Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 12:12   #901
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Właśnie znalazłam jakieś cenniki- przepraszam!!

a ja chcialabym zapytac w imie kolezanki ktora ma straszny problem z wasikiem wyrastaja jej te wloski nad gorna warga i to bardzo ciemne tak ze je widac.. meczy sie wyrywajac je ciagle peseta czy moglybyscie mi poradzic czy laser bylby tutaj dobrym rozwiazaniem?czy jakis inny sposob?
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:57   #902
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
po pierwsze wszystko spoko, mi włosy wyłaził po dwóch tygodniach do miesiąca więc cierpliwości, nie panikuj

po drugie, po pierwszym zabiegu i tak nie wylezą wszystkie

LightSheerem robłleś?
tak LightSheerem i czekam na efekty

w piatek ide do tego nowego gabinetu co maja kazdy zabieg za 99zl - wybieram sie na brzuch i klatke bo jest tam za geste owlosienie...
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:43   #903
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jeszcze takie male pytanko.
gdy bylem na depilajci plecow to poprosilem tez o naswietlenie wloskow ktore tak jakby wystaja spod kosuzli (niby dekold cyz cos) i teraz po dwoch tygodniach od depilacji pelcow ide na depilacje klatki i brzucha i czy cos sie stanie gdy ten sam obszar (dekold) zostanie naswietlony ponownie po dwoch tygodniach?
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 03:17   #904
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez masakra25 Pokaż wiadomość
nie wiem jak sie nazywala ta kobieta, ktora wykonywala mi zabieg ale taka starsza (nie chce strzelac z wiekiem zeby nie obrazic). co do golenia to na moje logiczne myslenie jak mozna wzmocnic cos co jest spalone i martwe?? to tak jakbys przycinala suche drzewko z nadzieje, ze wypusci nowe paki;] jest jasno napisane wlosy maja wypadac do ok 2 tyg, przez kolejne 2 tyg masz nie miec wlosow w ogole a kolejna partia wloskow(ktore w czasie depilacji byly w stanie uspienia) maja zaczac wyrastac po ok 5 tyg. mnie strzecha rosla juz na drugi dzien, mam twardy zarost i 2 tyg bez golenia byly bardzo bolesne. jednak z tego co sie orientowalam to Kosmedica jest jedynym salonem, ktory zabrania golenia nog. Dla mnie to jest wciskanie kitu. Gdybym nie miala porownania to moze i bym wierzyla w kazde slowo ale dla mnie to jest duzo kasy zeby sie bawic w takie klocki. 20 min zabieg, pani nawet nie zaznaczala gdzie robila a gdzie nie, na drugi dzien mialam tylko pasy wydepilowane(po tej pierwszej reklamacji). jak przyszlam na druga reklamacje z owlosionymi pasami wlosow to uslyszalam:" to sie juz kwalifikuje pod kolejny zabieg a nie reklamacje" wiec jej powiedzialam, ze wlosow powinno nie byc do 5 tyg(bo dopiero po tym czasie zaczynaja odrastac nowe) pani sie zapytala"a kto tak pani powiedzial" wiec ja jej na to, ze dziewczyna, ktora odbiera u nich telefony;] a na moj zarzut, ze zrobila 2 lydki w 20 min powiedziala, ze nie jest taka szybka i zeszlo jej ok 30(telefonicznie mi powiedzialy, ze trwa ok godziny i dokladnie tyle trwal w drugim salonie, w ktorym robilam). Ja mam porownanie i moim zdaniem Kosmedici nie polecam. Ale jak Tobie tam pasuje to.....gratulacje, ja sie czuje oszukana.
Nie wiem czy mi pasuje, bo nie mam porównania - po prostu nie stało mi się nic złego a i efekty mam dobre więc nie mam na co narzekać. Może jak będę miała ochotę zrobić sobie coś jeszcze to pójdę do innego salonu dla porównania wtedy będę mogła powiedzieć czy mi pasuje. W każdym razie nie jestem źle do nich nastawiona.
A tak btw nie pisałam o nic o wzmacnianiu martwych i spalonych włosów...
Napisałam pw do ciebie bo wzbudziłaś moją ciekawość


Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
no jak w innym wątku to ja dziękuję a depilatora nie wolno używać i kropka
Dlatego dopisałam też i tutaj...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2009-04-21 o 03:18
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:45   #905
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lukkasz89 Pokaż wiadomość
jeszcze takie male pytanko.
gdy bylem na depilajci plecow to poprosilem tez o naswietlenie wloskow ktore tak jakby wystaja spod kosuzli (niby dekold cyz cos) i teraz po dwoch tygodniach od depilacji pelcow ide na depilacje klatki i brzucha i czy cos sie stanie gdy ten sam obszar (dekold) zostanie naswietlony ponownie po dwoch tygodniach?
Dwa tygodnie to stanowczo zbyt krótka przerwa. Skóra o zabiegu jest delikatniejsza, bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne (dlatego po zabiegu depilacji laserowej nie wolno się opalać przez minimum 4 tygodnie). Jeżeli nie chcesz narazić się na nieprzyjemne podrażnienia radzę przełożyć zabieg
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 10:55   #906
marzenamajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a

Edytowane przez marzenamajka
Czas edycji: 2009-04-21 o 10:59
marzenamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:07   #907
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie to stanowczo zbyt krótka przerwa. Skóra o zabiegu jest delikatniejsza, bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne (dlatego po zabiegu depilacji laserowej nie wolno się opalać przez minimum 4 tygodnie). Jeżeli nie chcesz narazić się na nieprzyjemne podrażnienia radzę przełożyć zabieg
zabieg bede mial na inna czesc ciala ale pewien fragment tej innej czesci byl wlasnie depilowany 2 tygodnie temu zreszta wszystko powiem kosmetyczce co i jak i ona sie wypowie
dzieki!
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 18:37   #908
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Właśnie porównując cenniki salonów w Krk na necie wychodzi, że tam jest najtaniej (nawet bez promocji). Czy to dermatolog podczas wizyty ,,wycenia" zabieg? i czy wtedy można bez kosztów zrezygnować jak wyjdzie za drogo??
Tak dermatolog ustala cenę a przed zabiegiem tłumaczy jeszcze wszystko kosmetyczce. Konsultacja przed depilacja jest bezpłatna,a prawdę mówiąc jakbyś zrezygnowała to nie wiem?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:32   #909
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Właśnie porównując cenniki salonów w Krk na necie wychodzi, że tam jest najtaniej (nawet bez promocji). Czy to dermatolog podczas wizyty ,,wycenia" zabieg? i czy wtedy można bez kosztów zrezygnować jak wyjdzie za drogo??
wszystko zalezy od gabinetu - w Poznaniu np z tych co sie orientowalem to w jednym za konsultacje wolali sobie 50zl - zwracane przy pierwszym zabiegu (tanszy zabieg) a jak sie z zabiegu rezygnowalo to pieniadze rpzepadaly. w innych miejscach konsultacje sa bezplatne wiec lepiej sie dowiedziec
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:57   #910
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie? prosze
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 07:19   #911
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tak, jeśli ma ciemne włoski to laser jest dobrym rozwiązaniem.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 14:20   #912
falfrelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

DO MASAKRY25
"co do golenia to na moje logiczne myslenie jak mozna wzmocnic cos co jest spalone i martwe??"
tak sobie myśle o tym co piszesz i coś mi się widzi, że chyba jednak nie myślisz logicznie. Bo jeśli chodzi o wzmacnianie włosków to nie tych martwych tylko tych co jeszcze są, czy nie? Ja też chodzę do salonu w którym nie można golić włosów.

Edytowane przez falfrelka
Czas edycji: 2009-04-22 o 14:23
falfrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:40   #913
masakra25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wlasnie o to chodzi, ze skoro masz je wypalone to ich nie wzmacniasz, dopiero po 4-5 tyg pojawiaja sie nowe. a tak ogolnie to im wlosy sa ciemniejsze tym lepiej laser dziala....
masakra25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:59   #914
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
eelmirka - owszem spotkalam sie na necie z takimi opisami. Byc może maja na myśli prawie bezbolesna, bo faktycznie Light Sheer ma świetnie wychłodzona końcówkę. Tak czy inaczej przy wrazliwych partiach 'zakłada się" Emlę i jest gicior - sama bikini na Emli robiłam bo ból przy pierwszym zabiegu był nie do wytrzymania na energii 47J drugi zabieg za to luzik...
Ja miałam w poniedziałek konsultacje w salonie. (Wybrałam już miejsce, gdzie będę robiła depilację, ale napiszę o nim po pierwszym zabiegu).
Pani przeprowadziła ze mną wywiad, objaśniła co i jak, kazała zadawać pytania - jednym słowem: pełen profesjonalizm .

Zrobiła mi też próbę - chcę zrobić "karczowanie" bikini. Zerknęłam na aparat: 25J. To chyba mało?? A ból był na granicy mojej wytrzymałości .
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji

Edytowane przez agniesia_ania
Czas edycji: 2009-04-22 o 23:00
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 07:28   #915
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak bylem to tez mialem 25J no i to nie jest chyba tak malo bo to sa dzule na centumetr kwadratrowy.
pozatym bol zalezy od tego ile wloskow miesci sie w tym centymetrze kwadratowym - im ich wiecej tym bardziej boli
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:59   #916
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety



Cytat:
Napisane przez agniesia_ania Pokaż wiadomość
Zrobiła mi też próbę - chcę zrobić "karczowanie" bikini. Zerknęłam na aparat: 25J. To chyba mało?? A ból był na granicy mojej wytrzymałości .
A jaki masz fototyp skóry, jak sie opalasz, no i jaki jest kolor włosów? Osobiście uważam, że 25J to malutko, już pisałam wczesniej w tym topicu, że najlepsze efekty mozna otrzymac przy pierwszych trzech zabiegach, jeżeli ktoś od początku pracuje z za niska mocą , faktycznie jakąś część włosów usunie ale większość osłabi i kolejne depilacje nie będą już tak skuteczne. No i co najwazniejsze nie uzyskasz przy 1wszym zabiegu możliwych do uzyskania 30% "wykarczowania" hehe

Jednakże może jest to czymś podyktowane taka niska energia... napisz jeszcze jak skóra zaregowała i ile miałas prób czy tylko jedna na 25J ??

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:05
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:12   #917
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam!
ja bedac na plecach mialem 25J i hmm czasem bylo czuc delikatne uklucia (bylem na LightSheer) skora byla czerwona w miejscach wloskow no i to na tyle... na drugi dzien juz praktycznie bylo dobrze a 2 dni po zabiegu skora wygladala dosc normalnie... mam stosunkowo ciemna karnacje - lawo sie opalam - i do tego ciemne wlosy
czy to nie byla za mala energia?

Edytowane przez lukkasz89
Czas edycji: 2009-04-24 o 16:11
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 15:48   #918
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wszyscy taką dostają z tego co widzę, tylko DevilInside serwuje swoim klientkom dwa razy większą moc..... na jakim laserze byłeś??
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 16:09   #919
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bylem na LIght Sheer podobno jakas super nowosc na rynku - tak zachwalala pani;P


a teraz bylem na IPL na brzuch i klatke - dostalem 30J a reszta zalezy od filtra - zabieg na masc do UZG byl robiony i praktycznie nic nie boli

Edytowane przez lukkasz89
Czas edycji: 2009-04-24 o 18:18
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 21:47   #920
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

to bardzo źle że byłeś na IPL, jak epilacja to tylko LightSheer. Podejrzewam że skusiła Cię niska cena, ale na przyszłość sugeruj się sprzętem a nie ceną, poczytaj trochę w wątku na ten temat bo IPL efektów nie przyniesie żadnych
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 08:49   #921
lukkasz89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no nie mowcie ze nie ma zadnych efektow po tej depilacji?
no racja cena byla promocyjna 99zl za partie ciala.... no to teraz czuje sie zawiedziony....
bylem na plecach na LightSheer i zapisalem sie wlasnie na plecy na IPL w terminie 30 dni po LightSheer i szczerze to nei wiem czy nie odmowic tej wizyty jesli to faktycznie ma nie przyniesc efektow... no ale skoro sa takie gabinety to cos tego owlosienia musi byc usunieta bo inaczej by mozna przeciez ich oskarzyc ze efektow nie ma zadnych??
Zreszta klientki tego zakladu chwala sobie ze efekty sa... wiec co mam poczac?

znalazlem takie artykul na temat badan nad laserami
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...249&w=93131627
no i niby wynika ze jakies efekty sa...

Edytowane przez lukkasz89
Czas edycji: 2009-04-25 o 08:50
lukkasz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 09:24   #922
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
A jaki masz fototyp skóry, jak sie opalasz, no i jaki jest kolor włosów? Osobiście uważam, że 25J to malutko, już pisałam wczesniej w tym topicu, że najlepsze efekty mozna otrzymac przy pierwszych trzech zabiegach, jeżeli ktoś od początku pracuje z za niska mocą , faktycznie jakąś część włosów usunie ale większość osłabi i kolejne depilacje nie będą już tak skuteczne. No i co najwazniejsze nie uzyskasz przy 1wszym zabiegu możliwych do uzyskania 30% "wykarczowania" hehe

Jednakże może jest to czymś podyktowane taka niska energia... napisz jeszcze jak skóra zaregowała i ile miałas prób czy tylko jedna na 25J ??
Mam bardzo jasną skórę, opalam się dosyć wolno i na czerwono. Włosy na bikini mam bardzo ciemne - ciemno brązowe. Miałam tylko jedną próbę z kilkunastoma strzałami na małym obszarze bikini. Nie wiem, czy wszystkie strzały były z tą samą mocą lasera, po skończeniu próby wstałam i zobaczyłam, że na ekranie laseru jest 25 J.

Czy sądzisz, że powinnam poprosić o zwiększenie mocy lasera?

szczypało mnie podczas próby, ale nie zostałam poparzona, po próbie nie miałam też zaczerwienień ani innych nieprzyjemności. No, skóra trochę odczuwała, kiedy dotykałam palcem miesca, gdzie była robiona próba. Ale to nie był ból.
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 10:28   #923
Luiza x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Re: depilacja laserowa

Depilacja laserowa na pewno jest skuteczna, skoro kosztuje tyle kasy to musi działać. Sama muszę spróbować. Jeśli za 1st razem okaże się dobra zdecyduję się na kolejne zabiegi.
Luiza x3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 11:23   #924
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lukkasz89 Pokaż wiadomość
no nie mowcie ze nie ma zadnych efektow po tej depilacji?
no racja cena byla promocyjna 99zl za partie ciala.... no to teraz czuje sie zawiedziony....
bylem na plecach na LightSheer i zapisalem sie wlasnie na plecy na IPL w terminie 30 dni po LightSheer i szczerze to nei wiem czy nie odmowic tej wizyty jesli to faktycznie ma nie przyniesc efektow... no ale skoro sa takie gabinety to cos tego owlosienia musi byc usunieta bo inaczej by mozna przeciez ich oskarzyc ze efektow nie ma zadnych??
Zreszta klientki tego zakladu chwala sobie ze efekty sa... wiec co mam poczac?

znalazlem takie artykul na temat badan nad laserami
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...249&w=93131627
no i niby wynika ze jakies efekty sa...
no ja bym na Twoim miejscu zrezygnowała, no bo zapłacisz mniej a potem będziesz sobie w brodę pluł że równie dobrze mogłeś te pieniądze zgubić... IPL służy do innych rzeczy, poszukaj na internecie. Włosy po IPL mogą zginąć ale po paru miesiącach odrosną sobie jak gdyby nigdy nic
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:49   #925
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja juz się prawie zdecydowałam na zabieg w klinice epi-centrum w Warszawie. Czy ktoś już tam robił depilację? Mają laser aleksandrytowy, i tu też moje pytanie - jest lepszy czy gorszy od light sheer?
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:58   #926
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
wszyscy taką dostają z tego co widzę, tylko DevilInside serwuje swoim klientkom dwa razy większą moc..... na jakim laserze byłeś??
eelmirka biorąc pod uwagę fototyp skóry, zabarwienie włosa, jego gęstość dobieramy odpowiednie parametry do fotoepilacji, a potem dopiero robimy próby i sprawdzamy słuszność naszego wyboru by ZABIEG BYŁ NAJSKUTECZNIEJSZY JAK TO TYLKO MOŻLIWE Z JAK NAJMNIEJSZYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM SKUTKÓW UBOCZNYCH, które ZAWSZE mogą wystąpić.

Nigdzie nie napisałam, że serwuję pacjentką dwa razy większą moc stąd nie wiem skąd wogóle posiadasz takie informację, ale skoro uważasz się za takiego eksperta to napewno wiesz dlaczego z całego zakresu energii od 1J do 60J najczęściej wybierana jest energia 25J i to w dodatku w trybie AUTO

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
A ja juz się prawie zdecydowałam na zabieg w klinice epi-centrum w Warszawie. Czy ktoś już tam robił depilację? Mają laser aleksandrytowy, i tu też moje pytanie - jest lepszy czy gorszy od light sheer?
Zależy jakiej firmy jest laser, ogólnie uważam, że lasery aleksandrytowe są wysoce skuteczne.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesia_ania Pokaż wiadomość
Czy sądzisz, że powinnam poprosić o zwiększenie mocy lasera?
Gdyby do mnie przyszła klientka i sugerowała moc lasera to bym sie zdenerwowała Jedyne co moge napisać, to że powinnaś mieć próbę przeprowadzoną różną moca lasera a nie tylko na 25J takie jest moje osobiste zdanie. Jeżeli skóra będzie tolerowała idealnie wyższą moc to czemu mam jej nie użyc by zwiększyć efekt pierwszego zabiegu jeśli nie mam żadnych p/wskazań
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 19:17   #927
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
eelmirka - owszem spotkalam sie na necie z takimi opisami. Byc może maja na myśli prawie bezbolesna, bo faktycznie Light Sheer ma świetnie wychłodzona końcówkę. Tak czy inaczej przy wrazliwych partiach 'zakłada się" Emlę i jest gicior - sama bikini na Emli robiłam bo ból przy pierwszym zabiegu był nie do wytrzymania na energii 47J drugi zabieg za to luzik...
a stąd
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:08   #928
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
a stąd
Tutaj pisałam o swojej epilacji a nie o pacjentach o których zreszta nie piszę na forum publicznym. Może lepiej by było abyś czytała posty ze zrozumieniem, a nie wyrywała odpowiedzi z kontekstu bo takie "mędrkowanie" nie jest chyba nikomu potrzebne w tym wątku
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:23   #929
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

fakt faktem moc jest dwa razy wyższa niż w przypadku wypowiadających się wizażanek
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:30   #930
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zależy jakiej firmy jest laser, ogólnie uważam, że lasery aleksandrytowe są wysoce skuteczne.

Ja mam złe wspomnienia związane z laserem aleksandrytowym firmy coherent. Nie wiem czy to jest firma zaliczana do dobrych czy złych, ja w każdym razie nie polecam. Robiłam depilację w Consensusie w Krakowie.
Zrobiłam trzy zabiegi na całe nogi i bikini i na prawdę nie widzę żadnej różnicy.
Dlatego teraz próbuję z LightSheer, oby teraz były efekty
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.