W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-18, 13:46   #691
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Jak tak piszecie teraz o tych psach, to mi siê przypomina moja ukochana psinka, któr± u¶pili¶my rok temu po prawie 13 latach bycia z nami i to ja musia³am zdecydowaæ, czy to zrobiæ czy pozwoliæ jej dalej ¿yæ ale równocze¶nie siê mêczyæ. Okropne uczucie decydowaæ o czyim¶ ¿yciu, o ¿yciu kogo¶, z kim dorasta³am i mo¿e to ¶mieszne ale nawet jej siê z problemów zwierza³am.
No nie i wiedzia³am, ¿e jak zacznê co¶ o niej pisaæ to siê poryczê, g³upia jestem...
Cieszê siê tylko, ¿e przez ten ca³y czas praktycznie w ogóle nie chorowa³a, raz tylko jej siê dysk lekko wysun±³ ale szybko dosz³a do siebie. Moja kochana, m±dra jamniczka.
oj jak ja cie rozumiem bidulko


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny
ale siê nie wyspa³am, wsta³am o 6, bo na 8 mia³am egzamin, a baba przyjecha³a po 9 posz³o mi nie wiem jak ale za to drugi z innego przedmiotu zaliczy³am jeszcze tylko na 16 i mam dzisiaj wolne, mam nadziejê, ¿e facet za bardzo nie bêdzie mnie maglowa³
to gratuluje zaliczenia i trzyma kciuki za tamten


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki nie mam czasu teraz nic czytac co pisalyscie, mam zaraz zajecia. Na szybko daje zdjecia.
Przepraszam ze tak duzo ale z lamp± i bez.
Mam na g³owie welle i toucha i kolestona i illumine.
4 rozne farby nak³adane sektorami, skronie-inny kolor, czubek g³owy kilka cm inny, korona-same wlosy z wierzchu inny i konce inny.
Poziomy 7,8,9,10. Nic wiecej nie pyta³am o konkrety.
bardzo równo i ³adnie,ale zaszala³a z kolorami i ze tak równo wysz³o gratulacje dla fryzjerki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:53   #692
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a naturalsem czy nutrisem robi³a¶?
naturals
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ

asiabb1983 ³adnie wysz³o, i jakie l¶ni±ce w³osy masz



Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ


cze¶æ dziewczyny
ale siê nie wyspa³am, wsta³am o 6, bo na 8 mia³am egzamin, a baba przyjecha³a po 9 posz³o mi nie wiem jak ale za to drugi z innego przedmiotu zaliczy³am jeszcze tylko na 16 i mam dzisiaj wolne, mam nadziejê, ¿e facet za bardzo nie bêdzie mnie maglowa³
gratki
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki nie mam czasu teraz nic czytac co pisalyscie, mam zaraz zajecia. Na szybko daje zdjecia.
Przepraszam ze tak duzo ale z lamp± i bez.
Mam na g³owie welle i toucha i kolestona i illumine.
4 rozne farby nak³adane sektorami, skronie-inny kolor, czubek g³owy kilka cm inny, korona-same wlosy z wierzchu inny i konce inny.
Poziomy 7,8,9,10. Nic wiecej nie pyta³am o konkrety.
³adnie w³oski wygl±daj±
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

cieplutko ale pasuje ci Czym robi³a¶ ?[COLOR="Silver"]
garnier naturals 10

no i dzi¶ nie jest tak piêknie
nie wiem czy to wina @ jednak czy tego, ¿e przed garnierkiem w³osy by³y ciemniejsze po londzie i niestety mam rudzielca nie jest tragicznie ,ale niestety piêknie te¿ nie mam nadzieje, ¿e jak po³o¿e na drugi raz to mi siê to zrówna jednak bo jak nie to siê zabije
poczekam kilka dni i zobaczê czy choæ troche kolor poja¶nieje bo u mnie zawsze na pocz±tku wychodzi³ ciemniejszy popielaty jakby( nawet podczas farbowania widaæ by³o prze skroni popielaty nalot co przy naturze jest do¶æ dziwne, a jednak zawsze po nim mia³am tak samo popielato) ,a po kilku myciach siê domywa³ i by³ jasny równy kolor b±d¼ co b±d¼ nic niekombinuje i czekam do nastêpnego farbowania
zrobi³am kilka zdjêæ ,ale aparat tak przek³amuje kolor(na ka¿dym inny ) , ¿e nie ma sensu wstawiaæ
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:38   #693
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

Ja nadal chora mam bezg³os i nie moge nic mówiæ a w poniedzia³ek kolejny egzamin
a co bierzesz jakie¶ antybiotyki? ja pamietam ze jak straci³am g³os to dosta³am takie krople na wode Phosphor-Homaccord i bardzo mi pomog³y
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 15:45   #694
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ale u mnie dzisiaj senny, zimny i ponury dzieñ Ca³y dzieñ pijê herbatê i le¿ê pod kocem
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 15:48   #695
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki nie mam czasu teraz nic czytac co pisalyscie, mam zaraz zajecia. Na szybko daje zdjecia.
Przepraszam ze tak duzo ale z lamp± i bez.
Mam na g³owie welle i toucha i kolestona i illumine.
4 rozne farby nak³adane sektorami, skronie-inny kolor, czubek g³owy kilka cm inny, korona-same wlosy z wierzchu inny i konce inny.
Poziomy 7,8,9,10. Nic wiecej nie pyta³am o konkrety.
no jest ¶wietnie
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
naturals

garnier naturals 10

no i dzi¶ nie jest tak piêknie
nie wiem czy to wina @ jednak czy tego, ¿e przed garnierkiem w³osy by³y ciemniejsze po londzie i niestety mam rudzielca nie jest tragicznie ,ale niestety piêknie te¿ nie mam nadzieje, ¿e jak po³o¿e na drugi raz to mi siê to zrówna jednak bo jak nie to siê zabije
poczekam kilka dni i zobaczê czy choæ troche kolor poja¶nieje bo u mnie zawsze na pocz±tku wychodzi³ ciemniejszy popielaty jakby( nawet podczas farbowania widaæ by³o prze skroni popielaty nalot co przy naturze jest do¶æ dziwne, a jednak zawsze po nim mia³am tak samo popielato) ,a po kilku myciach siê domywa³ i by³ jasny równy kolor b±d¼ co b±d¼ nic niekombinuje i czekam do nastêpnego farbowania
zrobi³am kilka zdjêæ ,ale aparat tak przek³amuje kolor(na ka¿dym inny ) , ¿e nie ma sensu wstawiaæ
dobrze ¿e nie kombinujesz tylko czekasz a¿ siê wyp³ucze lub do nastêpnego farbowania
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
a co bierzesz jakie¶ antybiotyki? ja pamietam ze jak straci³am g³os to dosta³am takie krople na wode Phosphor-Homaccord i bardzo mi pomog³y
ja jak straci³am g³os w listopadzie to musia³am antybiotykiem leczyæ, nazwy nie pamiêtam, ale ja muszê mieæ bez penicyliny bo jestem uczulona

Jednak muszê w przysz³ym tygodniu ju¿ farbowaæ bo w sobotê impreza w klubie siê szykuje i jak z takim odrostem pójdê
zamówiê jednak na razie alfe 9.21, jak dzi¶ zamówiê, to mo¿e w poniedzia³ek/wtorek wy¶l±, priorytetem do pi±tku dojdzie jak nie dojdzie to mam jedzie mieszankê garnierów

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale u mnie dzisiaj senny, zimny i ponury dzieñ Ca³y dzieñ pijê herbatê i le¿ê pod kocem
te¿ bym pole¿a³a ale mam multum sprz±tania
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-18 o 15:49
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:02   #696
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jak straci³am g³os w listopadzie to musia³am antybiotykiem leczyæ, nazwy nie pamiêtam, ale ja muszê mieæ bez penicyliny bo jestem uczulona

Jednak muszê w przysz³ym tygodniu ju¿ farbowaæ bo w sobotê impreza w klubie siê szykuje i jak z takim odrostem pójdê
zamówiê jednak na razie alfe 9.21, jak dzi¶ zamówiê, to mo¿e w poniedzia³ek/wtorek wy¶l±, priorytetem do pi±tku dojdzie jak nie dojdzie to mam jedzie mieszankê garnierów
a jak sie obajwaia takie uczulenie? a te krople to nie antybiotyk i bardzo dobre s±
a co do priorytetów to jak sprzedawca wy¶le to na drugi dzieñ masz albo trzeci zalezy kiedy wy¶le, bo ja mia³am doczynienia z takimi fajnymi sprzedawcami to w jeden dzien zamówi³am a w drugi ju¿ mia³am a inni wysy³ali po 2-3 dniach to tak wszystko sie potem opó¼nia

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale u mnie dzisiaj senny, zimny i ponury dzieñ Ca³y dzieñ pijê herbatê i le¿ê pod kocem
zazdraszczam ja to siedzie w pracy ale tez pije herbatkê ¿urawinow± na mój pêcherz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:13   #697
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Juz odpisuje czemu 4 rozne? Nie wiem. ponoc teraz takie sa zalecenia w koloryzacji. Ta moja znajoma ciagle sie szkoli, teraz byla w Warszawie na 3 dni na szkoleniu. ponoc teraz jets mega boom na naturalnosc. Klientka ma wygladac ladnie z danym kolorem zarówno w makijazu jak i bez. Kolor dopasowuje do buzi bez makijazu. Okresla ksztalt twarzy i modeluje kolorem. Ponoc tak sie okresla jakby odcinajac brode. Mi wyszed³ kwadrat. I do typu kolorytsycznego. Ponoæ jestem wiosna. I kolor dobiera sie do wlosow. Ja nie mam mega duzo wiec na czubku mam miec jasniej na koronie zeby by³o ich optycznie wiecej. Gra ¶wiatla. Przy buzi mam ciemniejsze pasma zeby wysmukliæ twarz. Przy odro¶cie ciemniej zebym mogla do swoje zapuszczac. I tak dalej. Wszystko mi opowiada³a ale ze gadalysmy 3 godziny to nie powtorze

Dziekuje za komentarze
jestem bardzo zadowolona.

Ide teraz za 2 tyg na keratyne revlonu ten zabieg emc co robilam. I jaki ze on baardzo odzywia ale tez wyp³ukuje kolor to na po³owe lutego umowilysmy sie na powtorke z koloru. Bedzie trzeba go zrównac. Znaczy poprawiæ bo sie wyp³ucze keratyn±.

Obcielam troszke, kilka cm, jak widaæ w koncu mam grzywke na bok calkiem krótka

A przejsc koloru nie widac na zdjeciu ale w ¶wietle wygladaja te wlosy inaczej. w kazdym swietle inaczej i rzeczywiscie widac wiele refleksow.
Nie dla kazdego taka koloryzacja, kiedys pewnie by mnie wkurza³o takie "baleja¿owe" wlosy. teraz bardzo mi sie podobaja.

Jak zwykle kupilam troche rzeczt
pianke do wlosow z aminokwasami keratyna i czyms tam jeszcze, na cieplo. wygladza i pachnie i jakies maski. Nie wiem nawet jakie bo moja Mama bedzie u Niej w poniedzialek i ma mi to wszystko odebrac, bo dzis pianki nie by³o (fryzjerka ma swoj± wiec nalozyla mi zebym zobaczyla czy chce).

Sorry ze tak sie rozpisa³am, ale opisuje swoje wrazenia

a jak potem mi mowila jakie mixy mi nakladala, ze jakies 2 gramy np mixa pomaranczowegoz eby zakryæ szarosc, jakis rudy zeby cos, czerwien itd. Wola³am nie pytac podzielila wlosy na 4 sektory i po kazym sz³a mieszaæ farbe kolejna i nakladala.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no i dzi¶ nie jest tak piêknie
nie wiem czy to wina @ jednak czy tego, ¿e przed garnierkiem w³osy by³y ciemniejsze po londzie i niestety mam rudzielca nie jest tragicznie ,ale niestety piêknie te¿ nie mam nadzieje, ¿e jak po³o¿e na drugi raz to mi siê to zrówna jednak bo jak nie to siê zabije
poczekam kilka dni i zobaczê czy choæ troche kolor poja¶nieje bo u mnie zawsze na pocz±tku wychodzi³ ciemniejszy popielaty jakby( nawet podczas farbowania widaæ by³o prze skroni popielaty nalot co przy naturze jest do¶æ dziwne, a jednak zawsze po nim mia³am tak samo popielato) ,a po kilku myciach siê domywa³ i by³ jasny równy kolor b±d¼ co b±d¼ nic niekombinuje i czekam do nastêpnego farbowania
zrobi³am kilka zdjêæ ,ale aparat tak przek³amuje kolor(na ka¿dym inny ) , ¿e nie ma sensu wstawiaæ
a kiedy nastepne? za 3 tyg czy dluzej? pokaz fotki, moze cos widac
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 16:13   #698
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak sie obajwaia takie uczulenie? a te krople to nie antybiotyk i bardzo dobre s±
a co do priorytetów to jak sprzedawca wy¶le to na drugi dzieñ masz albo trzeci zalezy kiedy wy¶le, bo ja mia³am doczynienia z takimi fajnymi sprzedawcami to w jeden dzien zamówi³am a w drugi ju¿ mia³am a inni wysy³ali po 2-3 dniach to tak wszystko sie potem opó¼nia

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



zazdraszczam ja to siedzie w pracy ale tez pije herbatkê ¿urawinow± na mój pêcherz
uczulenie na penicylinê zaczyna siê od malutkich swêdz±cych czerwonych kropek na ciele, stopniowo coraz wiêcej, jak kto¶ ma du¿e uczulenie to duszno¶ci nawet takie, ¿e mo¿e siê udusiæ
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:18   #699
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Juz odpisuje czemu 4 rozne? Nie wiem. ponoc teraz takie sa zalecenia w koloryzacji. Ta moja znajoma ciagle sie szkoli, teraz byla w Warszawie na 3 dni na szkoleniu. ponoc teraz jets mega boom na naturalnosc. Klientka ma wygladac ladnie z danym kolorem zarówno w makijazu jak i bez. Kolor dopasowuje do buzi bez makijazu. Okresla ksztalt twarzy i modeluje kolorem. Ponoc tak sie okresla jakby odcinajac brode. Mi wyszed³ kwadrat. I do typu kolorytsycznego. Ponoæ jestem wiosna. I kolor dobiera sie do wlosow. Ja nie mam mega duzo wiec na czubku mam miec jasniej na koronie zeby by³o ich optycznie wiecej. Gra ¶wiatla. Przy buzi mam ciemniejsze pasma zeby wysmukliæ twarz. Przy odro¶cie ciemniej zebym mogla do swoje zapuszczac. I tak dalej. Wszystko mi opowiada³a ale ze gadalysmy 3 godziny to nie powtorze

Dziekuje za komentarze
jestem bardzo zadowolona.

Ide teraz za 2 tyg na keratyne revlonu ten zabieg emc co robilam. I jaki ze on baardzo odzywia ale tez wyp³ukuje kolor to na po³owe lutego umowilysmy sie na powtorke z koloru. Bedzie trzeba go zrównac. Znaczy poprawiæ bo sie wyp³ucze keratyn±.

Obcielam troszke, kilka cm, jak widaæ w koncu mam grzywke na bok calkiem krótka

A przejsc koloru nie widac na zdjeciu ale w ¶wietle wygladaja te wlosy inaczej. w kazdym swietle inaczej i rzeczywiscie widac wiele refleksow.
Nie dla kazdego taka koloryzacja, kiedys pewnie by mnie wkurza³o takie "baleja¿owe" wlosy. teraz bardzo mi sie podobaja.

Jak zwykle kupilam troche rzeczt
pianke do wlosow z aminokwasami keratyna i czyms tam jeszcze, na cieplo. wygladza i pachnie i jakies maski. Nie wiem nawet jakie bo moja Mama bedzie u Niej w poniedzialek i ma mi to wszystko odebrac, bo dzis pianki nie by³o (fryzjerka ma swoj± wiec nalozyla mi zebym zobaczyla czy chce).

Sorry ze tak sie rozpisa³am, ale opisuje swoje wrazenia

a jak potem mi mowila jakie mixy mi nakladala, ze jakies 2 gramy np mixa pomaranczowegoz eby zakryæ szarosc, jakis rudy zeby cos, czerwien itd. Wola³am nie pytac podzielila wlosy na 4 sektory i po kazym sz³a mieszaæ farbe kolejna i nakladala.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------



a kiedy nastepne? za 3 tyg czy dluzej? pokaz fotki, moze cos widac
WOW to widaæ ze wszystko bardzo profesionalnie! a powiedz mi ile taka us³uga i ta kertyna kosztuje? a co do kszta³tu twarzy ja te¿ mam kwadrat ale takiego miksa to nie wykonam

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
uczulenie na penicylinê zaczyna siê od malutkich swêdz±cych czerwonych kropek na ciele, stopniowo coraz wiêcej, jak kto¶ ma du¿e uczulenie to duszno¶ci nawet takie, ¿e mo¿e siê udusiæ
ojej to bardzo niebezpieczne i do tego pewnie ma³o antybiotyków bez tego? ja to nie mam uczulenia normalne antybiotyki zjadam a jak Ci to wykryli?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:45   #700
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

No ja na razie nie pracujê, bo siê wci±¿ edukujê i zajmujê synkiem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Juz odpisuje czemu 4 rozne? Nie wiem. ponoc teraz takie sa zalecenia w koloryzacji. Ta moja znajoma ciagle sie szkoli, teraz byla w Warszawie na 3 dni na szkoleniu. ponoc teraz jets mega boom na naturalnosc. Klientka ma wygladac ladnie z danym kolorem zarówno w makijazu jak i bez. Kolor dopasowuje do buzi bez makijazu. Okresla ksztalt twarzy i modeluje kolorem. Ponoc tak sie okresla jakby odcinajac brode. Mi wyszed³ kwadrat. I do typu kolorytsycznego. Ponoæ jestem wiosna. I kolor dobiera sie do wlosow. Ja nie mam mega duzo wiec na czubku mam miec jasniej na koronie zeby by³o ich optycznie wiecej. Gra ¶wiatla. Przy buzi mam ciemniejsze pasma zeby wysmukliæ twarz. Przy odro¶cie ciemniej zebym mogla do swoje zapuszczac. I tak dalej. Wszystko mi opowiada³a ale ze gadalysmy 3 godziny to nie powtorze

Dziekuje za komentarze
jestem bardzo zadowolona.

Ide teraz za 2 tyg na keratyne revlonu ten zabieg emc co robilam. I jaki ze on baardzo odzywia ale tez wyp³ukuje kolor to na po³owe lutego umowilysmy sie na powtorke z koloru. Bedzie trzeba go zrównac. Znaczy poprawiæ bo sie wyp³ucze keratyn±.

Obcielam troszke, kilka cm, jak widaæ w koncu mam grzywke na bok calkiem krótka

A przejsc koloru nie widac na zdjeciu ale w ¶wietle wygladaja te wlosy inaczej. w kazdym swietle inaczej i rzeczywiscie widac wiele refleksow.
Nie dla kazdego taka koloryzacja, kiedys pewnie by mnie wkurza³o takie "baleja¿owe" wlosy. teraz bardzo mi sie podobaja.

Jak zwykle kupilam troche rzeczt
pianke do wlosow z aminokwasami keratyna i czyms tam jeszcze, na cieplo. wygladza i pachnie i jakies maski. Nie wiem nawet jakie bo moja Mama bedzie u Niej w poniedzialek i ma mi to wszystko odebrac, bo dzis pianki nie by³o (fryzjerka ma swoj± wiec nalozyla mi zebym zobaczyla czy chce).

Sorry ze tak sie rozpisa³am, ale opisuje swoje wrazenia

a jak potem mi mowila jakie mixy mi nakladala, ze jakies 2 gramy np mixa pomaranczowegoz eby zakryæ szarosc, jakis rudy zeby cos, czerwien itd. Wola³am nie pytac podzielila wlosy na 4 sektory i po kazym sz³a mieszaæ farbe kolejna i nakladala.
To widaæ profesjonalnie zosta³a¶ dzi¶ obs³u¿ona U mnie takich fryzjerów raczej nie ma Jest jedna fryzjerka do¶æ fajnie obeznana w temacie, mia³a zawsze piêkne, d³ugie w³osy w ró¿nych kolorach i zawsze wygl±da³y cudownie Nie wiem jak u niej z koloryzacj±, ale obcina³a mnie zawsze fajnie i dawa³a ró¿ne rady. Teraz te¿ muszê siê do niej zapisaæ na ¶ciêcie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:49   #701
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

KOTKA chetnie bym Ci napisa³a, ale nie wiem bo to moja znajoma, kolezanka wiec zawsze wciskam Jej za pracê bo chce brac tylko za produkty. Wiêc nie wiem. Ale jest naprawdê profesjonalistka, duzo sie szkoli i opowiada z tak± pasj± o tym wszystkim ze mi³o sie slucha
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 16:49   #702
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
B³agam o pomoc!!!!

Cze¶æ. Chcia³abym prosiæ o pomoc, poniewa¿ znajdujê siê bardzo przykrej sytuacji. Rok temu pofarbowa³am w³osy na kolor orzechowy br±z. Ten zabieg powtórzy³am dwa razy. Od 6 miesiêcy nie robi³am z w³osami dos³ownie nic. Chcia³am, aby "od¿y³y". Tydzieñ temu zdecydowa³am siê sci±gn±æ sobie kolor dekoloryzatorem COLOR PEEL. W³osy mia³y spory odrost. Po u¿yciu dekoloryzatora za koñce w³osów, w³osy sta³y siê lekko rude. Nie by³o widaæ ogromnej ró¿nicy. Po tygodniu uda³am siê do fryzjera chc±c osi±gn±æ platynê. Fryzjerka powiedzia³a, ¿e jest to niemo¿liwe, ale zapewni³a mnie, ¿e osi±gniemy kolor s³oneczny blond. Na³o¿ono mi farbê. Po zakoñczeniu us³ugi w³osy by³y br±zowo-blond. Góra by³a blond, dó³ lekko br±zowy. Zap³aci³am 90 z³. By³am ROZCZAROWANA! Posz³am kupiæ farbê GARNIER COLORS SENSATION 111. W³osy sta³y siê jeszcze gorszê, ju¿ nie mówiê nawet, ¿e chcê mieæ platynê, ale teraz to chocia¿ ³adny blond, bo wygl±dam koszmarnie. Bardzo proszê o radê. Jakiej farby teraz u¿yæ? Ni¿ej s± zdjêcia, które przedstawiaj± tera¼niejszy kolor moich w³osów.
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:49   #703
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

dobrze ¿e nie kombinujesz tylko czekasz a¿ siê wyp³ucze lub do nastêpnego farbowania

zobacze czy zdo³am wytrzymaæ tak te 3 tygodnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

a kiedy nastepne? za 3 tyg czy dluzej? pokaz fotki, moze cos widac
Agatko piêknie jest u Ciebie i grzyweczka super

wrzuce fotki jako takie ,ale kolor na odro¶cie (+5cm) i tak jest ciut inny nie a¿ tak bardzo rudy i nie widaæ tak, ¿e siê odcina od d³ugo¶ci na d³ugo¶ciach boski w sumie zale¿y od oswietlenia bo w innym pokoju ostatnie zdjêcie nie widaæ ró¿nicy
zastanawiam siê czy nie poprawiæ tego za kilka dni nutrissem 111 bo mam akurat ,a potem na nastêpne farbowanie niespróbowaæ nutrisse 101
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 003_zmniejszacz-pl_991627.jpg (31,3 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 006_zmniejszacz-pl_478066.jpg (33,4 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 004_zmniejszacz-pl_996421.jpg (34,5 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 012_zmniejszacz-pl_581410.jpg (30,0 KB, 17 za³adowañ)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 16:52   #704
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Mam pytanie do Kitki - odwiedzam Twojego bloga i pamiêtam, ¿e baardzo podoba³ mi siê Twój kolor po Excellence 10.21. Odszuka³am zdjêcia i dalej jestem zachwycona Teraz dwa razy pod rz±d farbowa³am Lond± 18 - na pocz±tku by³am zachwycona, super ³apie odrost, kolor na d³ugo¶ci te¿ b. ³adny, ale niestety dosyæ szybko siê ociepla i mam wra¿enie, ¿e kondycja w³osów te¿ ucierpia³a, szczególnie je¶li chodzi o w³osy przy nasadzie (tylko tam k³ad³am farbê, robi³am tylko malaks na ca³o¶æ).

Nastêpnym razem chcia³abym spróbowaæ w³a¶nie tego Excellka, ale ma³o o nim pisa³a¶ na blogu, tylko zdjêcia, wiêc chcia³am tutaj dopytaæ

G³ównie chodzi mi o to, czy farba dobrze ³apie odrost (na zdjêciach wygl±da super) i czy z czasem siê nie ociepla. I ogólnie czy by³a¶ zadowolona Ja przez do¶æ d³ugi czas farbowa³am Recital Stockholm, czyli te¿ 10.21, ale z odrostu nie by³am zadowolona, odcina³ siê od reszty i ociepla³ z czasem. Ale z tego co s³ysza³am to seria Excellence jest "silniejsza" i lepiej rozja¶nia

Z góry dziêkujê za odpowied¼ i pozdrawiam

P.S. Oczywi¶cie je¶li która¶ z Was te¿ farbowa³a tym odcieniem to równie¿ bêdê bardzo wdziêczna za odpowied¼
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:13   #705
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
zobacze czy zdo³am wytrzymaæ tak te 3 tygodnie

Agatko piêknie jest u Ciebie i grzyweczka super

wrzuce fotki jako takie ,ale kolor na odro¶cie (+5cm) i tak jest ciut inny nie a¿ tak bardzo rudy i nie widaæ tak, ¿e siê odcina od d³ugo¶ci na d³ugo¶ciach boski w sumie zale¿y od oswietlenia bo w innym pokoju ostatnie zdjêcie nie widaæ ró¿nicy
zastanawiam siê czy nie poprawiæ tego za kilka dni nutrissem 111 bo mam akurat ,a potem na nastêpne farbowanie niespróbowaæ nutrisse 101
Dziekuje

Asiu rzeczywiscie sie odcina:/ kurcze ja nie wiem co radzicnie wyglada to ¼le, a dobrze bym powiedziala. ale roznica jest.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:21   #706
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Juz odpisuje czemu 4 rozne? Nie wiem. ponoc teraz takie sa zalecenia w koloryzacji. Ta moja znajoma ciagle sie szkoli, teraz byla w Warszawie na 3 dni na szkoleniu. ponoc teraz jets mega boom na naturalnosc. Klientka ma wygladac ladnie z danym kolorem zarówno w makijazu jak i bez. Kolor dopasowuje do buzi bez makijazu. Okresla ksztalt twarzy i modeluje kolorem. Ponoc tak sie okresla jakby odcinajac brode. Mi wyszed³ kwadrat. I do typu kolorytsycznego. Ponoæ jestem wiosna. I kolor dobiera sie do wlosow. Ja nie mam mega duzo wiec na czubku mam miec jasniej na koronie zeby by³o ich optycznie wiecej. Gra ¶wiatla. Przy buzi mam ciemniejsze pasma zeby wysmukliæ twarz. Przy odro¶cie ciemniej zebym mogla do swoje zapuszczac. I tak dalej. Wszystko mi opowiada³a ale ze gadalysmy 3 godziny to nie powtorze

Dziekuje za komentarze
jestem bardzo zadowolona.

Ide teraz za 2 tyg na keratyne revlonu ten zabieg emc co robilam. I jaki ze on baardzo odzywia ale tez wyp³ukuje kolor to na po³owe lutego umowilysmy sie na powtorke z koloru. Bedzie trzeba go zrównac. Znaczy poprawiæ bo sie wyp³ucze keratyn±.

Obcielam troszke, kilka cm, jak widaæ w koncu mam grzywke na bok calkiem krótka

A przejsc koloru nie widac na zdjeciu ale w ¶wietle wygladaja te wlosy inaczej. w kazdym swietle inaczej i rzeczywiscie widac wiele refleksow.
Nie dla kazdego taka koloryzacja, kiedys pewnie by mnie wkurza³o takie "baleja¿owe" wlosy. teraz bardzo mi sie podobaja.

Jak zwykle kupilam troche rzeczt
pianke do wlosow z aminokwasami keratyna i czyms tam jeszcze, na cieplo. wygladza i pachnie i jakies maski. Nie wiem nawet jakie bo moja Mama bedzie u Niej w poniedzialek i ma mi to wszystko odebrac, bo dzis pianki nie by³o (fryzjerka ma swoj± wiec nalozyla mi zebym zobaczyla czy chce).

Sorry ze tak sie rozpisa³am, ale opisuje swoje wrazenia

a jak potem mi mowila jakie mixy mi nakladala, ze jakies 2 gramy np mixa pomaranczowegoz eby zakryæ szarosc, jakis rudy zeby cos, czerwien itd. Wola³am nie pytac podzielila wlosy na 4 sektory i po kazym sz³a mieszaæ farbe kolejna i nakladala.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------



a kiedy nastepne? za 3 tyg czy dluzej? pokaz fotki, moze cos widac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
KOTKA chetnie bym Ci napisa³a, ale nie wiem bo to moja znajoma, kolezanka wiec zawsze wciskam Jej za pracê bo chce brac tylko za produkty. Wiêc nie wiem. Ale jest naprawdê profesjonalistka, duzo sie szkoli i opowiada z tak± pasj± o tym wszystkim ze mi³o sie slucha
Zosta³a¶ super obs³uzona, do tego nikt z Ciebie nie zdar³ pieniêdzy, bosko wygl±dasz czego chciec wiêcej
ja musze chyba jednak i¶æ te moje w³osy podci±æ bo np górne pasma co mia³am wycieniowane koñcówki takie cieniutkie s± ale nie znam ¿adnej dobrej fryzjerki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
WOW to widaæ ze wszystko bardzo profesionalnie! a powiedz mi ile taka us³uga i ta kertyna kosztuje? a co do kszta³tu twarzy ja te¿ mam kwadrat ale takiego miksa to nie wykonam

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



ojej to bardzo niebezpieczne i do tego pewnie ma³o antybiotyków bez tego? ja to nie mam uczulenia normalne antybiotyki zjadam a jak Ci to wykryli?
poniewa¿ ja rzadko choruje to dobre kilka lat temu dosta³am od lekarki antybiotyk i zaczê³a mi zaraz wysypka wychodziæ. Mam ciocie farmaceutkê i od razu mi powiedzia³a, ¿e to uczulenie na penicylinê, ¿e mam odstawiæ antybiotyk, piæ wapno i i¶æ po inny lek. Zapisali sobie w kartotece, ¿e penicylina I teraz ju¿ jak przepisywa³am siê do innej przychodni to zaznaczy³am ¿e uczulona jestem
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:23   #707
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Mam pytanie do Kitki - odwiedzam Twojego bloga i pamiêtam, ¿e baardzo podoba³ mi siê Twój kolor po Excellence 10.21. Odszuka³am zdjêcia i dalej jestem zachwycona Teraz dwa razy pod rz±d farbowa³am Lond± 18 - na pocz±tku by³am zachwycona, super ³apie odrost, kolor na d³ugo¶ci te¿ b. ³adny, ale niestety dosyæ szybko siê ociepla i mam wra¿enie, ¿e kondycja w³osów te¿ ucierpia³a, szczególnie je¶li chodzi o w³osy przy nasadzie (tylko tam k³ad³am farbê, robi³am tylko malaks na ca³o¶æ).

Nastêpnym razem chcia³abym spróbowaæ w³a¶nie tego Excellka, ale ma³o o nim pisa³a¶ na blogu, tylko zdjêcia, wiêc chcia³am tutaj dopytaæ

G³ównie chodzi mi o to, czy farba dobrze ³apie odrost (na zdjêciach wygl±da super) i czy z czasem siê nie ociepla. I ogólnie czy by³a¶ zadowolona Ja przez do¶æ d³ugi czas farbowa³am Recital Stockholm, czyli te¿ 10.21, ale z odrostu nie by³am zadowolona, odcina³ siê od reszty i ociepla³ z czasem. Ale z tego co s³ysza³am to seria Excellence jest "silniejsza" i lepiej rozja¶nia

Z góry dziêkujê za odpowied¼ i pozdrawiam

P.S. Oczywi¶cie je¶li która¶ z Was te¿ farbowa³a tym odcieniem to równie¿ bêdê bardzo wdziêczna za odpowied¼
hej

z Excellence'a by³am bardzo zadowolona, odrost chwyta³o piêknie, za pierwszym razem mo¿e tylko tyci odciê³o siê od reszty, ale za kolejnym ju¿ wcale i odrost siê nie ociepla³ tak mi siê kiedy¶ wydawa³o, ale wstawi³am zdjêcie odrostu i blondyny przywo³a³y mnie do porz±dku, ¿e co¶ mi siê wydaje i wydziwiam

by³am naprawdê bardzo zadowolona, w³osy po niej w ¶wietnej kondycji




a ja zaliczy³am kolejny przedmiot facet d³ugo mnie maglowa³, ale siê nie da³am, jupiiiiiiiiiiiiii


Agatko kolor bardzo mi siê podoba,super naturalny, wygl±da piêknie i s±dz±c po tym co pokaza³a¶ to pasuje Ci do oka
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:29   #708
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
P.S. Oczywi¶cie je¶li która¶ z Was te¿ farbowa³a tym odcieniem to równie¿ bêdê bardzo wdziêczna za odpowied¼
Ja robilam 10,21 ale z Recitala.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Zosta³a¶ super obs³uzona, do tego nikt z Ciebie nie zdar³ pieniêdzy, bosko wygl±dasz czego chciec wiêcej
ja musze chyba jednak i¶æ te moje w³osy podci±æ bo np górne pasma co mia³am wycieniowane koñcówki takie cieniutkie s± ale nie znam
¿adnej dobrej fryzjerki
Dziekuje bardzo jestem zadowolona i fajnie mieæ kolezanke fryzjerke i to taka fajna

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko kolor bardzo mi siê podoba,super naturalny, wygl±da piêknie i s±dz±c po tym co pokaza³a¶ to pasuje Ci do oka
Gratuluje zaliczen Ja tez teraz mam goracy okres


Moge daæ do albumu z buzia ale to nie s± zbyt wyjsciowe zdjecia. Pe³ne skupienie, robilam je sama
Powiedzialam Jej dzis-rob co chcesz i jestem zadowolona ale w polowie lutego poprawka, bo pewnie sp³owieje.
Jednak Wella Koleston jest dla mnie najlepsza-przekonalam sie o tym kolejny raz.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:37   #709
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

Moge daæ do albumu z buzia ale to nie s± zbyt wyjsciowe zdjecia. Pe³ne skupienie, robilam je sama
Powiedzialam Jej dzis-rob co chcesz i jestem zadowolona ale w polowie lutego poprawka, bo pewnie sp³owieje.
Jednak Wella Koleston jest dla mnie najlepsza-przekonalam sie o tym kolejny raz.
dawaj foty, jasne
nie wiem czy zd±¿ê zobaczyæ, bo T¯tuncio do mnie jedzie, ale to najwy¿ej poczeka

a kolor oby tylko nie spiera³ siê na zielono czy glonowato, bêdê Ci go zazdro¶ciæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 17:44   #710
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej

z Excellence'a by³am bardzo zadowolona, odrost chwyta³o piêknie, za pierwszym razem mo¿e tylko tyci odciê³o siê od reszty, ale za kolejnym ju¿ wcale i odrost siê nie ociepla³ tak mi siê kiedy¶ wydawa³o, ale wstawi³am zdjêcie odrostu i blondyny przywo³a³y mnie do porz±dku, ¿e co¶ mi siê wydaje i wydziwiam

by³am naprawdê bardzo zadowolona, w³osy po niej w ¶wietnej kondycji




a ja zaliczy³am kolejny przedmiot facet d³ugo mnie maglowa³, ale siê nie da³am, jupiiiiiiiiiiiiii


Agatko kolor bardzo mi siê podoba,super naturalny, wygl±da piêknie i s±dz±c po tym co pokaza³a¶ to pasuje Ci do oka

Dziêki bardzo za odpowied¼ Rozwia³a¶ do koñca moje w±tpliwo¶ci, jestem zdecydowana

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robilam 10,21 ale z Recitala.
W³a¶nie pisa³am, ¿e robi³am przez d³u¿szy czas Stockholmem 10,21 z Recitala, ale nie by³am zadowolona z odrostu
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:55   #711
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja zaliczy³am kolejny przedmiot facet d³ugo mnie maglowa³, ale siê nie da³am, jupiiiiiiiiiiiiii


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Moge daæ do albumu z buzia ale to nie s± zbyt wyjsciowe zdjecia. Pe³ne skupienie, robilam je sama
Powiedzialam Jej dzis-rob co chcesz i jestem zadowolona ale w polowie lutego poprawka, bo pewnie sp³owieje.
Jednak Wella Koleston jest dla mnie najlepsza-przekonalam sie o tym kolejny raz.
Pokaa¿ z chêci± zobaczymy
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:10   #712
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki bardzo za odpowied¼ Rozwia³a¶ do koñca moje w±tpliwo¶ci, jestem zdecydowana
Piszê siê na zdjêcia po farbowaniu! pochwal siê koniecznie bo Excellek Kitki jest równie¿ na mojej li¶cie i czeka sobie a¿ bêdê gotowa rozstaæ siê ze swoj± biel±
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:38   #713
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Piszê siê na zdjêcia po farbowaniu! pochwal siê koniecznie bo Excellek Kitki jest równie¿ na mojej li¶cie i czeka sobie a¿ bêdê gotowa rozstaæ siê ze swoj± biel±
Jasne, na pewno wstawiê zdjêcia Tylko my¶lê, ¿e pofarbujê dopiero po sesji, tzn. gdzie¶ w drugim tygodniu lutego, chyba ¿e nie wytrzymam do tego czasu
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:43   #714
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Jasne, na pewno wstawiê zdjêcia Tylko my¶lê, ¿e pofarbujê dopiero po sesji, tzn. gdzie¶ w drugim tygodniu lutego, chyba ¿e nie wytrzymam do tego czasu
Nie ma sprawy bez po¶piechu ja i tak siê wstrzymujê ze zmian± koloru przynajmniej do wiosny a je¶li nie bêdê mog³a siê po¿egnaæ z obecnym kolorem to mo¿e nawet do lata za ma³o efektów trochê widzia³am dlatego zbieram informacje ale jestem ju¿ prawie zdecydowana. PRAWIE bo szkoda mi psuæ to co ju¿ uzyska³am
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:48   #715
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Carolajn
Cze¶æ i czo³em nie rozstawaj siê z biel±!
Powiedz mi, czy ta Alfa na pocz±tku wychodzi Ci siwo? Jaki masz poziom naturalek? Na jakiej wodzie robisz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:59   #716
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Carolajn
Cze¶æ i czo³em nie rozstawaj siê z biel±!
Powiedz mi, czy ta Alfa na pocz±tku wychodzi Ci siwo? Jaki masz poziom naturalek? Na jakiej wodzie robisz?
Wcale mi nie pomagasz! tak alfa na pocz±tku wychodzi bardzo siwo i trzeba liczyæ ¿e przynajmniej 2-3 mycia siê to wymywa mo¿na na raz ale nigdy nie chce mi siê szorowaæ g³owy kilka razy wiêc po prostu uzbrajam siê w cierpliwo¶æ gorzej je¶li nagle jakie¶ wyj¶cie wyskoczy to ju¿ jest wiêkszy problem. Poziom naturali to my¶lê 5 lub 6 ale nie mam zielonego pojêcia bo siê na tym nie znam. Na zdjêciach wychodzi mega ciemno ale w rzeczywisto¶ci (przynajmniej ja widzê) tak± z³ot± po¶wiatê bo jako dziecko ogó³em by³am blondynk±. Co do wody to robiê na 9% ale tym siê nie sugeruj bo ja siê upar³am i robiê all time na k±pieli. To mi daje pewno¶æ ¿e bêdzie bia³o i czysto k±piel te¿ na 9% robiê. Ostatnio niestety albo wodê % mam jak±¶ kijow± albo to ta zima bo odrost mi wychodzi be¿owo i wkurza mnie to niesamowicie.

edit: 1,2 to mój odrost jak widaæ na ka¿dym zdjêciu wychodzi ciut inaczej ale pierwsze jest bardziej wiarygodne bo na drugim wysz³o ciemniej ni¿ jest w rzeczywisto¶ci
3 to jest jak wychodzi³o od kwietnia
4,5 to jak wysz³o w listopadzie

Mam nadziejê ¿e na wiosnê ju¿ wyjdzie czysto no chyba ¿e siêgnê do tego czasu po Excellka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00714.jpg (41,7 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00720.jpg (42,2 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00918.jpg (31,4 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 432.jpg (69,3 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (83,6 KB, 35 za³adowañ)
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-01-18 o 19:16
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 19:09   #717
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Carolajn
Cze¶æ i czo³em nie rozstawaj siê z biel±!
Powiedz mi, czy ta Alfa na pocz±tku wychodzi Ci siwo? Jaki masz poziom naturalek? Na jakiej wodzie robisz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 19:40   #718
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a ja zamówi³am sobie alfe od Oskara, zap³aci³am i dopiero po tym przeczytalam ze oni z miasta gdzie pracuje mog³am odebraæ osobicie i jeszcze na czasie i przesy³ce oszczêdziæ
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 19:47   #719
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny wlasnie bylam w tesco i widac dosc mocno te kontrasty w kolorach, jutro zrobie zdjecie na dworze zeby bylo widac.

ooo tak oby sie nie spietal na zielono.

zdjecia w albumie sa.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-18, 19:47   #720
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja zamówi³am sobie alfe od Oskara, zap³aci³am i dopiero po tym przeczytalam ze oni z miasta gdzie pracuje mog³am odebraæ osobicie i jeszcze na czasie i przesy³ce oszczêdziæ

to witam w klubie. Ja zamawiam od Oskara od kwietnia zesz³ego roku a dopiero miesi±c temu ogarnê³am ¿e mam ich pod nosem (jestem z DG) przy ostatnim farbowaniu umówi³am siê z babeczk± mailowo ju¿ i odebra³am farbê w CH Pogoria bo tam ma jakie¶ swoje stoisko
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-01-18 o 19:49
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.