Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 08:58   #4051
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Pomalowalam wczoraj hebanową czernią te swoje pomieszanie z poplątaniem, trzymałam hmmm z półtorej godziny... i efekt mnie zadowolił nie jest to mega głęboka czerń, a piękny głęboki brąz, w słońcu mieniący się.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:57   #4052
Smunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 81
GG do Smunia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Poprawiłam tą nieszczęsną czekoladę (535) ciemnym blondem (600) i jakis tam efekt jest wloski sie przyciemniły i zbrązowiały, została jednak taka ruda poświata wiec zapewne ciemny blond za jakis czas bedzie trzeba powtorzyc Jak myslicie, jak poloze za tydzien to nie bedzie za szybko? Bo boje sie ze jak kolor bedzie sie spolukiwać to wyjdzie ten rudzielec
Smunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:48   #4053
meeeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Ja farbowałam 3 dni temu Na kolor CZEKOLADA L'oreal Casting Creme Gloss 535 no i mi się strasznie nie podoba, wyszedł mi RUDO-CZERWONO-BRĄZOWY(kładłam na naturalny jasny brąz)... W sumie można powiedzieć, że mam taki kasztan... Drugi raz napewno bym juz sobie takiego nie zrobiła.... Zastanawiam się co mnie podkusiło... Czekam do 2 tyg jakiego się zmyje... Jak bedzie dalej taki to farbuje na ciemny blond... Osobiście nie polecam.
meeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:03   #4054
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja kupiłam jednak miodowy kasztan na dniach wrzucę zdjęcia. kolor wyjściowy ciemny sprany brąz
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:05   #4055
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja walcze z soba by nie klasc jeszcze tego excella bo nie minely jeszcze 2 tygodnie odkad castingiem malowalam ale mnie tak kusi ten excelle ..
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 15:07   #4056
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja to mam złe wspomnienia po excellu..tzn. moja siostra ma ma włosy jasny blond, wiec kupiłyśmy najjaśniejszy odcień excella. pofarbowałam jej...nie zgadniecie co wyszło zielono-brązowy!!!! nigdy więcej...
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:20   #4057
slodkajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witajcie!
Jestem naturalną szatynką, jak widać na zdjęciu. Chciałabym lekko rozjaśnić sobie włosy, nadać im blasku. Marzy mi się coś karmelowo-miodowo-bursztynowego.
Zwróciłam uwagę na całą serię lśniących miodów Casting Creme od Loreala. Ale kompletnie nie wiem, który wybrać i czy w ogóle zadziała na moich włosach! Poradźcie
slodkajagoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 22:51   #4058
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja uleglam pokusie 515 i juz po excellu jutro postaram sie foty wstawic ale dziwne bo wam szybko ciemnialy wlosy a ja czekalam i czekalam i specjalnie stoper wzielam . Mama pofarbowala mnie w 3 min i w sumie bylam z farba 13-14 minut
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:51   #4059
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodkajagoda Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jestem naturalną szatynką, jak widać na zdjęciu. Chciałabym lekko rozjaśnić sobie włosy, nadać im blasku. Marzy mi się coś karmelowo-miodowo-bursztynowego.
Zwróciłam uwagę na całą serię lśniących miodów Casting Creme od Loreala. Ale kompletnie nie wiem, który wybrać i czy w ogóle zadziała na moich włosach! Poradźcie
Może weź coś z blondów (2 i 3 ) One powinny rozjaśnić i nadać cieplych refleksów, a pozostałe dwa mogą tylko zrudzić Ci włosy

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
a ja uleglam pokusie 515 i juz po excellu jutro postaram sie foty wstawic ale dziwne bo wam szybko ciemnialy wlosy a ja czekalam i czekalam i specjalnie stoper wzielam . Mama pofarbowala mnie w 3 min i w sumie bylam z farba 13-14 minut
Czekam na zdjęcia bo wpadła mi w oko excellence 515 i sie tak zastanawiam czy to by było to samo co excell 10
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 13:15   #4060
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
a ja uleglam pokusie 515 i juz po excellu jutro postaram sie foty wstawic ale dziwne bo wam szybko ciemnialy wlosy a ja czekalam i czekalam i specjalnie stoper wzielam . Mama pofarbowala mnie w 3 min i w sumie bylam z farba 13-14 minut
Playboykaa77 czekamy na efekt wstaw wstaw fotki zobaczymy co tam wyszło,ja też sie czaje na Excella na złocisty brąz,na ten mój rudy coś powinno wyjść.....
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:30   #4061
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kolor jest piekny tak jak 515 casting i na mnie jest identyczny jak wlasnie casting 515 zaraz po malowaniu . jakos nie udaje mi sie zrobic dobrej foty ale jest to cos mniej wiecej ( swiatlo dzienne )

jak narazie excell mi sie podoba
wlosy miekkie
kolor ładny nie za ciemny nie za jasny
ladnie sie blyszczy
fajna odzywka dołaczona
i w sumie prosta aplikacja tym grzebykiem

zobaczymy tylko jak z trwaloscia ..

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:32
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 16:10   #4062
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jakis taki ciemny brąz?/ czy tak wyszło zdjęcie?
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:36   #4063
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ella2204 Pokaż wiadomość
Jakis taki ciemny brąz?/ czy tak wyszło zdjęcie?
taki wyszedl . To jest niby jasny braz ( 5 ) ale ja uwazam ze to 4 . W sumie to na pudelku jest taki sam odcien .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 07:42   #4064
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
taki wyszedl . To jest niby jasny braz ( 5 ) ale ja uwazam ze to 4 . W sumie to na pudelku jest taki sam odcien .
Jakim dokładnie kolorem farbowalas?był to Casting 515?
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:56   #4065
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
a ja walcze z soba by nie klasc jeszcze tego excella bo nie minely jeszcze 2 tygodnie odkad castingiem malowalam ale mnie tak kusi ten excelle ..
Madlen, odpowiedz na Twoje pytanie. przejrzyj watek, na pewno Playboyka pisala jaki to kolor.

a ja już się upewniłam, że Casting to idealna farba dla mnie. kolor jest śliczny pokrył wszystko idealnie. może dzisiaj jakieś foty zrobię, to Wam wrzucę.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:23   #4066
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Madlen to byl excell 10 - 515 .

Cogata czekamy na fotki
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:50   #4067
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Madlen to byl excell 10 - 515 .

Cogata czekamy na fotki
Czekamy,czekamy:ehe m:
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:47   #4068
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzisiaj leje od rana... jutro ma się poprawić, to zrobię w słońcu, bo tak będzie najbardziej rzeczywisty kolor.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:01   #4069
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja ostatnio zafarbowałam sobie włosy Castingiem pralina z pewna rezerwą bo wcześniej miałam ferie i złapało jak szamponetka to była totalna masakra

Nakładałam farbę na sprany już Matrix mocca i wyszło rewelacyjnie identycznie z tym na opakowaniu ,zaznaczam ze prześwitywały mi już włosy blond bo przed matrixem robiłam sobie refleksy.

Wczoraj załapałam się na promocje w biedronce i kupiłam sobie mroźny kasztan ciekawe jak z kolej ten kolor mi wyjdzie.
Jeszcze jedno, myje włosy codziennie i jak na razie po 20 paru myciach farba rozjaśniła mi się o jeden max 2 tony.
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 17:05   #4070
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja dziś kupiłam 415 Mroźny Kasztan bo mi się mroźna czekolada zmyła.
I niestety nie jestem zadowolona. Robiłam próbkę na kosmyku i wyszedł mi poziom jak na opakowaniu, tylko bardziej mahoniowy. Nie jest mi w tym do twarzy.

Jeśli ktoś chce ten kolor 415 to wyślę tego Castinga za darmo
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 12:09   #4071
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mrozny kasztan to jeden z moich ulubionych kolow, ale jak widac kwestia gustu u mnie wychodzi prawie identycznie jak mrozna czkolada
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:42   #4072
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny pomóżcie
Do tej pory używałam ciemnej czekolady i na dzień dzisiejszy mam b.ciemny braz na glowie, chciałabym uzyc takiego castinga aby wyszedł mi ciepły( ale nie wiśniowy ! juz lepiej rudawy, lub z miodowymi refleksami) średni brąz.

Co polecacie? Kiedyś stosowałam tez średni brąz i chyba ciemna czekoladę i każdorazowo miałam ciemny brąz na włosach.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-05-02 o 12:43
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 16:18   #4073
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

jaki kolor powinnam dać żeby uzyskać ładny słomkowy blond ?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:38   #4074
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Peach passion- casting nie rozjaśni Ci włosów do jasnego , słomkowego blondu, ocieplić swój kolor i zostawić na poziomie jasności (czyli słomkowy średni blond) uzyskasz kolorem blond. Tylko go już nie ma , trzeba by było poszukać w internecie. Ewentualnie możesz spróbować 8304 jak gdzieś dostaniesz ale tu radziłabym dokupić profesjonalny utleniacz 6% (w castingu jest 3 % bodajże, ukrywają info o tym jaki jest) . Tylko że z 6% już będzie jak farba, więc musisz się zastanowić czy tego chcesz.
A jak może wyjść trochę ciemniej to 730 jest złotym , ładnym blondem , ale to już pod ciemny blond podpada (ale nie mysi! )
tranqil- a miodowy kasztan? Ma ciepłe ale nie wiśniowe refleksy, ale to jest ciemny brąz. A rozjaśniasz najpierw? Bo obawiam się,że z ciemnego nie uzyskasz średniego.
Pralinka jest ciepła -530 (ale na odrostach , jeśli jaśniejsze, wychodzi coś pod rudy , dziewczyny często o tym pisały)
Czekolada -535 -podobno wychodzi mocno mahoniowo
Mroźny kasztan 415 i mrożona kawa(czy jak tam sie ta druga nazywa, chocolate truffle 515) są specyficzne, bo mahoniowo popielate, mi podpadają pod chłodny fiolet
Z jaśniejszych caffe latte jest cieplutka - 623 ale problem z dostępnością jest
Bursztyn -645 na ciemniejszych włosach (brąz średni-poziom 5 do 6 nawet) nie wyjdzie rudy tylko taki kasztanowy, na jaśniejszych grozi rudością bądź czerwienia.
Karmel jest już jasnym brązem , ciepłym , daje właśnie taki czekoladowy odcień, myślę że i tak wyjdzie ciemniej .
No i jeszcze potruję trochę-najładniej kolorek wyjdzie,kiedy rozjaśnisz jeszcze 2 tony włosy łagodnym rozjaśniaczem bo farba farby nie ruszy dużo (a co dopiero szampon)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 19:47   #4075
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Peach passion- casting nie rozjaśni Ci włosów do jasnego , słomkowego blondu, ocieplić swój kolor i zostawić na poziomie jasności (czyli słomkowy średni blond) uzyskasz kolorem blond. Tylko go już nie ma , trzeba by było poszukać w internecie. Ewentualnie możesz spróbować 8304 jak gdzieś dostaniesz ale tu radziłabym dokupić profesjonalny utleniacz 6% (w castingu jest 3 % bodajże, ukrywają info o tym jaki jest) . Tylko że z 6% już będzie jak farba, więc musisz się zastanowić czy tego chcesz.
A jak może wyjść trochę ciemniej to 730 jest złotym , ładnym blondem , ale to już pod ciemny blond podpada (ale nie mysi! )
tranqil- a miodowy kasztan? Ma ciepłe ale nie wiśniowe refleksy, ale to jest ciemny brąz. A rozjaśniasz najpierw? Bo obawiam się,że z ciemnego nie uzyskasz średniego.
Pralinka jest ciepła -530 (ale na odrostach , jeśli jaśniejsze, wychodzi coś pod rudy , dziewczyny często o tym pisały)
Czekolada -535 -podobno wychodzi mocno mahoniowo
Mroźny kasztan 415 i mrożona kawa(czy jak tam sie ta druga nazywa, chocolate truffle 515) są specyficzne, bo mahoniowo popielate, mi podpadają pod chłodny fiolet
Z jaśniejszych caffe latte jest cieplutka - 623 ale problem z dostępnością jest
Bursztyn -645 na ciemniejszych włosach (brąz średni-poziom 5 do 6 nawet) nie wyjdzie rudy tylko taki kasztanowy, na jaśniejszych grozi rudością bądź czerwienia.
Karmel jest już jasnym brązem , ciepłym , daje właśnie taki czekoladowy odcień, myślę że i tak wyjdzie ciemniej .
No i jeszcze potruję trochę-najładniej kolorek wyjdzie,kiedy rozjaśnisz jeszcze 2 tony włosy łagodnym rozjaśniaczem bo farba farby nie ruszy dużo (a co dopiero szampon)

Dzieki za wyczerpującą odpowiedź

Rozjasniac na pewno nie bede, gdyz mam zbyt delikatne wlosy, bede farbowac na to co mam a kieeedys obetnę sobie te ciemne czesci
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 23:18   #4076
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Peach passion- casting nie rozjaśni Ci włosów do jasnego , słomkowego blondu, ocieplić swój kolor i zostawić na poziomie jasności (czyli słomkowy średni blond) uzyskasz kolorem blond. Tylko go już nie ma , trzeba by było poszukać w internecie. Ewentualnie możesz spróbować 8304 jak gdzieś dostaniesz ale tu radziłabym dokupić profesjonalny utleniacz 6% (w castingu jest 3 % bodajże, ukrywają info o tym jaki jest) . Tylko że z 6% już będzie jak farba, więc musisz się zastanowić czy tego chcesz.
A jak może wyjść trochę ciemniej to 730 jest złotym , ładnym blondem , ale to już pod ciemny blond podpada (ale nie mysi! )
tranqil- a miodowy kasztan? Ma ciepłe ale nie wiśniowe refleksy, ale to jest ciemny brąz. A rozjaśniasz najpierw? Bo obawiam się,że z ciemnego nie uzyskasz średniego.
Pralinka jest ciepła -530 (ale na odrostach , jeśli jaśniejsze, wychodzi coś pod rudy , dziewczyny często o tym pisały)
Czekolada -535 -podobno wychodzi mocno mahoniowo
Mroźny kasztan 415 i mrożona kawa(czy jak tam sie ta druga nazywa, chocolate truffle 515) są specyficzne, bo mahoniowo popielate, mi podpadają pod chłodny fiolet
Z jaśniejszych caffe latte jest cieplutka - 623 ale problem z dostępnością jest
Bursztyn -645 na ciemniejszych włosach (brąz średni-poziom 5 do 6 nawet) nie wyjdzie rudy tylko taki kasztanowy, na jaśniejszych grozi rudością bądź czerwienia.
Karmel jest już jasnym brązem , ciepłym , daje właśnie taki czekoladowy odcień, myślę że i tak wyjdzie ciemniej .
No i jeszcze potruję trochę-najładniej kolorek wyjdzie,kiedy rozjaśnisz jeszcze 2 tony włosy łagodnym rozjaśniaczem bo farba farby nie ruszy dużo (a co dopiero szampon)

dziękuję za odpowiedź, może coś z tym popróbuję. a już myślałam że znalazłam coś dla siebie ..
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:22   #4077
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
jaki kolor powinnam dać żeby uzyskać ładny słomkowy blond ?
ja mialam ciemniejsze wlosy i po castingu wychodzil mi dosc jasny slomkowy blond wiec nie zgodze sie tu z wypowiedziali poprzedniczek gdyz jestem zywym dowodem ze jest inaczej( przeszukaj to forum farbiwalam 900 swietlistym blondem. znajdz wypowiedzi napisane przeze mnie tam beda foty)

mi mocno rozjasnialo dosc


jednak po ostatnim wyszlu rude;/ nie wiem czy trafilam na nie taka partie czy casting sklad zmienil po wyrobieniu marki.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:18   #4078
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mialam ciemniejsze wlosy i po castingu wychodzil mi dosc jasny slomkowy blond wiec nie zgodze sie tu z wypowiedziali poprzedniczek gdyz jestem zywym dowodem ze jest inaczej( przeszukaj to forum farbiwalam 900 swietlistym blondem. znajdz wypowiedzi napisane przeze mnie tam beda foty)

mi mocno rozjasnialo dosc


jednak po ostatnim wyszlu rude;/ nie wiem czy trafilam na nie taka partie czy casting sklad zmienil po wyrobieniu marki.
wiem wiem czytałam wątek o świetlistym blondzie i właśnie to mnie zainspirowało do użycia tej farby. zawsze chciałam mieć taki kolor włosów jaki Tobie udało się uzyskać kurcze to chyba jednak spróbuję
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:46   #4079
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

witajcie chcialabym zafarbowac wloski raczej na fajny kolor czekolady , lub inny ktory ładnie rozświetli mi buzie. Zastanawiam sie nad lorealem nad karmelem, czekoladą moze nugatem .... poradzcie mi ktory, a moze jakis inny? dodaje zdjecie obecnego kolorku dodam ze oczy mam blekitne i jasna karnacje
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:08   #4080
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie na temat Perlowego Blondu, na czym polega jego "perlowosc"?
Czy to odcien cieply, czy zimny (na pudelku wyglada na cieply), rudawy? Zlotawy? Jaki on jest?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.