Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 09:54   #2341
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Goldika, wyglada bardzo dobrze Nic sie nie odcina.
tez spróbuje light golden wobec tego
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:00   #2342
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wrzucam porownanie tego co mam

goldika , asiorrr ślicznie dziekuję za fotki . Dzięki nim widzę , że powinnam raczej wybrać Light Medium warm , goldeny bedą dla mnie zbyt żółte -chyba . Przynajmniej w formule VV . Jeszcze muszę się troche pomęczyc z FF i Cashmere .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:00   #2343
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziekuje no wlasnie widze ze mega jasny ale zrobilam sobie zdjecie wlasnie z policzkiem i szyja wlasnie bedac w Light Golden VV. Wydaje mi sie ze odpowiada mi ten kolor, jak myslicie?
Widzę goldika, że jest idealnie, chyba, że zdjęcie trochę przekłamuje
Dla mnie Light Golden jest idealny na zimę, teraz jak się opaliłam jest za mało żółty, wcześniej zamówiłam u Faa ten jaśniejszy bo próbka mi pasowała. Teraz zamawiam Light Medium Golden VV, najwyżej będę mieszać z jaśniejszym
A tak wogóle to Ty goldiko i Is macie chyba podobną karnację do mojej bo używamy tych samych kolorów
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:02   #2344
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
12, ale obecnie jest zniżka -35% Faa organizuje takie zniżkowe zamówienie
tak, tak, wiem, właśnie biorę udział w jej zamówieniu
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:09   #2345
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Już rozumiem o co chodzi z tymi próbkami za centa! Na zamówienie można wziąć 5, pewnie się nie załapię, więc zapłacę normalnie 1$. No, załapałam
P.S. Myślę czy samej nie zamówić próbek za centa i wyszłoby 6,05$ za 5próbek razem z przesyłką... Ale nie chce mi się bawić

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:11
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:21   #2346
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

srednio obecnie oplaca sie branie tych probek. Bo to jest 5probek w cenie 1cent za te 5sztuk. wiec jakbys sama chciala to bys zaplacila 6,01$.
Ale z obecna znizka za 1probke placisz 0.65$ a za wysylke w zbiorowym grosze pewnie wyjda.

Ok dziewczyny upewnilyscie mnie ze Light Golden mi pasuje wiec biore dwa bigi i finiszera do tego
jestem akurat po wyplacie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
12, ale obecnie jest zniżka -35% Faa organizuje takie zniżkowe zamówienie



proszę bardzo Light Golden na tym zdjęciu pasuje. Ale powiem szczerze, wyobrazalam sobie inaczej odcien Twojej cery :P (po zdjęciach na blogu)


Nie ma za co Mam nadzieję, że pomogłam
bo to zdjecie nie oddaje koloru mojej cery:co jest: te na blogu dopracowuje tak zeby bylo jak najbardziej realistycznie a tutaj chcialam po prostu zobaczyc czy podklad sie odcina czy nie bez wzgledu jak aparat przeklamie kolor skory widze, ze dziwacznie to napisalam ale mam nadzieje ze zrozumiale


dorzucam bardziej realistyczne zdjecie, tamto poprzednie za bardzo w roz wpadalo, ja mam zdecydowanie wiecej zoltych tonow, to zrobilam tego przy oknie i nie majstrowalam z kolorami, ale i tak widze ze troszke przeklamuje... nie wiem dlaczego ale moj aparat nie wylapuje zazwczyaj mojej zoltosci i zazwczyj robi ze mnie cos bardziej rozowego.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:28
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:37   #2347
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam dylemat jaką formułę brać? Przeczytałam trochę, a i tak nie umiem postawić werdyktu. Ktoś mi w tym pomoże? Wystarczy zwykła subiektywna ocena na temat formuł FF i VV. Boję się wziąć FF, bo ponoć łatwo o maskę.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 10:44   #2348
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jezeli wybierasz miedzy VV i FF to dziwne bo to dwie skrajne formuly. VV do skory normalnej/tlustej a FF do normalnej/suchej. Ustal jaka masz skore i do niej dopasuj formule
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:47   #2349
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Mam dylemat jaką formułę brać? Przeczytałam trochę, a i tak nie umiem postawić werdyktu. Ktoś mi w tym pomoże? Wystarczy zwykła subiektywna ocena na temat formuł FF i VV. Boję się wziąć FF, bo ponoć łatwo o maskę.
ff dla suchych cer, ewentualnie mieszanych, ale bardziej sklaniajacych sie ku suchosciom, tyle wiem co wyczytalam , nie probowalam bo od razu odrzucilam

VV dla tlustych cer, dobrze kryje, daje mat, nie calkiem plaski, ale mat, trzyma w ryzach tluscioszkow

luminesse tez dobrze kryje, ale nie plaskiego matu, lekko rozswietla, baardzo lekko, tez trzyma cere w ryzach, dla mnie ideal

cashmere juz bardziej rozswietla, troszke mniej kryje

edit: jesli chodzi o maske to lumiere chyba ciezko zrobic maske, nawet w ciemnosciach:P przynajmniej ja tak mam..

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:48
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:49   #2350
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jezeli wybierasz miedzy VV i FF to dziwne bo to dwie skrajne formuly. VV do skory normalnej/tlustej a FF do normalnej/suchej. Ustal jaka masz skore i do niej dopasuj formule
W sumie masz rację, nie wiem po co tak kombinuję Raczej tłusta, więc VV, ale kusiła mnie jasność FF, gdyby VV fair byłby za ciemny
Ale dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ff dla suchych cer, ewentualnie mieszanych, ale bardziej sklaniajacych sie ku suchosciom, tyle wiem co wyczytalam , nie probowalam bo od razu odrzucilam

VV dla tlustych cer, dobrze kryje, daje mat, nie calkiem plaski, ale mat, trzyma w ryzach tluscioszkow

luminesse tez dobrze kryje, ale nie plaskiego matu, lekko rozswietla, baardzo lekko, tez trzyma cere w ryzach, dla mnie ideal

cashmere juz bardziej rozswietla, troszke mniej kryje
Dziękuję
Po Twojej opini chyba skuszę się na luminesse Ale jest to rozświetlenie a nie błyszczące drobinki ?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:53   #2351
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
W sumie masz rację, nie wiem po co tak kombinuję Raczej tłusta, więc VV, ale kusiła mnie jasność FF, gdyby VV fair byłby za ciemny
Ale dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------


Dziękuję
Po Twojej opini chyba skuszę się na luminesse Ale jest to rozświetlenie a nie błyszczące drobinki ?
jak tak chwale luminesse bo uwielbiam hehe, jak Ci nei bedzie psowal to nie bic zadne drobinki, delikatne rozswietlenie, ledwo zauwazalne, cudowne. mama tlust skore i to bardzo, a wole lumi od vv
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 11:01   #2352
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
ff dla suchych cer, ewentualnie mieszanych, ale bardziej sklaniajacych sie ku suchosciom, tyle wiem co wyczytalam , nie probowalam bo od razu odrzucilam

VV dla tlustych cer, dobrze kryje, daje mat, nie calkiem plaski, ale mat, trzyma w ryzach tluscioszkow

luminesse tez dobrze kryje, ale nie plaskiego matu, lekko rozswietla, baardzo lekko, tez trzyma cere w ryzach, dla mnie ideal

cashmere juz bardziej rozswietla, troszke mniej kryje

edit: jesli chodzi o maske to lumiere chyba ciezko zrobic maske, nawet w ciemnosciach:P przynajmniej ja tak mam..
hmm to mnie teraz zaskoczylas bo czytalam ze cashmere daje mat a luminesse lekkie rozswietlenie, a wedlug tego co napisalas jest odwrotnie
ja biore VV i chcialam cashmere... teraz mysle nad lumi... ale nei chce rozswietlenia
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:09   #2353
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hmm to mnie teraz zaskoczylas bo czytalam ze cashmere daje mat a luminesse lekkie rozswietlenie, a wedlug tego co napisalas jest odwrotnie
ja biore VV i chcialam cashmere... teraz mysle nad lumi... ale nei chce rozswietlenia
hmm.. mnie lumi rozswietlilo a cashmere jeszcze bardziej dlatego nie polubilam cashmere. nalozylam teraz na reke i nawet takie mini drobinki dostrzegam po przypatrzeniu sie.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:16   #2354
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja mam Cashmere i VV i obie lubię Mam skóre tłustą/mieszaną i VV daje bardziej matowe wykończenie, ale Cashmere u mnie absolutnie nie jest jakąś mocno rozświetlającą formułą (nie lubie błysku na całej twarzy). Daje po prostu leciutki, zdrowy glow. U mnie np. matte EDM w ogole sie nie sprawdzilo, bo godzinie wygladalam okropnie i się świeciłam, a Cashmere daje radę cały dzień Gdybym miała więcej wolnej kasy to na pewno bym zamówiła :P Czekam na jakąś jesienną promocję -50% :P
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:22   #2355
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Ja mam Cashmere i VV i obie lubię Mam skóre tłustą/mieszaną i VV daje bardziej matowe wykończenie, ale Cashmere u mnie absolutnie nie jest jakąś mocno rozświetlającą formułą (nie lubie błysku na całej twarzy). Daje po prostu leciutki, zdrowy glow. U mnie np. matte EDM w ogole sie nie sprawdzilo, bo godzinie wygladalam okropnie i się świeciłam, a Cashmere daje radę cały dzień Gdybym miała więcej wolnej kasy to na pewno bym zamówiła :P Czekam na jakąś jesienną promocję -50% :P
no tak , ja tez nie twierdze ze to jakies extra rozswietlenie, delikatne ale mniej delikatne od luminesse. ja przeczulona troche na blysk jestem, stad ten osąd
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:34   #2356
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Właśnie ja też jestem przeczulona na błysk Ale Cashmere nie daje go, po prostu to takie satynowe wykończenie Jak widać na różnych osobach ta sama formuła daje inny efekt
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 16:05   #2357
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kolejna prośba co do odcieni jakie będą najlepsze ?

Załącznik 3359811Załącznik 3359812
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:00   #2358
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja tez nie lubie blysku na calej twarzy , a Cashmere uwielbiam.
obecnie stosuje glownie Lumiere Cashmere, czasami tylko mazne sie Lucy lub Lauressem (zreszta u mnie to tak jest, ze okresami kraze wokol tych firm na zmiane). Cashmere kryje w miare dobrze (oczywiscie co trzeba zakryc korektorem to trzeba), nadaje skorze zdrowy wyglad, bez plaskiego matu.po FF cera wyglada podobnie.
VV nie polubilam, sciagal mi skore i wlazil w pory, tworzyl maske. przy Cashmere nic podobnego sie nie dzieje.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:33   #2359
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja się chyba poddaję i rzucam FF, bo wygląda jakoś nienaturalnie na mnie. Dziś nie chciałam ryzykować złego wyglądu i wolałam użyć Afterglow, bo mniej problemowo z nim, a kryje chyba bardziej. W miseczce miałam trochę nasypanego Lumiere i zapomniałam go wyrzucić, przez co maźnęłam nim pod nosem i od razu jakaś taka tapeta :/ Musiałam zetrzeć chusteczką.
Mam doła Wszystkie podkłady dopiero zamówione (i nie wiadomo, czy będą w ogóle dobre), a ja nie mam czego używać (jedynie Afterglow- a chciałam coś satynowego). Jak ja nie lubię tyle czekać.
To się wyżaliłam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:40   #2360
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ho-ho-ho!
potrzebuję Waszej pomocy
chcę wziąć sobie podkład z koleżanką w tych specjalach - dwa taniej - i nie wiem na jaki kolor się zdecydować
mam w EDM Light Medium (ciut za ciemny, ale nie narzekam) i w Blusche - Colombian

Pomożecie mi dobrać? Brałabym formułę dla cery tłustej - velvet


pierwszy EDM, drugi Blusche


Może Light beige byłby odpowiedni? sama nie wiem
a może light medium cool?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:09
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:03   #2361
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21638954]Ja się chyba poddaję i rzucam FF, bo wygląda jakoś nienaturalnie na mnie. Dziś nie chciałam ryzykować złego wyglądu i wolałam użyć Afterglow, bo mniej problemowo z nim, a kryje chyba bardziej. W miseczce miałam trochę nasypanego Lumiere i zapomniałam go wyrzucić, przez co maźnęłam nim pod nosem i od razu jakaś taka tapeta :/ Musiałam zetrzeć chusteczką.
Mam doła Wszystkie podkłady dopiero zamówione (i nie wiadomo, czy będą w ogóle dobre), a ja nie mam czego używać (jedynie Afterglow- a chciałam coś satynowego). Jak ja nie lubię tyle czekać.
To się wyżaliłam [/QUOTE]
a ja dopiero co napisalam ze Lumiere Ci pasowalo...
moze masz zly dzien. czasem mam takie dni ze nic mi sie geby nie trzyma albo wszystko robi maske, nawet te sprawdzone..
w luminesse albo w cashmere masz swietna satyne, wymarzona satyna
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:20   #2362
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
a ja dopiero co napisalam ze Lumiere Ci pasowalo...
moze masz zly dzien. czasem mam takie dni ze nic mi sie geby nie trzyma albo wszystko robi maske, nawet te sprawdzone..
w luminesse albo w cashmere masz swietna satyne, wymarzona satyna
Na nie właśnie czekam. Miejmy nadzieję, że spasuje i te prawie 3 tyg czekania się opłaci . Tylko, że my jeszcze nie złożyliśmy nawet A czasem różne akcje są i miesiąc nawet będziemy czekać na zamówienie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:39   #2363
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ho-ho-ho!
potrzebuję Waszej pomocy
chcę wziąć sobie podkład z koleżanką w tych specjalach - dwa taniej - i nie wiem na jaki kolor się zdecydować

Co to za promocja?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:42   #2364
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Co to za promocja?
o tu jest
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ns-348-43.html
a tu wszystkie speciale
http://www.lumierecosmetics.com/cata...ials-43-1.html

a jednak dla mnie light golden VV za mało żółty, chyba kupię żółcień żelazową i dodam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:55   #2365
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
o tu jest
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ns-348-43.html
a tu wszystkie speciale
http://www.lumierecosmetics.com/cata...ials-43-1.html

a jednak dla mnie light golden VV za mało żółty, chyba kupię żółcień żelazową i dodam
Dzięki.

Znowu coś dla mnie.
Chyba się skuszę na jakiś zestaw,zwłaszcza,że bardzo lubię podkłady Lumiere.
I róże.
Dziewczyny,macie porównanie pomiędzy pędzelkami z EDM i Lumiere?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:14   #2366
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no chyba znalazlam podklad dzieki podpowiedziom

wiec naa wiosne uzywalam edm light neutral a z lumiere bedzie to light medium neutral. (vv)

lato z edm FLN za to z lumiere na ta chwile dobry wydaje sie light medium warm(vv) zobacze jeszcze jutro za dnia ( dopiero probke dostalam) i wyedytuje jak cos


na zime uzywalam z edm linen- teraz z luniere bedzie to light neutral(vv)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:19   #2367
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;21638954]Ja się chyba poddaję i rzucam FF, bo wygląda jakoś nienaturalnie na mnie. Dziś nie chciałam ryzykować złego wyglądu i wolałam użyć Afterglow, bo mniej problemowo z nim, a kryje chyba bardziej. W miseczce miałam trochę nasypanego Lumiere i zapomniałam go wyrzucić, przez co maźnęłam nim pod nosem i od razu jakaś taka tapeta :/ Musiałam zetrzeć chusteczką.
Mam doła Wszystkie podkłady dopiero zamówione (i nie wiadomo, czy będą w ogóle dobre), a ja nie mam czego używać (jedynie Afterglow- a chciałam coś satynowego). Jak ja nie lubię tyle czekać.
To się wyżaliłam [/QUOTE]

czasem najlepiej dobrany podklad potrafi byc kaprysny

Dla mnie podstawa jest nawilzenie skory, jesli gdzies jest przesuszona to podklad potrafi sie zwazyc (niemineralny rowniez)
Podklady w bardziej kryjacych formulach (jak FF Lumiere) sa jakos szczegolnie wrazliwe na nawilzenie skory, u mnie wygladaja tez lepiej nakladane kabuki i w mniejszej ilosci a czasem daje rade jedynie metoda stemplowania, bo przy rozcieraniu robia bardziej widoczne
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:34   #2368
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

noooo dzis jest fantastycznie wczoraj wieczorem probe robilam koloru light medium warm wydawal sie dobry dzis sie upewnilam mam zamiennik dla mojego edm;D

foto robione ok 2h po nalozeniu podkladu mam formule vv i mam wrazenie ze kryje lepiej niz edm int. i jest bardziej kremowy;D podoba mi sie ;D nalozylam 4 warstwy lub 3 (?) juz nie pamietam;D

na policzkach tez lumiere ditto '0'

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1282908503

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1282908503
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:57   #2369
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
noooo dzis jest fantastycznie wczoraj wieczorem probe robilam koloru light medium warm wydawal sie dobry dzis sie upewnilam mam zamiennik dla mojego edm;D

foto robione ok 2h po nalozeniu podkladu mam formule vv i mam wrazenie ze kryje lepiej niz edm int. i jest bardziej kremowy;D podoba mi sie ;D nalozylam 4 warstwy lub 3 (?) juz nie pamietam;D

na policzkach tez lumiere ditto '0'

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1282908503

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1282908503
O kurcze, mam nadzieję, że zbiorowe Lumiere szybko dojdzie. Podkład wygląda pięknie, w ogóle go nie widać, mam coraz większą chrapkę
Nie dość, że ładna, to makijaż idealny
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:41   #2370
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
O kurcze, mam nadzieję, że zbiorowe Lumiere szybko dojdzie. Podkład wygląda pięknie, w ogóle go nie widać, mam coraz większą chrapkę
Nie dość, że ładna, to makijaż idealny
dziekuje;D wydaje mi sie ze lezy troche lepiej niz edm i jest bardziej kremowy ale moze poprostu tylko mi sie wydaje na jedwabiu z kolorwki sie pieknie trzyma;D
jeszcze potestuje go i big pewnie do mnie przyleci;D

aahhaaaa zeby nie bylo photoshopem tylko zrobilam kadr i literki
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.