Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 15:35   #1351
AguskaxDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Będę bardzo wdzieczna za polecenie mi naprawdej NAJLEPSZEJ kosmetyczki w Krakowie czy tez okolicach (Chrzanow,Krzeszowice). Potrzebuje mechanicznego oczyszczenia twarzy!

Z gory dziekuje
AguskaxDD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:43   #1352
ukraino18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 41
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez AguskaxDD Pokaż wiadomość
Będę bardzo wdzieczna za polecenie mi naprawdej NAJLEPSZEJ kosmetyczki w Krakowie czy tez okolicach (Chrzanow,Krzeszowice). Potrzebuje mechanicznego oczyszczenia twarzy!

Z gory dziekuje
Z czystym sercem mogę polecić Wam naprawdę wspaniałą kosmetyczkę w Krakowie!!!
Jeszcze rok temu miałam jątrzący się na brodzie i podbródku trądzik hormonalny. Obecnie zażywam spironol, który pomaga. Jednocześnie cały czas chodziłam regularnie do Pani Ewy i nie mam ani jednej blizny!!! Gładką twarz, tylko przed okresem mi coś wyskoczy.
Pani Ewa pracuje w takim małym salonie kosmetycznym na ul Piastowskiej. Wysiada się na przystanku Głowackiego, przechodzi przez przejście dla pieszych, i po prawej stronie znajduje się kiosk, a zaraz obok salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny. Należy pytać o p.Ewe.
Ceny maksymalne to 130 zł. Pani Ewa dokładnie zajmuje się twarzą, ogląda, radzi i spokojnie czeka na efekty. Nie jest to salon w styku spa, jednak obsługa fachowa!!!!
Polecam
ukraino18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 19:08   #1353
agulinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu;P
Wiadomości: 9
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Pani Beato, ja tak jak i inne dziewczyny na forum poszukuję dobrej kosmetyczki. Wiem, że po zabiegu oczyszczającym trudno wyglądać "świeżo i wspaniale", ale czasami to jak mnie "wypuszczano" z salonu powodowało, że szłam całą drogę ze spuszczoną głową.
Podobno po zabiegu nie można używać kosmetyków typu puder, żeby choć trochę "przysłonić" ślady. Czy tak jest rzeczywiście? Czy zawsze trzeba wyglądac tak strasznie??? [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam,
Iga
Witampozwole sobie wyrazic moje zdanie na ten temat,moze pomoge. Mam ten sam problem,zawsze po zabiegu oczyszczania twarzy u kosmetyczki czulam sie swietnie,jednak uczucie to znikalo w momencie spojrzenia w lustro, skora byla podrazniona. Tak wiec przez ulice szlam takze ze spuszczona glowa w nadziei ze nie napotkam nikogo znajomego. Niestety nie zaleca sie po takim zabiegu stosowania jakichs podkladow kryjacych. Najlepiej zastosowac wieczorem maseczke i krem lekki perfecta, na noc,taki matujacy i nie zatykajacy pory.
agulinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 15:39   #1354
MalaAtakaDuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Suzek Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem polecam panią Agnieszkę Pszczółkowską - z Krakowa oczywiście , ul. Ciołkosza 36 tel. 889-54-79-56. Jest moją kosmetyczką od 3 lat. Gabinet na pietrze prywatnego domu, czysto cicho, ładnie,delikatna muzyka w tle. Kobieta - profesjonalista w każdym calu a jeszcze miła i bardzo ciepła. Trafiłam do Niej z polecenia koleżanki z pracy, wykonałam zabieg czyszczenia plus henna i ........wyszłam na ulicę z normalną twarzą co mi się do tej pory nigdy nie zdażyło i od tej pory chodzę regularnie. Lubię te wizyty, wychodzę zrelaksowana, wypoczeta i z naprawdę ładną twarzą.
Cześć Mam pytanko odnośnie Pani Agnieszki . Szukam dobrej kosmetyczki aż w końcu przeczytałam Twoją wiadomość Chciałam się dowiedzieć ile kosztuje oczyszczanie twarzy noi czy dalej ta Pani przeprowadza zabiegi?

Pozdrawiam ślicznie
__________________
``Bo Trzeba Się Śmiać, Wariatkę Grać,Szczęśliwym Być I z Życia Drwić``
MalaAtakaDuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:35   #1355
Elewinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

A co sądzicie o kosmetyczkach wykonujących zabiegi w domu lub u klientki za niższą cene??
Elewinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:10   #1356
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Ja wolę chodzić do salonu, gdzie jest profesonalny sprzęt, łóżka, światło i specjalnie swtorzona atmosfera, żeby zabiegi były relaksem dla klientek.

W Gliwicach polecam Studio Urody Elle w samym centrum ul. Zwycięstwa 45/1 i kosmetyczkę Panią Beatę.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 23:16   #1357
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Kochane, bardzo pilnie szukam taniej ale dobrej kosmetyczki w Krakowie na manicure (tak aby manicure+malowanie/zdobienie wyniosło mnie do 40zl). Pomozcie !!!

Znalazlam Klinike Pieknych Paznokci Dloni i Stop na Al.Listopada. Bylyscie tam i mozecie cos poradzic?
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 23:29   #1358
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Kosmetyczka koszalin

Dziewczyny poradzcie prosze gdzie w KOSZALINIE znajde sprawdzona kosmetyczke???? Jestem tutaj akurat na urlopie i z checia skorzystam zanim pjde do pracki )) Prosze was o pomoc )))
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:56   #1359
Carla_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów KOSZALIN

Cytat:
Napisane przez anna-blondi Pokaż wiadomość
Witam, gdzie dobre gabinety kosmetyczne w KOSZALINIE
Podtrzymuje wątek. Kochane gdzie w KOSZALINIE polecicie dobra, sprawdzona kosmetyczke???? Plissss
Carla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 18:08   #1360
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-05 o 20:51
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:20   #1361
Natea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

hej robilam ostatnio serie mikrodermobrazji z pillingiem japonskim - efekt powalajacy, nie dosc, ze dziala oczyszczajaco to odmladzajaco... moja corka robila z kolei zabiegi lecznicze na tradzik, dopiero zaczela ale widze, ze twarz jest rozjasniona, mniej zaogniona... bylam w salonie Beauty Face ul. Piotrkowska 35 na prawde polecam.... bede tam wracac.... powodzenia

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

hej robilam ostatnio serie mikrodermobrazji z pillingiem japonskim - efekt powalajacy, nie dosc, ze dziala oczyszczajaco to odmladzajaco... moja corka robila z kolei zabiegi lecznicze na tradzik, dopiero zaczela ale widze, ze twarz jest rozjasniona, mniej zaogniona... bylam w salonie Beauty Face ul. Piotrkowska 35 w Łodzi na prawde polecam.... bede tam wracac.... powodzenia

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

hej robilam ostatnio serie mikrodermobrazji z pillingiem japonskim - efekt powalajacy, nie dosc, ze dziala oczyszczajaco to odmladzajaco... moja corka robila z kolei zabiegi lecznicze na tradzik, dopiero zaczela ale widze, ze twarz jest rozjasniona, mniej zaogniona... bylam w salonie Beauty Face ul. Piotrkowska 35 Łódź na prawde polecam.... bede tam wracac.... powodzenia

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Mika-m Pokaż wiadomość
Łódź!

Poszukuję sprawdzonego gabinetu kosmetycznego wykonującego mikrodermabrazję. Mam cerę zanieczyszczoną,rozszerzo ne pory i zaskórniki,płytko unaczynioną.
Chcę rozpocząć zabiegi we wrześniu.

Koleżanki,poradźcie!
hej robilam ostatnio serie mikrodermobrazji z pillingiem japonskim - efekt powalajacy, nie dosc, ze dziala oczyszczajaco to odmladzajaco... moja corka robila z kolei zabiegi lecznicze na tradzik, dopiero zaczela ale widze, ze twarz jest rozjasniona, mniej zaogniona... bylam w salonie Beauty Face ul. Piotrkowska 35 Łódź na prawde polecam.... bede tam wracac.... powodzenia
Natea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 15:21   #1362
monisiaaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

poszukuje sprawdzonej i godnej polecenia kosmetyczki i dermatologa w Gdańsku i okolicach???????????????? ????????????
monisiaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:22   #1363
Plonek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

http://plonek.mybrute.com tutaj macie wszystko o dermatologi pozdrawiam
Plonek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:20   #1364
dagmaramloda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1
GG do dagmaramloda
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

a co w Toruniu? znaciekogoś zaufanego - kosmetyczkę - najlepiej gdzieś w centrum lub w okolicy
dagmaramloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 09:38   #1365
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

a ja bym uprzejmie poprosiła o namiary na dobrą kosmetyczkę w Warszawie najlepiej w centrum bądź śródmieściu.
Z góry dziękuję i przepraszam za pewnie powielone zapytanie, ale nie będę całego wątku czytać.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:35   #1366
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
a ja bym uprzejmie poprosiła o namiary na dobrą kosmetyczkę w Warszawie najlepiej w centrum bądź śródmieściu.
Z góry dziękuję i przepraszam za pewnie powielone zapytanie, ale nie będę całego wątku czytać.
Weszlam tu z zamiarem zadania takiego samego pytania, wiec podbijam Moze byc tez Mokotow. Glownie chodzi mi o dobre i dokladne oczyszczanie.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:56   #1367
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny Uwaga na zabiegi czyszczenia twarzy w salonie Blondi w Sosnowcu-Zagórzu!!! NIE POLECAM!!!
Babka przemiła, ale zabieg mikrodermaabrazji wykonuje makabrycznie: po otwarciu pór, babka zaczęła jeżdzić mi po twarzy czymś, co miało powodować złuszczanie naskórka, a robiła to jak na mój gust zdecydowanie za mocno, jakbyście wzieły sobie długopis i jeżdziły po twarzy, potem wyciskanie, jak się zawzięła to myślałam, że umrę z bólu, a jak wychodziłam z gabinetu miałam mocne zaczerwienienia na policzkach i bodzie, ale babka zapewniła, ze zniknie za 2 h, bo inaczej nie mogłaby być to dermo mikroabrazja. Rano patrzę w lustro, a na policzku 3 wielkie plamy a na czole kropki czerwone, a moja broda wygląda tak jakbym sobie zdarła skórę, takie odrapanie się pojawiło i zaczerwienienie. Wyglądam gorzej niż przed czyszczeniem.
A dodam jeszcze, że to bylo moje 2 czyszczenie i poprzednia kosmetyczka zrobiła mi zabieg bardzo starannie, zero męczarni przy wyciskaniu, i ładniutka cera, bez zaczerwienień.

Polecam dziewczyny z gabinetu Dersey w Imielinie, profesjonalnie, miło i przede wszystkim relaksująco!!!!
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:34   #1368
monisiaaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Byłam dzisiaj w gabinecie kosmetycznym "Gosia" w Gdańsku na zaspie i moje odczucia są mieszane. Jeśli chodzi o regulacje brwi i henne to jestem bardzo zadowolona, ale poddałam sie jeszcze depilacji woskowej łydek (po raz pierwszy) i jestem niezadowolona. Pani nie usuneła dokładnie wszystkich włosków a kiedy dotykam dłonia nogi czuje jakbym była dzień po goleniu maszynką, a miały byc gładkie Plusem tego gabinetu są atrakcyjne ceny, ale na depilacje wybiore sie do innego salonu.
monisiaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:02   #1369
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez dagmaramloda Pokaż wiadomość
a co w Toruniu? znaciekogoś zaufanego - kosmetyczkę - najlepiej gdzieś w centrum lub w okolicy
W Toruniu mogę polecić panie z BaLu na osiedlu Lotników. Są świetne, mam do nich pełne zaufanie. Klientki pchają się drzwiami i oknami. Niesty w T. już nie mieszkam.
A kogo polecacie w ŁODZI?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 12:45   #1370
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cześć dziewuchy - czy może ktoś zna i poleca kosmetyczkę ze Szczecina - zleży mi na dobrym oczyszczeniu cery. Szczerze pisząc to boję się tego mechanicznego oczyszczania - kiedyś jak chodziłam to było średnio miłe przezycie a cera po 3 tygodniach była taka sama albo gorsza - a na pewno przez tydzień miałam strubki na twarzy (paznokcie pani kosmetyczki ). Byla kiedyś na mikroderabrazji - faaajnie - tylko to chyba nie ma takiego efaktu jak to koszmarne mechaniczne oczyszczanie - pomóżcie
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 12:56   #1371
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam wszystkich!
Na początku chciałam Was przeprosić za to, że idę na łatwiznę, zamiast czytać wcześniejsze posty, ale jest ich tyle, że przy moim braku czasu, staje się to nierealne.
Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie jakiś godny polecenia salon kosmetyczny w Poznaniu, gdzie pomogliby mi poradzić sobie z moimi problemami (przebarwienia, blizny, podrażnienia, do tego ogólnie tłusta cera i cały bagaż dodatków z tym związanych...)?
Będę bardzo wdzięczna za podanie namiarów
Pozdrawiam,
Pin up
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:01   #1372
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

nie nie nie najpierw SZCZECIN - przeczytałam - Poznań już był i to z 8 razy a Szczecin tylko 1 i to w 2008 - Imeriumurody czy coś tam
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 07:16   #1373
mariana22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Na początku chciałam Was przeprosić za to, że idę na łatwiznę, zamiast czytać wcześniejsze posty, ale jest ich tyle, że przy moim braku czasu, staje się to nierealne.
Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie jakiś godny polecenia salon kosmetyczny w Poznaniu, gdzie pomogliby mi poradzić sobie z moimi problemami (przebarwienia, blizny, podrażnienia, do tego ogólnie tłusta cera i cały bagaż dodatków z tym związanych...)?
Będę bardzo wdzięczna za podanie namiarów
Pozdrawiam,
Pin up

witam pin up girl mieszkam w poznaniu i od jakiegoś czasu jestem wierna mojej kosmetyczce, a było naprawdę ciężko ,przewinęłam się przez tyle salonów lepszych i gorszych,aż trafiłam jeżeli chcesz namiary to zapraszam na priv.pozdrawiam
mariana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:13   #1374
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cześć
Czy któraś z Was robiła Brwi w salonie Cosmein na Bronowickiej 17C w Krakowie? (http://www.cosmein.pl/makeup.html) Możecie się podzielić wrażeniami?
Sama nie do końca wiem jakie te brwi chciałabym mieć więc muszę iść do salonu, w którym mi profesjonalnie doradzą
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:17   #1375
CruellaDemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 422
Dot.: Super Salon Kosmetyczny - Wrocław

A gdzie we Wrocławiu kosmetyczka, która potrafi dobrze regulować brwi? ) Kurczę, szukam i szukam, i niczego nie mogę znaleźć, choć z moich brwi można by zrobić cuda, bo gęste.
CruellaDemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:17   #1376
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Hallo i co z tym Szczecinem - ktoś ma jakieś namiary na dobrą kosmetyczkę w Szczecinie??
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:31   #1377
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Weszlam tu z zamiarem zadania takiego samego pytania, wiec podbijam Moze byc tez Mokotow. Glownie chodzi mi o dobre i dokladne oczyszczanie.
Ja ponawiam pytanie. glownie centrum warszawy mnie interesuje.
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:50   #1378
Katarzyna KKK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o salony kosmetyczne to zdecydowanie odradzam salon EWIS w Opolu. Byłam dziś na depilacji woskiem i choć cena zadowalająca, niestety zawiodłam się. Wyszłam z poparzeniem uda, popękanymi naczynkami i na domiar tego i tak nie wydepilowana porządnie... Załączam zdjęcia, mam nadzieję, że coś widać, bo mój monitor nie wyświetla poprawnie kolorów, więc nie wiem .

Po prostu chcę ostrzec inne Wizażanki przed tym salonem. Dodam, że Pani Ewa jest naprawdę bardzo miła, ale niestety brak jej profesjonalizmu w tym co robi. Jeśli chodzi o woskowanie polecam natomiast salon ORIENTAL (Opole). Szybko, porządnie, trwale, bez żadnych skutków ubocznych.
W sumie to ciężko mi uwierzyć w to co pani pisze, ponieważ byłam w tym salonie i mam zupełnie inne zdanie. Zwiedziłam już kilka salonów w Opolu i jak na razie salon Ewis odpowiada mi bardzo, a robię tam nie tylko depilację.
Katarzyna KKK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:45   #1379
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

no nie porażka w Szczecinie nikt nie chodzi do kosmetyczki
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:34   #1380
Blondi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny co sądzicie o Centrum Urody na Bohaterów Września w Krakowie? Zamierzam wybrać się tam na oczyszczanie twarzy i chciałam poznać opinie
Blondi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.