tropikalny koktail owocowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 10:42   #31
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Stylizacja jest przepiękna, ale tak jak zauważyły dziewczyny brak mi uśmiechu. Co do makijażu to z domu bym tak nie wyszła ale pomysł i wykonanie jak zwykle super.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 10:55   #32
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Aguniu... nie martw się, prosimy Cię pięknie
Mi się strasznie Twoje makijaże podobają, a ten to och i ach, nic tylko do tropików! Twoje makijaże nadają się na profesjonalne sesje zdjęciowe, stylizacje są mistrzowskie i technika wykonania make-upu też! Nie można patrzec na takie dzieła tak: jest okropny, ja bym tak nie wyszła. Może i tak, ale nie wszystkie makijaże robi się na ulicę Toż to sztuka jest! A makijaż Perełki widziałam, też mi się podobał, tyle że jest ZUPEŁNIE inny, nawet mi do głowy nie przyszło żeby je porównywac...
Cmoki i pozdrowionka :hello: !
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 11:13   #33
modlisha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: tropikalny koktail owocowy

nati___xxx Osobiście bardzo lubię makijaż, podoba mi się wiele "dzieł" - choćby wspomniany Perełki, chocby niektóre propozycje Femme...
Makijaże Agi nie podobają mi się ponieważ uważam je za przesadzone, przerysowane...
jeśli zaś chodzi o porównywanie kogoś do kogoś. Cóż, nie żyjemy na bezludnej wyspie, dookoła nas jest tysiące innych ludzi do których stale się porównujemy.
Skąd się biorą kompleksy na punkcie naszego wyglądu? Właśnie dlatego, że się porównujemy z innymi... Tak nasz mózg chyba jest zapragramowany.
Tak samo jest z makijażem. Pare dni temu pojawił się tu makijaż Perełki. Wszystkim zapadł w pamięć, bo był mistrzowsko wykonany i piękny. Pasował do Niej idealnie.
Gdy teraz pojawił się podobny tematyką i barwami, naturalne stało się skojarzenie, że przecież "już gdzieś to widziałam"... To chyba też wina naszego mózgu.
Wydaje mi się, że porówania są dobra rzeczą, mimo iż powodują czasami kompleksy. Dzięki nim staramy się poprawić, podciągnąć poprzeczkę, aby być lepszym. To dobry mobilizator.

Hexa...
nie patrzę na te mikajeże w sposób jaki ty przedstawiłaś. Oceniam przede wszystki to jak ta osoba w tym wygląda. Później dopiero się zastanawiam jak ja bym wyglądała.



Jeszcze jedno. Od pewnego czasu zauważam tu nowe twarze. Myślę, że to dobrze i chciałabym aby takich odważnych dziewczyn było coraz więcej. dobry jest taki powiew świeżości i nowości... Chyba sprawdza się też teoria, że uczeń przerasta mistrza.


Pozdrawiam
modlisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 11:14   #34
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Jak dla mnie super... powiało latem .

Bardzo fajna stylizacja. Nie dość, że makijaż udany to jeszcze aranżacja czyli tło i Ty sama fajnie dobrane.
Szkoda, że chcesz poprzestać na umieszczaniu własnych makijaży. Nie przejmowałabym się żadną krytyką i dalej działała bo przynajmniej motywujesz innych do pracy nad sobą . Ja powoli zacznę korzystać z pomysłów (mam nadzieje, że nie są zastrzeżone ) i może nauczę się kiedyś tak fajnie wykorzystywać kolory na własnej buzi.

Pozdrawiam ciepło.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 12:43   #35
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tropikalny koktail owocowy


Jak zobaczyłam ten make-up to pierwsze co mi się skojarzyło to Tahitańskie kobiety,które uwielbiał malować Paul Gaugauin.Bardzoooooooooo odległe skojarzenie,bo raczej do nich podobna nie jesteś,a na obrazach nie widać ich makijaży ,ale ta feria barw jaką nam zaprezentowałaś godna jest tak wielkiego malarza jak Gaugauin,poza tym jego obrazy przywodzą mi na myśl dalekie podróże i podobnie ten make-up.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 13:58   #36
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez modlisha
nati___xxx Osobiście bardzo lubię makijaż, podoba mi się wiele "dzieł" - choćby wspomniany Perełki, chocby niektóre propozycje Femme...
Makijaże Agi nie podobają mi się ponieważ uważam je za przesadzone, przerysowane...
jeśli zaś chodzi o porównywanie kogoś do kogoś. Cóż, nie żyjemy na bezludnej wyspie, dookoła nas jest tysiące innych ludzi do których stale się porównujemy.
Skąd się biorą kompleksy na punkcie naszego wyglądu? Właśnie dlatego, że się porównujemy z innymi... Tak nasz mózg chyba jest zapragramowany.
Tak samo jest z makijażem. Pare dni temu pojawił się tu makijaż Perełki. Wszystkim zapadł w pamięć, bo był mistrzowsko wykonany i piękny. Pasował do Niej idealnie.
Gdy teraz pojawił się podobny tematyką i barwami, naturalne stało się skojarzenie, że przecież "już gdzieś to widziałam"... To chyba też wina naszego mózgu.
Wydaje mi się, że porówania są dobra rzeczą, mimo iż powodują czasami kompleksy. Dzięki nim staramy się poprawić, podciągnąć poprzeczkę, aby być lepszym. To dobry mobilizator.

Hexa...
nie patrzę na te mikajeże w sposób jaki ty przedstawiłaś. Oceniam przede wszystki to jak ta osoba w tym wygląda. Później dopiero się zastanawiam jak ja bym wyglądała.



Jeszcze jedno. Od pewnego czasu zauważam tu nowe twarze. Myślę, że to dobrze i chciałabym aby takich odważnych dziewczyn było coraz więcej. dobry jest taki powiew świeżości i nowości... Chyba sprawdza się też teoria, że uczeń przerasta mistrza.


Pozdrawiam
Tak, nie zyjemy na bezludnej wyspie, zgodze sie z tym oczywiscie ale to, ze sie do siebie porownujemy, moim zdaniem nie powinno dytyczyc POROWNYWANIA NASZYCH MAKIJAZY.
Dla mnie to forum makijazowe MIALO BYC okazja do swietnej makijazowej zabawy, do inspirowania sie nawzajem, a nie do ocen KTO LEPSZY, porownywania (co gorsza wytykania "specyficznej urody" itp. )...
Piszesz, ze Perelce bardzo pasowal ten makijaz, byl dla niej idealny. OK, owszem, kazda z nas ma taki idealny dla siebie makijaz w ktorym wie, ze dobrze wyglada, ale przeciez nie bedziemy non stop pokazywac TEGO SAMEGO makijazu, w ktorym wygladamy jak najkorzystniej. Chodzi o to, zeby pokazywac ROZNE makijaze, nawet takie stylizacje, w ktorych wiadomo, ze nie wyjdziemy na ulice i ludziom sie nie pokazemy...
Ja na przyklad pare moich makijazy wykonalam dla zabawy, aby sie rozluznic, wyszalec, typu MARILYN (no, chyba nie myslicie ze wyszlabym tak ucharekteryzowana "do ludzi"), KLEOPATRE, TEN W CZARNEJ PERUCE I KRWISTYCH USTACH (w zyciu codziennym NIGDY nie uzywam czerwonej szminki, o czym zreszta pisalam), i wiele innych. Takie "zwykle" makijaze mozna robic na codzien, to forum mialo byc okazja do zaszalenia, zabawienia sie.
Piszesz, ze ogladajac ten makijaz Agi pomyslalas "juz go gdzies widzialam" - no pewnie, byla cala masa takich kolorowych makijazy na forum wczesniej, nie tylko ten Perelki. Taki okres teraz ze uzywa sie soczystych kolorkow, letnich. Spojrz nawet na najnowsze kolekcje, fotki makijazy w kolorowych czasopismach - WSZYSTKIE kolekcje utrzymane sa w zywych, soczystych kolorkach - zieleniach, pomaranczach, zolci, blekitach... Aga juz wczesniej (przed Perelka) pokazala makijaz seledynowo turkusowy w stylizacji z kwiatem, kojarzacym sie z tropikiem. Wczesniej takze ja pokazywalam kolorowe makijazyki np. fiolet + zielen, Mariel, Amelianna - wszystkie te makijazyki byly w takim letnim tonie utrzymane.
Poza tym byly tu pokazane praktycznie wszystkie kolorki w makijazach, brazy, fiolety - no, na fioletowo umalowalysmy sie praktycznie wszystkie. I inne, w koncu musi stac sie tak, ze inna osoba powtorzy ktorys makijaz, nawet jesli bedzie to niezamierzone przez nia, jest praktycznie niemozliwe za kazdym razem pokazywac inny, nowy makijazyk, kiedys musi sie zdarzyc, ze z ktoryms juz gdzies widzianym nam sie skojarzy.
Mysle, ze to forum nie powinno byc konkursem makijazowym, ocenianiem i wystawianiem ocen - kto najlepszy, kto najgorszy, tylko wzajemnym inspirowaniem sie, pokazywaniem swoich nawet szalonych pomyslow.
Wiadomo - ja np. dysponuje na co dzien tylko swoja buzka do wymalowania jej. I na niej cwicze rozne moje pomysly. A buzka jest jaka jest. Oczywiscie czasami zamarzyloby mi sie pomalowac brunetke o zielonych oczach i malym nosku, a mam do dyspozycje swoja mordke z ciemnymi oczami i przydlugim nosem, i co - mam jej nie malowac, bo mi powiecie ze mi nie pasuje?... Przeciez tu O MAKIJAZ SAM W SOBIE CHODZI, nie o ocenianie urody.
Ja juz na WIZAZU pokazalam bardzo duzo swoich makijazykow, podobnie jak Aga. Sa dziewczyny, ktore dopiero zaczynaja je pokazywac. Mysmy z Aga pokazaly juz makijaz praktycznie w kazdym zestawieniu kolorystycznym. Te "zwykle" makijazyki pokazane byly juz w przeszlosci, teraz mam ochote na cos innego (mysle, ze tak samo Aga), na jakies szalone stylizacje, niecodzienne makijaze.
Eh, powtarzam sie juz...
Wiec podsumowujac - na tym forum moim zdaniem, powinno sie dobrze bawic, inspirowac, konstruktywnie krytykowac, w zadnym razie mowic - ten makijaz jest nie do uzytku na co dzien, nie pasuje ci, to juz bylo - WSZYSTKO JUZ BYLO, MY TO TYLKO MIESZAMY, POWTARZAMY, W INNYM WYDANIU ZAPODAJEMY. Ufff...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:07   #37
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Dokładnie takie porównywanie o jakim pisze Femme miałam na myśli
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 14:11   #38
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Aga, wypowiedz bedzie BARDZO SZCZERA, uprzedzam!
Zaczynam, ehem.
No wiec (nie zaczynamy zdania od "no wiec" ), kiedy tylko otworzylam Twoj watek zatrzymalam sie z upodobaniem Twe przepiekne zdjecia studiowac. Po prost uczta dla oka obejrzec takie zdjecia. I to nie tylko makijazyku, ale stylizacji, charakteryzacji... Profesjonalne wykonanie zdjec i makijazu. Bardzo mi sie podobaja Twoje niebieskie oczka w pomaranczce, zolci. Mi zawsze podobaly sie niebieskie oczka w takich cieplych kolorkach, moi zdaniem one jeszcze bardziej wydobywaja blekit teczowek.
O figurze sie nie wypowiadam, bo mnie zazdrosc zezre.
Stanik od kostiumu najmodniejszy stanik sezonu - teraz taka "szydelkowa robota" najmodniejsza.
Jak juz napisalam powyzej, przed chwilka, nie zgadzam sie, ze ten makijaz przypomina makijaz Perelki, w makijazach nie ma mowy o plagiatach, praktycznie w makijazu juz bylo wszystko, a teraz tylko sie powtarza i przetwaza...
A jak zrobilas to tlo? Czyli w Photoshopie mowisz? Jak sie nazywa ta funkcja? (Moze ja SPLAGIATUJE i przy moim nastepnym niepasujacym mi makijazyku wykorzystam?...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:19   #39
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: tropikalny koktail owocowy

dla mnie makijaże Agi są przepiękne po pierwsze ze względu na to, że widać że wkłada w to serce(wszystkie makijaże są dopracowane, mają piękne tło). makijaż jest dla mnie sztuką i wcale nie oznacza to że muszę akurat malować się tak jak Aga jeśli napisałam że mi się to podoba. wiele z tych makijaży jest jak dla mnie po prostu za mocne i wyglądałabym conajmniej śmiesznie natomiast Adze wspaniale pasują i uwielbiam na nie patrzeć
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:38   #40
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Przeczytałam kilka ostatnich wypowiedzi i wiecie co, strasznie mnie to wkurza co piszą dziewczyny - przeważnie te nowe... Zajrzałam do wypowiedzi pani metnor - jest ich pięć i wiecie co na pięc pozytywny jest 0,5 (czytał pół odpowiedzi). radze Pani Mentor aby sama pokazała co potrafi a nie tylko krytykować i to w dodatku nas wszystkie za to, że jak to nazwała "dorosłe kobiety" zdrabniają... Aguś naprawde dowaliłaś kawał dobrej roboty we wszystkich swoich makijażach i na pewno dla niejednej odwiedzającej wizażanki była to inspiracja. Podobnie jak ty Femme... A to, że zrobisz makijażyk pokażesz go i "piejemy z zachwytu" (wpowiedź pani Mentor) nie powinno nikogo interesować a jak się nie podoba to są inne fora, gdzie każdy siebie obraża i szuka jak najmocniejszych wyrażeń, aby tylko kumuś dopiąc.
Po drugie wssystkie nowe wizażanki, no i te które nie czytały regulaminu, proszę do niego zajrzeć i przeczytać, a jak komuś się nie chce proszę bardzo cuytuję dwa pierwsze punkty:

Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty bedą natychmiastowo usuwane.

Bądz wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwage - zrób to w prywatnym mailu do tej osoby, jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania początkującego użytkownika.

A tak poza tym to te forum naprawde jest świetne, i to chyba dobrze, że umiemy się zachować (przynajmniej większość z nas) kulturalnie. I w końcu jakaś odskocznia od tego naszego życia, w którym każda z nas ma na pewno wiele problemów. Możemy się choc na trochę zaszyć w Naszym świeice...

Pozdrawiam wszystkie wizażanki Cieplutko (i ZDROBNIALE)
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:42   #41
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Aha i jeszcze jedno - zupełnie nie widzę podobieństwa do makijażu perełki... Zupełnie inna technika i chyba to jest bardzo widoczne...
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 14:42   #42
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Hej,zaczyna być niesportowo...Modlisha wyraziła się jasno moim zdaniem.Nie podoba jej się i bardzo dobrze.To jest dopiero powiew
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:50   #43
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: tropikalny koktail owocowy

świeżości po litanii "o jezu ,aguś pięknie" itp.Mnie również nie podobają się makijaże Agnieszki i nie wydaje mi się żeby dla kogoś był to problem,z samą główną zainteresowaną włącznie.Kojarzą mi się zawsze z -wybacz Agnieszko-prowincjonalną dyskoteką.Zachwycają mnie makijaże innych dziewczyn i to chyba znaczy ,że forum spełnia swoją funkcję.Mogę zobaczyć prawdziwą twórczość,czerpać inspirację i nie jęczeć jak przy przeglądaniu jakiejkolwiek gazety-cholerna komputerowa obróbka-bo Wizażanki są po prostu piękne i TO MNIE BARDZO CIESZY.Skrajne opinie są bardzo potrzebne,naprawdę.Pozdra wiam.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:53   #44
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Po przeczytaniu tego wątku jakoś mi smutno, bo mam wrażenie, że teraz nie wolno powiedzieć, że komuś się nie podoba. Też uważam, że Modlisha wyraziła się jasno. Mnie też ten makijaż się nie podoba, jestem pełna uznania dla Agi za jej poprzednie dzieła, bo mam na kompie zapisanych kilka jej zdjęć, jednak ten do mnie nie przemawia, jest zbyt przeładowany i mam wrażenie, że na szybko zrobiony. No cóż, ja czekam na kolejne zdjęcia Agi i pamiętajmy, że nie wszystkim musi się wszystko podobać.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 14:55   #45
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropikalny koktail owocowy

no nie,nie poznaje dziś tego miejsca.Fajnie że wszystkim wam się tak od razu krytykować zachciało........
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:01   #46
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Nati wiesz cco ma te same wrażenie...
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:09   #47
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
no nie,nie poznaje dziś tego miejsca.Fajnie że wszystkim wam się tak od razu krytykować zachciało........
Myślę, że to nie tak, że się nagle wszystkim krytykować za chciało Po prostu niektóre/niektórzy (o ile tacy są ) z nas nie chcieli wyskakiwać z krytyką, nie chcieli być inni, ale że w końcu ktoś się odważył, to tak to się zaczęło... Mogę to potwierdzić na swoim przykładzie - makijaż widziałam zaraz, jak się pojawił, ale dopiero po poście rzyrafki odważyłam się napisać, że i mnie się nie podoba. I tak zaczęła się lawina... Wcześniejsze makijaże Agi podobały mi się mniej lub bardziej, ale prawie wcale się nie wypowiadałam, bo nie uważałam się za eksperta od makijażu. Zresztą nadal się nie uważam ale od jakiegoś czasu wyrażam swoją opinię na temat makijaży dziewczyn (nie tylko Agi, ale i Femme, Manolity, Meariel i sama nie wiem, kogo tam jeszcze). I to, co mi się nie podoba to mi się po prostu nie podoba i już! Bez względu na to czy można czy nie można się w tym pokazać ludziom na ulicy bez względu na to, czy pasuje mi czy nie, bez względu na to, czy lubię ten kolor czy nie.
Tak, jak napisała któraś poprzedniczka - doceniam wkład dziewczyn w wykonanie makijażu, zdjęć, stylizacji, ale czasem nawet ogrom tej pracy i trudu nie przekonuje mnie na tyle, żeby od razu pisać, że "pięknię". Jak naprawdę jest "pięknie" to piszę.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-05-21 o 23:40 Powód: Zjadło mi się "nie"
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:12   #48
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropikalny koktail owocowy

I jeszcze powiem że jeśli już wam sie tak strasznie coś nie podoba a odczuwacie ogromną potrzebę skomentowania to róbcie to w sposób w miarę delikatny bo źle wypowiedziane słowa mogą kogoś zniechęcić do dalszego tworzenia.A jakby Aga przez to całe zamieszanie przestała tworzyć to bym chyba powybijała Grr zdenerwowałam się.
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:12   #49
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Chcę jeszcze zaznaczyć, że to jest FORUM, służy do wymieniania poglądów, więc znajdą się w wątku i słowa uznania i słowa krytyki. Lepiej powiedzieć prawdę niż kłamać, że się podoba, takie jest moje zdanie.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 15:19   #50
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropikalny koktail owocowy

MagJu i tu właśnie tkwi błąd że nie wyrażamy swojego zdania od razu.Naprawdę,nie mam nic przeciwko krytyce tylko żeby to była konstryktywna krytyka.A nie tak jak już pisałam wcześniej "Nie podoba mi się bo tak" albo jakieś chamskie wypowiedzi.Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i każdy ma prawo je wyrażać.
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:20   #51
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Ale można powiedzieć to delikatniej i widzę na innych wątkach tą delikatną krytykę i wskazanie konkretów co się nie podoba, a nie walenie "z grubej rury". Naprwde to nie jest budujące, a forum te forum MagJa akurat stworzone jest po to aby móc zaprezentować swoje makijaże i wymienić się doświadczeniami - nie do OCENIANIA...

Zgadzacie się dziewczyny ze mna?
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:22   #52
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropikalny koktail owocowy

O właśnie Marzusia ma racje
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:28   #53
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Aga, nie wolno Ci przestac tworzyc!!! Ostatnio pojawilo sie troszke krytyki, ale na pewno pomoze ona umocnic twoj mistrzowski warsztat! Zgadzam sie z Femme - Wy nie prezentujecie juz "zwyklych" dziennych makijazykow, tylko calosciowe stylizacje, ktore z braku modelek wykonujecie na sobie. Imponuje mi ile pracy wkladasz w kazda sesje. Prosze... nie odchodz...
jenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:36   #54
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Exclamation hm...

porownywanie makijazy uwazam za niepotrzebne- wystarczy wejsc teraz na kilka stron marek kosmetycznych- makijaze beda zblizone, poniewaz modne sa teraz takie a takie kolory i okreslona stylistyka.
poza tym nie ma nic zlego w probie odtworzenia czegos- tak naprawde nie bedzie to nigdy podrobka doskonala, a moze wniesie jakis swiezy nowy element.
mona liza z domalowanymi wasami przez duszampa tez jest sztuka prawda

w kwestii makijazy agnieszki- widze niedociagniecia, ale podziwiam nieskonczona wene i checi.
niepochwalam jednak uzywania photo shopa, bo to odrobine mylace.

agnieszko!
nie powinnas rezygnowac z forum dlatego, ze ktos skrytykowal Twoj makijaz. wklejajac tutaj zdjecia powinnas sie z tym liczyc.
rozni sa ludzie, rozne gusta, kazdy ma prawo powiedziec co o tym mysli, a Ty umieszczajac swoje prace na forum dajesz na to przyzwolenie.
slowa krytyki nie sa mile, ale moga byc konstruktywne.
a ciagle pochwaly sa nudne.

bardzo niepodoba mi sie nazywanie kogos kto nie pochwala makijazy agnieszki trolem.
nie przesadzajmy i nie wprowadzajmy tu jakiejs dyktatury.
chwalisz- super, krytykujesz- jestes trolem.
to bzdura.
po co w internecie szukac sobie wrogow? wystarczy nieporozumien w swiecie realnym.

pozdrawiam.
a
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:39   #55
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Ale można powiedzieć to delikatniej i widzę na innych wątkach tą delikatną krytykę i wskazanie konkretów co się nie podoba, a nie walenie "z grubej rury". Naprwde to nie jest budujące, a forum te forum MagJa akurat stworzone jest po to aby móc zaprezentować swoje makijaże i wymienić się doświadczeniami - nie do OCENIANIA...

Zgadzacie się dziewczyny ze mna?
Wiem, że to forum ma służyć prezentacji makijaży i wymianie doświadczeń i szczerze mówiąc sama dużo z niego czerpię. Ale nie wydaje mi się, żeby nie można było powiedzieć ot tak po prostu, że mi się nie podoba. Nie jestem ekspertem, więc nie będę wytykać konkretnie ewentualnych błędów. Popatrzyłam na makijaż jako na całość i po prostu stwierdziłam, że nie widzi mi się w ogóle. Myślę, że nikogo (czytaj Agi ) tym nie uraziłam, nie "waliłam z grubej rury", nie byłam chamska. A jeśli byłam, to powiedzcie, w którym momencie, bo ja nie widzę
Tak na marginesie mogę tylko dodać, że akurat mojemu M. ten makijaż bardzo się podoba i uważa za jeden z lepszych dzieł Agi. Moich "ale" oczywiście nie rozumie i przekonywać go nie zamierzam, bo w końcu każdy ma prawo mieć własne zdanie. Są gusta i gusta...

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
MagJu i tu właśnie tkwi błąd że nie wyrażamy swojego zdania od razu.
Wiem, przyznaję się bez bicia... Trzeba było napisać od razu, a nie czekać na przysłowiowego kozła ofiarnego. Ale cóż, mądry Polak po szkodzie...

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Naprawdę,nie mam nic przeciwko krytyce tylko żeby to była konstryktywna krytyka.A nie tak jak już pisałam wcześniej "Nie podoba mi się bo tak" albo jakieś chamskie wypowiedzi.Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i każdy ma prawo je wyrażać.
Wyżej już po trosze na to odpowiedziałam, więc się nie będę powtarzać.

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i każdy ma prawo je wyrażać.
Toteż swoje zdanie mam i je wyrażam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 15:48   #56
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: tropikalny koktail owocowy

podpisuje sie wszystkimi łapkami pod wypowiedzią bububuczymordy_
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 16:18   #57
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
no nie,nie poznaje dziś tego miejsca.Fajnie że wszystkim wam się tak od razu krytykować zachciało........
no właśnie...okazuje się nagle że tak naprawde to nikomu się to co Aga robi nie podoba ale mam jedno pytanko:czemu do tej pory wszyscy krytycy siedzieli cicho jak pod miotłą???tego właśnie nie rozumiem...
pozdro dla Agijesteś BOSKA
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 16:24   #58
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Cytat:
Napisane przez sylwia18
no właśnie...okazuje się nagle że tak naprawde to nikomu się to co Aga robi nie podoba ale mam jedno pytanko:czemu do tej pory wszyscy krytycy siedzieli cicho jak pod miotłą???tego właśnie nie rozumiem...
pozdro dla Agijesteś BOSKA
Wcale nie siedzieli.Czasami pojawiają się jakieś komentarze,że dany make-up się komuś nie podoba.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 16:27   #59
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hm...

bubuczymordo kochana! to co napisałaś to idealne ujęcie w słowa moich myśli i odczuć w tej sprawie...
Dodam tylko od siebie: Czy nie uważacie,że krytyka makijaży i stylizaji Agnieszki (notabene nie w moim guście) to krytyka jej "dzieł" (ad rem) a nie jej osoby (ad personam)? Wiem, że przykro jest czytac krytykę ale czasem takie słowa są potrzebne. Skojarzenia z przepięknym makijażem Perełki i porównania były nieuchronne i nikt nie powinien się obrażać. Poza tym to nie jest forum konkursowe, gdzie ktoś ma WYGRAĆ. I na Boga, czy ja też jestem trollem uważając makijaże Agnieszki za przerysowane, postarzające, BRZYDKIE poprostu? Nie przeszkadza mi to cenić Agnieszki z pasję, pracę i odwagę w tym co robi. Jeżeli tak,jeżeli zostanę sklasyfikowana jako troll dlatego, że mam inny gust niż WY - przykro mi...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-21, 16:30   #60
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: tropikalny koktail owocowy

Ja osobiście bardzo cenię twórczosć Agi, pomimo iż nie wszystkie makijaże mi się podobają. Za co cenię jej makijaże? Za niezwykłą kreatywność, mnóstwo pomysłów, prace włożoną w każdy jeden element.

Ten makijaż niezbyt mi się podoba. Aga podoba mi się
w delikatniejszych makijażach -chociaż niekoniecznie -turkusik (raczej niezbyt delikatny) bardzo mi się podobał. CUDO!

Nie podobA MI się również, że "najeżdża" się na te osoby, które mają inne zdanie niż większość -czyli nie podoba im się makijaż Agi. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a jeżeli ktoś umieszcza swoje dzięlo na forum to musi się liczyć z krytyką. Przecież nie o to chodzi, żebyśmy wszyscy mieli taki sam gust i rozpływali się w zachwytach nad tym samym -przecież jednemu się podoba to innemu tamto...i JUŻ! To normalne, że każdy z nas preferuje inny styl i to według mnie jest ciekawe! Każda z dziewczyn prezentujących makijaże ma inną technikę tworzenia, jednemu może się podobać -drugiemu nie.

To by było na tyle, co miałam zamiar napisać to napisałam. Podkreślam również, że jest to moje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Agę, której jak już napisałam, twórczość bardzo cenię
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.