Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 10:40   #2041
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Jako jeden z prezentów, dostałam Korund (mikrodermabrazja). Na stronie go nie widziałam i tak się zastanawiam jak mam go używać. Czy dodać do olejku myjącego, mleczka lub wody i trzeć tym twarz? W jakim stężeniu mogę go użyć? Ma któraś z Was jakieś pomysły?
Też zastanawiałam się nad tym prezentem. To trochę dziwne, że jako gratis dołożone jest coś, czego nie ma w ofercie sklepu. Raz, że można nie wiedzieć jak zastosować ten korund, a dwa to to co jak próbka się spodoba?
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:50   #2042
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam mam zamiar "ukrecic" moj pierwszy krem i wymysliliam sobie taka formule i sama nie wiem czy to w ogole moze sie udac
Wiec tak:
1) baza kremowa (10ml),
2) faza olejowa- olej z pachnotki i/lub olej z nasion malin (razem 10ml),
3) faza wodna- hydrolat (13ml), ekstrakt przeciwtrądzikowy (ok.4ml), kwas hialuronowy (8ml), wyciag z aloesu (5ml).
?
Dla cery tradzikowej, zanieczyszczonej, wrazliwej.
Zastanawiam sie jeszcze czy moznaby dodac do tego nieco witaminy B3 lub l.h.a. i wtedy mniej np kwasu hialuronowego zeby ilosc sie zgadzala...?
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:41   #2043
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Po długim odwyku zakupowym weszłam na stronę ZSK i z przykrością zauważyłam brak opcji wysyłki drobiazgów poleconym. Szkoda, bardzo mi ona odpowiadała.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 00:41   #2044
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Po długim odwyku zakupowym weszłam na stronę ZSK i z przykrością zauważyłam brak opcji wysyłki drobiazgów poleconym. Szkoda, bardzo mi ona odpowiadała.
Szkoda, szkoda.
A mnie ostatnio spotkala dziwna sytuacja...
Robiłam zamówienie, zapłacilam za paczkę priorytetową 11zl a zamówienie przyszło listem priorytetowym a nie paczką (mam oddzielne poczty od paczek i listów i listy jeśli nie sa wysłane do 15.00 to nie przychodzą na następny dzień )... i w ten oto sposób kosmetyki przelezały weekend na poczcie...
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 09:05   #2045
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

mnie przy ostatnim zamowieniu, spotkalo to samo, i bylam zla mowiac szczerze, bo chyba po to place za paczke, zeby to w paczce i szybciej dostac
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:13   #2046
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mnie przy ostatnim zamowieniu, spotkalo to samo, i bylam zla mowiac szczerze, bo chyba po to place za paczke, zeby to w paczce i szybciej dostac
No dokładnie. Jest opcja wysyłki "paczka pocztowa priorytetowa", więc taką wybieram i za taką placę. Może to było jednorazowe - może nie przyjmowali im dzień czy dwa paczek na poczcie a tylko listy? Ale nawet jeśli tak to mogli poinformowac, że jednak listem wysłali...
Jeśli to się powtórzy to ja się zbuntuję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:18   #2047
szop pracz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam i proszę Was o pomoc
Czy ktoś z Was dezynfekuje pojemniki, zlewki, itp. za pomocą spirytusu?
Jeśli tak napiszcie jak to robicie.
szop pracz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 18:37   #2048
dorka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez szop pracz Pokaż wiadomość
Witam i proszę Was o pomoc
Czy ktoś z Was dezynfekuje pojemniki, zlewki, itp. za pomocą spirytusu?
Jeśli tak napiszcie jak to robicie.
Ja dezynfekuję wszystkie przedmioty do wyrobu i przechowywania kosmetyku przez dokładne przecieranie wewnętrznych ścianek wacikiem obficie nasączonym 96% etanolem spożywczym. Wąskie przedmioty szklane, typu cylinder miarowy, po prostu przepłukuję po ściankach spirytusem i czekam aż odparuje. Poza tym warto używać jednorazowych rękawiczek, zarówno do przygotowania szkła jak i do produkcji mazideł.
dorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 16:31   #2049
szop pracz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki Dorka za zainteresowanie
szop pracz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:24   #2050
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a mi wyskakuje komunikat kiedy próbuję wejść na stronę zsk,żę strona została zgłoszona jako witryna dokonując ataków,stanowiąca zagrożęnie i została zablokowana.o co chodzi?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:23   #2051
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
a mi wyskakuje komunikat kiedy próbuję wejść na stronę zsk,żę strona została zgłoszona jako witryna dokonując ataków,stanowiąca zagrożęnie i została zablokowana.o co chodzi?
no aż sprawdziłam i u mnie to samo...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:33   #2052
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
a mi wyskakuje komunikat kiedy próbuję wejść na stronę zsk,żę strona została zgłoszona jako witryna dokonując ataków,stanowiąca zagrożęnie i została zablokowana.o co chodzi?
Ja tez tak mialam i napisalam do ZSK i udzielili mi wskazowek zeby wylaczyc filtr SmartScreen, ale on chroni komputer przed zainstalowaniem złośliwego oprogramowania oraz pomaga wykrywać witryny sieci Web wyłudzające informacje, dlatego nie wylaczylam go calkowicie.
Strona po tygodniu zaczela mi dzialac normalnie.
Napisz do nich, bo chyba powinni cos z tym zrobic.

Tutaj link o filtrze SmartSreen:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/w...sked-questions
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:22   #2053
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To ja może -tak nie do końca na temat -nie polecam korzystania z Explorera, przy Chromie, Operze, czy Mozilli nie powinno być tego kłopotu
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:30   #2054
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja nie mam z tym problemu - korzystam z Mozilli
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:45   #2055
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja też z mozilli i zawsze było ok .nic nie zmieniałam ,myślałam,że w ogóle sklep zablokowany.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:41   #2056
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zrobilam ostatnio płyn micelarny z PC4 (skład minimalny woda, PC4, mocznik i konserwant) przelałam do takiego pomarańczowego pojemnika, który robi piankę z Rossmana (Lilliputz) i jestem zachwycona chyba nawet porzucę olejki myjące na rzecz tego płynu.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 07:43   #2057
szop pracz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Strona ZSK nie działa mi na Mozilli a na Explorerze działa
szop pracz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:26   #2058
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dostałam przed chwilą zamówienie z ZSK i jestem zadowolona.
Doszło szybko (zamawiałam w niedzielę), zamówione produkty są w idealnym stanie (szklanej bagietce nic się nie stało), a dodatkowo dostałam świetny gratisy (korund, który miałam zamawiać z allegro).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:09   #2059
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja właśnie czekam jak na szpilkach na paczkę -zamawiałam we wtorek, a potrzebuję na jutro, bo jest tam zestaw na prezent dla koleżanki -na jutro... Ciekawe, czy dotrze?
W ogóle, to moje 2 zamówienie i już się uzależliłam od kremu witaminowego, jest genialny. Na początku nieco piecze, ale po kilku minutach przestaje, a skóra jest napięta i aksamitna w dotyku
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 19:21   #2060
Beather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: White Chocolate Heaven
Wiadomości: 122
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

witajcie
Czy możecie mi doradzić, które masełko i olej będą najlepsze z ZSK?
1. Masło Shea rafinowane czy surowe
2. Masło kakaowe organiczne czy rafinowane
3. Olej kokosowy rafinowany, czy organiczny
4. Olej rycynowy, rafinowany, czy organiczny
5. Olej avocado
6. Olej jojoba
Chodzi mi o coś bardzo nawilżającego zarówno do włosów jak i ciała.
Pozdrawiam
__________________
There's so many different worlds
So many different suns
And we have just one world
But we live in different ones
Beather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:49   #2061
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Beather Pokaż wiadomość
witajcie
Czy możecie mi doradzić, które masełko i olej będą najlepsze z ZSK?
1. Masło Shea rafinowane czy surowe
2. Masło kakaowe organiczne czy rafinowane
3. Olej kokosowy rafinowany, czy organiczny
4. Olej rycynowy, rafinowany, czy organiczny
5. Olej avocado
6. Olej jojoba
Chodzi mi o coś bardzo nawilżającego zarówno do włosów jak i ciała.
Pozdrawiam
Jeśli chodzi o masełka to na pewno surowe/organiczne, są mniej przetwarzane, czyli nie straciły tak dużo ze swoich walorów w czasie obróbkiZ olejami podobnie, najlepiej organiczne jeżeli patrzymy pod kątem działania, tylko że mają one również jednocześnie więcej składników mogących powodować uczulenie, ale to dotyczy tylko osób potencjalnie uczulonych na dany produkt Jeżeli chodzi o skuteczność nawilżania to się nie wypowiem, bo mam tylko masło kakaowe, które owszem polecam Ale nie mam doświadczeń z innymi wymienionymi przez Ciebie produktami...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 19:49   #2062
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
No dokładnie. Jest opcja wysyłki "paczka pocztowa priorytetowa", więc taką wybieram i za taką placę. Może to było jednorazowe - może nie przyjmowali im dzień czy dwa paczek na poczcie a tylko listy? Ale nawet jeśli tak to mogli poinformowac, że jednak listem wysłali...
Jeśli to się powtórzy to ja się zbuntuję
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
mnie przy ostatnim zamowieniu, spotkalo to samo, i bylam zla mowiac szczerze, bo chyba po to place za paczke, zeby to w paczce i szybciej dostac
Dzisiaj dostałam zamówienie i to samo - w liście poleconym.
Zła jestem, bo paczkę bym dostała do domu, a że to polecony i duży to nawet listonosz nie miał przy sobie (nie dziwie mu się bo spore) i musiałam swoje odstać na poczcie.
Już nie mówiąc o tym, że mało bezpiecznie tak w kopercie - płacę za paczkę to życzę sobie paczki. Nie znoszę takiego zarabiania na przesyłce.
No nic, mam nadzieje, że produkty mi wynagrodzą te nerwy
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:56   #2063
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Też zastanawiałam się nad tym prezentem. To trochę dziwne, że jako gratis dołożone jest coś, czego nie ma w ofercie sklepu. Raz, że można nie wiedzieć jak zastosować ten korund, a dwa to to co jak próbka się spodoba?
Już dodali korund do oferty sklepu chyba poprostu w prezentach pojawił się wczęśniej
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam zamówienie i to samo - w liście poleconym.
Zła jestem, bo paczkę bym dostała do domu, a że to polecony i duży to nawet listonosz nie miał przy sobie (nie dziwie mu się bo spore) i musiałam swoje odstać na poczcie.
Już nie mówiąc o tym, że mało bezpiecznie tak w kopercie - płacę za paczkę to życzę sobie paczki. Nie znoszę takiego zarabiania na przesyłce.
No nic, mam nadzieje, że produkty mi wynagrodzą te nerwy
również przy ostatnim zamówieniu (niecały miesiąc temu) okazało się iż dostałam przesyłkę listem a nie paczką też się mocno zdziwiłam i hmm... zawiodłam bo po pierwsze poprzednie zamówienie (robione jakoś między pół roku a rokiem temu) przyszło normalnie w kartonowej paczce, a po drugie produkt który był w woreczku strunowym (all in one) oczywiście się przez to rozerwał i całe zamówienie miałam upaćkane pyłem ...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-05-22 o 12:58
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 13:04   #2064
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moje ostatnie zamówienie też przyszło jako list polecony, ale na szczęście w kartoniku. Gdybym dostała w kopercie to bym się porządnie zdenerwowała... Tak czy siak, wydaje mi się to dziwne, w końcu płacimy za paczkę
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:00   #2065
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

czesc, mam z tego sklepu maslo shea rafinowane..
i nie jestem pewna czy jest przeznaczone do pielegnacji skory. po posmarowaniu skora mnie piecze, po pierwszym razie bylo nawet ok, koloryt skory sie wyrownal, byla nawilzona, dlatego postanowilam wlaczyc do pielegnacji, bo naprawde bylo super, jednak po kolejnych smarowaniach zaczynaja mi sie pojawiac takie dziwne wypryski (to nawet nie pryszcze, takie cos jak czasem sie pojawia jako reakcja na krem) i co mnie martwi, posmarowalam czolo palcem z tym maslem tak na srodku, w strone skroni i w tym miejscu dokladnie mam popazenie;/

nie wiem czemu tak zle na mnie dziala te maslo
moze poprostu moja skora nie toleruje, ale tez mysle że może skoro te maslo dostalam jakos skladnik do robienia pomadek (ze strony kolorowka.com) to sie nie nadaje do twarzy? Moze maja jakies dwa rodzaje tego masla?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:28   #2066
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

incorrect, chyba po prostu jesteś na nie uczulona..
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:55   #2067
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zamówienie też przyszło jako list polecony, ale na szczęście w kartoniku. Gdybym dostała w kopercie to bym się porządnie zdenerwowała... Tak czy siak, wydaje mi się to dziwne, w końcu płacimy za paczkę
no właśnie jeśli chcą wprowadzać przesyłkę listem to ok, ale niech odpowiednio obniżą za nią cenę...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 01:43   #2068
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no właśnie jeśli chcą wprowadzać przesyłkę listem to ok, ale niech odpowiednio obniżą za nią cenę...
jak obniżą cene za przesyłke , to mogą wzrosnąć ceny produktów .
Mnie te listy zamiast paczek też się nie podobają Ostatnio zamówiłam 4 szklane buteleczki i one tak latały , to że się nie potłukły o siebie to cud .
Ale za to korund jest boski jeszcze nie miałam tak superowego peelingu , ściera każdy milimetr skory i nic nie podrażnia . Skora twarzy po peelingu mięciuteńka
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:17   #2069
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No nie, czy oni oszaleli? Jest to jedyny sklep, który nie dba o prawidłowe zapakowanie produktów. Ostatnio (jakieś 3 miesiące temu) przysłali mi produkty w kopercie (oczywiście listonoszowi nie chciało się tego brać, więc musiałam iść na pocztę). Koperta była porozrywana, butelka plastikowa pęknięta, i olej w zestawie wylał się i upaćkał ten cały zestaw. Od tamtej pory nic tam nie zamawiam. Szykowałam się do zamówienia ostatnio i już nawet skompletowałam zamówienie,a le skoro mówicie, że przysyłają w kopercie, to zrezygnuję. Wole zamówić w innych sklepach gdzie pakują pożądnie w tekturowe pudełko, a nie w kopertę bąbelkową, która dochodzi do mnie porozrywana z uszkodzoną zawartością. Zenada!
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:05   #2070
Lifeless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
jak obniżą cene za przesyłke , to mogą wzrosnąć ceny produktów .
Mnie te listy zamiast paczek też się nie podobają Ostatnio zamówiłam 4 szklane buteleczki i one tak latały , to że się nie potłukły o siebie to cud .
Ale za to korund jest boski jeszcze nie miałam tak superowego peelingu , ściera każdy milimetr skory i nic nie podrażnia . Skora twarzy po peelingu mięciuteńka
Ja właśnie myślę o jakimś małym zamówieniu z ZSK, głównie ze względu na korund. Peelingi kwasami nic mi nie dały, w ogóle mi skóra nie schodziła (a stosowałam kilka różnych i w dużym stężeniu), teraz używam mocznika 40% i on trochę złuszcza, ale chciałabym spróbować jeszcze czegoś innego.
Już w sumie wybrałam to, co chcę zamówić, ale zmartwiłyście mnie informacją o tym, jak teraz wygląda tam przesyłka... Jak zamówię tych kilka produktów to na pewno wyślą w kopercie listem poleconym. Nie dość, że każą płacić za paczkę to jeszcze nie dbają o odpowiednie zabezpieczenie produktów...

Byłam ostatnio w ich sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Wybór niewielki, mają bazę kremową, spirulinę, hydrolaty i kilka olejów. Buteleczki z olejami stały na sklepowej półce zamiast w lodówce, ale mam nadzieję, że to była tylko taka wystawa i nie sprzedają tak przechowywanych produktów w sumie nie spytałam o to. Marżę mają okropnie wysoką, po kilka zł na jednej rzeczy, więc bardziej opłaca się zrobić nawet małe zamówienie ze strony ZSK, bo taniej wyjdzie opłacić przesyłkę, niż zapłacić sklepową marżę. Poza tym, panie w sklepie same nie bardzo się na kręceniu mazideł znają, więc nie ma co liczyć na fachową poradę - wręcz przeciwnie - mogą wprowadzać w błąd osoby, które dopiero tę zabawę zaczynają.

Same złe wiadomości o ZSK ostatnio :-( nie dość, że sklep stacjonarny okazał się klapą, to jeszcze internetowemu nie można już ufać...
Lifeless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.