Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 22:36   #1051
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Na sasa.com często są promocje gdzie jest darmowa wysyłka jeśli wydasz 19$. Zbliża się Chiński Nowy Rok więc pewnie będą jakieś promocje. Normalnie chyba trzeba dopłacić do wysyłki 18$ ale nie jestem pewna, zawsze kupuję z darmową wysyłką. Za to nie trzeba się obawiać, zawsze się dostaje tracking i nawet jeśli się przyczepią do paczki w urzędzie to ją przepuszczają. Tylko trzeba zaznaczyć opcje żeby nie podawali cen. Mi w ten sposób przechodziły spore zamówienia bez dodatkowych opłat :P
Dzięki, możliwe że się skuszę Może coś szczególnie polecasz z tej strony?

Hah, na tej stronie możne tez kupić Ziaję w ciekawych cenach
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana

Edytowane przez zuz123
Czas edycji: 2013-01-14 o 22:42
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 06:46   #1052
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Weszłam sobie z ciekawości na polską stronę z tymi kosmetykami. Co sądzicie o http://asianstore.pl/kremy-bb/188-li...uple-set.html? Dla mnie cena jest do przełknięcia.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:41   #1053
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość

Macie może jakieś doświadczenia z maskami Vanedo? Dostałam kilka algowych do paczki i zastanawiam się czy krzywdy nie zrobią .


Stosuję osobiście JA tylko nie algowe, a z fasoli i ze złotem. Dla mnie rewelacja, więc mogę polecić cenowo tak samo jak te garniery i inne lireny w rossmanie.

Co do tych wszystkich paczek Dziewuszki, ja miałam raz taką przygodę z pewnym sklepem, że zamawiając dość sporą ilość kremów, dostałam 1 z 3 paczek i to w dodatku po 3 tygodniach! Więc możecie się domyślać, że lekkie zdenerwowanie było, tym bardziej, że tak długo czekałam! Podobno urząd celny je przetrzymał, stąd te 3 tygodnie oczekiwań!

Ostatnio na szczęście trafiałam tak, że zbyt długo nie czekałam, a przyznaje, jestem w gorącej wodzie kąpana
Nie wspominałyście nic o bellezza-shop.com , żadna z Was nie robi tam zakupów? Mają na stronie podane ze wysyłka jest w ciągu 24h i nie wiem czy to też nie jest jakaś podpucha?
Mają w styczniu darmową wysyłkę, więc może na próbę kupię właśnie Vanedo?
Zdam Wam relacje ))
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:44   #1054
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Na sasa.com często są promocje gdzie jest darmowa wysyłka jeśli wydasz 19$. Zbliża się Chiński Nowy Rok więc pewnie będą jakieś promocje. Normalnie chyba trzeba dopłacić do wysyłki 18$ ale nie jestem pewna, zawsze kupuję z darmową wysyłką. Za to nie trzeba się obawiać, zawsze się dostaje tracking i nawet jeśli się przyczepią do paczki w urzędzie to ją przepuszczają. Tylko trzeba zaznaczyć opcje żeby nie podawali cen. Mi w ten sposób przechodziły spore zamówienia bez dodatkowych opłat :P
Yyyy, nie wiedziałam, że jest taka opcja, i ostatnio mi dowalili cłem za paczkę....
Bo kupiłam za ponad 100$ i wtedy wysyłka jest gratis ale i tak musiałam te pieniądze zapłacić w postaci cła -_-

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
A moge się spytać jak z wysyłką z koreadepart.com i sasa.com? Pewnie nie jest darmowa jak zazwyczaj na ebayu, prawda?
No tak, na obydwu cena za przesyłkę zaczyna się od 15$ i im więcej produktów i cięższa paczka, tym więcej. Dlatego opłaca się tylko kupować, jak bierzesz kilka rzeczy naraz, których cena w sumie oczywiście znacznie przekracza koszt przesyłki.
Mi udało się 2 razy kupić bez opłaty za przesyłkę na sasa.com bo była promocja, na przełomie września i października bardzo często tak robili ale zazwyczaj nie mogę czekać bo jak mi się kończy kosmetyk to potrzebuję 'na już'.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

No i niestety mimo uzycia innisfree no sebum mineral powder po czasie zaczynam sie swiecic w problemowych dla mnie miejsach
czyli glownie boki nosa
filtry, ktore kupilam bede konkretniej testowac dopiero jak dojdzie do mnie olejek myjacy zeby miec pewnosc, ze jestem czysta na noc
Hm, chyba i tak kupię ten puder bo potrzebuję czegoś pod oprawki okularów.... już teraz zjeżdżają po godzinie lub 2ch a co to będzie w upały....

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Weszłam sobie z ciekawości na polską stronę z tymi kosmetykami. Co sądzicie o http://asianstore.pl/kremy-bb/188-li...uple-set.html? Dla mnie cena jest do przełknięcia.
A miałaś próbkę tego kremu, jesteś pewna, że Ci będzie pasował?

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-01-15 o 10:50
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 20:46   #1055
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A ja mam pytanie. Gdzie najczęściej kupujecie próbki kremów?
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 21:19   #1056
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie. Gdzie najczęściej kupujecie próbki kremów?
ebay
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 23:43   #1057
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

chiao bo trzeba uważnie czytać co tam piszą podczas wypełniania tych kroków zamówienia Jest tam coś w stylu, że można nie brać faktury do zamówienia jednak w niektórych krajach jest to obowiązkowe i wymieniają tam te kraje. Ja zawsze zaznaczam, że nie chcę faktury, mimo wszystko ona jest ale bez podanych cen. I w ten sposób drogie zamówienia przechodzą bez dodatkowych kosztów :P
zuz123 ja tam kupuję gdy chcę więcej kosmetyków bo taniej wychodzą koszty wysyłki. Gdy widzę że jest darmowa wysyłka to patrzę co bym mogła chcieć i po prostu kupuję xD
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 08:22   #1058
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
ja tam kupuję gdy chcę więcej kosmetyków bo taniej wychodzą koszty wysyłki. Gdy widzę że jest darmowa wysyłka to patrzę co bym mogła chcieć i po prostu kupuję xD

Muni agentko mam nadzieję , że później nie cierpisz na deficyt w portfelu?


Stosowała któraś z Was kosmetyki z EDOM Morze Martwe?
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:46   #1059
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ebay
a może gdzieś indziej niż na ebay? jakoś nie mogę się do niego przekonać. Wszystkie aukcje są zagraniczne, boję się że coś przeoczę i będą z tego problemy
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:26   #1060
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja chciałam napisać że jestem bardzo zadowolona z kremu bb skin79 ze ślimakiem Widzę pozytywny wpływ na moją cerę tego kremiku
Mam tylko problem z kolorem bo jest nieco za różowy

Rozmawialiśmy ostatnio o zmywaniu bb kremów i w związku z tym mam pytanie czy któraś z Was miała do czynienia z elektroniczną szczoteczką do mycia twarzy?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 00:51   #1061
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaH2 Pokaż wiadomość
Muni agentko mam nadzieję , że później nie cierpisz na deficyt w portfelu?


Stosowała któraś z Was kosmetyki z EDOM Morze Martwe?
Dopadła mnie ta choroba dlatego teraz ostrożnie wybieram tylko must have ze wspólnych rozbiórek xD
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 08:46   #1062
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dotarła do mnie paczuszka z cosmetic-love. Oj, chyba się przerzucę na zamawianie od nich na e-bay'u albo wypróbuję innych sprzedających...tylko 3 próbki
Lioele czeka w szafce na wykończenie poprzedniczki (jak to krwawo brzmi ;p), a na warsztat wzięłam od razu olejek 2w1 do demakijażu od Misshy.
- relatywnie niewielka butelka z pompką, wysoka, ale wąska
- pompka bardzo wyrywna, wręcz strzela płynem ;p
- na moją twarz potrzebuję dwóch porcji; sporo, to nie będzie wydajne
- zapach delikatny i przyjemny
- działanie... chyba nie to. Mocno chwalę za zero wysuszenia i ściągnięcia po umyciu, pierwszy raz się spotykam z czymś takim i dla mojej cery to jest naprawdę COŚ, ale... przezroczysty płyn miał się zmieniać w emulsję, a robi się tylko lekko mleczny i przecieka między palcami w dalszym ciągu, mam wrażenie marnotrawstwa ;/ Przede wszystkim zaś w ogóle nie czuję oczyszczenia. Może ono następuje, makijaż schodzi w każdym razie, ale mam potrzebę poprawiać stan zmycia czymś jeszcze. Skóra nie jest lepka, nie o to chodzi - tylko mam wrażenie jakiejś ciężkości, czy może inaczej: braku świeżości, o.

Możliwe, że coś za coś, to w końcu olejek i nie może dawać takiego odczucia na skórze, jak żel.

Potestuję jeszcze.

A naj-najgorsze jest to, że mam tyyyle próbek z rozbiórek, których nawet nie mam kiedy używać.
Dramat xD
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:08   #1063
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy ostatnio o zmywaniu bb kremów i w związku z tym mam pytanie czy któraś z Was miała do czynienia z elektroniczną szczoteczką do mycia twarzy?

wiesz, myślę, że najlepsze do mycia twarzy jest po prostu dłoń ja czasami zakładam rękawiczkę i robię delikatny peeling.
tak samo jak do nakładania fuidów itp - kosmetyczka mi mówiła ,że te wszystkie gąbki to siedlisko bakterii, jeśli chcesz użyć to tylko raz i do kosza!

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
a może gdzieś indziej niż na ebay? jakoś nie mogę się do niego przekonać. Wszystkie aukcje są zagraniczne, boję się że coś przeoczę i będą z tego problemy

Jak dobrze poszperasz, to znajdziesz w necie sklepy Ja jeden ostatnio znalazłam pisałam ,że mają darmową wysyłke w styczniu ( rąbnęłam sie b o darmowa jest powyżej jakieś kwoty) zamówiłam maseczki (15.01) dziś powinny dojść )
Weekendowe spa tuż tuż więc, trzeba być zabezpieczonym
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:48   #1064
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie. Gdzie najczęściej kupujecie próbki kremów?
Ebay bo tam się najbardziej opłaca - za 12zł i darmową przesyłkę dostaję 3 saszetki, a nie 1, jak w pewnym polskim sklepie internetowym :P
Tak w ogóle, to mam teraz takie nieotwarte próbki, które leżą i się marnują bo jak cos mi nie spasowało, to zostały jeszcze 2 z 3ch
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:34   #1065
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Przyszły wczoraj wieczorem dwie paczki - jedna od AmorePacific-global druga od joongmart. Od każdego zamawiałam pierwszy raz i jestem pod wrażeniem. Zaczynam testowanie pielęgnacji ponieważ ślimak Mizona na tyle na ile go lubię nie do końca spełnia moje potrzeby. Zatem AmorePacyfic przysłało mi Laneige Perfect Renew Skin Refiner i Emulsion oraz 8 miniatur Laneige. I tej serii zamierzam używać na dzień kiedy dojdzie reszta od Cosmetic-Love (essence z tej samej serii). Zastanawiam się czy domawiać krem z tej samej serii na wierzch czy ślimaka. Anyway, u joongmart kupiłam zestaw Hera Aquabolic do cery suchej. Water i Emulsion. Przyszło z miniaturami Hera Aquabolic pianki do twarzy, maseczki na noc, kremu, serum, wody i emulsji. Do tego tona próbek doskonały sprzedający. Paczuszki szły niecały tydzień. za jakis miesiąc pewnie zdam relację ;p teraz jeszcze czekam na Essence Laneige z tej serii PR i maski BRTC. Więc na pierwszy ogień idzie Hera.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:47   #1066
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Na sasa.com jest dzisiaj darmowa przesylka na zakupy powyzej $29
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:16   #1067
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ebay bo tam się najbardziej opłaca - za 12zł i darmową przesyłkę dostaję 3 saszetki, a nie 1, jak w pewnym polskim sklepie internetowym :P
Tak w ogóle, to mam teraz takie nieotwarte próbki, które leżą i się marnują bo jak cos mi nie spasowało, to zostały jeszcze 2 z 3ch
a czego masz probki?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 16:44   #1068
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a czego masz probki?


Niech no spojrzę...
- The Face Shop The Smim Radiating Moisturizing Essence (2 szt./saszetka)
- SkinFood GoldKiwi toner (1/saszetka)
- Lioele Beyond The Solution BB Cream (1/ 5ml, tubka)
- Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream (1/saszetka)
- Skin79 The Oriental Gold BB Cream (1/ 5ml, tubka)
- SkinFood Blanc Pearl Caviar Serum (1/saszetka)
- jakąś HyoYong Essence (1/saszetka)

plus parę produktów, które mi nie spasowały i leżą w szufladzie -_-
Czyli: Holika Holika Honey Acerola Sleeping Pack, Juju Aquamoist Vitamin C Washing Foam, Juju Aquamoist Collagen Hyaluronic Acid Toner, Ginvera White Tea Hair Aqua i My Scheming Amino Acids Washing Foam...

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:50
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 08:45   #1069
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaH2 Pokaż wiadomość
wiesz, myślę, że najlepsze do mycia twarzy jest po prostu dłoń ja czasami zakładam rękawiczkę i robię delikatny peeling.
tak samo jak do nakładania fuidów itp - kosmetyczka mi mówiła ,że te wszystkie gąbki to siedlisko bakterii, jeśli chcesz użyć to tylko raz i do kosza!
Paluszki bardzo dobrze sprawdzają mi się do rozprowadzania bb kremów Natomiast tradycyjne podkłady to tylko pędzlem mi się pięknie nakładają.
Odnośnie szczoteczki do mycia twarzy to one podobno bardzo dobrze oczyszczają pory a ja mam właśnie problem z wągrami z którymi nie potrafię sobie poradzić a wiele osób chwali właśnie szczoteczki w walce z nimi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 09:05   #1070
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość


Niech no spojrzę...
- The Face Shop The Smim Radiating Moisturizing Essence (2 szt./saszetka)
- SkinFood GoldKiwi toner (1/saszetka)
- Lioele Beyond The Solution BB Cream (1/ 5ml, tubka)
- Missha Signature Wrinkle Filler BB Cream (1/saszetka)
- Skin79 The Oriental Gold BB Cream (1/ 5ml, tubka)
- SkinFood Blanc Pearl Caviar Serum (1/saszetka)
- jakąś HyoYong Essence (1/saszetka)

plus parę produktów, które mi nie spasowały i leżą w szufladzie -_-
Czyli: Holika Holika Honey Acerola Sleeping Pack, Juju Aquamoist Vitamin C Washing Foam, Juju Aquamoist Collagen Hyaluronic Acid Toner, Ginvera White Tea Hair Aqua i My Scheming Amino Acids Washing Foam...
Bu to chyba nic dla mnie

a mnie cos zapycha i jest to albo olej albo slimak choc stawialabym bardziej na olej
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:43   #1071
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny a mi jednak lepiej sluzy olejek do mycia DHC, specjalnie uzywalam Hada Labo przez tydzien i musze przyznac, ze chyba jednak on albo nie myje dokladnie albo jakis skladnik mi szkodzi.
Zamawiam dzisiaj zapas olejku DHC i juz nie bede kombinowac... chociaz po glowie mi chodzi jeszcze Shu Uemura
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:47   #1072
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mi jednak lepiej sluzy olejek do mycia DHC, specjalnie uzywalam Hada Labo przez tydzien i musze przyznac, ze chyba jednak on albo nie myje dokladnie albo jakis skladnik mi szkodzi.
Zamawiam dzisiaj zapas olejku DHC i juz nie bede kombinowac... chociaz po glowie mi chodzi jeszcze Shu Uemura
Ja wlasnie zamowilam go wczoraj ale ten malutki 30ml
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:44   #1073
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zamowilam go wczoraj ale ten malutki 30ml
Zobacz jaka sliczna buteleczka
http://www.ebay.pl/itm/DHC-Deep-Clea...item5651563804

Mam nadzieje, ze Ci sie spodoba chociaz wiem, ze nie kazdemu podpasowal. W razie czego nadaje sie tez do ciala
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:51   #1074
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Zobacz jaka sliczna buteleczka
http://www.ebay.pl/itm/DHC-Deep-Clea...item5651563804

Mam nadzieje, ze Ci sie spodoba chociaz wiem, ze nie kazdemu podpasowal. W razie czego nadaje sie tez do ciala
No sliczna
Ja mam maluśki

Pytanie: mozliwe, ze filtr mnie zapchal? przypomnialo mi sie, ze sie nim posmarowalam dwa dni temu
skinfood kiwi no sebum

i bylam biala, porazka
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:59   #1075
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czy to możliwe żeby na cosmetic-love zdarzyły się podróbki ?
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:20   #1076
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No sliczna
Ja mam maluśki

Pytanie: mozliwe, ze filtr mnie zapchal? przypomnialo mi sie, ze sie nim posmarowalam dwa dni temu
skinfood kiwi no sebum

i bylam biala, porazka
Nie wiem czy jednorazowa aplikacja moze zapachac ale mi sie generalnie nie podobaja sklady skinfood, dlatego nie zamawiam nic.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Czy to możliwe żeby na cosmetic-love zdarzyły się podróbki ?
Masz watpliwosci? Ja chyba bym nie potrafila zgadnac czy mam podrobke ale nie raz sie zastanawialam nad tym. Porownywalas zdjecia z internetu?
Jesli chodzi o olejek dhc to oryginalny jest dostepny u sprzedawcy emmanuel.gift Dlatego tylko u niego kupie (chyba) esencje skII.

Btw troche nie na temat ale ostatnio strasznie zachorowalam na bento i te wszystkie akcesoria do ozdabiania kanapek... ach moze by sie spodobaly mojemu malemu niejadkowi?
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2013-01-18 o 13:22
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:35   #1077
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Masz watpliwosci? Ja chyba bym nie potrafila zgadnac czy mam podrobke ale nie raz sie zastanawialam nad tym. Porownywalas zdjecia z internetu?
Jesli chodzi o olejek dhc to oryginalny jest dostepny u sprzedawcy emmanuel.gift Dlatego tylko u niego kupie (chyba) esencje skII.
Zamówiłam Laneige Perfect Renew Emulsion i SKiN Refiner u źródła czyli u amore-pacific a Essence z tej samej serii u Cosmetic love bo dużo tańsza była. Emulsja i Refiner są w ciężkich szklanych butelkach a esencja od cosmetic love jest w plastiku i ma grubsze literki i trochę inną czcionkę do tego w pudełku nie było ulotki :/ napisałam do amore pacific zapytanie czy to orginał i czekam na odp
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:08   #1078
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jednorazowa aplikacja moze zapachac ale mi sie generalnie nie podobaja sklady skinfood, dlatego nie zamawiam nic.



Masz watpliwosci? Ja chyba bym nie potrafila zgadnac czy mam podrobke ale nie raz sie zastanawialam nad tym. Porownywalas zdjecia z internetu?
Jesli chodzi o olejek dhc to oryginalny jest dostepny u sprzedawcy emmanuel.gift Dlatego tylko u niego kupie (chyba) esencje skII.

Btw troche nie na temat ale ostatnio strasznie zachorowalam na bento i te wszystkie akcesoria do ozdabiania kanapek... ach moze by sie spodobaly mojemu malemu niejadkowi?
Dlaczego nie podobaja Ci sie sklady skinfood?

Skoro... uzywam na noc tego co zawsze a na dzien slimaka
to albo olej, ktory zaczelam uzywac do buzi na noc
albo slimak

ale nie sadze zeby to byl slimak hm mam wrazenie, ze dobrze dziala

a niejadek nie lubi sie bawic kanapkami w wilka i owieczki??

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Zamówiłam Laneige Perfect Renew Emulsion i SKiN Refiner u źródła czyli u amore-pacific a Essence z tej samej serii u Cosmetic love bo dużo tańsza była. Emulsja i Refiner są w ciężkich szklanych butelkach a esencja od cosmetic love jest w plastiku i ma grubsze literki i trochę inną czcionkę do tego w pudełku nie było ulotki :/ napisałam do amore pacific zapytanie czy to orginał i czekam na odp
sprawdzilam z ciekawosci i jest napisane, ze emulsja i refiner sa szklane a tylko esencja jest w plastiku
http://juletsheeeh.blogspot.co.uk/20...et-review.html
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:10   #1079
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie podobaja Ci sie sklady skinfood?

Skoro... uzywam na noc tego co zawsze a na dzien slimaka
to albo olej, ktory zaczelam uzywac do buzi na noc
albo slimak

ale nie sadze zeby to byl slimak hm mam wrazenie, ze dobrze dziala

a niejadek nie lubi sie bawic kanapkami w wilka i owieczki??

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



sprawdzilam z ciekawosci i jest napisane, ze emulsja i refiner sa szklane a tylko esencja jest w plastiku
http://juletsheeeh.blogspot.co.uk/20...et-review.html
A jakiego oleju używasz? Może pisałaś, ale nie doczytałam
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:14   #1080
MagdalenkaH2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Paluszki bardzo dobrze sprawdzają mi się do rozprowadzania bb kremów Natomiast tradycyjne podkłady to tylko pędzlem mi się pięknie nakładają.
Odnośnie szczoteczki do mycia twarzy to one podobno bardzo dobrze oczyszczają pory a ja mam właśnie problem z wągrami z którymi nie potrafię sobie poradzić a wiele osób chwali właśnie szczoteczki w walce z nimi
Kotenieńku, a te wągry rozumiem, że na nosie ? Ja mam ten sam problem, tzn miałam, ale stosuje maseczke złuszczająca Venedo z fasoli i TONY MOLY Egg Pore, mogę naprawdę polecić, bo jest skuteczny. wklepujesz w nochala ( na całą mordkę ja wklepuję) i tak jak pisali w opisie - efekt po pierwszym razie chyba ze to było złudzenie optyczne hahah. Jedno jajo już mam za sobą , więc śmiało mogę powiedzieć, że na fakt, że to krem, to naprawdę działa dobrze.
Wyciskanie tego dziadostwo mija się z celem bo się i tak zapcha i tak się zapcha . Nochal potem czerwony i wyglądasz później tak -> hahahaha
MagdalenkaH2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.