Ciepłe Brązy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 17:11   #151
jokooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 176
GG do jokooo Send a message via Skype™ to jokooo
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


Jasny braz z zalacznika to to co teraz mam na wlosach. A jasny zloty braz to kolor, ktory baaaardzo mnie kusi

troch późno ale ja miałam ten jasny złoty brąz jest suuuuper
pozdrawiam
__________________
Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę.

Kocham Cię

jokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 06:32   #152
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

black_sun mogłabyś wrzucić fotki swojego kolorku? A jeśli nie to może mogłabyś dać jakieś zdjątko z podobnym kolorkiem bo jestem pełna obaw, a na dniach będę farbować właśnie mixem mleczna-karmelowa czekolada
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:49   #153
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
black_sun mogłabyś wrzucić fotki swojego kolorku? A jeśli nie to może mogłabyś dać jakieś zdjątko z podobnym kolorkiem bo jestem pełna obaw, a na dniach będę farbować właśnie mixem mleczna-karmelowa czekolada
zdjęcia nie zamieszczę, bo te co próbowałam zrobić - nijak nie były podobne. dużo jaśniejszy kolor wychodził i całkiem inny. ja nie wiem dlaczego mi te zdjęcia nie wychodzą normalnie
kolor jest całkiem całkiem. u nasady - nie wiem, może to wina poprzedniej farby która była mocno ruda - jest rudawy i oczywiście jaśniejszy bo włosy zdrowsze. a dalej na długości jest naprawdę ładny - taki złoty. czy to efekt farby czy tego na co ją kładłam - nie wiem, pewnie trochę tego trochę tego, jak zawsze
poziom jasności - taki jak kolor na pudełku mlecznej czekolady, przykładałam więc sama mleczna wyszłaby sporo ciemniej. ogólnie jestem całkiem zadowolona z takiej mieszanki. nie wyszły za ciemne, trochę rudawe [ale patrząc na karmelową czekoladę na pudełku - nie ma się co dziwić ], na szczęście mało bordowe [nie ma innego ciepłego barwnika do farb poza bordo??]. może spróbuję jeszcze raz tego połączenia, choć miałam wypróbować jeszcze jasny złoty szatyn nutrisse :P
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:56   #154
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

Kurde bo troche sie obawiam, że mi zbyt rude wyjdą. A co myślisz, o zmieszaniu całej mlecznej i polowy karmelowej?
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:11   #155
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a kupilas juz karmelowa? ja tak sobie dumam, ze moze nastepnym razem jak nie bede tego nutrisse brala, to spojrze co tam jasniejszego jest z wellatonu. bo ta karmelowa to jest taki rudy blad i moze dlatego taki rudzielec mi na gorze wyszedl. ale NIE WIEM, jak pisalam po brilliance mialam sporo rudego wlasnie u nasady wlosow. reszta ruda nie byla i ruda sie nie stala po tej mieszance
wiesz.. na moich wlosach moga wychodzic cuda niewidy, bo one sa po rozjasnianiu i po kilku farbach.. jak sie tak bardzo boisz tej rudosci to moze zamiast karmelowej jakis inny kolor wellatonu o podobnej jasnosci zeby rozjasnic mleczna czekoladke?

a sprobowac z cala mleczna i polowa karmelowej mozesz.. do odwaznych swiat nalezy dramat nie powinien wyjsc..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 13:04   #156
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Ciepłe Brązy

Ja polecam wella decore czarujacy brąz kolor wyszedł mi sliczny, ciepły brazik, nie czarny!
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 14:14   #157
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

zdecydowałam, że farbuję całą mleczną i dodaję 1/2 karmelowej. W takim razie biore 1,5 utleniacza? Niby to oczywiste, ale wole się upewnic .
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 15:12   #158
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

tak, 1,5 utleniacza
powodzenia pochwal sie rezultatem
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:47   #159
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam dziewczyny i dołączam się do wątku
Po farnowaniu włosków na brązy zimne (które u nasady i tak wychodziły rude) postanowiłam machnąc swoją łepetynkę jakimś cieplutkim brązem.
Widziała jak Penelopka reklamuje trzy nowe odcienie Castinga, mianowicie: chocolade, praline i carmel. Czy miałyście już któryś z tych kolorków na głowie?? Mnie jakoś zafasycnował ten praline.
Pozdrawiam.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:01   #160
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
tak, 1,5 utleniacza
powodzenia pochwal sie rezultatem
dziękuję . i napewno się pochwalę . mam nadzieję, że wyjdzie ładny cieply, mleczny brązik
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 16:28   #161
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam
wklejam swój ciepły brązNa dniach pogłebiam jeszcze kolor
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brąz.JPG (31,2 KB, 393 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 18:25   #162
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

boniulka, jaka to farbka? ;>
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 18:55   #163
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Ciepłe Brązy

to brąz czerwonomachoniowy z L'oreala Feria
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:44   #164
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

no i pofarbowałam :P narazie są jeszcze mokre, ale pierwsze wrażenie jest bardzo dobre <yes>. Taki ciepły, złoty brąz bardzoo czekoladowy . Odrosty faktycznie chyba będą nieco jaśniejsze, ale podejrzewam, że nie będzie to sie specjalnie rzucało w oczy. Mieszankę 1 Mleczna i 1/2 Karmel trzymaam na głowie ok 27 minut zdam dokladny raport jutro po obejrzeniu efektu w świetle dziennym
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:19   #165
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

ja czekam na raport bo przy nasadzie mi wyszło jednak ciut za jasno więc może taka mieszanka to byłoby to?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:58   #166
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

no więc zdaję raport...
jestem bardzo zadowolona z tego eksperymentu . Kolor to śliczny, mleczny brąz (trochę ciemniejszy niż ten z opakowania Mlecznej). W świetle mieni się złoto-czerwonymi refleksami. Koleżanki w szkole na mój widok powiedziały "ale masz piękny kolor i jakie refleksy !". Kolor wyszedł wielotonowy, gdzieniegdzie subtelnie widać ciemnokarmelkowy kolor ale pięknie to wygląda. Ogólnie rzecz biorąc trafiłam w swój kolor . I w sumie musze podziekować black_sun, bo to dzięki Tobie postanowiłam spróbować tej mieszanki . Teraz połowa karmelkowej sobie leży i czeka do następnej koloryzacji, bo z tego zestawu prędko nie zrezygnuje. Mam swój wymarzony kolor . Pozdrawiam
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:38   #167
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Ciepłe Brązy

A dasz radę wrzucić zdjęcie?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:51   #168
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

niestety, ale Tż pojechał do Chorwacji z moim aparatem :P. Ale kolor jest naprawdę piękny i tak cieplutki
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:00   #169
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a ja nie wytrzymałam odrostów i spranego koloru i wczoraj trzasnęłam następną farbę
mieszanka czekolad z wellatonu sprała się na ładny złoty kolor, niestety rudowaty połysk przy nasadzie plus odrosty sprawiły że się nie dało w tym już chodzić poza tym ten wellaton sprał się duuużo bardziej niż się spodziewałam, ale trudno.
wczoraj użyłam w końcu garnier nutrisse złoty szatyn 43.
i jasna cholera. czy z drogeryjnych farb są tylko takie: zimny brąz to zawsze czarny, a ciepły brąz to zawsze bordo?? miał być złoty szatyn a wyszedł raczej mahoniowy. choć po pierwszym myciu przyznam że bordo się spłukało trochę, licze na to że zejdzie bardziej.
wielki plus za to, że włosy na pewno nie są czarne i w niezłej formie
czy któraś z was farbowała profesjonalnymi farbami na ciepły złoty średnio ciemny brąz? może coś polecicie?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 15:46   #170
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

nie wytrzymalam odrostow i wyplukanego koloru zupelnie jak black_sun wlasnie siedze z turbanem na glowie, zaraz wysusze cykam fotki i wklejam joanna multi soft kolor, szampon koloryzujacy, odcien czekoladowy braz. na mokro widze wyraznie cieply braz
edit: tak wiec, brat schowal aparat ale zaraz wroci kolor jest... hmmm... na pewno nie podchodzi pod czern tylko wlasnie braz, raczej mleczna czekolada niz gorzka. na odrostach moich troche jasniejszy, mimo trzymania 15 minut a reszty 5. odswiezylam kolorek
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 12:54   #171
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

hej ale czy ta joanna czekoladowy brąz.. ma coś wspólnego z fioletem lub bordo??
chociaż jak to wyszło jak mleczna czekolada to chyba się już nie nadaje.
koszmar farbować zniszczone włosy jak moje - odrosty wychodzą zawsze dużo jaśniej niż końcówki, mimo że na końcówki farby nie nakładałam tylko pod koniec pomaziałam je trochę. a i tak złapały bardoz mocno
trzasnę w końcu 100% color głęboki szatyn, bo ładnie wygląda na pudełku.. wyjdzie na bank czarny, ale może wtedy będzie równo?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:29   #172
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

wiec oto moje wlosy, ale zmniejszalam je w paintcie wiec widac piksele, nie potrafie zrobic zeby wlosy wygladay "normalnie". ale odcien widac ja jestem bardzo zadowolona ten braz widac w rzeczywistosci, nie wyszlo tak jak zwykle ze czern z nich bije
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (88,4 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (121,2 KB, 432 załadowań)
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 13:38   #173
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

oj piękny kolor i piękne włoski.. zazdroszczę
ale kosmita ty farbowałaś wcześniej ciemnymi szatynami o ile dobrze kojarzę z innych wątków.. więc kolor zawsze wyjdzie u mnie inny jeśli zdecyduję się na joannę
największym wyzwaniem będzie znalezienie tego cuda w sklepie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:29   #174
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
oj piękny kolor i piękne włoski.. zazdroszczę
ale kosmita ty farbowałaś wcześniej ciemnymi szatynami o ile dobrze kojarzę z innych wątków.. więc kolor zawsze wyjdzie u mnie inny jeśli zdecyduję się na joannę
największym wyzwaniem będzie znalezienie tego cuda w sklepie
dziekuje wczesniej mialam 2 razy ciemny szatyn i raz szatyn sam. to byly farby, a teraz mam szampon 24 mycia. przeszlam w poszukiwaniu tego cale miasto i nigdzie nie bylo. az znalazlam w drogeryjce pod blokiem
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:03   #175
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Tez mi sie bardzo podoba Twoj nowy kolor Kosmito Ja dalej jestem na etapie unikania amoniaku. Ostatnio nie zdzierzylam i zrobilam sobie Casting - jasny braz. Wyszedl ciemny braz z cieplym polyskiem na odrostach w sumie bardziej sredni niz ciemny. A na zniszczonych ciemniejszy...Nie moge sie doczekac, kiedy pozbede sie tych zniszczonych koncow i bede mogla siegnac po jakas trwala farbe.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:17   #176
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Ciepłe Brązy

ja prawie w każdym markecie spotykam te szamponiki Joanny i bardzo kusi mnie korzenny brąz, ale z drugiej strony Wellaton Mleczna Czekolada działa na mnie jak super odżywka . A na Sylwka planuje "odświeżyć" kolorek szamponetką wlasnie Joanny kawowy brąz
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 23:06   #177
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

a robiłaś już tą saszetką?
u mnie joanna kawowy brąz dała przepiękny lśniący.. prawie czarny fiolet
moja kawa którą piję co rano nijak nie przypomina mi fioletu ale może ja się nie znam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 08:11   #178
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Ciepłe Brązy

Kawowym akurat nie robiłam, za to kilka razy orzechem i kasztanem i wychodziło cudnie . Dla pewności potrzymam tylko 15 minut, żeby uniknąć czerni. Na trwałości mi nie zależy, chodzi tylko o jedną noc .
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:15   #179
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
Kawowym akurat nie robiłam, za to kilka razy orzechem i kasztanem i wychodziło cudnie . Dla pewności potrzymam tylko 15 minut, żeby uniknąć czerni. Na trwałości mi nie zależy, chodzi tylko o jedną noc .
a ten orzech i kasztan jak wychodziły? bo ja po tej czerni fioletowej z nawet bordowym połyskiem chwilami mam pewne obawy przed joanną.. choć przyznać muszę, że włoski były lśniące i baaardzo ładnie wyglądały

ja trzymałam ten kawowy brąz chyba z 40 minut jeśli nie więcej zależało mi na intensywnym kolorze i się doczekałam
nie mówię że wyszło brzydko, tylko trochę inaczej niż się spodziewałam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:21   #180
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Tez mi sie bardzo podoba Twoj nowy kolor Kosmito Ja dalej jestem na etapie unikania amoniaku. Ostatnio nie zdzierzylam i zrobilam sobie Casting - jasny braz. Wyszedl ciemny braz z cieplym polyskiem na odrostach w sumie bardziej sredni niz ciemny. A na zniszczonych ciemniejszy...Nie moge sie doczekac, kiedy pozbede sie tych zniszczonych koncow i bede mogla siegnac po jakas trwala farbe.
dziekuje ja robilam castingiem jasnym brazem to wyszlo cos podobnego do rudego...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.