Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 20:48   #61
frenzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 9
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ja też jestem w sumie zadowolona z zakupów. Kupiłam 8 ciuszków za 180 zł. Widzieliście te kolejki w Queen? Stało w niej non stop z 50 osób, może więcej.Ludzie nawet nie przymierzali, tylko brali jak leci. Była wyprzedaż - wszystko po 19.90. W Butiku minus 50 %. Fajnie, bo od dawna czaiłam się na strój kąpielowy, i teraz mam go za 35 zł, nie za 70. Kupiłam ogólnie: 3 sweterki, bluzkę, dżinsy, wspomniany strój, branzoletkę i bluzkę dla mojej Małej. Załapałam się też na darmowe promocyjne ciasto z Empik Cafe, i przyznaję, że było pyszne!!!Podoba mi się w Galerii to, że wpada sporo dziennego światła przez oszklony dach.Wzrok się tak nie męczy od halogenów. Co do wpadek- to niektóre toalety...przypominały śmietnik. Moje dziecko płakało, że nie zrobi tam siku. Było za mało osób do obsługi typu sprzątanie, itd. Minus: straszny hałas, nie słyszy się samej siebie. Zastanawiam się, ile sklepów przetrwa w tej galerii, bo były miejsca oblegane, ale i takie, gdzie straszyło pustką, a sprzedawcy ziewali...
frenzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:38   #62
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez frenzy Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, ile sklepów przetrwa w tej galerii, bo były miejsca oblegane, ale i takie, gdzie straszyło pustką, a sprzedawcy ziewali...
Które były puste? z ciekawości pytam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:59   #63
mirelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Hej dziewczyny!
Ja też byłam dzisiaj, tyle tylko, że wieczorem. Cieszy mnie ilość sklepów z akcesoriami no i oczywiście ciuchowych, takich o których w Kielcach można było do tej pory tylko pomarzyć
Mam zamiar skorzystać z promocji w Lovelook na strzyżenie, był ktoś, korzystał? Warto? 19 zł to kusząca cena ale trochę się obawiam czy mi na głowie Eldorado nie zrobią
mirelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:36   #64
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Hmmm... chyba te z męską odzieżą
ale ogólnie nie pamietam nazw, niemniej było wiele sklepów, w którym nie było nikogo.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 08:07   #65
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Moje wrazenia: galeria jak galeria - moze robic wrazenie na kims kto nie byl w galeriach w innych miastach wazne ze wreszcie jest z prawdziwego zdarzenia rowniez u nas. Ja po wczorajszym dniu jestem zszokowana ilością dobrze ubranych ludzi chodzących po galerii, nie doceniałam naszego miasta pod tym względem pytanie, gdzie byli wcześniej?
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 08:54   #66
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Inspire- robilam zakupy tylko w H&M bo narazie u mnie bieda w portfelu, kupiłam 2 koszule, piekny szal, bransoletke i marynarke

Zgaadzam się ze w niektorych sklepach byly pustki np. w Answer mimo takiej samej promocji jak w H&M bylo kilka osob na krzyz w Kappahl troch leiej ale tez nie cudownie.

Dla mnie dziewczyny hitem byla akcja szukania wieszaków w TK maxx- beda mieli z nas niezly polew ja szukalam, ale po 15 minutach dalam sobie spokoj Czy znalal ktos ten czerwony wieszak????

Kurcze nie bylam w Sephorze, po prostu na smierc zapomnialam, a ze potem bylam wykonczona po prostu wrocilam do domu( 60 km od kielc).


Mam nadzieje ze wszystkie sklepy sie utrzymaja, po prostu kazdy znajdzie tam cos dla siebie.

W Kielcach baaaaardzo brakuje mi czego? IKEA- powinnni wybudować!

Edytowane przez Zadumana
Czas edycji: 2011-08-20 o 08:56
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:33   #67
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Hej dziewczyny
Ja też wczoraj buszowałam z koleżanką
Kupiłyśmy tylko parę rzeczy w H&M korzystając z bonów.Były tam takie kolejki,że na dokładniejsze obejście reszty sklepów nie miałysmy już siły. Obejrzałyśmy tylko tak mniej więcej te sklepy ,które nas interesowały.Ogólne wrażenie o.k. Myślę,że na sezonowych wyprzedażach będzie w czym poszaleć
Jedynie jestem zawiedziona wielkością H&M -zdecydowanie za mały nie uważacie ?chociaż ważne ,że w ogóle jest
A czy ,któraś z Was była w Dekoradzie?Muszę kupić parę rzeczy do domu i nie wiem czy warto tam zajrzeć
Zadumana-popieram Twoje zdanie odnośnie Ikei, bardzo by się przydała
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 09:57   #68
szalM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 80
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Udało mi się wrócić po wczorajszych zakupach jestem bardzo zadowolona dostalam bon dla tych pierwszych 50 osob w new look więc w koncu mam torebke ktora bardzo chciałam kupić a dostałam za symboliczny 1 gr<3 i udalo mi sie znaleźć sukienke na wesele w H&M także mogłam pozwolić sobie na kilka dodatków za bon 100 zl Jeśli o sklepy chodzi o sklepy Inditex( zara, bsh itd.) to szczerze jestem zawiedziona brakiem jakichkolwiek rabatów przynajmniej nie widziałam takowych oraz to bardzo mała wydaje się zara a co za tym idzie mały wybór a w stradim P&B i bsh nie widziałam nic specjalnego... jedyne co można było dostrzec to obługa która wyglądała na znudzona chociaż moze to tylko moje odczucie. Bardzo mnie intryguje sklep peacocks spodobało mi sie kilka rzeczy tam... jednak fundusze nie te przynajmniej wczoraj Zobaczymy co nam zaprezentuje Mango i jeszcze kilka sklepów które nie były otwarte

Ps. Jeśli chodzi o "tłumy" to szczerze powiedziawszy spodziewałam się większych chociaż kolejka do przymierzalni w H&M przeszła moje najśmielsze oczekiwania:O
szalM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 09:59   #69
olciiiaa
Raczkowanie
 
Avatar olciiiaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 189
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Czy w H&M widziałyście tę sukienkę?

I czy są jakieś wyprzedażowe ciuchy w sklepach czy tylko nowe kolekcje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (18,7 KB, 18 załadowań)
olciiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:02   #70
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

tylko nowe kolekcje
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:08   #71
szalM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 80
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Olciiia podobna widzialam przynajmniej tak mi sie wydaje
szalM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 10:22   #72
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja też wczoraj buszowałam z koleżanką
Kupiłyśmy tylko parę rzeczy w H&M korzystając z bonów.Były tam takie kolejki,że na dokładniejsze obejście reszty sklepów nie miałysmy już siły. Obejrzałyśmy tylko tak mniej więcej te sklepy ,które nas interesowały.Ogólne wrażenie o.k. Myślę,że na sezonowych wyprzedażach będzie w czym poszaleć
Jedynie jestem zawiedziona wielkością H&M -zdecydowanie za mały nie uważacie ?chociaż ważne ,że w ogóle jest
A czy ,któraś z Was była w Dekoradzie?Muszę kupić parę rzeczy do domu i nie wiem czy warto tam zajrzeć
Zadumana-popieram Twoje zdanie odnośnie Ikei, bardzo by się przydała
Nie byłam w Dekoradzie, w ogóle nawet nie wjeżdżałam na poziom +2.
Mnie w H&M podobała się szczególnie jedna sukienka - taka łososiowa mniej więcej, z "piórkami" na spódnicy za 199zł, może widziałyście

Cytat:
Napisane przez szalM Pokaż wiadomość
Udało mi się wrócić po wczorajszych zakupach jestem bardzo zadowolona dostalam bon dla tych pierwszych 50 osob w new look więc w koncu mam torebke ktora bardzo chciałam kupić a dostałam za symboliczny 1 gr<3 i udalo mi sie znaleźć sukienke na wesele w H&M także mogłam pozwolić sobie na kilka dodatków za bon 100 zl Jeśli o sklepy chodzi o sklepy Inditex( zara, bsh itd.) to szczerze jestem zawiedziona brakiem jakichkolwiek rabatów przynajmniej nie widziałam takowych oraz to bardzo mała wydaje się zara a co za tym idzie mały wybór a w stradim P&B i bsh nie widziałam nic specjalnego... jedyne co można było dostrzec to obługa która wyglądała na znudzona chociaż moze to tylko moje odczucie. Bardzo mnie intryguje sklep peacocks spodobało mi sie kilka rzeczy tam... jednak fundusze nie te przynajmniej wczoraj Zobaczymy co nam zaprezentuje Mango i jeszcze kilka sklepów które nie były otwarte
Ogólnie rzecz biorac także się zawiodłam na tych sklepach, zawsze znajdowałam coś fajnego a teraz mniej niż zero
Też to zauwazyłam. Możliwe, że byli zmęczeni tym ciągłym ruchem

Cytat:
Napisane przez szalM Pokaż wiadomość
Ps. Jeśli chodzi o "tłumy" to szczerze powiedziawszy spodziewałam się większych chociaż kolejka do przymierzalni w H&M przeszła moje najśmielsze oczekiwania:O
O tak, chciałam przymierzyć sukienkę, ale dałam sobie spokój
Jadąc tam wydawało mi się, że będzie znacznie więcej ludzi, ale ogólnie rzecz biorąc tłoczno było.

Cytat:
Napisane przez olciiiaa Pokaż wiadomość
Czy w H&M widziałyście tę sukienkę?

I czy są jakieś wyprzedażowe ciuchy w sklepach czy tylko nowe kolekcje?
Ja nie widziałam takiej sukienki, a może nie zauważyłam.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:08   #73
frenzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 9
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Które były puste? z ciekawości pytam
Nie pamiętam już nazw tych sklepów, które były puste, ale było ich sporo. Zapamiętałam jednak stoisko z odżywkami dla sportowców. Dokładnie nikt sie tym nie interesował, a sprzedawcy mieli nietęgie miny. Były fajne konkursy w C&A, np szukanie najtańsze rzeczy w sklepie. Za znalezienie otrzymywało się bon 20 zł.( i nie było to tak trudne jak szukanie wieszaków w TK Maxxx, bo i powierzchnia mniejsza i sklep był prawie pusty. ) Poza tym na wszystko był ( i będzie do niedzieli ) rabat 20 % od cen na metkach. Ceny są tam przyzwoite, więc warto iść. Niestety niczego już tam nie kupiłam, bo skończył mi się budżet.
frenzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:35   #74
lenka05
Raczkowanie
 
Avatar lenka05
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 407
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Kurcze nie bylam w Sephorze, po prostu na smierc zapomnialam, a ze potem bylam wykonczona po prostu wrocilam do domu( 60 km od kielc).


Ale nie ma jeszcze sephory w galerii Pewnie otworzą ją później, bo ma być
lenka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 18:11   #75
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Mnie w H&M podobała się szczególnie jedna sukienka - taka łososiowa mniej więcej, z "piórkami" na spódnicy za 199zł, może widziałyście
też zwróciłam na nią uwagę, śliczna!
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:19   #76
AgatKa Nietoperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ja byłam w tej dekoradzie. Tylko to nie jest jeden duży sklep tylko kilka mniejszych nie tak fajnie jak ikea. w zależności co chcesz kupić. Ja byłam w takim sklepie co są różne rzeczy do domu, ręczniki, szklanki, talerze, sztućce itp. W galerii z moim mężem spędziliśmy 7 h ale było warto. w sklepie s.olivier dostalismy taki kupon i byl w nim rabat 80zł za zakupy powyżej 139zł. W vero moda kupiłam sobie fajny sweterek za 29zł, ale w kolejce stałam chyba 30 min. Tyle ludzi było, ale jestem zadowolona ze sweterka.
AgatKa Nietoperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 17:30   #77
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez AgatKa Nietoperka Pokaż wiadomość
Ja byłam w tej dekoradzie. Tylko to nie jest jeden duży sklep tylko kilka mniejszych nie tak fajnie jak ikea. w zależności co chcesz kupić. Ja byłam w takim sklepie co są różne rzeczy do domu, ręczniki, szklanki, talerze, sztućce itp. W galerii z moim mężem spędziliśmy 7 h ale było warto. w sklepie s.olivier dostalismy taki kupon i byl w nim rabat 80zł za zakupy powyżej 139zł. W vero moda kupiłam sobie fajny sweterek za 29zł, ale w kolejce stałam chyba 30 min. Tyle ludzi było, ale jestem zadowolona ze sweterka.

Hej
Ja wczoraj też w końcu pojechałam do Dekorady,ale się bardzo zawiodłam.Poza tym sklepem , o którym piszesz to dla mnie totalna porażka A miałam cichą nadzieję,że Dekorada będzie choć troszkę odopowiadała Ikei
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 18:08   #78
lenka05
Raczkowanie
 
Avatar lenka05
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 407
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ja też bardzo żałuje, że w Kielcach nie ma ikei A w Dekoradzie nie obejrzałam wszystkich sklepów, myślę, że mając trochę wolnego czasu można będzie coś fajnego znaleźć. Przynajmniej mam taką nadzieję
lenka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 16:58   #79
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Dziewczyny, a co wy na to, żeby w tym wątku dzielić się każdymi promocjami w GE (tzw. middle sales)?

W galerii byłam w poniedziałek, kupiłam tylko spódnicę, bo na gwałt potrzebuję na rozpoczęcie roku szkolnego. Na resztę czekam na zimowe wyprzedaże

I jest SuperPharm Już dzisiaj założyłam sobie kartę online
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 16:55   #80
malina2501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
I jest SuperPharm Już dzisiaj założyłam sobie kartę online
a co to jest przydaje się ta karta?
a co do Twojego pytania zgadzam się, miałam to nawet sama zaproponować
Bo wiecie jak tam byłam w dniu otwarcia to widziałam tylko 4 sklepy gdyż 3 h to jednak mało by to ogarnąć a jak będziemy sobie podpowiadać gdzie promocje to może szybciej coś ciekawego upolujemy

Edytowane przez malina2501
Czas edycji: 2011-08-24 o 16:59
malina2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:02   #81
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Za każdym razem, gdy płacisz za kosmetyki podajesz kartę i pani kasjerka nabija ci punkty. 5zł=1 punkt. Za punkty można odbierać nagrody (kosmetyki). Z kartą również niektóre kosmetyki są tańsze. Wejdź na stronę SuperPharm i zobacz Ja chyba kompletnie przerzucę się z Rossmanna na SuperPharm. No i jest tam również apteka.

Co do promocji, to jutro obaczę, może jakieś będą
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:18   #82
lenka05
Raczkowanie
 
Avatar lenka05
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 407
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ja niestety żadnych nowych promocji nie widziałam. W sklepach są nowe kolekcje, wiec na wyprzedaże trzeba będzie poczekać. Chyba, że jakieś fajne promocje na początek
lenka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:42   #83
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Za każdym razem, gdy płacisz za kosmetyki podajesz kartę i pani kasjerka nabija ci punkty. 5zł=1 punkt. Za punkty można odbierać nagrody (kosmetyki). Z kartą również niektóre kosmetyki są tańsze. Wejdź na stronę SuperPharm i zobacz Ja chyba kompletnie przerzucę się z Rossmanna na SuperPharm. No i jest tam również apteka.

Co do promocji, to jutro obaczę, może jakieś będą
nie wiesz czy mozna tam kupić masła do ciała z Farmony?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:09   #84
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
nie wiesz czy mozna tam kupić masła do ciała z Farmony?
Sprawdzę jutro
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:12   #85
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ok z góry dziękuję
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:17   #86
SoulSoul
Raczkowanie
 
Avatar SoulSoul
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 222
GG do SoulSoul
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

W galerii byłam przedwczoraj i szał chyba powoli mija. Nie zaglądałam do sklepów, bo nie miałam zbytnio czasu. Weszłam, żeby obczaić co, gdzie i jak. Było dość spokojnie, te dzikie tłumy coraz mniejsze... Ogólnie galeria ładna, przestronna, jasna... Tylko mało miejsca w części restauracyjnej, ale za to duuużo miejsc parkingowych
Muszę się kiedyś tam wybrać na jakieś zakupy skoro mówicie, ze jest tyle promocji
__________________
"Któregoś dnia nad życiem swym zamyślę się przez dłuższą chwilę..."
SoulSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:59   #87
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Inspire, przykro mi, ale nie dałam rady sprzwdzić, czy w SuperPharm są te masła Myślę, że tak, bo to normalna drogerio-perfumerio-apteka. Chociaż jest tam wiele marek, których na próżno szukać w Rossmannie. Ale od początku.
Pojechałam z mamą. Zaparkowałyśmy na parkingu wielopoziomowych. Jest tam koszmarne oznakowanie Zamiast wyjechać, wjeżdżałyśmy jeszcze wyżej lub przy odrobinie szczęścia kręciłyśmy na tym samym poziomie. W końcu weszłyśmy do GE. Poszłyśmy do SP zanieść formularz. Na autoryzację karty miałam czekać pół godziny, więc poszłyśmy w tym czasie zrobić zakupy w TESCO. Nie da się przejechać wózkiem z GE na parking wielopoziomowy. Nie ma również możliwości przejechania z parkingu wielopoziomowego na parking TESCO samochodem. Tak więc, gdy ja czekałam z wózkiem pełnym zakupów na parkingu TESCO, mama musiała wyjechać w miasto z parkingu wielopoziomowego i dopiero wjechać na parking TESCO, bo inaczej się nie dało. Oczywiście na parkingu TESCO nie było miejsc, więc mama zatrzymała się koło wejścia i tam na szybko pakowałyśmy zakupy. Po wszystkim byłam tak padnięta i tak bolała mnie głowa, że nie dałam rady spowrotem iść do SP Ale w środę będę tam na pewno

Owszem, na parkingu wielopoziomowym jest dużo miejsc, ale jest złe oznakowanie. Przy niektórych napisach "WYJAZD" wjeżdża się na następny poziom, zamiast wyjeżdża z GE.
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.


Edytowane przez keine_angst
Czas edycji: 2011-08-25 o 14:00
keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:31   #88
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Cytat:
Napisane przez SoulSoul Pokaż wiadomość
W galerii byłam przedwczoraj i szał chyba powoli mija. Nie zaglądałam do sklepów, bo nie miałam zbytnio czasu. Weszłam, żeby obczaić co, gdzie i jak. Było dość spokojnie, te dzikie tłumy coraz mniejsze... Ogólnie galeria ładna, przestronna, jasna... Tylko mało miejsca w części restauracyjnej, ale za to duuużo miejsc parkingowych
Muszę się kiedyś tam wybrać na jakieś zakupy skoro mówicie, ze jest tyle promocji
Niby dużo, ale żeby znaleźć jakieś miejsce trzeba wjechać na ostatni poziom ;/ Poza tym według mnie powinno się jechać pod górę jednym ciągiem, a nie wjechać, krążyć po danym poziomie i dopiero trafić na poziom wyżej...

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Inspire, przykro mi, ale nie dałam rady sprzwdzić, czy w SuperPharm są te masła Myślę, że tak, bo to normalna drogerio-perfumerio-apteka. Chociaż jest tam wiele marek, których na próżno szukać w Rossmannie. Ale od początku.
Pojechałam z mamą. Zaparkowałyśmy na parkingu wielopoziomowych. Jest tam koszmarne oznakowanie Zamiast wyjechać, wjeżdżałyśmy jeszcze wyżej lub przy odrobinie szczęścia kręciłyśmy na tym samym poziomie. W końcu weszłyśmy do GE. Poszłyśmy do SP zanieść formularz. Na autoryzację karty miałam czekać pół godziny, więc poszłyśmy w tym czasie zrobić zakupy w TESCO. Nie da się przejechać wózkiem z GE na parking wielopoziomowy. Nie ma również możliwości przejechania z parkingu wielopoziomowego na parking TESCO samochodem. Tak więc, gdy ja czekałam z wózkiem pełnym zakupów na parkingu TESCO, mama musiała wyjechać w miasto z parkingu wielopoziomowego i dopiero wjechać na parking TESCO, bo inaczej się nie dało. Oczywiście na parkingu TESCO nie było miejsc, więc mama zatrzymała się koło wejścia i tam na szybko pakowałyśmy zakupy. Po wszystkim byłam tak padnięta i tak bolała mnie głowa, że nie dałam rady spowrotem iść do SP Ale w środę będę tam na pewno

Owszem, na parkingu wielopoziomowym jest dużo miejsc, ale jest złe oznakowanie. Przy niektórych napisach "WYJAZD" wjeżdża się na następny poziom, zamiast wyjeżdża z GE.
A będzie się coś działo ciekawego w środę w galerii?;>

Aha nie wiecie, czy jakieś sklepy mają zniżki dla studentów?
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:25   #89
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Ok, nic się nie stało, najwyżej jak będę to sama sprawdzę
Co do parkingów to dziwnie, bo z tego co pamiętam to poprzednio było w porządku.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:06   #90
kika654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Otwarcie Galerii ECHO w Kielcach 19.08.2011r

Moim zdaniem w każdym Polskim mieście powinna być taka galeria ( tak z 300 sklepów) zaspokoiło by to oczekiwania klientów.. a tak ogólnie to byłam w Echo wczoraj i powiem że już jest tłum mniejszy niż na otwarciu
ale i tak jest jeszcze trochę ludzi ale jednak co bądź to nogi bolą ale warto było zwiedzić jestem zadowolona z wyprzedaży gdyż za 200 zł zrobiłam całkiem niezłe zakupy .Wielki plus za otwarcie sklepów takich jak: Stradivarius,Bershka,Pull &Bear, New Look, Cropp,H&M czy Zara No i TK Maaxx można było o nim tylko kiedyś pomarzyć w Ck wcześniej ich nie było i ciężko było coś znaleźć w CK fajnego jeśli chodzi o mode i ubrania...Poza tym wystrój bardzo ładny prze strony i jak dla mnie bardzo spełniający oczekiwania myślałam że gorzej to wypadnie a jednak jestem bardzo mile zaskoczona a co do kręgielni 50 zł /godz. i też oceniam na plus.Trzecim plusem oceniam Dekorade fajne akcesoria ogólnie jest git! naprawdę bardzo fajnie to wyszło w skali od 1 do 10 oceniam na 10 Jest tak idealna jak Silesia w Katowicach ;p
kika654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.