Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 08:35   #3031
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
Jak ją zdobyłaś jeśli można wiedzieć?
Jedną na allegro , a drugą znalazłam jeszcze w sephorze w małym mieście

Bazę stosuje tylko do konturowania i jeszcze żaden brązer tak naturalnie na mojej twarzy ie wyglądał. Trwałości ie oceniam, bo szybko makijaż zmywałam.

ja płaciłam około 180zł -30%

baza ma dwa opakowania. Wersja sprzed kilku lat ma trochę inne napisy i logo jest białe a nie złote.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2012-01-04 o 08:44
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:42   #3032
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
,,Sprawdziłam cene tej niebieskiej Lacosty o której dyskutowałyśmy 125ml za 205zł z 298. A 75ml 159zł z 225zł. Jak coś zrobiłam fote .''
No właśnie widać ich oszustwo z którego się nie potrafią wytłumaczyć, w Douglasie kosztuje 125 ml -210 zł bez obniżki -50%. Czyli Sephora narzuciła prawie 100 zł marży. Nigdzie tyle nie kosztują te Lacosty co tam, zdzierstwo. Wtedy ich nie mieli w cenie regularnej, tylko jedną sztukę na półce wyprzedażowej -50%. Za 350 zł, to można kupić np. Armaniego 200 ml Aqua di gio bez łaski. Także na drzewo z ich,,promocjami''.
przypomniało mi się w związku z tym jak zdarzało mi się kupować ubrania na jakichś promocjach i tam pod wielka "promocyjną ceną" po odklejeniu widniała identyczna regularna. A niektóre ubrania sama kojarzyłam z regularnych cen jeśli wcześniej odwiedzałam sklep. I te promocyjne były identyczne lub różnica śmieszna. Raz nawet widzialam promocyjną po "wielkiej obniżce" wyżsżą niż regularna Albo przekreśloną regularną, która nigdy nie istniała w takiej wysokości... Sposobów mają wiele jak widać.
No ale to w ciuchach.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:47   #3033
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
,,Sprawdziłam cene tej niebieskiej Lacosty o której dyskutowałyśmy 125ml za 205zł z 298. A 75ml 159zł z 225zł. Jak coś zrobiłam fote .''
No właśnie widać ich oszustwo z którego się nie potrafią wytłumaczyć, w Douglasie kosztuje 125 ml -210 zł bez obniżki -50%. Czyli Sephora narzuciła prawie 100 zł marży. Nigdzie tyle nie kosztują te Lacosty co tam, zdzierstwo. Wtedy ich nie mieli w cenie regularnej, tylko jedną sztukę na półce wyprzedażowej -50%. Za 350 zł, to można kupić np. Armaniego 200 ml Aqua di gio bez łaski. Także na drzewo z ich,,promocjami''.
1. http://www.douglas.pl/douglas/produc...000036292.html

2. Takie promocje nigdy nie obejmuja wszystkich zapachow o czym informuje drobny druk na plakacie.

3. Proponuje wyluzowac i dac sobie spokoj. Nic wielkiego sie nie stalo. Ktos sie pomylil. Gdybys kupila perfumy w regularnej cenie choc obejmowala je promocja to rzeczywiscie byloby powod do bulwersu. Niemniej nic wielkiego sie nie stalo. Tym bardziej, ze nie bylas chetna wyjasniac sprawe z kierownikiem tylko przyszlas krzyczec tu.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Jedną na allegro , a drugą znalazłam jeszcze w sephorze w małym mieście

Bazę stosuje tylko do konturowania i jeszcze żaden brązer tak naturalnie na mojej twarzy ie wyglądał. Trwałości ie oceniam, bo szybko makijaż zmywałam.

ja płaciłam około 180zł -30%

baza ma dwa opakowania. Wersja sprzed kilku lat ma trochę inne napisy i logo jest białe a nie złote.
Niedlugo ta baze stanie sie tajemnym znakiem wizazanek .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-04 o 08:45
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:52   #3034
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dinulka jak widąc nie tylko, nie ma się co z nimi certolić tylko zgłąszać sprawę do UOKIK. Z ubraniami też miałam taka historię i to w drogich sklepach.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-04 o 08:55
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:58   #3035
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dinulka jak widąc nie tylko, nie ma się co z nimi certolić tylko zgłąszać sprawę do UOKIK. Z ubraniami też miałam taka historię i to w drogich sklepach.
naprawdę nie rozumiem, co masz do czyichś finansów i wydatków? Ja kupuję tam perfumy bo lubię i ceny są normalne takie jak wszędzie w perfumeriach... to, że Ty kupujesz w internercie perfumy jest Twoją indywidualną sprawą. I uwierz mi, nie jestem bogata (...) i nie muszę się popisywać bo niby czym??
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:58   #3036
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dinulka jak widąc nie tylko, nie ma się co z nimi certolić tylko zgłąszać sprawę do UOKIK. Z ubraniami też miałam taka historię i to w drogich sklepach.
Nie uogólniaj, bo ja czasem kupuję zapachy, jak mam zniżkę w D czy w S i wcale nie uważam się za rozrzutną, a cena jest wtedy zbliżona jak w necie, a przynajmniej za przesyłkę nie płacisz. Pewnie, że zawsze można coś taniej znaleźć na allegro np., ale wtedy nie masz już gwarancji, że oryginał kupujesz. To ja wolę te parę złotych dorzucić i taką pewność mieć. Zresztą po co bić tą pianę dalej? Powiedziałaś swoje zdanie już i ok
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:59   #3037
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł,
Zerknij na wylinkowana przeze mnie strone. Cena jest zupelnie inna w Douglasie.

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic.
Ale co miala powiedziec? Jesli zachowaliscie sie tak jak Ty tutaj to nie dziwie sie, ze Was olala i ze stoickim spokojem czekala, az skonczycie wylewac z siebie zale.

btw: po przeczytaniu dalszej czesc postu przesylam w strone tej pani moc pozytywnych mysl bo pewnie niezly cyrk oboje tam odstawiliscie.

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dlaczego nas obrazasz? Zmarszczki Ci sie od tego prostuja czy co? To chyba nasza sprawa co kupujemy, gdzie i za ile.
Pomijam, ze nie ma sensu to, co piszesz. W jaki sposob sie popisujemy? Przed sprzedawczynia? Czy moze nosimy butelke perfum ze soba w torebce z przyklejonym do niej paragonem?

Zastanow sie zanim cos napiszesz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-04 o 09:02
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 09:02   #3038
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nie uogólniaj, bo ja czasem kupuję zapachy, jak mam zniżkę w D czy w S i wcale nie uważam się za rozrzutną, a cena jest wtedy zbliżona jak w necie, a przynajmniej za przesyłkę nie płacisz. Pewnie, że zawsze można coś taniej znaleźć na allegro np., ale wtedy nie masz już gwarancji, że oryginał kupujesz. To ja wolę te parę złotych dorzucić i taką pewność mieć. Zresztą po co bić tą pianę dalej? Powiedziałaś swoje zdanie już i ok
ja jeszcze dodam jaką miałam sytuację w S. a więc w jednej męski Hugo Boss był przeceniony a w drugiej nie, no ale zapytaliśmy Pani tam pracujące, które powiedziały że w komputerze nie jest przeceniony, ale powiedziałam że w innej S, jest przeceniony, na co ta Pani tam zadzwoniła i otrzymała potwierdzenie że tam jest przeceniony po czym przyszła kierowniczka dokonała zmiany w komputerze i otrzymaliśmy z moim K. perfum po zniżce.
Czasem trzeba na spokojnie porozmawiać.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:08   #3039
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

na allu nie kupuję tylko na iperfumach i mam pewność, że są orginalne, na bubla ani ja ani TŻt jeszcze nie trafiliśmy, ani moi znajomi, a dużo juz u nich kupiliśmy, ew. kupuję na wolnocłówce lub na dolce.pl, a przesyłka jest często darmowa. Jeszcze żadnych tańszych perfum niż tam nie widzialam w Sephorze. Poza tym miałam koleżankę co prawcowała w Douglasie-w GALAXY i w Sephorze-w CH Turzyn i mało to było u nich afer, że też pdoróby sprzedawali. Reklamacji tez mieli sporo. jamestown widziałam, w Douglasie w Browarze była inna i nie mam omamów wzrokowych. Miała powiedzieć prawdę jak jest, my jej nie atakowaliśmy, tylko się grzecznie spytaliśmy dlateczo cena po obniżce jest regularna i taka sama jak u konkurencji i nie róbcie z nas jakichś zbrodniarzy, bo to nie my jesteśmy winni, że OSZUKUJĄ.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-04 o 09:11
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:27   #3040
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dinulka jak widąc nie tylko, nie ma się co z nimi certolić tylko zgłąszać sprawę do UOKIK. Z ubraniami też miałam taka historię i to w drogich sklepach.
matko, no co sie dzieje, co wchodze na jakis watek to pojawia sie tam osoba obrazajaca ludzi kupujacych za swoje uczciwie zarobione pieniadze markowe kosmetyki/ciuchy/bizuterie
Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
na allu nie kupuję tylko na iperfumach i mam pewność, że są orginalne, na bubla ani ja ani TŻt jeszcze nie trafiliśmy, ani moi znajomi, a dużo juz u nich kupiliśmy, ew. kupuję na wolnocłówce lub na dolce.pl, a przesyłka jest często darmowa. Jeszcze żadnych tańszych perfum niż tam nie widzialam w Sephorze. Poza tym miałam koleżankę co prawcowała w Douglasie-w GALAXY i w Sephorze-w CH Turzyn i mało to było u nich afer, że też pdoróby sprzedawali. Reklamacji tez mieli sporo. jamestown widziałam, w Douglasie w Browarze była inna i nie mam omamów wzrokowych. Miała powiedzieć prawdę jak jest, my jej nie atakowaliśmy, tylko się grzecznie spytaliśmy dlateczo cena po obniżce jest regularna i taka sama jak u konkurencji i nie róbcie z nas jakichś zbrodniarzy, bo to nie my jesteśmy winni, że OSZUKUJĄ.
taaa, czyli jestes jedna z tych wspanialych osob, ktore namietnie laza do sephor/douglasow, testuja zapachy i kosmetyki, w zyciu tam nic nie kupia, a potem myk do netu bo przy Twojej zaradnosci i gospodarnosci nie wierze w to, ze kupujesz perfumy w ciemno..
oczywiscie, ze ciezko jest dorwac w sephorze tansze perfumy niz w sklepie internetowym - oni maja strone, magazyn i kogos, kto to wysyla, sephorze dochodza salony, obsluga itp.
i zdarzaja sie dobre promocje, nie moja wina, ze nie umiesz na nie polowac
np przed swietami moja siostra kupila w sephorze swojemu chlopakowi Le Male JPG http://www.ceneo.pl/275007 za 92 zl - jak widac taniej niz w netowych
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:35   #3041
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
na allu nie kupuję tylko na iperfumach i mam pewność, że są orginalne, na bubla ani ja ani TŻt jeszcze nie trafiliśmy, ani moi znajomi, a dużo juz u nich kupiliśmy, ew. kupuję na wolnocłówce lub na dolce.pl, a przesyłka jest często darmowa. Jeszcze żadnych tańszych perfum niż tam nie widzialam w Sephorze. Poza tym miałam koleżankę co prawcowała w Douglasie-w GALAXY i w Sephorze-w CH Turzyn i mało to było u nich afer, że też pdoróby sprzedawali. Reklamacji tez mieli sporo. jamestown widziałam, w Douglasie w Browarze była inna i nie mam omamów wzrokowych. Miała powiedzieć prawdę jak jest, my jej nie atakowaliśmy, tylko się grzecznie spytaliśmy dlateczo cena po obniżce jest regularna i taka sama jak u konkurencji i nie róbcie z nas jakichś zbrodniarzy, bo to nie my jesteśmy winni, że OSZUKUJĄ.
Co do twojej wypowiedzi dotyczącej zasobności portfela- Ja nie należę do bogaczy. Ale jest takie porzekadło, że biednego nie stać na tanie rzeczy. Kupuję jedynie na wyprzedażach i vipach. Czasem biorę udział w rozlewkach perfum jak bardzo coś chcę mieć, a nie stać mnie chwilowo. To jest osobista sprawa każdej z nas, na co i gdzie wydaje pieniądze. Krytyka taka jest naprawdę niestosowna. Przestań już wylewać tutaj swoje żale, bo w niczym się nie przyczyniłyśmy do sytuacji o jakiej piszesz. Trzeba reagować w Sephorze, gdzie byłaś. Napisałąś już kilka razy o tym, przeczytałyśmy, zrozumiałyśmy, o co ci jeszcze chodzi?

Proponuję zamknąć już ten temat. Dobrze, że się przyjrzałaś cenie perfum i porównałaś, dzięki temu nie zrobiono cię w balona. Ale skończ już o tym pisać. Miałaś prawo się w S. zdenerwować.

Na tym forum dziewczyny są tak oblatane w cenach, że nie dadzą się na taki numer naciąć

A, jeszcze jedno. Często zdaża się, że ceny różnią się pomiędzy samymi sephorami. Ceny w internetowym D. też czasem są inne od rzeczywistych.

I właśnie mi się przypomniało. W internetowym D. cena pomadek-trumienek Guerlaina wynosi 195, wydawało mi się jak testowałam w S.,że są po 176 zł. Wiecie może, czy w D. są droższe? Bo bardzo chcę mieć Ginę
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-01-04 o 09:37
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 09:48   #3042
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

I właśnie mi się przypomniało. W internetowym D. cena pomadek-trumienek Guerlaina wynosi 195, wydawało mi się jak testowałam w S.,że są po 176 zł. Wiecie może, czy w D. są droższe? Bo bardzo chcę mieć Ginę
Wczoraj widziałam w S za 99zł tyle że nie jestem pewna czy to był ten odcień bo wszystkie na G
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:51   #3043
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ilios nie każdy ma czas co chwilę chodzić do tych sklepów, a ja poluję sobie w necie i lepiej na tym wychodzę, po prostu stwierdzam fakt, że zapachów się u nich nie opłaca kupować, być może kolorówkę tak, ale ja się tam już nie pojawię. Wolę sobie na spokojnie polować w necie i nie tracić czasu.
damon o nic mi nie chodzi, tylko oni tam narzucaja największą marżę jaką się da. W porównaniu do innych sklepów wypadają najdrożej i zapachy się nie opłaca. Może jakieś vipy czy coś, ale nie każdy ma czas i ochotę na to polować jak można kupić po 1ym kliknięciu i nie tracić czasu na użeranie się ze sprzedawcą i sprawdzanie czy coś jest na promocji czy nie ma, czy jest w danym sklepie, a może w innym i biegać po całym mieście. Sprawa nie warta zachodu dlatego odpuściliśmy.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-04 o 09:55
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:53   #3044
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Damon, ja wczoraj "trumienkę" (co za okropne określenie, kto ją tak nazwał???) kupowałam to mam na bieżąco
regularna cena to 179 zł, na wyprzedaży jest za 129 ale tylko kilka kolorów
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:56   #3045
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
ilios nie każdy ma czas co chwilę chodzić do tych sklepów, a ja poluję sobie w necie i lepiej na tym wychodzę, po prostu stwierdzam fakt, że zapachów się u nich nie opłaca kupować, być może kolorówkę tak, ale ja się tam już nie pojawię. Wolę sobie na spokojnie polować w necie i nie tracić czasu.
damon o nic mi nie chodzi, tylko oni tam narzucaja największą marżę jaką się da. W porównaniu do innych sklepów wypadają najdrożej i zapachy się nie opłaca. Może jakieś vipy czy coś, ale nie każdy ma czas i ochotę na to polować jak można kupić po 1ym kliknięciu i nie tracić czasu na użeranie się ze sprzedawcą i sprawdzanie czy coś jest na promocji czy nie ma, czy jest w danym sklepie, a może w innym i biegać po całym mieście. Sprawa nie warta zachodu dlatego odpuściliśmy.
no i chwała Ci , skończ już ten temat
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:58   #3046
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny, nie odpisujcie już na temat tej nieszczęsnej afery, to może temat sam zdechnie, bo ilez można w kółko o tym samym...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:07   #3047
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

OMG! Co tu sie dzieje!!! Wczoraj wieczorem widziałam pare stron temu,ze ciągnie się wątek z myrcella a tu nadal to trwa oO!

Dziewczyny proponuje abyście nie wdawąły się w dyskusje z tą osobą,bo jakiwdać ona jest najmądrzejsza na swiecie i wszystko wie lepiej ,a my jak widac tylko takie głupie jesteśmy co stacjonarnie kupują xD a serio....to niech jakiś mod sie tym zajmie,bo nie da sie normalnie pisać.

Swoją drogą jakby był ktoś zainteresowany to w Promenadzie sa jeszcze zestawy z Yest to Cucumbers oraz mocno obniżony Strivectin Sensitive.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:09   #3048
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
SEPHORA TO OSZUŚCI JAKICH MAŁO!!! Tam w ogóle nie ma żadnych promocji. Poszliśmy dziś z TŻtem do tych oszustów w Poznaniu w Starym Browarze, a tam promocja -50% na perfumy itd. TŻt chciał kupić Lacoste Essential Sport. Miał być obniżony o 50 %. Ceny na nim nie było, więc pytamy ile on kosztuje po tej ich niby,,promocji,,. Na co sprzedawczyni mówi, że 205 zł. TŻ zrobił oczy jak 5 zł. W konkurencyjnym Douglasie (też w Browarze) ta sama woda kosztowała 210 zł i to bez promocji -50%. TŻt sprawdził cenę od razu w necie tej wody o tej samej pojemności na iperfumach. 125 ml za 17 6 zł. Oczywiście w Sephorze dużo mniejsza pojemność. Spytał ekspedientkę jaka to promocja jak w Douglasie kosztuje 5 zł więcej bez obniżki. Tzn. ,że oszuści nakładają 200 zł marży skoro u nich po obniżce -50% woda kosztuje 205 zł, jak w necie na iperfumach jest za 176 zł. Porażka. TŻt zgłosi to na pewno do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a Sephorę z ich pseudo prmocjami będzie omijał szerokim łukiem.
Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.

Jeśli tam nie ma w ogóle żadnych promocji to skąd ten wątek? Nie wiem czy tak kategorycznie wygłaszane opinie są zgodne z prawem?
W końcu każda z nas wie, że promocje są i nagle ktoś pojawia się i twierdzi,że promocji nie ma Chyba wszyscy mają zbiorowe zwidy
A wyższe ceny perfum są uzasadnione choćby faktem, że testery są dostępne dla każdego, każdy może wejść i "popsikać się" wybranym zapachem. Gdyby nie sklepy tego typu to sklepy internetowe nie miały by tak dużych obrotów bo niewiele osób kupowałby perfumy w ciemno.


A żeby nie było totalnie nie na temat to moje grudniowe i styczniowe promocyjne zdobycze to:

- zestaw Lancome Hydra Zen
- maskara Lancome Hypnose Doll eyes
- puder prasowany Guerlain https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osna-2011.html
- Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm
- zestaw dr Brandt (mikrodermabrazja, maska dotleniająca plus próbki , biorąc pod uwagę, że pelnowymiarowe produkty kosztują w sumie ok 800 zł to cena 159 jest faktycznie brakiem promocji )
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008


Edytowane przez Milibili
Czas edycji: 2012-01-04 o 10:23
Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:19   #3049
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam w S za 99zł tyle że nie jestem pewna czy to był ten odcień bo wszystkie na G
łooo matko, taka cena to lux Ale znając życie Gina nie będzie na wyprzy Ale jakbyś krążyła w pobliżu lookniesz, czy 20 jest w tym szacownym gronie ?

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Damon, ja wczoraj "trumienkę" (co za okropne określenie, kto ją tak nazwał???) kupowałam to mam na bieżąco
regularna cena to 179 zł, na wyprzedaży jest za 129 ale tylko kilka kolorów
Ojejku, teraz to mam apetyt jeszcze większy. Ogólnie nie przepadam za pomadkami, ale w tym wypadku tak się najarałam A kolor ma służyć zwiększeniu mojej pewności siebie. Po obżarstwie świątecznym muszę przekonać świat, że te kilko czy dwa ( mam nadzieję, że tylko tyle, bo wagę w łazience ignoruję) więcej w tyłku jest moim atutem. A do tego potrzebny mi wspomagacz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 10:24   #3050
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
(...)

A żeby nie było totalnie nie na temat to moje grudniowe i styczniowe promocyjne zdobycze to:

- zestaw Lancome Hydra Zen
- maskara Lancome Hypnose Doll eyes
- puder prasowany Guerlain https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...osna-2011.html
- Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm
- zestaw dr Brandt (mikrodemabrazja, maska dotleniająca plus próbki , biorąc pod uwagę, że pelnowymiarowe produkty kosztują w sumie ok 800 zł to cena 159 jest faktycznie brakiem promocji )
A prasowaniec Guerlain w jakiej cenie?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:26   #3051
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny pytałyście o Guerlaina...
pomadki G są przecenione ze 180 na 129zł i widziałam i Griselle i Ginę
poza tym stara wersja czwórek jest zamiast 239 za 179
a za 89zl sa KissKiss gloss essence i starssy
a i pudry z terracoty widziałam ,ze sa po 139zł (wyjściowa cena chyba 200 albo 210zł)
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:27   #3052
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
A prasowaniec Guerlain w jakiej cenie?
143 zł ale kupiony na -30%
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:33   #3053
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Nie mówię, ze nie ma promocji na kolorówkę czy na kremy pielęgnacyjne itp., ale zapachów w normalnej cenie tam nie ma-jeśli ktoś nie ma jakichś kart vip itp. Ceny regularne są zastraszająco dużo wyższe niż gdzie indziej-np. u konkurencji w Douglasie bez promocji i to jest niezgodne z prawem. Zwykłe oszukaństwo z kótregho sklep w żaden rzeczowy sposób nie potrafi się wytłumaczyć.
http://www.money.pl/gospodarka/rapor...,0,318574.html
Co trzecia promocja jest oszustwem wg. raportu UOKIK, być może to był jednorazowy ich wypadek i mi się akurat taki kwiatek trafił, ale to rzutuje dla mnie na wiarygodność sklepu i prawdziwość ich oferty. Smrodek zostaje i niechęc do ponownego kupowania.

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2012-01-04 o 10:39
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:41   #3054
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
dziewczyny pytałyście o Guerlaina...
pomadki G są przecenione ze 180 na 129zł i widziałam i Griselle i Ginę
poza tym stara wersja czwórek jest zamiast 239 za 179
a za 89zl sa KissKiss gloss essence i starssy
a i pudry z terracoty widziałam ,ze sa po 139zł (wyjściowa cena chyba 200 albo 210zł)
Bij leżącego, bij....

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
143 zł ale kupiony na -30%
Też go kupiłam Raz co prawda użyłam, ale zadowolona z niego jestem. To znaczybyłam, bo teraz żałuję, że pomadki sobie nie kupiłam i puder poszedł na wymiankę A nuż ktoś kupił Ginę i nie podeszła mu
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:44   #3055
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
dziewczyny pytałyście o Guerlaina...
pomadki G są przecenione ze 180 na 129zł i widziałam i Griselle i Ginę
poza tym stara wersja czwórek jest zamiast 239 za 179
a za 89zl sa KissKiss gloss essence i starssy
a i pudry z terracoty widziałam ,ze sa po 139zł (wyjściowa cena chyba 200 albo 210zł)
Wieści z frontu
Też podejdę dziś zobaczyć, czy w mojej pustej od otwarcia S. jest coś fajnego
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:44   #3056
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ojejku, teraz to mam apetyt jeszcze większy. Ogólnie nie przepadam za pomadkami, ale w tym wypadku tak się najarałam A kolor ma służyć zwiększeniu mojej pewności siebie. Po obżarstwie świątecznym muszę przekonać świat, że te kilko czy dwa ( mam nadzieję, że tylko tyle, bo wagę w łazience ignoruję) więcej w tyłku jest moim atutem. A do tego potrzebny mi wspomagacz
No z tego co widze Gina to niezła czerwień, więc na pewno wspomoże
ta moja to taki delikatny nudziak, ale szminka sama w sobie genialna smaruje się jak masełko wieczorem wstawię fotkę jak wygląda

PS. O, taką mam:
http://www.temptalia.com/guerlain-gi...hes#more-26188
http://pondering-beauty.blogspot.com...in-gilian.html


ta mi się jeszcze podoba, widział ktoś ją gdzieś?
http://www.temptalia.com/guerlain-gi...hes#more-26762
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-01-04 o 15:35
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:51   #3057
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

największy rabat i tak maja na marki własne

Cienie pojedyńcze Smashboxa są teraz po 39zł (przecena z 90zł) !!!
A takie dwie super paletki jedna ciemna druga jasna z 220 zl na 99zł
http://www.smashbox.com/video/girls-on-film-fall-2011 cąła ta kolekcja jest przeceniona 50%
http://miasta-kobiet.naszemiasto.pl/...mp%3Bciastko=1

na tą jasna sie czaje DDD
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:05   #3058
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
Nie mówię, ze nie ma promocji na kolorówkę czy na kremy pielęgnacyjne itp., ale zapachów w normalnej cenie tam nie ma-jeśli ktoś nie ma jakichś kart vip itp. Ceny regularne są zastraszająco dużo wyższe niż gdzie indziej-np. u konkurencji w Douglasie bez promocji i to jest niezgodne z prawem. Zwykłe oszukaństwo z kótregho sklep w żaden rzeczowy sposób nie potrafi się wytłumaczyć.
http://www.money.pl/gospodarka/rapor...,0,318574.html
Co trzecia promocja jest oszustwem wg. raportu UOKIK, być może to był jednorazowy ich wypadek i mi się akurat taki kwiatek trafił, ale to rzutuje dla mnie na wiarygodność sklepu i prawdziwość ich oferty. Smrodek zostaje i niechęc do ponownego kupowania.

Mam pomysł- NIE KUPUJ W SEPHORZE
Ceny wyższe niż u konkurencji niezgodne z prawem? A słyszałaś może o wolnym rynku? Jak sobie chcą to mogą nawet sprzedawać patyczki do uszu w cenie ferrari, a Tobie nic do tego. Chcesz kupujesz- nie chcesz nie kupujesz i idziesz gdzie indziej.
A ceny w Sephorze i Douglasie jeśli chodzi o perfumy są porównywalne, tak samo jak we wszystkich innych dużych sklepach w dużych galeriach handlowych, które muszą dużą marzę płacić za wynajem. Owszem są to wysokie ceny, dlatego ja kupuję perfumy w internecie i nie burzę się, że powinni mi obniżyć towar w sklepach do cen internetowych. Są osoby które bez problemu stać na kupienie sobie perfum za 600 zł i dla nich niech pozostanie luksus kupowania sobie stacjonarnie
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:06   #3059
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
jamestown nie przyszłam tu krzyczeć, tylko pokazać, że oszukują i naciagają, chyba bym chora byłą na głowe jakbym je kupiła za 205 z,l, a w Douglasie była cena 210 zł, bo byliśmy po chwili u nich z TŻtem specjalnie żeby sprawdzic i to w tym samym miejscu. Chcieliśmy wyjasnić u nich sprawę, ale jakoś się nie dało, bo sprzedawczyni nabrała wody w usta i nic. Zresztą nieważne, dla mnie perfumy kupują tam ludzie, którzy nie mają co z pieniędzmy zrobić i się popisują jacy to oni nie są bogaci, a to zwykła rozrzutność tyle przepłącać i niegospodarność, bo tam żadnych promocji na zapachy nie ma.
Dinulka jak widąc nie tylko, nie ma się co z nimi certolić tylko zgłąszać sprawę do UOKIK. Z ubraniami też miałam taka historię i to w drogich sklepach.
Zgłoś ta sprawę gdzie masz zgłosić a nie wałkujesz juz kolejny dzień to samo. Tu nikt Ci niestety nie pomoze bo nie ma takiej mocy prawnej do tego sa powołane odpowiednie instytucje.
Poza tym to każdego indywidualna sprawa gdzie, co i za ile kupuje więc bądź bardziej powściągliwa w swoich komentarzach bo są one nie na miejscu. Do Twojego portfela nikt nie zagląda i nie podpowiada byś w ramach gospodarności zrezygnowała z zakupu zapachów firmowych na rzecz marketowych bo są tańsze.
Dziękujemy za ostrzeżenia ale to się zdarza w prawie każdym sklepie .
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 11:09   #3060
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
No z tego co widze Gina to niezła czerwień, więc na pewno wspomoże
ta moja to taki delikatny nudziak, ale szminka sama w sobie genialna smaruje się jak masełko wieczorem wstawię fotkę jak wygląda
Powiem ci, że jak ją nałożyłam, to wcale ta czerwień nie jest taka porażająca. Bardzo ładnie wygląda, eh
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.