Revlon - Color Stay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-19, 20:30   #1
192.168.0.18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
GG do 192.168.0.18

Revlon - Color Stay


Proszę o opinie na temat podkładu Revlon Color Stay bo zastanawiam się nad jego kupnem i nie chciałabym żeby to były wyrzucone pieniążki Bardzo dziękuję
192.168.0.18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 20:53   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Revlon - Color Stay

jest cudowny, nie mialam nigdy lepszego, natomiast mocno wysusza skóre i ma w swej zawartosci alkohol, acha, makijaz byl nienaganny od 8 rano do 23, pozdrawiam. dodam ze korzystalam od przyjaciolki, ze 3 razy i nigdy nie bylo problemu. ale to subiektywna opinia i poczekaj na wiecej
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 21:01   #3
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: Revlon - Color Stay

Dla mnie ten fluid jest the best.Ale zaznaczam,ze uzywam starej wersji.Chociaż trudno sie rozprowadza jego trwałosc to rekompensuje.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 22:22   #4
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Revlon - Color Stay

Witam, ja również używam starej wersji tego podkładziku i napiszę tak ..... Nie udało mi się spotkać jeszcze godnego następcy !!! Przy położeniu dużej ilości kremiku nawilżającego ( ja uzywam Loreala ) łatwo się rozprowadza, świtnie matuje i co najważniejsze nie jest widoczny na twarzy.

Ja przy pierwszej aplikacji miałam problemy, tworzył maskę na mojej buzi , ale po wyczuciu ile ma się go nakładać i odpowiednim kremiku pod, jest REWELACYJNY !!!

Ja mam mieszaną cerę i dla mnie jest niezastąpiony , starcza na średnio 4 miesiące ( przy codziennym używaniu )


Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 00:31   #5
AAnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
Re: Revlon - Color Stay

jest świetny, ten nowszy colorstay natural uważam za gorszy, mniej kryjący i nizbyt trwały, bardziej brudzący. Colorstay ma dla mnie same zalety, tylko latem w upalne dni potrzeba coś matującego. Najlepiej - moim zdaniam - Gosh transparentny , ekstra matuje!!!
AAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 07:26   #6
yankalillaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Sydney!
Wiadomości: 6
Re: Revlon - Color Stay

Ja tez uważam, że nie ma to jak 'stara' wersja. Kupilam nowe wydanie w wersji 'naturalnej' z pompka i nie jestem zadwolona. Oto moje spostrzeżenia:

- Mam ten sam odcień obu podkładów, jednak 'nowy' ciemnieje po jakimś czasie od nałożenia, co nie wygląda naturalnie. W starym udalo mi sie dobrac idealny odcien- Nude.

- 'stary' obejdzie sie bez korektora, natomiast 'nowy' jest dosc transparentny i ani cieni ani przebarwien nie kryje dobrze; poza tym cera sie swieci po godzinie przy 'nowej' wersji (mam mieszana cere)

- Nie mam problemu z rozprowadzeniem obu podkladow

- Przewaga 'nowej' wersji jest pompka, ktorej brak przy sloiczku w 'starej'

Podsumowujac, Revlon Colorstay tradycyjny jest -mimo kilku mankamentow- bardzo dobrym podkladem, a 'nowa' wersja jest nieudana (moim zdaniem). Lepiej by bylo, gdyby w starej wersji wprowadzili inny sposob aplikacji, bo podklad sam w sobie jest rewelacyjny.

To chyba tyle, Pozdrawiam
yankalillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 09:19   #7
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Revlon - Color Stay

Podobnie jak wcześniejsze Wizażanki używam starszej wersji Revlon Color Stay i jestem tez bardzo zadowolona. Bużka wygląda ładnie przez cały dzień, nie tworzy maski, nie zauważyłam żeby przesuszał mi skórę i jest bardzo wydajny. Mam go już rok a nawet połowy buteleczki nie ubyło (a używam codziennie). Planuję jednak wypróbować jeszcze podkład Estee Lauder Double Stay Wear i porównać który bardziej spełnia moje oczekiwania, ale podkład revlona polecam))
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-20, 11:03   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Revlon - Color Stay

Ja też używam starej wersji i moim zdaniem ten podkład jest bezkonkurencyjny.
Troszkę ciężko się nakłada, trzeba uważać, bo jak się go nierównomiernie nałoży to już się nie poprawi - tak wniknie skórę. Trzeba wtedy wszystko zmyć i zacząć od nowa.
U mnie trzyma się od 6 rano do 23 wieczór. Skóra się po nim nie przetłuszcza ani nie wysusza(przynajmniej moja). Podkład nie daje efektu maski, skóra jest jedwabista i leciuteńko połyskująca. Absloutnie nie błyszcząca ani nie matowa jak ściana. Jednocześnie dobrze kryje niedoskonałości. Ma ładne twarzowe kolorki. Ja bym go nie zamieniła na inny, tym bardziej, że starcza go na grubo ponad rok codziennego stosowania. Nie wiem jak to możliwe, ale tak jest.

Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 20:52   #9
zalorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 31
Re: Revlon - Color Stay

Ja nie mam tak wspaniałych wrażeń jeśli chodzi o ten podkład. Trzeba mieć naprawdę wprawę w nakładaniu inaczej zostają smugi, a o poprawkach nie ma mowy. Trwały niesamowicie i kryje też bardzo mocno (przynajmniej stary). Ma fatalny zapach. Moja skóra się pod nim dusiła. Tworzył maskę na mojej twarzy. To moje odczucia, widzę jednak że dużo dziewczyn jest zadowolona.
zalorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-20, 21:09   #10
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Revlon - Color Stay

jesli masz sucha skore - zapomnij o tym podkladzie. Jesli nie - uwazam ze kupno go jestw arte uwagi.postaram sie byc obiektywna. plusy:
<ul>[*]duzy wybor kolorow[*]swietnie kryje[*]swietnie matowi (o ile to jest plusem - dla mnie juz nie [*]jest bardzo trwaly - makijazu nie trzeba poprawiac[/list]
Wady:
<ul>[*]jesli cos sie sknoci przy nakladaniu makijazu - trzeba zaczynac od nowa - podklad szybko wysycha i mozliwosci poprawek sa zadne[*]dla mnie zmora bylo to ze nie dalo sie go sprac z ubrudzonego przypadkiem kolnierzyka (bluzka poszla do kosza)[*]trudno sie zmywa - trzeba miec specjalny zmywacz albo oliwke[*]niestety robi "plaska" twarz - oczywiscie mozna to zlikwidowac za pomoca rozu i/lub pudru brazujacego [/list]Poza tym jest dosyc wydajny. Ohydnie pachnie (guma). Bylam z niego zadowolona, ale nie kupie raz jeszcze (chocby dlatego ze mam teraz raczej sucha cere i zbyt duzo zmarszczek ktore ten podklad cudownie podkresla).
Wysep moze probke, zanim sie zdecydujesz.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 12:31   #11
lotta19
Przyczajenie
 
Avatar lotta19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

Hej dziewczyny mam pytanie co do ostatniego posta w tym wątku. Mówicie że trzeba mieć specjalny zmywacz albo oliwkę. A co to wogóle jakąś nazwe kosmetyku chociaż znacie? A ta oliwka to coś pomoże? Bo szczerze mówiąc to masakra a nie zmywanie baaaardzo trudno go zmyć z twarzy ja go ciągle staram się traktować żelem Lysanelem SVR ale już mi się kończy a drugi raz go nie kupie bo mnie strasznie wysuszał. Więc teraz mam dylemat bo ten revlon jest dosłownie że mucha nie siada to jednak nie chce się męczyć ze zmywaniem tak jak do tej pory :/ zapodajcie nazwa co
lotta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 14:25   #12
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Revlon - Color Stay

ja zmywam mojego revlonka mleczkiem garniera (zielonym) lub matujacym lirene, pozniej przecieram tonikiem, myje twarz zelem z granulkami i przed nalozeniem kremu stosuje znou tonik i wszystko jest, bez wiekszego wysilku.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:04   #13
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Revlon - Color Stay

No to jestem w kropce. Byłam zdecydowana na ColorStay NATURAL, ale po waszych wypowiedziach waham się. ColorStay ma 3 werseje. Pierwsza jest podobno najbardziej kryjąca, potem Natural ma być mniej kryjący, ale tez twały, no i teraz powstał jeszcze z technologią SoftFlex. Wydawalo mi się, że ten sśrodkowy będzie akurat tzn. nie robi maski, ale też ładnie kryje i jest trwały. Może jest osoba która próbowała tych trzech podkładów i może je ocenić. Zalezy mi, żeby podkład nie brudził i przetrwał jak najwiecej godzin Będę wdzięczna za jakieś wskazówki
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:24   #14
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Revlon - Color Stay

ja probowalam
najtrwalsza jest stara wersja Colorstaya w sloiczku, ale tez najbardziej oprona do zmywania, nie mozna robic poprawek, ale za to raz nalozony na twarz trzyma sie dzielnie wiele godz, no i bywaja problemy z jego usunieciem. trwalosc Colorstay natural jest gorsza od tego w sloiczku, ale efekt jest bardziej naturalny, podklad ladnie sie trzym ai stapia ze skora, nie ma mowy o efekcie maski (Colorstay mogl to zrobic,gdy zbyt wolno sie go rozcieralo).
Co do softflexu..nie jest tak dobry jak Colorstay w sloiczku (czyli starsza wersja), nie jest tak trwaly, potrafi brudzic ubrania, podobnie jak wersja natural, nie jest tez tak kryjacy. ale nie podkresla tak bardzo suchych miejsc jak Colorstay w sloiczku, ale umozliwia robienie delikatnych poprawek (Colorstay w sloiczku raz nalozony nie umozliwiam nalozenia kolejnej warstwy czy zrobienia poprawki).
zalezy tez jaka masz cere..bo jak tlusta to wersja pierwsza, ale niektorych zapycha, ale natural tez podobno potrafi. ja obecie uzywam wersji natural i to pierwszy podklad od kilku lat, ktory zuzyje do konca, ale wsrod tych trzech nie potrafie wskazac faworyta, bo wszytski lubie. Pierwszego za super trwalosc, drugiego za to ze szybko moge sie pomalowac, nie podkresli za bardzo suchych miejsc i gdy mi sie zetrze cos z nosa, to zawsze moge poprawic, trzecia wersja jest chyba posrednia miedzy pierwsza a druga. zapomnialam dodac ze mam mieszana/tlusta cere i wszystkie trzy podklady sprawuja sie bardzo dobrze
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:37   #15
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Revlon - Color Stay

Dzięki za tak szczegółowy opis Cerę mam mieszaną. Jeżeli chodzi o podkreślanie suchych skórek to jakoś nigdy nie zauważyłam tego problemu u siebie Wiem że dziewczyny pisały o tym m.in. przy pdkładzie DMM Maybelline. Sama już nie wiem, z jednej strony zależy mi by był trwały i nie brudził, a z drugiej, żeby nie robił maski. Tak ogólnie to nie mam problemów z cerą i korektora raczej nie muszę używać więc mogłabym wybrać wersję mniej kryjącą, ale znowu będzie ona mniej trwała W każdym razie dzięki za pomoc, muszę się zastanowić na czym bardziej mi zależy, ale na pewno wybiorę coś z ColorStay
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 13:17   #16
lotta19
Przyczajenie
 
Avatar lotta19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

no właśnie baardzo szczegółowy opis . A mnie ciekawi jeszcze czy pod revlona nakładasz jakiś krem czy filter? Bo ja dziś próbowałam i mi że tak powiem nie wyszło, bo nakłada się strasznie na kremie tworzy smugi troche choć nie jakieś strasznie widoczne ale jednak zawsze. I nie wiem czy to zależy od kremu/filtru czy od revlona--> musi być sam...
lotta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 14:08   #17
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Revlon - Color Stay

pod pierwsza wersje nie da sie nic nalozyc, kazdy krem mi sie walkowal, jedyne co moglam to tonik i ewentualnie baza wygladzajaca. pod natural i softlex nie ma zadnego problemu, zaden krem mi sie jeszcze nie zwalkowal
a co poprzedniego opisu..wolalam bardziej tresciwe ;p pozdro
a na filtr stosowalam tylko natural..ale mialam Avenke 50+ i efekt byl zbyt mocny, zeby nie zetrzec filtru musialam nalozyc wiecej podkladu i efekt byl..lekko maskowy

Edytowane przez malutka86
Czas edycji: 2006-11-23 o 14:12 Powód: dopisek
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:59   #18
julcia_89
Przyczajenie
 
Avatar julcia_89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 9
Dot.: Revlon - Color Stay

mam pytanko czy ten starszy podklad nie jest wiekszy (37 ml) a nowy (30ml)?? I czy napewno pokryje wszelkie niedoskonalosci?
julcia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:22   #19
lotta19
Przyczajenie
 
Avatar lotta19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

Julci ja moge odpowiedzieć
Jeżeli chodzi o te pojemności słoiczków są różne. To zależy jaką wersję kupisz. Bo np na allegro była wersja 32ml chyba też po za wersją 37ml. Gdzieś w opisie aukcji przeczytałam że 37ml to pojemność jaką sprzedają w UK. Może u nas też tak jest że sprzedają w drogeriach 37 ml. Ale ja akurat kupowałam na allegro i taką kupiłam.
A co do krycia to naprawde jest kryjący. Nie powiem dokładnie w jakim stopniu, ale kryje ojj kryje szczególnie przekonasz się o tym zmywając go z twarzy hehe. Ale ogólnie to może nie jest tak kryjący jak np dermacol cover [korektor] bo ten to wszystko bije na łeb na szyje :P jednakże jak na podkład jest super. Jest nawet bardziej kryjący niż max factor lasting performance! tylko że ten ma o wiele większy plus że jest trwały oj trwały!
No to tyle
lotta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 19:02   #20
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
pod pierwsza wersje nie da sie nic nalozyc, kazdy krem mi sie walkowal, jedyne co moglam to tonik i ewentualnie baza wygladzajaca. pod natural i softlex nie ma zadnego problemu, zaden krem mi sie jeszcze nie zwalkowal
A jak myslisz czy oliwka (konkretnie HIPP) też wałkowałby się pod ColorStay? Jakos nie wyobrażam sobie zeby wczesniej niczego pod podkład nie nałozyć.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:30   #21
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Revlon - Color Stay

nie wiem..
zalezy pod ktory..pod natural moze jakos przejdzie (bo Avenka dosc tlusta przeszla), pod stara wersje slioczkowa nie, a pod nowa nie mam zielonego pojecia.. nie probowalam filtrow pod Softlexa.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:38   #22
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Revlon - Color Stay

Myślałam o starej wersji. Może wezmę po prostu próbkę do domu i spróbuję ją rozsmarować na tej oliwce. Tym bardziej, ze idzie zima i cos tłustego przydałoby sie na buzię
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:55   #23
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Revlon - Color Stay

no to mysle ze sie nie uda, ale jak masz dostep do probek to sprobuj, na wersji Natural powinno sie udac.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 20:04   #24
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Revlon - Color Stay

Bedę próbować. Jeżeli chodzi o próbki to po prostu wezmę malutki pojemniczek i zabiorę trochę podkładu z testera
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 13:40   #25
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Revlon - Color Stay

czytalam wczesniej Wasze posty i nie wiem czemu ubzduralo mi sie ze ta najnowasza wersja z pompka to soft flex(wprawdzie nie widzialam pompki ale myslalam ze jest pod nakretka )... no i ja kupilam... nalozona na emulksje avenki swiece sie juz po 2 godzinach ehhh jakos bede musiala zuzyc ten sloiczek...
zastanawiam sie jak ja bede wydobywac resztki podkladu jak teraz mialam juz problem a dopiero co go otworzylam...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:24   #26
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
czytalam wczesniej Wasze posty i nie wiem czemu ubzduralo mi sie ze ta najnowasza wersja z pompka to soft flex(wprawdzie nie widzialam pompki ale myslalam ze jest pod nakretka )... no i ja kupilam... nalozona na emulksje avenki swiece sie juz po 2 godzinach ehhh jakos bede musiala zuzyc ten sloiczek...
zastanawiam sie jak ja bede wydobywac resztki podkladu jak teraz mialam juz problem a dopiero co go otworzylam...
Ha ha ja tez mam problemy z wydobywaniem podkładu ze słoika (a dopieo go zaczęłam). Nie umiem wymyślic nic madrego, zawsze wylewa się za duzo podkładu i obawiam się, że jak za duzo zuzyję to w ogole cięzko go będzie wydobyć. Aaaa i na razie obserwuję właściwości zapychające. Ma takowe nowy softlex?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:28   #27
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Revlon - Color Stay

Mam go dzis pierwszy dzien na twarzy i narazie mi nic nie wylazlo... teraz juz wiem ze chcialam kupic najnowszy revlona natural z pompka a nie soft flex... eh jak to czasami mozna sie samemu wkopac
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 17:39   #28
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Revlon - Color Stay

Kochane dziewczynki możecie mi powiedzieć czy któryś z kolorów ma lekki odcień żółci, chce kupić na Allegro i mam problem z dobraniem koloru, wybrałam sie dzisiaj do sklepu żeby sprawdzić odcień ale same bladziochy zostały i nawet testerów nie było.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 19:09   #29
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Revlon - Color Stay

Colorstay ma kilka wersji.Wybór którejś z nich zależy tak naprawdę od rodzaju i stanu cery.
Jesli masz mieszaną/normalną i nie potrzebujesz bardzo mocnego krycia,preferujesz raczej lżejsze podkłady to Colorstay Natural Makeup(z pompką) jest najlepszym wyborem.
Jeśli twoja cera jest tłusta,masz przebarwienia,sporo krostek,trądzik,mocno się świecisz i potrzebujesz długotrwałego zmatowienia to lepiej wybrać którąś z wersji w słoiczku-jest Colorstay i Colorstay z technologią Soft Flex(ulepszona wersja właśnie niedawno wszedł do sprzedaży).
Suchym cerom raczej bym podkład colorstay odradzała(przynajmniej te wersje które sa w Polsce) bo niestety może on wysuszać skórę(czuć alkohol już przy nakładaniu) i podkreślać suche partie.

Używałam wszystkich wersji i mogę powiedzieć, że ich trwałość jest jednakowa,każda trzyma sie cały dzień bez poprawek.Różnice są w kryciu,w rozprowadzaniu podkładu i szybkości w jakim zastyga on na twarzy.
Najgorzej rozprowadzają sie wersje w słoiczku(colorstay i colorstay z softflex),szybko zastygają na twarzy,ale i daja lepsze krycie.
Najlżejsza jest wersja z pompka(Colorstay Natural Makeup),zdecydowanie najlepiej sie rozprowadza,ale i daje mniejsze krycie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 19:17   #30
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Revlon - Color Stay

To ja jestem jakas dziwna bo mi twarz zaczela sie swiecic po 2 godzinach a niby on taki trwaly no i sladu po podkladzie tez juz nei bylo...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 08:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.