obrzękipod oczami i świecąca cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-28, 12:39   #1
kata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1
GG do kata

obrzękipod oczami i świecąca cera


Witam, temat, który mnie interesuje pewnie wielokrotnie był juz poruszany, ale jako że większość kwestii związanych z urodą i kosmetyką jest sprawą indywidualną... tak więc mimo wszystko zadam pytanie dotyczące likwidacji obrzęków pod oczami - od dłuższego czasu nie mogę sie ich w ogóle pozbyć mimo że staram się wysypiać, codziennie robię sobie okłady z okularów żelowych i używamu kremu z takim właśnie przeznaczeniem; mam już dość widoku szparek, a nie oczu... druga sprawa to fluid...interesuje mnie matujący, który dobrze kryje, ale nie sprawia wrażenia maski na twarzy, no i przede wszystkim nie wysusza cery (takie doświadczenia mam m. in. z isa dorą, bourjois) , ostatnio przez dłuższy czas używałam la roche posay, ale niestety za bardzo się po nim świecę... (choc kryje zupełnie dobrze)i nie chcę już mieć wrażenia skóry ociekającej tłuszczem...wiem, że zwłaszcza dobór fluidu jest trudną sprawą, bo każda skóra reaguje inaczej na te same pudry, ale liczę na jakieś podpowiedzi (nie chciałabym wydawać kasy na coś, czego później nie będę mogła używać, a testery w saszetkach w naszych sklepach to ciągle marzenie...)z góry dzięki za jakieś sugestie.
kata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 14:50   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: obrzękipod oczami i świecąca cera

Na drugie pytanie nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale na pierwsze spróbuję. U mnie ten problem jest już w zaniku, a używam żelów Flos-Leku (świetlik + babka lancetowata oraz świetlik + herbata), Iwostinu i Inter-Fragrances Program Hypoalergiczny. Powodem obrzęków może być również zbyt wysoka temperatura w sypialni, w takiej sytuacji pomaga spanie przy uchylonym (albo nawet otwartym) oknie. A jeśli nic z tego, co napisałam, nie pomoże, zostaje jeszcze zwrócenie się do lekarza, bo to mogą być jakieś problemy zdrowotne, np. z nerkami, a na to żadne kremy i żele nie pomogą, bo nie usuną przyczyny.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.