Problem z cerą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 14:30   #1
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2

Problem z cerą.


Cześć, chciałabym Was prosić o pomoc. Mam bardzo problemową cerę, chodzi o to że strasznie się świecę. Już po godzinie, półtorej od nałożenia podkładu moja cera wygląda nieświeżo i wymaga zmatowienia. I nie chodzi tu tylko o partię T tylko o policzki [one się świecą najbardziej] i czubek nosa. Używałam już różnych kombinacji pielęgnacyjnych, tych dla sery suchej/tłustej/mieszanej i nic nie pomaga. Próbwałam nawet bazy pod makijaż, ale efekt był taki sam. Po umyciu twarzy żelem [boujrois] nakładam krem nawilżający [vichy] miejscowo korektor i puder mineralny również z vichy. Po 2 godzinach spędzonych na uczelni matowię cerę bibułkami, co nie daje zbyt dużych efektów i oprószam delikatnie minerałem loreala. Nie wiem już jak mam mojej twarzy pomóc, to błyszczecie sprawia, że unikam ludzi i tracę pewność siebie.

Chciałabym dodać, że to samo się dzieje gdy się nie maluję więc tu chyba nie chodzi o dobór podkładu jak myślałam.
__________________
fight

Edytowane przez ToTyLkoJa2
Czas edycji: 2010-10-31 o 14:40
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 18:12   #2
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Problem z cerą.

ja tez bardzo szybko się świecę, bez względu na to jakiego aktualnie używam podkładu czy pudru, w dodatku tak jak Ty, nie tylko w strefie T ale na policzkach też, niestety.

ale.. niedawno kupiłam nowy puder (a wlasciwie kompakt) z manhattanu, compact cream make up, nakładam go na lekki podkład i matowy efekt utrzymuje się dużo dłużej niż po jakimkolwiek innym kosmetyku, nawet do 4 godzin. nie kosztuje dużo, może akurat Ci podpasuje tak jak mnie chociaż recenzje na kwc ma raczej średnie.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2010-10-31 o 18:15
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:42   #3
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: Problem z cerą.

dzięwczyny z calego serca polecam wam krem bioderma kosztuje troszke bo coś ok 40 zł z przesyłka(zamawiałam na all) ale jest super nigdy nie mialam tak gladkiej matowej buzi jak po tym kremie i jest wydajny tzn ja nakładam go tylko na strefe T bo tam mam problem z bływszczeniem. cała impreza do rana z matowa buzią rewewlacja !!!! zobaczcie sobie komenty na wizazu

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

bioderma sebium pore refiner polecam
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.