Fabacum co myślicie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 17:05   #1
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565

Fabacum co myślicie


FABACUM zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujący skrobię. 1 g ekstraktu (2 tabletki Fabacum) neutralizuje 2250 kcal skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, chleb, ryż, kukurydza. Ponadto obniża poziom trójglicerydów. Zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała.
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:15   #2
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Fabacum co myślicie

Cytat:
Napisane przez donaticzka
FABACUM zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujący skrobię. 1 g ekstraktu (2 tabletki Fabacum) neutralizuje 2250 kcal skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, chleb, ryż, kukurydza. Ponadto obniża poziom trójglicerydów. Zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała.
Czy jezeli polkne 1 tabletke FABACUM i zjem pol chleba , to tak jak bym nie dostarczyla organizmowi zadnych kalorii? Jesli nie to o ile mniej organizm przyswoil kalorii z tego chleba?

Odpowiedź:FABACUM nie jest czarodziejskim środkiem ,który pozwoli bezkarnie pochłaniać astronomiczne ilości pokarmów.Jest to środek ,który pomaga wagę ale nie zwalnia nas z zachowania zasad prawidłowego żywienia.Jedna tabletka może zablokować trawienie 1-2 kromek ale nie pół bochenka.
z vitana.com.pl
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:35   #3
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Fabacum co myślicie

hey dziewczyny czy żadna z was tego nie miała
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:56   #4
andzia_300
Raczkowanie
 
Avatar andzia_300
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 187
GG do andzia_300
Dot.: Fabacum co myślicie

podnosze
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć." Paulo Coelho.

andzia_300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:22   #5
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Fabacum co myślicie

Nie wierzę w to specjalnie... pełno cudownych środków, od saunybelt (czy jak to się tam pisze), poprzez odchudzające wkładki do butów, a kończąc na gamie specyfików podobnych do tego... A nadwaga i otyłość ciągle są problemem, prawda? Dziwne Może i to coś daje, może i nawet działa, ale nie oszukujmy się... dieta i ruch są podstawą.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 06:33   #6
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Wink Dot.: Fabacum co myślicie

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
oprzez odchudzające wkładki do butów
to są takie?
też trudno uwierzyć mi w jakikolwiek suplement zgadzam się z Tobą
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:06   #7
hanada
Przyczajenie
 
Avatar hanada
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Post Dot.: Fabacum co myślicie

witajcie, ja zaraz ide do apteki po fabacum, bo biały chleb to norma w pracy, gdzie nie mam opcji zjesc normalnego obiadu. wiecie....tylko kanapki.
napiszę jak się sprawy mają. myślę ze jedząc jak zwykle dam radę coś zrzucić.
pozdrawiam
hanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 17:57   #8
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Fabacum co myślicie

Cytat:
Napisane przez Wafelina :) Pokaż wiadomość
to są takie?
też trudno uwierzyć mi w jakikolwiek suplement zgadzam się z Tobą
widzialm kiedys takie "super" wlkadki w telewizji w programie typu " tv market" tam wlasnie zachecali do kuna tych wkladek, poprostu wkladasz do buta i w drodze do pracy chudniesz jak mozna tak nabijac ludzi w butelke, zenada, ciekawe ile kobiet to zakupilo
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:03   #9
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Fabacum co myślicie

Moja mama
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:14   #10
hanada
Przyczajenie
 
Avatar hanada
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fabacum co myślicie

ej, jak narazie to mnie ostro czyści, wiecie co mam na myśli.. no nic, to drugi dzień.....
pozdrawiam
hanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:33   #11
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Fabacum co myślicie

handa

i jak tam, sa jakies postepy?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 19:24   #12
hanada
Przyczajenie
 
Avatar hanada
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fabacum co myślicie

na wadze stoje, ale mialam jakies zatrucie pokarmowe...pewnie niezwiązane z tematem, jednak było. no i jestem jakaś taka słabsza. cdn.......
hanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:12   #13
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Fabacum co myślicie

Podnoszę bo jakaś cisza tutaj, a jestem na etapie chęci kupienia Fabacum. Nie jem ogromnych ilości weglowodanów, ale dla mnie chleb i słodycze mogłyby być podstawą diety

Szczerze mówiąc, mięsko jadłam ostatnio na Wielkanoc (rodzinny obiad), ziemniaki również ze 2 tyg. temu, makaron jadam raz na 2-3 tyg, pizzę raz na 2 miesiące, ale co dzień po 4-6 kromek chleba i jakąś słodycz. Może choć trochę uda mi się zamienić te węglowodany w "nic", hmm
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:13   #14
gosiaczek010
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek010
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Fabacum co myślicie

puk puk!!! jest tu ktoś???

kiara76 kupiłas to cudeńko???
__________________
Najgorszym sposobem by zwalczyć pokuse...
... jest jej ulec.
kiedy się śmiejesz,cały świat smieje się z Tobą...
...gdy płaczesz - płaczesz sama
gosiaczek010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:30   #15
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Fabacum co myślicie

rok temu próbowałąm tego specyfiku, jednak prawda jest taka, że nie zauważyłam żadnych efektów...Te tabletki nie zastąpią ruchu i odpowiedniej dietki. Moim zdaniem szkoda kasy.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:52   #16
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Fabacum co myślicie

gosiaczek010 nie kupiłam, bo czekałam na wypowiedzi osób stosujących.
wooow12 wiem, że tabletki nie zastąpią ruchu i diety, ale byłam ciekawa, czy przy ograniczonym jedzeniu rzeczywiście pomagają neutralizować węglowodany. Tak jak wspominałam, mogę bez problemu ograniczyć białka i tłuszcz, ale moją słabością są słodycze i chleb, czyli węglowodany. Nie jem ich w olbrzymich ilościach, ale jednak. Pomyślałam, że gdybym dodatkowo wspierała się takim specyfikiem to może efekty byłyby bardziej widoczne.
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:42   #17
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Fabacum co myślicie

Cytat:
Napisane przez Kiara76 Pokaż wiadomość
wooow12 wiem, że tabletki nie zastąpią ruchu i diety, ale byłam ciekawa, czy przy ograniczonym jedzeniu rzeczywiście pomagają neutralizować węglowodany. Tak jak wspominałam, mogę bez problemu ograniczyć białka i tłuszcz, ale moją słabością są słodycze i chleb, czyli węglowodany. Nie jem ich w olbrzymich ilościach, ale jednak. Pomyślałam, że gdybym dodatkowo wspierała się takim specyfikiem to może efekty byłyby bardziej widoczne.

Heh, kochana, ja mam dokładnie ten sam problem, ubóstwiam kanapeczki, pierogi, naleśniki, kluski i ogólnie wszystko co mączne. Słodycze również kocham. A jednak, poznałam już swój organizm i wiem, że właśnie to co lubię, najbardziej mnie tuczy. Kiedy stosowałam fabacum podświadomie byłam spokojniejsze, rozgrzeszałam się, że przecież nawet jak zjem coś pysznego (czyt. mocno węglowodanowego) to i tak łyknę tabletkę i będzie luzik. I wiesz co? Naprawdę nie zauważyłam szczególnych efektów po tym ---> to samo osiągnie się ograniczając spożycie ww. I to wcale nie jest tak, że musisz rezygnować z nich całkowicie. Ja jeżeli mam ochotę wielką na coś niedozwolenego to poprostu to zjem lub przynajmniej skosztuje (raz na jakiś czas) Nie popadajmy w paranoje. Odpowiednia dieta to dieta dobrze zbilansowana i dopasowana do naszych potrzeb - czyli zawierająca wszystkie elementy i białko i tłuszcze i węglowodany, tyle że w odpowiednich proporcjach, ale o tym pewnie już wiesz.

Swoją drogą - białe pieczywo można zastąpić z powodzeniem pieczywem żytnim razowym, da się przyzwyczaić i nawet polubić. Natomiast jeśli chodzi o słodycze, to niestety, jeśli chce się schudnąć ... coś za coś.

Wracając do głównego tematu - na mnie fabacum nie podziałało, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie zebys ty sprobowała, nie wydasz na to majątku i po skończeniu opakowania sama ocenisz Pozdrawiam
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:38   #18
misiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fabacum co myślicie

Czesc
Znam ten produkt, stosuję go dość regularnie. Odnoszę wrażenie że gdy wezmę fabacum przed posiłkiem, najczęściej kluchami , dłużej czuję się syta i nie muszę podjadać.

Szkoda tylko że fabacum nie wszędzie jest dostępne. Ostatnio zamawiam tylko przez internet na stronie producenta.
misiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:52   #19
agnieszka123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Fabacum co myślicie

No i jak ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z Fabacum? Właśnie przyszło do mnie ze sklepu internetowego.
agnieszka123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 13:02   #20
beatatyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fabacum co myślicie

Ja lubie ten produkt, sprawia ze mam mniejsze wyzuty sumienia jest w nim sporo fasolaminy biore 20 min przed posilkiem 2 tab i popijam woda. wydaje mi sie ze cos w nim jest - oprocz tego lykam ocet jablkowy z zielona herbata i chrom. trzymam linie dziewczyny
beatatyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:17   #21
futrzaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: Fabacum co myślicie

a ja tez łykałam Fabacum bardzo fajowy i w ogóle to jak się dowiedziałam że jest takie coś co neutralizuje kalorie ze skrobii to w zachwyt wpadłam bo ja mam taki dwie słabości - słodkie i chleb i w ogole mączne rzecy więc jak dla mnie to taki neutralizator to wypas Jak się przed wakacjami odchudzałam to udało mi się zrzucić 6 kilogramów. a nie małam takiej strasznie ciężkiej diety wprowadziłam ogranicznia i ćwiczonka do tego łykałam Fabacum i ocet jabłkowy w tabletakch i się udało. teraz się zapuściłam znowu i zaczynam diete więc fabacum juz mam kupione
__________________
jak nie jak tak!
futrzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 11:18   #22
beatatyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fabacum co myślicie

jak ktoś ma ochotę na fabacum to na allegro są fajne zestawy
beatatyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:52   #23
inez1620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fabacum co myślicie

A ja po świetach i ani KG więcej. Fasolamina jest super, 1,60 dziennie tyle co ciastko wychodzi wiec zrezygnowałam z ciastek a inwestuje w swoją linię
inez1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:54   #24
agnieszka123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Fabacum co myślicie

Ja używam Fabacum od zeszłego roku, pogodziłam się z tym że bez ruchu schudniecie jest prawie nie możliwe, a jeżeli nawet się uda to kosztem dużych wyrzeczeń i zmiany złych nawyków do których po osiągnieciu wymarzonego celu wracamy. Fabcacum pomogło mi schudnąć, ale bez ruchu efekt nie byłby tak wielki.

Wiem jedno, mimo że nie Ćwiczę już tyle co kiedyś i nie odżywiam się jak na diecie, to właśnie dzięki fasolaminie utrzymuje moją linie i ani kg do góry.
agnieszka123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 07:26   #25
inez1620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fabacum co myślicie

W półtora miesiąca fabacum spododowało że ważę 4,5 kg mniej, bez wiekszych wyrzeczeń z odrobiną ruchu - no i jem 4 posiłki o stałych porach

8- kanapka z twarozkiem
12 - jogurt z platkami
17- obiad
20- owoc
inez1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:42   #26
honorata_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fabacum co myślicie

Vitana to bardzo fajna polska firma, ma w ofercie procz FABACUM tylko kilka produktów, ale próbowałam wszystkich i jestem zadowolona - na stronie producenta można kupić naprawdę fajne niedrogie kompleksowe zestawy, które pomagają schudną i dbać o urodę.
honorata_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 10:22   #27
beatatyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fabacum co myślicie

Hej dziewczyny, może to dziwne ale wigilia z Fabacum była moją receptą na świętą. Wziełam dwie tabletki przed przyjściem gości do tego Cidrex i powiem wam że jakiś mniejszy zapał do jedzenia był, owszem kapustka, pierożki, śledzik, sałatki, ale już na jajeczko czy serek się nie skusiłam do tego odpuściłam sobie deser - tak z tym zestawem miałam święta bez wilczego apetytu, za 2 dni wchodzę na wagę zobaczymy jak to zadziałało
beatatyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:47   #28
inez1620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fabacum co myślicie

Korzystam z Fabacum już długo i polecam wszystkim, jest świetne bo po dietach stosując je regularnie nie ma efektu jojo, wierze że już nie wrócę do starej wagi i bardzo dobrze, w aptece kosztuje dużo ok 35 ale na aukcjach można nabyć je w całkiem atrakcyjnej cenie.
inez1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 09:44   #29
paznokietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 75
Dot.: Fabacum co myślicie

Moim zdaniem, nie zaszkodzi, ale też nie pomoże.... Brałam około 4 opakowań, ale żadnych rezultatów naprawdę nie zauważyłam
paznokietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:41   #30
inez1620
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fabacum co myślicie

Szkodzić na pewno nie szkodzi, początkowo - wydawało mi się, że mam wzdęcia, ale to chyba przez to że w brzuchu zachodziła jakaś reakcja, nie mam już problemów z wypróżnieniem, ochoty na słodycze - przestrzegam diety i postęp jest, moja dietetyk każe mi ćwiczyć ale na to nie mam czasu, a tak małymi kroczkami mały sukcesik.
inez1620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.