pytanko do Grażki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-14, 09:50   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621

pytanko do Grażki ;)


Grażeczko mam pytanko , czy jeżeli mam miękkie , mocne , raczej nie przyklapnięte do główki włoski , grube , falujące ,raczej podatne na układanie to czy jak użyję pianki która zwiększa objętość włosów ,albo podnosi je u nasady mogę wyglądać jak "straszydło"? "szopen" ? nie mam dokładnego porównania ,ale czy nie będe miała włosów stojących dęba
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 09:50   #2
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
pytanko do Grażki ;)

Grażeczko mam pytanko , czy jeżeli mam miękkie , mocne , raczej nie przyklapnięte do główki włoski , grube , falujące ,raczej podatne na układanie to czy jak użyję pianki która zwiększa objętość włosów ,albo podnosi je u nasady mogę wyglądać jak "straszydło"? "szopen" ? nie mam dokładnego porównania ,ale czy nie będe miała włosów stojących dęba
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 16:38   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
nowa fryzurka :D

zrobiłam sobie fryzurkę taką jak na zdjęciu jest przecudna ,fryzjer ułożył mi ją dokładnie tak samo ,niestety później związałam włoski w kitę i wszystko się popsuło najgorsze jest to ,że nie za dobrze pamiętam jak ją zrobić ... Grażynko czy można ją jakoś zrobić za pomocą wałków ? bo fryzjer mi ją szczotką jakoś ułożył...ale może można jakimiś wałkami ? i czy jak utrwale ją tylko pianką i lakierem to wystarczy ? czy potrzebuje jakiś lepszych środków ?
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 16:38   #4
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
nowa fryzurka :D

zrobiłam sobie fryzurkę taką jak na zdjęciu jest przecudna ,fryzjer ułożył mi ją dokładnie tak samo ,niestety później związałam włoski w kitę i wszystko się popsuło najgorsze jest to ,że nie za dobrze pamiętam jak ją zrobić ... Grażynko czy można ją jakoś zrobić za pomocą wałków ? bo fryzjer mi ją szczotką jakoś ułożył...ale może można jakimiś wałkami ? i czy jak utrwale ją tylko pianką i lakierem to wystarczy ? czy potrzebuje jakiś lepszych środków ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (104,1 KB, 1 załadowań)
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.