czerwone pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-01, 20:34   #1
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61

czerwone pasemka


Hej dziewczeta. mam nadieje ze pomozecie mi... Chodzi o to ze od pewnego czasu lasze sie na zrobienie sobie czerwonych pasemek. mam wlosu troche za ramiona scieniowane z dosc dluga grzywka przyslaniajaca czolo. oprocz tego sa zafarbowane na dwa kolory, na dole jest blond u gory jasny braz, chociaz jest na tyle brazem ze widac duzy kontrast pomiedzy tymi dwoma kolorami. Zastanawiam sie nad wrzuceniem do tego czerwonych konkretnie czerwonych pasemek, co o tym sadzicie ??
moze macie jakies zdjecia z czerwonymi paemkami? ja niestety caly dzien szukalam dzis na necie i nic nieznalazlam. prosze o pomoc ;(
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 22:00   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: czerwone pasemka

blond, braz i czerwien?? ja odradzam, raczej z czekolade albo ciemny braz! szybciej z odcieniami fioletu, ale to moja subiektywna opinia. moze innym sie opdobac wiesz zalezy od tego jaki kolor czerwieni i trzeba by zlaczyc przy sobie w sklepie te 3 kolory na palecie z farbami i zobaczyc jak bedzie to wygladalo! pozdrawiam, zawsze mozesz sprobnowac szamponetka alebo pianka koloryzujaca na 1 mycie by sprawdzic jak to bedzie wygladalo! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 13:47   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: czerwone pasemka

Hm, nie wiem jak to bedzie u Ciebie wygladalo, bo u mnie sytuacja wygladala inaczej.
Jestem szatynka-brunetka (ciezko okreslic), w kazdym razie ciemne wloski, zrobilam sobie na nich blond pasemka i od spodu pasemka czerwone, tak ze widac bylo prawei same koncowki, bo wloski mam wycieniowane. Oczywiscie jak wiatr wial to juz nie byly to tylko koncowki
Ja bylam bardzo zadowolona, takei cos inne na glowce mialam niz wszyscy, Zrobilam na poczatku wakacji, pozneij zanim zaczela sie szkola wloski czerwien zmyla sie (najpierw mialam troszke pod roz, pozniej pod pomarancz, a na koncu taka kawa capuccino zostala, super jednak byly wszystkie kolorki bo zadna faza nie byla wyplowaiala).

Zastanow sie jednak czy bedziesz sie dobrze czula, choc w sumie zawsze mozna z powrortem przefarbowac sie
Ja bylam zadowolona

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:07   #4
aniu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 61
Re: czerwone pasemka

No wlasnie o to chodzi ze chcialabym cos na glowie miec innego niz wszyscy. O czewieni myslalam juz dawno temu ale nigdy niemialam na tyle odwagi pozniej mialam blond a teraz takie cos wyszlo dwu kolorowe ;D No i zastanawiam sie czy dodanie pasemek bedzie dobrym pomyslem, jesli mialabym robic jakies ciemny blond (bo ciemny braz zupenie niewyjdzie, poniewaz sa tak wlasnie ciemne). Wiec bym tylko rozjasnila glowe tymi pasemkami, a ja chce cos co zwroci uwage.
Niemacie zadnych zdjatek??
aniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:24   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: czerwone pasemka

Czerwony kolorek na glowie jest czyms innym, nie da sie ukryc sama jedak musisz sei zdecydowac, albo podeslac zdjecie na forum, latwiej bedzie doradzac dziewczynom
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 16:55   #6
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: czerwone pasemka-zdjecia

1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.