Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 17:25   #3061
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Azi82
HEJKA DZIEWCZYNKI,

Mam pytanko, czy znacie moze jakas dobra i zaufana apteke inmternetowa?
Potrzebuje kupic cosmelan 2 a u mojego dermatologa musze wydac 600 zl, wiec mam nadzieje, ze przez apteke zaplace troszke taniej. Teraz z moimi plamami walcze z Care Fade nano liposomic, wlasciwie juz prawie miesiac, plamki mi zbledly moze minimalnie ale poki co sie nie poddaje i codziennie wieczorem wcieram kremik.
Pozdrawiam Was wszystkie goraco
......................... .
hej , sklep internetowy bio-med , cosmalan2 jest tam za 450zl
pozdr.
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:54   #3062
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

LAPIEL na allegro sa za 419 zł. Ja własnie siedze w domciu w masce cosmelan1 i sie troszke martwie czy dobrze nałozyłam czy nie za mało,nawet 1/4 maski nie zużyłam.czy tak ma być?
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:59   #3063
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
flavoCzekam na przesyłke z apteki i bede łykac rybeńki moje 15% to śmierdzi a 8% mozna wytrzymac..a flsh nie smierdzi albo ja mam cos z powonieniem..Lubisz czytac?..super..ja tusz..mało teraz czytajacych...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Malus nie mam zadnych namiarów,tyle tylko moge ci podpowiedziec ze odpocząc mozna fajnie w Pobierowie(nie ma az taakich tłumów) Nusia dla mnie?...Wst ałam i trąbnięta jestem z leksza..bozesz co za pogoda
Czasem jak w pracy nie ma ludzi to czytam.Uwielbiam czytaćale tylko fajne książkiaraz lecę to wanny a potem wypróbuje mój nowy kremikTysz mam okres i jest mi słabo a na dworze duszno
Chce się pozbyć Eucerinu na rzecz Biodermy tylko jak
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:37   #3064
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aga113
LAPIEL na allegro sa za 419 zł. Ja własnie siedze w domciu w masce cosmelan1 i sie troszke martwie czy dobrze nałozyłam czy nie za mało,nawet 1/4 maski nie zużyłam.czy tak ma być?

nie kupuje na allegro , takze nie wiem ...
spoko , maski zostaje na druga i trzecia twarz , mnie tez zostalo , nie martw sie , wszystkiego nalozyc sie nie da , schowaj do lodowy albo podziel sie z kims ...

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

SzatAnka71
Czasem jak w pracy nie ma ludzi to czytam.Uwielbiam czytaćale tylko fajne książki
.......................

o! ja tez mol ksiazkowy moj TZ sie smieje ,ze odpalam ksiazke od ksiazki jak inni papierosa od papierosa ...

dobrej nocki
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:38   #3065
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka wyslałam,tylko nie mogłam znaleźć mniejszej koperty
a ja kocham bałtyk, takiej atmosfery nie ma nigdzie
i zawsze nawet po najwspanialszych wycieczkach zagranicznych muszę pojechać nad nasze morze
i książki tysz kocham, pochłaniam tonami, niestety w pracy niemam czasu, nieraz nocki zarywam jak mam dobrą
u mnie po burzy, też duszno uffff
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:42   #3066
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatankaamen:rotf l:Flavonajpi erw daj serum a po 10 min kremik...Nuśka ja tysz kocham bałtyk..a szczególnie te pierwsza chwila gdy spoglądam,witam sie z morzem..Prawda jest ze zagranica o niebo lepsza pod względem pogody,ciepłoty wód,ale nasze ziomalowe morze tez ma swoje uroki..Ty z koperta a ja miałam problem z pojemniczkiem dla Lekuski..Musiałam swój EL kremik w ilosci o zgrozo jak wielkiej pacnąć na lico,zeby miec pudełeczko..i ten krem o wartosci 800zł tak bez naboznego namaszczenia umiesciłam na sobie-to sie nazywa poświęcenieLapi kiedy robisz przerwę?duzo Ci tego cosm zostało?ja narazie nie robie niczym oprocz zestawu flavo na noc..Co czytacie?łzawej jakiejs mi sie chce..cobym z chusteczkami nie nadążała Buziaki na dobranoc uciekam do TZ-ta sie przytulić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 06:49   #3067
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Laseczki witam w ostatni dzień pracy przed baaaaaaaaaaardzo długim weekendem marzy mi się wreszcie odpoczynek, a nad Bałtykiem dawno nie byłam więc tak na dobry początek tydzień tam posiedzimy, a dłuższy urlop dopiero we wrześniu Ale jest zwariowana pogoda, parno, duszno, słońce na zmianę z chmurami - nie lubię tak nie mogłam prania na balkon wystawić, bo co chwila inna aura - cóż - mokre majty się zapakuje
No to kawka ?????
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 07:20   #3068
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Laseczki witam w ostatni dzień pracy przed baaaaaaaaaaardzo długim weekendem marzy mi się wreszcie odpoczynek, a nad Bałtykiem dawno nie byłam więc tak na dobry początek tydzień tam posiedzimy, a dłuższy urlop dopiero we wrześniu Ale jest zwariowana pogoda, parno, duszno, słońce na zmianę z chmurami - nie lubię tak nie mogłam prania na balkon wystawić, bo co chwila inna aura - cóż - mokre majty się zapakuje
No to kawka ?????
cześć Maallaa i reszta plameczek
szybka kawka i lece w teren
Maalluś póki mozesz jeździć we wrzesniu to korzystaj, ja mamuśka dziecka w wieku szkolnym juz niestety tylko w lipiec - sierpień
pozdrów morze od nas moje dziecko jak jedziemy nad morze zawsze idzie się przywitac i pożegnać - TŻ mówi ze po mamusi taka śmieszna jest
Lysanel activ nie polecam Maluś dla Ciebie - dzidzi nie będzie - tak śmierdzi ze TŻ wczoraj chciał mnie z łózeczka wyrzucić
i szczypie cholerstwo, mam nadzieje ze chociaż pomoże
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:39   #3069
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=Michell72;12691010]..Ty z koperta a ja miałam problem z pojemniczkiem dla Lekuski..Musiałam swój EL kremik w ilosci o zgrozo jak wielkiej pacnąć na lico,zeby miec pudełeczko..i ten krem o wartosci 800zł tak bez naboznego namaszczenia umiesciłam na sobie-to sie nazywa poświęcenie
doceniam! upppssss....taki drogi krem
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 11:57   #3070
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześc kochaniutkieLekuś,N uśka:dziekuje :za paczuszki..kochane z Was babskaMalus Ty ode mnie tez pozdrów morze i chuchnij w moja str troche bryzy i joduUdanego wyjazdu i pogody...Świece jak miliony monet hi hi tak sie wymaziałam smathboksem od Lekuski..rewelacja podkład i baza rożswietlajaca..Na noc svr i odstrasze TZ łii tam..raz moge Go pogonić...Jeszcze raz Wam dziękuję..ide palulu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:32   #3071
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam.Mam pytanko,czy moge używać maści arnikowej na naczynka w czasie używania cosmelanu..? byłabym wdzieczna za odpowiedż.
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 12:38   #3072
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aga113
Witam.Mam pytanko,czy moge używać maści arnikowej na naczynka w czasie używania cosmelanu..? byłabym wdzieczna za odpowiedż.
.............

dzien dybry wszystkim plamkom

aga , mysle ,ze mozesz a nawet powinnas bo naczynka pekaja po cos

pozdrawiam i milego weekendu zycze wszystkim
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:49   #3073
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

LAPIEL dziekuje,mój długi weekend czeka mnie w domku czerwona jak burak.... ale z nadzieją pozbycia sie plam..
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 14:18   #3074
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
LAPIEL dziekuje,mój długi weekend czeka mnie w domku czerwona jak burak.... ale z nadzieją pozbycia sie plam..
Próbuj jeszcze pelethokrem na naczynka...I staraj się miejsc z najbardziej popękanymi nie smarować cos2 w ogole.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 00:25   #3075
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Próbuj jeszcze pelethokrem na naczynka...I staraj się miejsc z najbardziej popękanymi nie smarować cos2 w ogole.
jeszcze nie widze popękanych naczynek,ale boje sie ze popękają i chciałam temu zapobiec i widze ze na jednym policzku maska bardziej zadziałała i jest takie bardzo czerwone i obawiam sie ze na nim wyjdą popekane naczynka.
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:29   #3076
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Buziolki laseczkiWyspana,uśm iechnieta przywoluje Was z dużym kubkiem kawy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:50   #3077
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberak , ja tez juz nie spie ....kawusia musowo , juz popijam

czesc Michell, powiedz mi jak sie sprawuje ten krem Flavo C ??? bo sie przymierzam do niego , choc nie jestem przekonana jak poczytalam opinie na wizau .....on dobrze nawilza i sie wchlania ? a zapach oki ????
kusi mnie tez krem
Iso-Age Filogra za to ale nie znam kosmetykow tej firmy , czytalam tylko ,ze sa best , no i opinia na wizazu super .
pozdrowionka serdeczne

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

aga113
jeszcze nie widze popękanych naczynek,ale boje sie ze popękają i chciałam temu zapobiec i widze ze na jednym policzku maska bardziej zadziałała i jest takie bardzo czerwone i obawiam sie ze na nim wyjdą popekane naczynka.
......................

agus , ja tak zapobiegawczo uzywam kosmetykow Bioderma Sensibio , nie wiem czy pomagaja ale napewno nie zaszkodza ...mam z tej serii plyn micelarny, krem pod oczy , do twarzy i maseczke ...o tyle fajne ,ze nie podrazniaja jeszcze bardziej a rzeczywiscie przynosza ulge ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-11 o 07:45
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:20   #3078
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi Chanel, Hydramax +, Active Teinte (Aktywnie nawilżający krem tonujący SPF 15)-rewelka!!!! poczytaj..jak smietanka..uf fantazja..zamowilam 20 ml w saszetkach i domowie jeszcze..60zl ale bylo warto!!! Flavo to jakbys serum miala to 8% lub to flash-wtedy krem dziala superasnie..ale coz zapach typowy dla aurigi..jednakze wole juz ten niz lancoma!!!

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

I skusze sie na smathbox jej Lapi cudowny podklad..a te bazy rozswietlajace-rewelacja..sa trzy wersje brazujaca,light i biała..i wszystkie sa zajefajne...ta biała luki brwiowe pociagnelam i lekko pod oczami-superjak na sesji...jeszcze krem nuxe bede testowac!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:59   #3079
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Widziałam Lekuskęnastepna śliczna czarnulkaczy tu sa jakies blondynki:confu sed:..bo zaczynam wątpić u nas sie chmurzy a tak fajnie bylo na tarasie w pełnym slonku kawe wypićobiecałam synowi dzis rower czy ja pamietam jeszcze jak to sie robi hi hi..najwyzej TZ mnie na kiju poprowadzi Zawzielam sie ..wypowiadajac wojne cellulitowi..ro wer,masaze,serum tholpy..i zobaczymy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 07:17   #3080
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ello
wstawać śpioszki
ja juz w pracy nadrabiam zaległości, mam buraka po tym svr. ojojoj twarz piecze ale działa momentalnie, juz gładką buzię mam
tylko ze suchą straszliwie
kupie dzis vichy krem nawilżający, wysmarowałam sie próbką i jest ok, no i cenowo tez nie najgorzej
Miszka co to za baza co luki brwiowe pociągnęłaś?

laseczki co tu takie pustki - wszystkie na długi weekend wyjechały?

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:35 Powód: śpiochy
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:12   #3081
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam dziewczynki Ale ta pogoda ostatnio zmienną jest

Lapielko, którego kremu do twarzy z serii Bioderma Sensibio używasz?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:56   #3082
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wszystkie nie wyjechały. Ja z moim brzucholem siedzę w domu i nadrabiam zaległości książkowe i filmowe. Nie mogę nic teraz stosować więc rzadziej zaglądam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:13   #3083
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ello
wstawać śpioszki
ja juz w pracy nadrabiam zaległości, mam buraka po tym svr. ojojoj twarz piecze ale działa momentalnie, juz gładką buzię mam
tylko ze suchą straszliwie
kupie dzis vichy krem nawilżający, wysmarowałam sie próbką i jest ok, no i cenowo tez nie najgorzej
Miszka co to za baza co luki brwiowe pociągnęłaś?

laseczki co tu takie pustki - wszystkie na długi weekend wyjechały?
hej Svr superasny(pomijajac zapach)zamowilam juz dużą tube na allegroSmathbox baza oj zakochałam sie w tej firmie od pierwszego pacnięcia..ale to bazy rozswietlajace bardziej..chodz fioletową tysz mają...Cati jak samopoczucie?byłas u lekarza?znasz płeć...jem ta morwe i bontusia nadal mi sie chce..własnie pożarlam połowe ech Monia oj zmienna..juz mnie wkurzaja te deszcze,jak nigdy wyglądam słoneczka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:31   #3084
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

MONIA556

Lapielko, którego kremu do twarzy z serii Bioderma Sensibio używasz?
......................... ........

witam mile panie .....z usmiechem lecz bez wielkiego humoru jednak ....tak ogolnie na "czarno" dzis widze wszystko ....

Moniu , mam Bioderme Sensibo Light - nawet moze byc choc az tak mnie ta seria nie zachwyca by kupic po raz drugi

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 15:50   #3085
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
MONIA556

Lapielko, którego kremu do twarzy z serii Bioderma Sensibio używasz?
......................... ........

witam mile panie .....z usmiechem lecz bez wielkiego humoru jednak ....tak ogolnie na "czarno" dzis widze wszystko ....

Moniu , mam Bioderme Sensibo Light - nawet moze byc choc az tak mnie ta seria nie zachwyca by kupic po raz drugi

pozdrawiam
Lapus wez Ty ten cosmelan odstaw i sie do nas usmiechnij szeroko ,ot banan na buzi..wykończy Cie ten odbarwiacz...

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Fluid słoneczny SPF%) HYSEAC marki Uriage...zabezpiecza,kolo ruje i matowi!!!!! moze tego spróbuj Lapi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 18:11   #3086
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michelciu cmokas for You
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 18:28   #3087
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was,Ja to mam już dość,chyba zaczne smarowac tylko miejsca gdzie są przebarwienia bo strasznie cosmelan uszkadza mi skóre piecze,szczypie.skóra zeszła mi juz trzykrotnie.przebarwienia miałam tylko nad wargą i troche na nosie i koło nosa.czy moge uzywac tylko na plamki? czy konieczne jest uzywanie na całej twarzy. pozdrawiam
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:25   #3088
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Witam Was,Ja to mam już dość,chyba zaczne smarowac tylko miejsca gdzie są przebarwienia bo strasznie cosmelan uszkadza mi skóre piecze,szczypie.skóra zeszła mi juz trzykrotnie.przebarwienia miałam tylko nad wargą i troche na nosie i koło nosa.czy moge uzywac tylko na plamki? czy konieczne jest uzywanie na całej twarzy. pozdrawiam
Hej bidulkowiesz smaruj na plamki narazie,daj odpocząc buzce bo sie rany narobią.........

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A gdzie reszta lasencji?coscie sie tak zadekowały
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:37   #3089
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aga113
Witam Was,Ja to mam już dość,chyba zaczne smarowac tylko miejsca gdzie są przebarwienia bo strasznie cosmelan uszkadza mi skóre piecze,szczypie.skóra zeszła mi juz trzykrotnie.przebarwienia miałam tylko nad wargą i troche na nosie i koło nosa.czy moge uzywac tylko na plamki? czy konieczne jest uzywanie na całej twarzy. pozdrawiam
.......................

znam bol ....mi to juz ze 100 razy skora zeszla i tak byc powinno mowiac szczerze co nie znaczy ,ze ja to dobrze znosze bo wrecz przeciwnie ....kochana , smaruj tylko plamki narazie a potem na przemian raz cala twarz , raz plamki ....cala buzke o tyle warto smarowac ,ze jak ta skora tyle razy zejdzie to naprawde sie odnawia i mlodnieje no i robi sie gladka i jednolita na calej twarzy
chyba ,ze akurat mloda jestes i na efekcie odmladzajacym Ci nie zalezy to sie nie mecz nie potrzebnie ....

pozdrawiam , trzymaj sie i przyzwyczajaj ,ze z cosmelanem nie jest lekko niestety
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:42   #3090
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka ide za tydzień do lekarza więc mam nadzieję że już cos mi powie. W końcu to już 18tydzień.
Ta deszczowa pogoda to chyba dla mnie żeby mi nie było przykro że nie mogę kukać na słońce
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.