TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-28, 12:04   #61
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

No ba że najpiękniejszy
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 23:42   #62
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Exclamation Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

hello! strasznie"choruje" na taki kolorek.. ale nie mam pojęcia jaki to kolor/farba/odcień... może któraś z was maluje na taki kolor i mogłaby mi pomóc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoaki.jpg (52,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolo.jpg (53,1 KB, 61 załadowań)
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 11:58   #63
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Oj kolorek piękny Sama się chętnie dowiem
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:14   #64
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Ten, co mam na głowie, a przynajmniej podobny. :P

Tak btw. witam, jako nowa, uświadomiona jesień.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:07   #65
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Zgłasza się kolejna jesień, podobno 100%, tyle, że nie mam rudych włosów ani nawet kasztanowych tylko popielato-miodowo-złote z rudymi i rudawymi refleksami, z przodu rosną mi włosy w kolorze wściekło rudym, reszta głowy midowa, tu i ówdzie wyglądają rude refleksy. Zielone oczy z brązowymi plamkami, brzoskwiniowa cera z piegami (nie za dużo, za to cały rok), skóra jasna, nieopalająca się w ogóle. Świetnie się czuję w kolorach ziemi ---->jestem wyrażna, a najlepiej mi w midowym, ciepłych brązach, zieleniach. Ale co dziwne w niebiedkich i różach jest mi rewelacyjnie, nie wiem dlaczego. Jestem chyba dość nietypową jesienią
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 16:40   #66
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Jak dobrze, ze istnieje taki watek! Czas go kontynuowac! Ja rowniez uwazalam sie za krolewne sniezke Ale bardzo ucieszylo mnie to, ze jednak jestem jesienia - mam teraz potrzebe wprowadzenia jakichs zmian. Nigdy nie czulam sie w 100% dobrze w czerniach i popielatych. Teraz mieszam je z cieplymi kolorami. Bede musiala uzupelnic garderobe o pare cieplych dodatkow Martwi mnie tylko jedna rzecz...Mam czarne brwi. Obawiam sie, ze moga tak sobie wygladac w polaczeniu z cieplymi brazami(wlosy) na ktore sie chce przerzucic. Czym moge je rozjasnic do intensywnego brazu i czy w ogole to dobry pomysl?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:13   #67
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Dziewczyny jakiego koloru używacie róż do policzków? Bo ja nie mam pojęcia jaki kupić. i w jakich kolorach szminek dobrz sie czujecie, bo ja stosuje taki koral, ale nie moze być za intensywny, taki trochę złamany z beżem, wtedy jest ok
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 17:37   #68
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakiego koloru używacie róż do policzków? Bo ja nie mam pojęcia jaki kupić. i w jakich kolorach szminek dobrz sie czujecie, bo ja stosuje taki koral, ale nie moze być za intensywny, taki trochę złamany z beżem, wtedy jest ok
Brzoskiwniowy roz jest sliczny. Wklejalam zdjecie Karoliny Gruszki w temacie Jak Podkreslic Jasna Cere III. Zobacz tam, co ma na policzkach. Dzisiaj wlasnie znalazlam taki w drogerii. Isadora numer 05. Jest jeszzce wersja rozswietlajaca z drobinkami, ja wole naturalne matowe wykonczenie. Kupie go w niedziele, wiec wrzuce fotki, ale najlepiej obadaj w drogerii. Wkleilabys jakies zdjecie swojej pomadki? Ja na razie mam problem z wybraniem koloru, myslalam o czyms delikatnie pomaranczowym.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 07:51   #69
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Też jestem na etapie poszukiwania takiej szmink i i różu. :P Tylko czy one naprawdę pasują
do mocno koralowych ust?
W ogóle, postanowiłam swoją garderobę trochę nakierować na to, w czym mi dobrze. A to oznacza pozbycie się wszystkich "przypadkowych" kolorów w szafie... No i kosmetyki. Z tym prościej, bo dużo kosmetyków pasujących kolorystycznie mam.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:45   #70
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Ja najczęściej używam szminek i błyszczyków beżowych,brązowych,karmel owych, czerwone też czasem wpadną . Cieliste też lubię. A cienie to głównie brązy,zielenie i mimo wszystko czarna kredka ;-)
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:51   #71
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

U mnie wszystko pasuje do jesieni (piwne oczy tzn. zielonkawe z brązowymi plamkami), włosy ciemnobrązowe z kasztanowym odcieniem (takie były przynajmniej przed farbowaniem), tylko z cerą mam dylemat jaki ma odcień... mam jakąs taką różowawą ale czy odcien chłodny czy ciepły to nie umiem określić....

A jeśli chodzi o stosowanie kolorów zgodnie z typem, to mam pytanie: czy ubieranie i malowanie sie zgodnie z paletą nie gasi urody? przeciez urodę dobrze też podkreślają KONTRASTY, np jesli oko w kolorze brązowo-zielonym podkreślimy żywym kolorem to przez kontrast wydobędziemy jego kolor. Więc jak to jest z ta zgodnoscia kolorow i kontrastami?
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 20:40   #72
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

ja również jestem 100 % jesienią , super ten kolorek . Jeśli chodzi o kontrasty to jestem bardzo za. Super wydobywają to co najpiękniejsze
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 21:00   #73
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
U mnie wszystko pasuje do jesieni (piwne oczy tzn. zielonkawe z brązowymi plamkami), włosy ciemnobrązowe z kasztanowym odcieniem (takie były przynajmniej przed farbowaniem), tylko z cerą mam dylemat jaki ma odcień... mam jakąs taką różowawą ale czy odcien chłodny czy ciepły to nie umiem określić....

A jeśli chodzi o stosowanie kolorów zgodnie z typem, to mam pytanie: czy ubieranie i malowanie sie zgodnie z paletą nie gasi urody? przeciez urodę dobrze też podkreślają KONTRASTY, np jesli oko w kolorze brązowo-zielonym podkreślimy żywym kolorem to przez kontrast wydobędziemy jego kolor. Więc jak to jest z ta zgodnoscia kolorow i kontrastami?
Jezeli jestes jesienia to nie masz prawa miec rozowej skory. Brzoskwiniowa, kosc sloniowa, zoltawa - tak.

Co do kontrastow Od kiedy wiem, ze jestem jesienia przerzucilam sie na wlasciwa palete barw. Wygladam o niebo lepiej Bardzo lubie czarny kolor i mam dosc duzo czarnych ciuchow. Dlatego tez nosze je ale z cieplymi, jesiennymi dodatkami. Nie wiem, jak kontrasty moga cos wydobyc w czyjejs urodzie, jesli np rozowy podkresli cienie pod oczami, a popielaty nada nijakiego wygladu...Jednym slowem jestem przeciwna. Ale ja bardzo lubie jesienna palete barw i nie zamierzam z niej rezygnowac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:58   #74
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Hm, więc może jestem zimą... choć gdzieś tu czytałam, że cera jesieni moze byc różowa ale o ciepłym odcieniu...
Nie wiem jak to jest z tymi typami. Co do kontrastów, zauważyłam, że jeśli np jestem ubrana w cieple kolory, to lubie dodawac do tego chłodne dodatki np srebrna bizuteria, albo gdy jestem ubrana w chłodne kolory, to np uzywam pomadki w ciepłym odcieniu, bo za duzo jednego koloru sprawia ze wyglądam jakos mdło...
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:44   #75
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Hm, więc może jestem zimą... choć gdzieś tu czytałam, że cera jesieni moze byc różowa ale o ciepłym odcieniu...
Nie wiem jak to jest z tymi typami. Co do kontrastów, zauważyłam, że jeśli np jestem ubrana w cieple kolory, to lubie dodawac do tego chłodne dodatki np srebrna bizuteria, albo gdy jestem ubrana w chłodne kolory, to np uzywam pomadki w ciepłym odcieniu, bo za duzo jednego koloru sprawia ze wyglądam jakos mdło...
Hmmm, jednego koloru czy jednej tonacji? Ja tez nie lubie ubrac sie od stop do glow na brazowo. Dlatego lubie mieszac w obrebie fioletu zieleni zolci pomaranczy i roznych odcieni brazu. Ale srebrna bizuteria przy cieplyh ciuchach - ginie. Pomimo tego, ze nie wiedzialam, ze jestem jesienia zawsze najbardziej lubilam bursztyny i miedziano-bursztynowo-zlotawe ozdoby. Nie znam sie, nie jestem profesjonalistka, tylko zainteresowanym totalnym amatorem. Do niedawna bylam pewna, ze jestem typem zimy. Wciaz odrobine nie dowierzam, dlatego odstawilam nawet szamponetki i czekam az odrosty stana sie lepiej widoczne, zeby sprawdzic czy faktycznie mam naturalnie cieple refleksy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:48   #76
laurka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

hej dziewczyny licze na Wasza pomoc mam problem - nie wiem,czy jestem jakas odmiana jesieni,czy tez zimy. Stad prosilabym o Wasze zdanie...
1. Opalam sie szybko, na sredni braz.
2. Kolor oczu to zgnila, bardzo ciemna zielen. w zaleznosci od swiatla i makijazu, moga sie wydawac brazowe Oprawa oczu jest bardzo ciemna i widoczna.
3. Pod wplywem slonca pojawiaja sie piegi o odcieniu brazowym.
4. Nie potrafie okreslic kolorytu skory. Niektorzy mi mowia,ze to odcien kosci sloniowej (kiedy jestem nieopalona), inni ze oliwkowy, jeszcze inni wspominaja o brzoskwiniowym albo karmelowym :P. stad juz sama nie wiem. kiedy sie zawstydze badz bardzo wczuje, na mojej twarzy pojawiaja sie rozowe rumience.
5. Naturalny kolor wlosow to sredni braz. Mam rozne refleksy we wlosach,ale to pewnie pozostalosci po farbie (zlotawe i rudawe przeblyski). Kiedys byly raczej czysto brazowe. Moj fryzjer twierdzi,ze najlepiej mi w najciemniejszych brazach.
6. Usta - koral.
7. Dobrze sie czuje w kolorze czerwonym. Podobno dobrze mi w czerni, bieli. Generalnie konkretne kolory. Ja dobrze sie jednak czuje w brazach i zlocie.
8. Makijaz - dobrze mi w szarych odcieniach, zlotych i rozowych. W czerwonej szmince wygladam staro. Roz - wybralam brzoskwiniowy, czasami uzywam zlotego pudru.
Czekam na Wasze komentarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (7,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.JPG (19,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (10,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sandrex.JPG (26,5 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez laurka101
Czas edycji: 2007-11-11 o 19:01 Powód: dodanie zdjecia
laurka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:59   #77
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Tulipanna, jednej tonacji nawet jak za duzo to mi jakos mdło...
Ja na moich odrostach nic nie widze, wiem ze kiedys mialy odcien kasztanowy a teraz po tylu farbowaniach te odrosty jakies takie brązowopopielate mi sie wydają. Poza tym przeciez kasztan moze miec odcien "mroźny"... chyba dam pokój z tymi kolorami, bede trzymac sie tych, ktore mi na pewno nie pasują czyli granatowy, fioletowoniebieski, czerwony taki zimny (no chyba ze mi sie tylko wydaje ze te kolory mi nie pasują)
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:13   #78
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Ten, co mam na głowie, a przynajmniej podobny. :P

Tak btw. witam, jako nowa, uświadomiona jesień.

Czyli jaki to kolor? Bo ja tez na niego choruję dośc mocno
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:51   #79
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Nie wiem. Naturalny.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 16:18   #80
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Nie wiem. Naturalny.
Naturalny raczej nie. Ja tu widze połączenie miedzi z kasztanem, pasemka, refleksy, dokładnie tego nie nazwe.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:05   #81
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Wiesz... cieżko, żeby nie był naturalny, skoro farbowałam włosy raz w życiu i już spokojnie mi odrosły i się wymyły. A pasemka zawsze miałam.

btw. zdjęcie nie jest moje, ja tylko mówię, że mam na głowie praktycznie coś bardzo podobnego. ;]
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:44   #82
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Wiesz... cieżko, żeby nie był naturalny, skoro farbowałam włosy raz w życiu i już spokojnie mi odrosły i się wymyły. A pasemka zawsze miałam.

btw. zdjęcie nie jest moje, ja tylko mówię, że mam na głowie praktycznie coś bardzo podobnego. ;]
W takim razie ja wyłącznie o zdjęciu
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:08   #83
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Aha.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 12:39   #84
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

W każdym razie kolor boski Może pojawi sie wreszcie ktoś kto powie co to za cudo
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 13:14   #85
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Jeśli chodzi o sam kolor, to farbowałam włosy na kolor Aksamitna Paczula z palety Wella Touch i wyszedł ciut ciemniejszy od tego. Ale w salonie fryzjerskim jest opcja rozjaśniania kolorów z palety, więc można pokombinować. A jeśli chodzi o pasemka, to nie pomogę, bo to już sama natura. :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:30   #86
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Paletki dla typu jesiennego które ostatnimi czays wyszperałam

Polecam stronki na temat typów urody:

1. http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart

2. http://www.beauty-and-the-bath.com/S...-Analysis.html

Na pierwszej stronce jest podział kazdej z czterch pór roku na 3 podtypy o roznej intensywności i stąd są ten 3 różne paletki w postaci tych kolorowych paseczków : deep autumn, soft autumn, warm autumn ( tak sa podpisane jak jes będziecie kopiować). Koniecznie uważnie poczytajcie o tym pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg autum-bar2.jpg (16,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: gif autumn-color-chart.gif (16,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deep autumn.jpg (61,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft autumn.jpg (61,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warm autumn.jpg (60,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_H0402_846263.jpg (22,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:47   #87
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
Paletki dla typu jesiennego które ostatnimi czays wyszperałam

Polecam stronki na temat typów urody:

1. http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart

2. http://www.beauty-and-the-bath.com/S...-Analysis.html

Na pierwszej stronce jest podział kazdej z czterch pór roku na 3 podtypy o roznej intensywności i stąd są ten 3 różne paletki w postaci tych kolorowych paseczków : deep autumn, soft autumn, warm autumn ( tak sa podpisane jak jes będziecie kopiować). Koniecznie uważnie poczytajcie o tym pozdrawiam
z wdziecznosci. czegos takiego mi do pelni szczescia brakowalo.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:15   #88
dumeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Ja również jestem typem urody- jesień. Mam rudawo-kasztanowo-brązowe włosy- trudne do zidentyfikowania Do tego jasna karnacja- opalam sie na raczka. Do tego piegi na ramionach,dekolcie, rekach- jedynie brak na twarzy. Niebieska oczka.
Zastanawiam się jak radzicie sobie z doborem pokładu do tego typu urody? Bo u mnie na twarzy mozna spotkac przebarwienia i niedoskonalosci. Macie jakies sprawdzone podklady do naszego typu urody...?
dumeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:05   #89
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez dumeczka Pokaż wiadomość
Ja również jestem typem urody- jesień. Mam rudawo-kasztanowo-brązowe włosy- trudne do zidentyfikowania Do tego jasna karnacja- opalam sie na raczka. Do tego piegi na ramionach,dekolcie, rekach- jedynie brak na twarzy. Niebieska oczka.
Zastanawiam się jak radzicie sobie z doborem pokładu do tego typu urody? Bo u mnie na twarzy mozna spotkac przebarwienia i niedoskonalosci. Macie jakies sprawdzone podklady do naszego typu urody...?
Tak, mineralne. Zapraszam do watku: pudry, cienie, korektory mineralne
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:48   #90
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Witajcie dziewczyny! Melduje się kolejna jesień. Oczy mam zielone włosy (pół ciemny blond pół jasny brąz), nie opalam się wcale mnóstwo zaś mam piegów (na ciele). Włosy (niedługo) chcę zmnienić na rude. Lipssy możesz mi podać numerki z paletki inglota?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.