Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-12, 17:09   #301
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Mam cerę z rozszerzonymi naczynkami i niejednokrotnie poddawałam sie kawitacji więc to chyba nie jest przeciwwskazaniem w tym zabiegu. Ogólnie uważam że kawitacja jest ok, ale w moim przypadku skóra jest ładna do tygodnia :/
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:46   #302
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

też jestem zainteresowana
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 19:43   #303
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

ja mogę polecić salon Megami
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 21:26   #304
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

ja widziałam gdzieś ceny takiego zabiegu, sam peeling to chyba jakieś 50-70zł
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:21   #305
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ja widziałam gdzieś ceny takiego zabiegu, sam peeling to chyba jakieś 50-70zł
No tak, ale co za sens jest robic sam peeling? Według mnie cały zabieg daje lepszy efekt..
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:45   #306
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

Ja robiłam peeling kawitacyjny w salonie dermiki na tarchominie i w studiu gallery (też tarchomin). Cena 120-130 zł, z obu miejsc jestem raczj średnio zadowolona
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 12:59   #307
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej,

Pod koniec maja byłam na kawitacji w salonie Mona Lisa na Ul. Złotowskiej. Płaciłam 50 zl. Sam zabieg peelingu kosmetyczka wykonała mocniej niż w ZanSpa . Bardziej czułam to mrowienie na twarzy. Przed zabiegiem tylko zmyła mi twarz, było bez ziarnistego peelingu i rozpulchniania, a szkoda. Nawet nie zdążyłam się zrelaksować i było po wszystkim, czas trwania ok 25 min.
Nie zauważyłam nowych pękniętych naczynek na nosie.
Po kilku dniach pojawiły sie pryszcze na nosie, ale to normalne.
Wybieram się na kolejny zabieg, i zastanawiam się gdzie teraz pójść.

Pozdrawiam
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 21:26   #308
assias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

witajcie,
ostatnio jak byłam u kosmetyczki polecała ona mi peeling kawitacyjny, niestety nie była pewna na 100% czy przy aparaciku na zębach mogę mieć ten zabieg. Może któraś z was ma aparacik i robi se te zabiegi??
wiem że ten temat był poruszany na 8 stronie, ale niestety nie wypowiedziała się kosmetyczka proszę o radę, nie chcę by mi wszystkie zęby wyleciały, a trud noszenia aparaciku ponad półtora roku poszedł na marne
assias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 21:03   #309
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Nie ma przeciwwskazań, chodzi o to , że gdy w organiźmie znajdują się metalowe części, tzn, implanty, śruby w kościach, lub takie, których działanie mogłoby zostać upośledzone, np. zastawka serca. Ja robię klientkom z aparatem, sama zresztą nosiłam i po pierwsze ortodonta nie widział przeciwwskazań, po drugie - robiłam sobie kilkakrotnie i nadal mam kompletne uzębienie
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 06:53   #310
assias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dzięki Karolina za odpowiedź w takim razie idę dziś się umówić na zabieg
assias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 10:59   #311
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez assias Pokaż wiadomość
witajcie,
ostatnio jak byłam u kosmetyczki polecała ona mi peeling kawitacyjny, niestety nie była pewna na 100% czy przy aparaciku na zębach mogę mieć ten zabieg. Może któraś z was ma aparacik i robi se te zabiegi??
wiem że ten temat był poruszany na 8 stronie, ale niestety nie wypowiedziała się kosmetyczka proszę o radę, nie chcę by mi wszystkie zęby wyleciały, a trud noszenia aparaciku ponad półtora roku poszedł na marne
ja mam aparat i mialam 5 zabiegow kawitacji nic mi nie bylo tylko slyszysz taki dzwiek podazas zabiegu ale mi on nie przeszkadzal
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 15:38   #312
Sachmet
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 85
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Czy przeciwwskazaniem do peelingu kawitacyjnego są tzw. srebrne plomby w zębach?
Sachmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:40   #313
arina208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja mam miec w najblizszy czwartek przeprowadzony peeling kawitacyjny, troche sie balam, ale po tym wszystkim co tu przeczytalam, widze, ze chyba nie ma czego...
jest dosc skuteczny, bezbolesny
nie mam czerwonych krost, tylko dosc duzo zaskornikow i mam nadzieje, ze mi to pomoze, bo czyszczenie mechaniczne na niewiele sie zdawalo, bo 2 tygodniach mialam znowu pelno zaskornikow i to jeszcze wiecej niz przed czyszczeniem...
wiem, ze mam miec chyba kilka tych peelingow, potem smarowac na noc kremem zluszczajacym i jeszcze kosmetyczka mowila cos o maseczkach z kwasow owocowych, ale to nie wiem kiedy

jedna z kosmetyczek to chciala mi zaserwowac kwas pirogronowy, jak o tym poczytalam to nie ma mowy, to jest normalne poparzenie skory, a ona po tym cala schodzi
wole te delikatne zabiegi, bo moja buzia nie wyglada najgozej
arina208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 12:23   #314
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dziewczyny, a jaki zabieg usunie zaskórniki głębokie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 19:18   #315
arina208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

wydaje mi sie, ze najlepsza metoda na takie zaskorniki jest ich mechaniczne usuwanie, bo kawitacja usuwa tylko te plytkie
arina208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 17:54   #316
arina208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

jestem dzisiaj wlasnie po tym peelingu, nie bylo zle
wogole nie boli, czuc takie fajne uczucie jak kosmetyczka jezdzi po twarzy tym urzadzeniem z pradem i szpatulka
po tym mialam mechaniczne wyciskanie i roznego rodzaju maseczki,
teraz mam troche zaczerwieniona cere po tym wyciskaniu, ale po 2-3 dniach powinno byc juz ok, tylko w domu mam jeszcze robic pare roznych maseczek,
i mam specjalny zel do mycia twarzy, od razu mowie, kto myje zelem Clean&Clear to radze odstawic, dzieki niemu mialam tyle zaskornikow, bo zasklepial mi pory i wogole nie mogly wyjsc zaskorniki,
jeszcze cera oczywiscie nie jest dokladnie oczyszczona i narazie nie widac az takich efektow, ale jak zejdzie zaczerwienienie to jestem pewna, ze bedzie duzo lepiej,
jeszcze za jakis czas bede miala chyba druga taka wizyte
arina208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:04   #317
kirki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 150
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja już miałam i peeling kawitacyjny i kwasem migdałowym - owszem, tak od razu to skóra jest bardzo gładka i rozjaśniona. Potem jeszcze jede czy dwa dni. Ale tak ogólnie rzecz biorąc, to nie daje to jakiegoś spektakularnego efektu na dłuźej. Dlatego zastanawiam się nad mikrodermbrazją. Słyszałam, źe daje lepszy efekt oczyszczający i zmniejsza przebarwienia.

Czy któraś z was miała podobne doświadczenia i może coś powiedzieć?
kirki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:15   #318
assias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam,
Ja miałam robiony zabieg mikrodermabrazji i niestety po pięciu wizytach zrezygnowałam, stwierdziłam że nie ma pożądanych efektów za takie pieniądze. Miałam niektóre większe zaskórniki, których zabieg nie usuwał, a wręcz przeciwnie podrażniał i po każdej wizycie powtawały bolące pryszcze w tych miejscach!!!! Czółko zrobiło mi się gładsze po dwóch wizytach, ale niestety nie na długo. Jestem po pierwszym zabiegu kawitacji i efekty są podobne jak do mikrodermabrazji, czoło od razu zrobiło się gładsze. A co do przebarwień i blizn, to znajoma mi mówiła że po wypadku samochodowym pozbyła się tego dzięki zabiegom mikrodermabrazji i yellow mask.
assias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:01   #319
aleksandra1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Pani Beato. Prosze mi powiedziec. Bo tak jak Pani pisze...wybieram sie na czyszczenie manulane a po tygodniu mam serie peelingow kawitacyjnych urzadzeniem SKIN MASTER (tak mii zaplanowala kosmetyczka) a dopiero potem chce mi zrobic peeling glykolowy. Do dam ze mam bardzo tlusta cere, zanieczyszczona i z blizenkami. Czy to co mi polecila kosmetyczka ma sens? przyniesie to efekty? boje sie ze wyrzuce pieniadze w bloto i nic. Chcialam sam peeling chemiczny zrobic np migdalowy czy pirogronowy ale powiedziala mi kosmetyczka ze tak to nie ma sensu i polecila mi ten system co napisalam. Prosze o porade.
aleksandra1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 14:20   #320
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

ma ktoś jeszcze jakieś miejsce do polecenia?
ja zamierzam wkrótce wybrać się na taki zabieg
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 02:27   #321
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Question Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A ja mam takie pytanie - byłam w różnych gabinetach, na zabiegach, które nazywano peelingiem kawitacyjnym, ale przebiegały one zupełnie różnie..Np w jednym miałam najpierw oczyszczona twarz peelingiem z drobinkami, potem pani włączała jakieś urządzenie, które emitowało parę i jeżdziła mi po twarzy szpatułką, odzielnie ale tylko przez chwilke byly ultradzwieki, na koniec maseczka sciagajaca, nawilzajaca i serum; innym razem na poczatku byl ziarnisty peeling, potem pani cos mi kladla na twarz (rodzaj maseczki+jakies kawalki wilgotnego materialu), w rece trzymalam metalowy obły kszałt (niestety nie wiem co to było bo guzik widzialam;], w kazdym razie element urzadzenia "peelingujacego"), po czym pani przesuwala mi po twarzy pstrykaczka (jak na moj gust to byla sonoforeza), nastepnie twarz byla oczyszczana i znowu wilgotna skora traktowana byla owa "pstrykaczka"...no to ktora wersja jest lepsza, bo ja nic nie rozumiem...jedno kawitacja, drugie kawitacja, a zupelnie inaczej przebiega...
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:48   #322
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Moja kosmetyczka powiedziala, ze peeling kawitacyjny to mechaniczne oczyszczanie twarzy a tu niektóre osoby piszą, że absolutnie nie można tego tak nazwać, bo to zwykly peeling!

Jak to w końcu jest?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 00:41   #323
Cheryl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Może coś przeoczyłam, ale jeśli nie: to czy któraś z was korzystała Salonu Urody Kleopatra na Mokotowie? Wybieram się tam na peeling kawitacyjny, ale idę tam pierwszy raz i nie znam opinii o ich zabiegach.
Cheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 09:39   #324
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Cheryl Pokaż wiadomość
Może coś przeoczyłam, ale jeśli nie: to czy któraś z was korzystała Salonu Urody Kleopatra na Mokotowie? Wybieram się tam na peeling kawitacyjny, ale idę tam pierwszy raz i nie znam opinii o ich zabiegach.

Cheryl i jak znalazłaś dobry salon w warszawie. Ja też szukam i
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 14:37   #325
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

dorzucę swoje trzy grosze.
Nigdy więcej w życiu nie zdecydowałabym się na manualne oczyszczanie twarzy. Wprawdzie oczyszczanie ultradźwiękami wymaga systematyczności aby rezultat był widoczny, jednak nie warto się zrażać po jednym razie. Podobno manualne oczyszczanie w krajach zachodnich odeszło do lamusa i nie dziwię się. Mnie jakiś czas temu przekonała do kawitacji kosmetyczka (nareszcie trafiłam na kompetentną osobę) i będę mu wierna z pewnością. Dopiero po 3 kawitacji zobaczyłam super efekt i wszystkie niemal czarne kropki zniknęły. Miałam je robione co dwa tygodnie, bo potrzebowałam pomocy. Teraz będę chodziła raz w miesiącu. Nie dość że nie narusza się skóry, nie jest to metoda inwazyjna, nie ma się czerwonych placków, jest tania, to jest przyjemna i szybka.
Na prawdę polecam- po kilku zabiegach pozbyłam się wągrów
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 16:14   #326
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dorzucę swoje trzy grosze.
Nigdy więcej w życiu nie zdecydowałabym się na manualne oczyszczanie twarzy. Wprawdzie oczyszczanie ultradźwiękami wymaga systematyczności aby rezultat był widoczny, jednak nie warto się zrażać po jednym razie. Podobno manualne oczyszczanie w krajach zachodnich odeszło do lamusa i nie dziwię się. Mnie jakiś czas temu przekonała do kawitacji kosmetyczka (nareszcie trafiłam na kompetentną osobę) i będę mu wierna z pewnością. Dopiero po 3 kawitacji zobaczyłam super efekt i wszystkie niemal czarne kropki zniknęły. Miałam je robione co dwa tygodnie, bo potrzebowałam pomocy. Teraz będę chodziła raz w miesiącu. Nie dość że nie narusza się skóry, nie jest to metoda inwazyjna, nie ma się czerwonych placków, jest tania, to jest przyjemna i szybka.
Na prawdę polecam- po kilku zabiegach pozbyłam się wągrów
jest tania? a ile płaciłaś?
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 01:21   #327
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dorzucę swoje trzy grosze.
Nigdy więcej w życiu nie zdecydowałabym się na manualne oczyszczanie twarzy. Wprawdzie oczyszczanie ultradźwiękami wymaga systematyczności aby rezultat był widoczny, jednak nie warto się zrażać po jednym razie. Podobno manualne oczyszczanie w krajach zachodnich odeszło do lamusa i nie dziwię się. Mnie jakiś czas temu przekonała do kawitacji kosmetyczka (nareszcie trafiłam na kompetentną osobę) i będę mu wierna z pewnością. Dopiero po 3 kawitacji zobaczyłam super efekt i wszystkie niemal czarne kropki zniknęły. Miałam je robione co dwa tygodnie, bo potrzebowałam pomocy. Teraz będę chodziła raz w miesiącu. Nie dość że nie narusza się skóry, nie jest to metoda inwazyjna, nie ma się czerwonych placków, jest tania, to jest przyjemna i szybka.
Na prawdę polecam- po kilku zabiegach pozbyłam się wągrów
No ja się właśnie waham, bo znalazłam gabinet, gdzie mają łączoną usługę, tj. oczyszczanie manualne, kawitacja, ultradźwięki i maska i zastanawiam się, czy nie skorzystać...manualnie dałabym sobie oczyścić tylko nos i ew. brodę, bo wiem jak to wygląda u mnie, kiedy sama coś kombinuję;/ - zaraz robią się ajieś krostki;/ Podobno trzeba sobie ręczną przyjemnośc fundować +/- 2 razy do roku, żeby mieć gładką buźkę.
Natomiast jeśli chodzi o kawitację, to tak jak pisałam poprzednio, byłam na niej dwa razy, za każdym razem płaciłam ok 100zł, a wyglądała zupełnie inaczej... i nadal nie wiem na czym to do końca polega i czy można to pojęcie stosować zamiennie z ultradźwiękami, czy nie;/
Aha, w tym gabinecie, do którego się wybieram, sama kawitacja kosztuje 30zł.
W moim wypadku niestety nie radzi sobie z głębszymi zaskórnikami, ale ja miałam 2 zabiegi w przeciągu 2-3 m-cy, pewnie gdybym robiła 2 razy w m-cu, efekt byłby lepszy.
Idzie jesień, może pora zdecydować się na kwas migdałowy
Bo na mikrodermabrazję chyba się nie odważę;/
Eh, osiołkowi w żłobie dano ;]
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 08:45   #328
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

no ja znalazłam kawitację za 145zł!!!!
i to właśnie są uroki mieszkania w warszawie :/
drożyzna
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 11:27   #329
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

moja kosztuje 40zł i polega standardowo, tak jak spotykam się w opisach w internecie: kosmetyczka rozprowadza wodę bądź coś co tak wygląda na twarzy wacikiem i każe mi trzymać w jednej ręce metalową końcówkę, a drugim końcem jeździ 15 minut po twarzy. Na koniec smaruje czymś i delikatnie masuje twarz. Całość trwa krótko, jest tania i po trzecim zabiegu nie mam żadnych czarnych kropek, ale tak jak mówię robiłam w odstępach pierwsze dwie tygodniowych, trzecia po dwóch tygodniach od drugiej. Teraz będę kontynuowała co miesiąc, żeby efekt utrzymać. Tak jak mówię- nie znam się ale oczyszczono mi pięknie twarz a nie naruszono struktury skóry manualnie. Według mojej kosmetyczki tak jak pisałam wyżej takie metody odeszły w przeszłość a wierzę jej bo nie jest po jakimś kursie, a po studiach w tym kierunku. Przywróciła mi wiarę że można mieć czystą buzię bez inwazji
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:49   #330
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

a w jakim stanie powinna byc cera PRZED zabiegiem? tzn chyba jutro mi cos wyskoczy a chcialam pojsc na ten peeling kawitacyjny...
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.