Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 17:37   #31
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Jejku, na środkowym zdjęciu wyglądasz prześlicznie! Ja bym nie zmieniała nic. Ale jak już bardzo chcesz, to trochę odcień włosów - wybrać jakiś inny odcień brązu, ale na pewno nie blond czy rudy. I może makijaż, lekki podkład rozświetlający i tusz na rzęsy, bo oku trochę brak wyrazu. I nie garb się
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:35   #32
azotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Shani, dzięki Na tym środkowym zdjęciu siedzę jak pokurcz, bo to było na wycieczce i już byłam mega zmęczona
Już zamówiłam hennę w kolorze "kasztanowy brąz", zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno pochwalę się w tym wątku No chyba, że wyjdzie tak koszmarnie, że się nie pokażę ludziom dopóki się farba nie zmyje, hihi.
azotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:36   #33
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez azotka Pokaż wiadomość
Już zamówiłam hennę w kolorze "kasztanowy brąz", zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno pochwalę się w tym wątku No chyba, że wyjdzie tak koszmarnie, że się nie pokażę ludziom dopóki się farba nie zmyje, hihi.
Henna się nie zmyje. Nigdy.
A jak zastosujesz kasztanowy brąz to w dodatku już tego nie rozjaśnisz, bo wyjdą zielone (ta henna , jesli kupowałas z khadi, zawiera niebieskie indygo). Pozatym skąd ten wybór? Mówiłaś coś o rudości , nikt brązu w wątku Ci nie doradzał... Plus na twoich włosach sama naturalna czysta henna da dość ciemny kolor...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Jeszcze dodam, że większość blondynek, co zdecydowała się na hennę "brąz" (czyli de facto nie czystą hennę tylko z indygo i innymi ziołami), prędzej czy później tego żałuje, było pełno takich przypadków na forum, w wątku hennowym i nie tylko . To tak tylko daję pod rozwagę
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:35   #34
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Mi się henna zmyła w 100% i to w mniej niż miesiąc (khadi ciemny brąz). Nie dramatyzujmy Jest wprawdzie ryzyko, że wyjdzie trochę zbyt ciemno, jak to brązy mają w zwyczaju, ale nawet jak to z czasem się rozjaśni.
Czekam na fotkę
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:42   #35
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez shani_ Pokaż wiadomość
Mi się henna zmyła w 100% i to w mniej niż miesiąc (khadi ciemny brąz). Nie dramatyzujmy Jest wprawdzie ryzyko, że wyjdzie trochę zbyt ciemno, jak to brązy mają w zwyczaju, ale nawet jak to z czasem się rozjaśni.
Czekam na fotkę
To jesteś wyjątkiem lub źle nałożyłaś ;P Ale czemu brąz? Przy jasnej cerze i piegach to samobój.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:30   #36
enejowa
Przyczajenie
 
Avatar enejowa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 9
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez chewing Pokaż wiadomość
Masz urode top-modelki, serio! gdybym cię zobaczyła na ulicy od razu bym pomyślała, że jesteś zawodową modelką ja na twoim miejscu nic bym nie zmieniała, nawet koloru włosów, po prostu zacznij je nosić rozpuszczone albo rób sobie jakieś niedbałe koczki,warkocze.
brwi masz piękne, nie zmieniaj ich!
jeśli chodzi o makijaż to cieniutka kreska eyelinerem, żeby zagęścić rzęsy + mocno wytuszowane rzęsy, możesz zaszaleć i pomalować usta na jakiś wyrazisty kolor. no i trochę różu/bronzera, masz piękne piegi, nie zakrywaj ich podkładem.
albo zafarbuj sobie włosy na ten biały/siwy kolor, tylko będziesz musiała regularnie nakładać siwą farbę i robić fioletowe płukanki, żeby nie zżółkły, to się może stać uciążliwe po pewnym czasie.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

I tylko nie rudy! nie pasuje do ciebie
Myślę tak samo jak chewing! francuskie modelki właśnie tak wyglądaja) mają jasną karnację tylko inaczej się ubierają ja bym Ci jednak zaproponowała jakiś ciemniejszy kolor włosów, i mocno podkreślone rzęsy i jest okej! pomyśl jeszcze o jakichś fajnych ciuszkach i będziesz światowej sławy modelką! Pozdrawiam cieplutko
enejowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:41   #37
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez enejowa Pokaż wiadomość
będziesz światowej sławy modelką!
Modelki noszą zazwyczaj naturalny kolor włosów a jeśli farbują to tylko tak jak im powiedzą w agencji Ale na castingach powinny startować z naturalnymi.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 16:33   #38
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

nie widzę Cię w czerwieni. w rudościach też nie specjalnie(brwi).
z korektorów spróbuj collection lasting perfection. nieźle radzi sobie z kryciem zasinień i utrzymuje się długo.
z makijażu- bardzo przypominasz mi aktorkę rooney marę (podobny kształt brwi i oczy). na Twoim miejscu zainspirowałabym się jej makijażem
kombinacja krótkie blond włosy +ciemne brwi mogą wyglądać na Tobie bardzo ciekawie. tylko nie idź w platynę/białe, a będzie dobrze.
i poeksperymentuj z kreskami na górnej powiece. zwłaszcza tymi w stylu pin up
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...2kRkYVNqi3R8Cw
http://www.telegraph.co.uk/multimedi...a_2119866b.jpg
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:16   #39
wizzie
Señorita
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

W pierwszej kolejności popracowałabym nad rzęsami żeby podkreślić oczy- na pierwszym zdjęciu wyszły bardzo cieniutko. Sposobów jest mnóstwo, od olejków i odżywek po doczepianie.

Widziałabym Cię w takich włosach: http://i.pinger.pl/pgr405/7ddd79b10012ad865194fffd/ (nie całkowite zmienianie koloru, tylko "odświeżenie" tego co masz, żeby kolor był bardziej wyrazisty)

Nie podoba mi się pomysł z tym blondem.

Nie wiem co chcesz od swoich ust, ale skoro uważasz że są zbyt małe to maluj je na jasne kolory. c:
wizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 10:55   #40
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Wyglądaj jak na środkowym zdjęciu a powiem, że masz już w sobie wszystko co powinna mieć w sobie kobieta :d Po co zmieniać to co dobre? Najwyżej zapuść włosy i się nie garb i tyle.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Przeczytałem brednie które ci dziewczyny wypisują. Wybij sobie z głowy blond włosy a tym bardziej włosy krótkie. Oszpecisz się totalnie. O ile teraz przyciągasz o tyle na propozycjach azotki wyglądała byś odrażająco.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

ah azotka to ty xD No nic, zmykam stąd
O to to! Dokładnie takie same odczucia miałam.
Azotko, jesteś naprawdę bardzo ładna i to naturalnie ładna... a tym krótkim blondem - niby takim nowoczesnym lookiem - niepotrzebnie upodobnisz się do masy. Dla mnie szare myszy współcześnie to właśnie te wszystkie przesadnie wypacykowane.
I jeszcze dodam, że wcale nie masz za małej głowy - na zdjęciach tego nie widać
__________________
Zaobserwowane na tym forum...
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 12:14   #41
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Kod PHP:
mam takie brwi jak Twoje:-)  da się z tego zrobić ładniejszy łukale trudnomusiałabyś zacząc usuwać włoski bliżej wewnętrznego kącikaMniej więcej tamgdzie na zdjęciu masz wewnętrzny brzeg źrenicymożesz to zawsze zlecić profesjonaliscieco do włosów to rudości moim zdaniem bylyby okoby tylko nie czerwienieI nie idź w stronę sztucznych kolorów jak ta platyna ani graficznych cięćbo jesteś pięknąnaturalną kobietą i szkoda byłobygdybyś się zmieniła w awangardowe monstrumMożesz za to poszaleć z odważniejszymi  krojami ciuchów,  bo masz świetną figuręTo nie znaczyże masz się odsłaniaćtylkoże dla Ciebie są odważne linie i konstruktorskie projekty:-) 


---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

mam takie brwi jak Twoje da się z tego zrobić ładniejszy łuk, ale trudno. musiałabyś zacząc usuwać włoski bliżej wewnętrznego kącika. Mniej więcej tam, gdzie na zdjęciu masz wewnętrzny brzeg źrenicy. możesz to zawsze zlecić profesjonaliscie. co do włosów to rudości moim zdaniem bylyby ok, oby tylko nie czerwienie. I nie idź w stronę sztucznych kolorów jak ta platyna ani graficznych cięć, bo jesteś piękną, naturalną kobietą i szkoda byłoby, gdybyś się zmieniła w awangardowe monstrum. Możesz za to poszaleć z odważniejszymi krojami ciuchów, bo masz świetną figurę. To nie znaczy, że masz się odsłaniać, tylko, że dla Ciebie są odważne linie i konstruktorskie projekty
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 19:43   #42
azotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: Gotowa na radykalne zmiany! Poradźcie proszę

Dziobun, a mogłabyś mi wysłać na maila albo pokazać tutaj Twoje brwi? Bo ja na serio nie widze o co Wam chodzi, żyję z tymi brwiami od zawsze i już chyba tego nie widze co jest nie tak. Mam prośbę, wyślij mi swoje brwi "przed" i "po". Pliiiiiz
ratamatahatta@o2.pl
azotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 20:43:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.