nierówny kolor ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 14:20   #1
fascynujaca
Przyczajenie
 
Avatar fascynujaca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2

nierówny kolor !


Hej ... Mój problem polega na tym, że mam nierówny kolor cery. Policzki, broda i nos są zaczerwienione, pod oczami mam białe cienie a reszta twarzy ma normalny kolor... Próbowałam już kosmetyków do cery naczynkowej, zielonego korektowa ale niezbyt mi to pomaga Do tego mam jeszcze rozszerzone pory na nosie i policzkach ... Proszę Was poradźcie mi co zrobić żeby mieć ładny kolor cery . Pozdrawiam i licze na Waszą pomoc
fascynujaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:09   #2
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: nierówny kolor !

Cytat:
Napisane przez fascynujaca Pokaż wiadomość
Hej ... Mój problem polega na tym, że mam nierówny kolor cery. Policzki, broda i nos są zaczerwienione, pod oczami mam białe cienie a reszta twarzy ma normalny kolor... Próbowałam już kosmetyków do cery naczynkowej, zielonego korektowa ale niezbyt mi to pomaga Do tego mam jeszcze rozszerzone pory na nosie i policzkach ... Proszę Was poradźcie mi co zrobić żeby mieć ładny kolor cery . Pozdrawiam i licze na Waszą pomoc

Widać taka Twoja uroda, jeśli nie pomagają Ci kosmetyki d/cery naczynkowej, to chyba malo możesz zrobić (poza laserowymi zabiegami ). Rada? kup sobie db podkład wyrównujący kryjący.
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:27   #3
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: nierówny kolor !

Mimo, że nie mam jakiś specjalnych problemów z cerą też nie mam jednolitego koloru skóry- to normlane, że skóra pod oczami (gdzie jest bardzo cienka) będzie się różniła od odcienia skóry np. na policzkach, które często mają skłonność do czerwienienia się (nie u każdego). Myślę, że niewiele osób może się pochwalić idealnym, identycznym kolorem skóry na całej twarzy (choć napewno ktoś taki istnieje).

Zgadzam się z poprzedniczką, podkład + korektor pod oczy rozwiąże problem
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.