybciej będzie kupić gazetę
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:08   #13
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Wiesz, chyba najszybciej rzeczywiście dostaniesz tę próbkę z Twojego Stylu, bo wszyscy mówią, że nigdzie w aptekach nie ma próbek!!! Myślę, że jeżeli już, to chyba największa szansa jest w Superpharmie w Galerii Bałtyckiej - widziałam testery LRP ostatnio i Vichy Dermablend chyba... więc może Aerateint mają... jeszcze można spróbować w aptece na parterze AlfaCentrum na Przymorzu. Ale chyba najszybciej będzie kupić gazetę
Ja mam gazetę i tam nie ma takiej próbki (ani nawet miejsca po 'usunięciu' gdyby kioskarka się skusiła ) jest tylko reklama na 2 stronach.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:13   #14
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

a ja w watku: "dodatki do gazet" czytałam ze dziewczyna miała probke własnie... wiec dziwne to hmm https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=297403&page=45
cytuje:
Twój Styl - próbka podkładu Vichy Aerateint Pure odcień Ivory-Clair

trzeba sie przyjzec kioskom, bo wiem ze czasem podkradaja probki
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-12 o 23:16
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:32   #15
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

tak, twoj styl zalaczyl probke.... ale wersji dla suchej skory tz. kremową odcień przed ostatni... wrrrr! a ja szukam tej dla normalnej/mieszanej.
dzisiejsze poszukiwania nic nie dały, byłam 2 aptekach które nie miały tego nowego podkładu...
jedyna która go miała, piątkowe poszukiwania, nie miała próbek... "nie dostałyśmy do niego" ta... uwierze... na allegro są za to.. zonk!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:37   #16
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Ciężko o próbki tego podkładu w aptece. Ja kupiłam na allegro 10 ml podkładu w wersji dla skóry suchej, kolor 23, za 15 zł. Jestem baaaardzo zadowolona
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:55   #17
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Rachell111, byłam dziś w aptece i oglądałam "Twój" odcień ten drugi po najjaśniejszym - możesz brać w ciemno - prześliczny, czysty beżyk, zero żółci, zero różu!!

Dziewczyny z Trójmiasta chciałam poinformować, że w AlfaCentrum na Kołobrzeskiej w Gdańsku, w samoobsługowej aptece na parterze mają testery wszystkich odcieni formuł zarówno dla cery suchej jak i tłustej/mieszanej)
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 15:36   #18
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Rachell111, byłam dziś w aptece i oglądałam "Twój" odcień ten drugi po najjaśniejszym - możesz brać w ciemno - prześliczny, czysty beżyk, zero żółci, zero różu!!

Dziewczyny z Trójmiasta chciałam poinformować, że w AlfaCentrum na Kołobrzeskiej w Gdańsku, w samoobsługowej aptece na parterze mają testery wszystkich odcieni formuł zarówno dla cery suchej jak i tłustej/mieszanej)
Dzieki kochana dobrze wiedziec!

A jak sie sprawuje podklad po kilku dniach testowania?
1. czy kryje przebarwienia i zaczerwienienia?
2. czy po kilku godzinach spływa i sie waży?
3. jak radzi sobie z strefą T (przetłuszczającą się) po kilku godzinach na twarzy?
4. czy łatwo się ściera np. przy dotykaniu twarzy i odciskaniu bibułkami?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:22   #19
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Rachell111, byłam dziś w aptece i oglądałam "Twój" odcień ten drugi po najjaśniejszym - możesz brać w ciemno - prześliczny, czysty beżyk, zero żółci, zero różu!!

Dziewczyny z Trójmiasta chciałam poinformować, że w AlfaCentrum na Kołobrzeskiej w Gdańsku, w samoobsługowej aptece na parterze mają testery wszystkich odcieni formuł zarówno dla cery suchej jak i tłustej/mieszanej)
super pojade z malym pudeleczkiem po probce z sephory uraczyc sie testrem chyba, ze beda mieli probki akurat...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 21:31   #20
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Dzieki kochana dobrze wiedziec!

A jak sie sprawuje podklad po kilku dniach testowania?
1. czy kryje przebarwienia i zaczerwienienia?
2. czy po kilku godzinach spływa i sie waży?
3. jak radzi sobie z strefą T (przetłuszczającą się) po kilku godzinach na twarzy?
4. czy łatwo się ściera np. przy dotykaniu twarzy i odciskaniu bibułkami?

Wiesz, ja go miałam tylko ten jeden dzień i swoje wrażenia opisałam wyżej) Mam jeszcze inne do testowania i na razie nie miałam czasu go solidnie pomęczyć Na razie, mogę tylko dodać do tego, co napisałam kilka postów wyżej, że jest bardzo delikatny, mój odcień najjaśniejszy wygląda na początku jak biały, ale pięknie się wtapia, krycie jest delikatne, raczej wyrównuje koloryt niż kryje, jest bardzo leciutki, dla mnie jest najważniejsze, że się nie waży, nie ściera i nie spływa!!! Po prostu zaczyna się błyszczeć. Jakoś super nie matuje, po 7 godzinach bez żadnej poprawki świeciłam się więcej, niż troszkę, ale nic się nie zważyło i nie spłynęło. Ale ja mam naprawdę przetłuszczającą się skórę, na której większość podkładów wysiada po 2-3 godzinach, więc się dziewczyny nie przerażajcie Nie podkreśla żadnych suchych skórek i nie wchodzi w pory i zmarszczki. Wiecej się nie wypowiadam, zwłaszcza jeżeli chodzi o trwałość, bo jeszcze testów nie zakończyłam)
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:26   #21
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Szmaragdowy Kotek
OK dzieki Myslałam, że go używasz od tamtej pory Spokojnie sobie testuj inne, wtedy też inaczej spojrzysz na ten. Mamy podobną cerę z tym, że ja mam nieco do ukrycia (przebarwienia, zaczerwienienia po trądziku, który na szczęście udaje mi się ostatnio zahamować). Ja testuje też Color Stay Revlona, który jest świetny, ale nie moge trafić z kolorem... jest albo za jasny (ivory) albo za ciemny (buff) A jakie ty testujesz? (Możesz pisać na priv, bo to raczej nie na temat postu)
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:42   #22
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

dziewczyny, przeczytałam w gazecie (w sumie na tej reklamówce gazetowej), że tylko formuła dla cery suchej jest z antyoksydantami . W takim razie nie wiem czy warto, skoro on niczym się nie rózni od innych to chyba pokornie wrócę do Diorka...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:54   #23
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Dziewczyny, kupiłam wczoraj Twój Styl, numer marcowy z Agnieszką Chylińską na okładce. Na stronach 10-11 jest wielka reklama tego podkładu - w miejscu, gdzie jest tubka (wersja dlacery suchej) JEST WKLEJONA silikonem próbka (kolorek 23 clair, ivory, wersja dla skóry suchej)!!! Nie ma żadnego kwadracika ani w inny sposób nie jest to graficznie zaznaczone, ale próbka jest!! Jeżeli się usunie delikatnie silikon, to rzeczywiście, nie ma nawet po niej śladu. Jeżeli kupujecie gazetę m.in. dla tej próbki, to zajrzyjcie do środka!!

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2010-02-17 o 11:55
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 23:27   #24
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Rachell111, byłam dziś w aptece i oglądałam "Twój" odcień ten drugi po najjaśniejszym - możesz brać w ciemno - prześliczny, czysty beżyk, zero żółci, zero różu!!

Dziewczyny z Trójmiasta chciałam poinformować, że w AlfaCentrum na Kołobrzeskiej w Gdańsku, w samoobsługowej aptece na parterze mają testery wszystkich odcieni formuł zarówno dla cery suchej jak i tłustej/mieszanej)
jesteś po prostu niesamowita, ( albo po prostu rzetelna! ) ja do tej pory w ferworze obowiązków i spraw "ważniejszych" nie zahaczyłam o żadną porządniejszą aptekę, nie miałam okazji, bo tego, że 15 aptekach w mojej okolicy go nie ma na stanie a te co mają próbek zero to ja już tego nie komentuję bo tak jest zawsze. Co prawda ja akurat lubię żółte odcienie i szukam żółci w przeciwieństwie do różu, -(moim odcieneim w bourjois 10 hours sleep effect jest 73) - , ale beżyki też są ok i sie jak najbardziej nadają. Ruszam jutro lub w piątek na test fizyczny/ cielesny do superpharm w katowicach jak się nie uda klikam 23 ( wielkiego wyboru nie ma do 4 razy sztuka ale wolałabym uniknąć 3 nietrafionych razy, jak myw szystkie zresztą) normalnie nie siałabym paniki ale jeszcze mi się nie trafił podkład o nazwie IVORY bez cienia różu, a tego nie zniosłabym po raz kolejny.

dzięęęęęęki wielkie za info, wsparcie techniczne
oczywisście jak tylko będę mieć jakieś doświadczenia z nim to się tu podzielę
thnx

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-02-17 o 23:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 08:39   #25
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
jesteś po prostu niesamowita, ( albo po prostu rzetelna! ) ja do tej pory w ferworze obowiązków i spraw "ważniejszych" nie zahaczyłam o żadną porządniejszą aptekę, nie miałam okazji, bo tego, że 15 aptekach w mojej okolicy go nie ma na stanie a te co mają próbek zero to ja już tego nie komentuję bo tak jest zawsze. Co prawda ja akurat lubię żółte odcienie i szukam żółci w przeciwieństwie do różu, -(moim odcieneim w bourjois 10 hours sleep effect jest 73) - , ale beżyki też są ok i sie jak najbardziej nadają. Ruszam jutro lub w piątek na test fizyczny/ cielesny do superpharm w katowicach jak się nie uda klikam 23 ( wielkiego wyboru nie ma do 4 razy sztuka ale wolałabym uniknąć 3 nietrafionych razy, jak myw szystkie zresztą) normalnie nie siałabym paniki ale jeszcze mi się nie trafił podkład o nazwie IVORY bez cienia różu, a tego nie zniosłabym po raz kolejny.

dzięęęęęęki wielkie za info, wsparcie techniczne
oczywisście jak tylko będę mieć jakieś doświadczenia z nim to się tu podzielę
thnx
Rachell, jesteś z Katowic? Będę wdzięczna za info jak sytuacja z tymi podkładami wygląda w SuperPharmie, bo od tygodnia leżę w łóżku z gorączką .

Cały czas zastanawiam się nad sensem kupowania tego podkładu dla cery mieszanej skoro tylko wersja dla cery suchej posiada antyoksydanty
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:51   #26
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Cały czas zastanawiam się nad sensem kupowania tego podkładu dla cery mieszanej skoro tylko wersja dla cery suchej posiada antyoksydanty
Kurcze a gdzie o tym wyczytałaś?

Właśnie znalazłam to na stronie jakiejś apteki:

Normalna/Mieszana:
Do skóry normalnej i mieszanej. Nawilża i długotrwale matuje skórę. Zapewnia jej naturalny, jednolity koloryt.
Podkład, który umożliwia skórze swobodne oddychanie. Struktura mikroskopijnej siateczki przepuszcza powietrze, nie zatyka porów i umożliwia równomierne rozprowadzanie pigmentów.
Aera Teint został opracowany w oparciu o technologię mikroskopijnej siateczki AERA-TEX™. Zawiera poliwitaminę E i argininę PCA, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Dzięki skutecznym filtrom UV (podkład matujący SPF 10) zapobiega starzeniu się skóry pod wpływem działania promieni słonecznych. Zawiera wodę termalną z Vichy, która łagodzi podrażnienia.

Sucha/Wrażliwa:
Podkład, który umożliwia skórze swobodne oddychanie. Struktura mikroskopijnej siateczki przepuszcza powietrze, nie zatyka porów i umożliwia równomierne rozprowadzanie pigmentów.
Do skóry suchej i wrażliwej. Odżywia skórę i zapobiega jej wysuszaniu. Nadaje skórze naturalny, równomierny koloryt.
Zawiera poliwitaminę E i argininę PCA, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
Dzięki skutecznym filtrom UV (podkład matujący SPF 10, podkład jedwabisty SPF 14) zapobiega starzeniu się skóry pod wpływem działania promieni słonecznych.
Dzięki 25% zawartości wody termalnej z Vichy o właściwościach łagodzących, Podkład jedwabisty zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, jednolity koloryt , naturalny i promienny wygląd przez 8 godzin.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:55
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:09   #27
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

na gazetce reklamowej, napisane jest:

"Laboratoria Vichy stworzyły pierwszy podkład z antyoksydantami CE**(..)"

i do tych ** przypisane jest: dotyczy formuły podkładu kremowego
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:36   #28
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

PORÓWNANIE STAREJ WERSJI DO NOWEJ (MIESZANA)
(język ang.)
http://yourbeauty.ie/category/vichy/
lub foto:

oraz SKŁAD (nie wiem której wersji dotyczy i czy rzeczywiście to jest zgodne z prawdą)
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_52c228642.html
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-02-18 o 11:59
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:58   #29
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

znalazłam przypadkiem fajną stronę, gdzie skład chemiczny można sprawdzić
wystarczy wpisać pierwsze litery z składu i kliknąć szukam, potem można dodawać resztę i mamy fajną tabelkę z opisanym składem naszego produktu, polecam!
http://www.cosmetic-check.com/inci_gb.html

strona główna: http://www.cosmetic-check.com/index.php

test podkładów: http://www.cosmetic-check.com/themen_016_gb.html
i...
jakby kogoś ciekawiło: http://www.sklepnaturalny.pl/sante-p...ght-beige.html
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:07   #30
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

tak,tylo tak jak mówie antyoksydanty są tylko w jednym z tych podkładów-kremowym do cery suchej
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.