plastry wyszczuplające vita slim - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 21:16   #31
tusi3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: plastry wyszczuplające vita slim

Wiecie, co to pewnie wyda Wam się śmieszne, ale jest niestety prawdą.
Rozmawiałam o tym z dietetykiem, trenerką fitness i lekarzem - 3 niezależne osoby.

Z każdymi plastrami (czy antykoncepcyjne, czy wyszczuplające, czy antycelulitowe, czy nawet te dla palaczy) jest tak samo - działają tylko w przypadku, gdy są przyklejone na kolokwialnie mówiąc "nieobtłuszczone miejsce".

Substancje zawarte w plastrach muszą jakoś przeniknąć do organizmu. Dzieje się to za sprawą skóry, ale i tkanki tłuszczowej zawartej pod nią. Dlatego tak jak plastry antykoncepcyjne nie są zalecane bardzo otyłym paniom (ze względu na zmniejszoną ich skuteczność), tak samo plastry wyszczuplające mają słabsze działanie w takich przypadkach.

To jest właśnie paradoks, bo przecież chude osoby nie potrzebują stosowania tych plastrów.

Tak więc, jeśli stosujecie te plastry, przyklejajcie je na łopatki (prawdopodobnie najmniejsza tkanka tłuszczowa).

Ja stosowałam te plastry, ale oprócz nich nie jadłam też słodyczy i smażonego (chyba, że warzywa wyłącznie smażone na OLIWIE) i chodziłam 2 razy w tygodniu na aerobik. Schudłam w 3 miesiące 13 kg, ale nie wiem, na ile w tym pomogły plastry. Dużo pewnie też zależy od organizmu i stylu życia

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów

P.S. Pamiętajcie, że żeby te wszystkie ziółka działały potrzebny jest ruch. Bez tego organizm je po prostu wydala i one nie działają.
tusi3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 08:15   #32
LadyTaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Plastry wspomagają !

Ja w ciągu miesiąca schudłam 4 kg ! Na śniadanie najczęściej zjadałam dwie kromki chleba z serkiem almette czasami z pomidorem. Na drugie śniadanie jakiś owoc i jogurt czy miska płatków z mlekiem. Potem obiad to co mama ugotowała, chyba ze to było coś bardzo tłustego to zjadłam coś innego. A na kolacje też 2 kromki chleba albo jakaś sałatka. No i nie jadłam słodyczy chyba ,że byłam u znajomych to jeden kawałek ciasta. A plasterki naklejałam na boczki i robiłam 100 brzuszków dziennie czasami jak mi sie nie chciało to 50. Jak widać nie stosowałam żadnej drastycznej diety i wykańczających ćwiczeń Mam zamiar zrzucić jeszcze 2 kg
LadyTaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:01   #33
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: plastry wyszczuplające vita slim

Ja chciałam napisać że działają

zakosiłam plastry mamie, nie za bardzo miałam pojęcie o ich działaniu, myślałam że działają miejscowo

teraz szukając o nich informacji dowiedziałam się że mają zwiększać łaknienie i przyśpieszać metabolizm

to prawda! od kiedy je stosuje mam jadłowstęt i mam więcej energi a o efekcie plabeco nie ma mowy, bo nie wiedziałam, że tak mają dzialać, czyli sobie nie wmówiłam
przyklejam plastry na kolano, dwa dziennie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.