MIKRODERMABRAZJA warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 21:31   #1
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223

MIKRODERMABRAZJA warszawa


Hej dziewczyny,
Gdzie w Warszawie mogłybyście polecić gabinety kosmetyczne w których można wykonać mikrodermabrazję?
Chciałabym rozjasnic blizny po tradziku...
Jaki rodzaj mikrodermabrazji byłby dla mnie odpowiedni? Bo natknelam sie na nazwy: korundowa, diamentowa i szczerze mowiac niebardzo wiem jaka byłaby najlepsza dla mojej tlustej i problematycznej cery? Może ktoś coś doradzić albo polecić gabinet? Byłabym bardzo wdzięczna!

Pozdrawiam
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:24   #2
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

podejrzenie nieopłaconej reklamy - spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:48
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 07:26   #3
niewojt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Jest jeszcze tlenowa (oxybrazja) lub wodna, jesli salon nie chce stosować tlenu, tylko ma urządzenie wyposażone w sprężarkę powietrza.
Korundową i diamentową nie zawsze możesz stosować. Jest bardzo dużo przeciwwskazań.
Tymczasem tlenową możesz wykonać zawsze (z wyjątkiem zapalenia zatok, bo zimne). Zalecana jest przy trądziku młodzieńczym (tlen likwiduje środowisko bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku), kruchych naczyniach krwionośnych (wzmacnia je). Można ja wykonywać nawet przy trądziku różowatym o ile w danym momencie nie "kwitnie". Również kobiety w ciąży nie muszą czekać, bo ta metoda jest całkowicie bezpieczna.
A tlen wtłaczany w głąb skóry dodatkowo odżywia ją i rozświetla.
W Warszawie zabieg wykonasz na ul. Abrahama 18/322 w Instytucie Nantes. Tel. 22/6732569; 604243430
niewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:15   #4
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Gdzie w Warszawie mogłybyście polecić gabinety kosmetyczne w których można wykonać mikrodermabrazję?
Chciałabym rozjasnic blizny po tradziku...
Jaki rodzaj mikrodermabrazji byłby dla mnie odpowiedni? Bo natknelam sie na nazwy: korundowa, diamentowa i szczerze mowiac niebardzo wiem jaka byłaby najlepsza dla mojej tlustej i problematycznej cery? Może ktoś coś doradzić albo polecić gabinet? Byłabym bardzo wdzięczna!

Pozdrawiam
Ja osobiście polecam mikrodermabrazję diamentową, ponieważ dla mojej tłustej cery z rozszerzonymi porami okazała się najlepsza.

Reszta zależy od tego czego potrzebuje Twoja cera i ile masz lat.
Mikro można łączyć z innymi zabiegami np z kwasami różnego rodzaju-wtedy siła złuszczania jest jeszcze większa a widoczne efekty pojawiają się szybciej.
Mikro można łączyć z peelingiem kawitacyjnym-co także polecam.

Ja "najmocniejszą" mikrodermabrazję miałam w następującym składzie:
peeling kawitacyjny+mikrodermabra zja+kwas pirogronowy+maska algowa i serum kaolinowe. Dodam, że taki zestaw trochę wyklucza z życia, ponieważ złuszczanie po 3-5 dniach jest dość silne, a zaczerwienienie twarzy zaraz po znaczne

Decydując się na mikrodermbrazję powinnaś mieć na uwadze, że po zabiegu nie powinnaś wystawiać twarzy na mróz (jesli jeździsz komunikacją a na zew jest -10 taki zabieg odpada)

Spróbuj upolować sobie taki zabieg na gruponie lub gruperze-kiedy mróz trochę odpuści pewnie znowu się pojawią.

Z przetestowanych gabinetów na mikrodermabrazję w Wawie osobiście mogę polecić Med-Estetica na Kaczej i Feniks na Giełdowej spafeniks.pl (to upolowałam na zakupach grupowych kiedyś i teraz na stałe do nich zaglądam. Zdecydowanie odradzam okazje z allegro!!
Byłam w kilku miejscach na mikrodermabrazji ale full zabieg i 100% zadowolenia zyskałam w wymienionych.

uff ale się namądrzyłam
ale musicie wybaczyć-jestem fanką mikrodermabrazji
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:32   #5
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Cama wielkie dzięki za odzew !
Naleze tez do Groupon, pare razy chcialam skorzystac z tych promocji co wysylali
Bardzo mi pomoglas!
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:11   #6
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

z tymi promocjami z grupona to nie bylabym taka optymistka... spa lub gabinet kosmetyczny, który bierze udział w tego rodzaju promocjach musi strasznie zawyżać ceny zabiegów,a czesto też zdarza się tak, że osoba która go wykonuje robi to kolokwialnie mowiąc 'na odwal'. oczywiscie nie zawsze tak jest ale bywa.. sama doświadczylam na wlasnej skorze takiego zachowania..u fryzjera. gabinety dobrze prosperujące nie potrzebuja tego typu promocji.
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:01   #7
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

asia, wlasnie tego sie obawialam dlatego nigdy nie zdecydowalam sie tam kupic zabiegu bo nie znalam nikogo kto moglby sie wypowiedziec na ten temat ze znajomych

dzieki dziewczyny

mysle o zabiegu w tym miejscu: http://forbeauty.com.pl/
i wykupieniu karnetu 6 mikrodermabrazji w cenie 900zl, wtedy wychodzi za jedną 150zł.
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 23:03   #8
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

witam
na temat miejsca gdzie można wykonać dobrze mikrodermabrazję nie wypowiem się, bo nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o ten zabieg, ale na pewno mogę potwierdzić Twoje obawy co do kuponów groupon itp.
Kupiłam kupon promocyjny na peeling kawitacyjny i mikrodermabrazję w salonie "zadbaj o siebie" przy "warszawiance". I to był błąd O tyle, o ile mikrodermabrazji nie miałam wcześniej robionej, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat, o tyle kawitacja nie jest mi obca i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że kosmetyczka odwaliła niezłą fuszerkę! oba zabiegi zajęły jej 30min! łącznie z moim wejściem do salonu i wyjściem czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Pani była nieprzyjemna, na wstępie usłyszałam, że czas nas goni, póżniej powiedziała otwarcie, że ma dośc "tych kuponów".
Podsumowując: zamiast zadowolenia i relaksu, pieniądze rzucone w błoto. Nikt przy zakupie kuponów nie informuje, ze korzystając z promocji, możesz oczekiwać tylko 50% zadowolenia.

Żeby już nie przedłużać nie polecam mikrodermabrazji w: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oNas.html

oraz kuponów groupon na zabiegi kosmetyczne! To tak jakby przy promocyjnym zakupie biletu do teatru wyprosili mnie w połowie spektaklu!

pozdrawiam
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:27   #9
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

dokładnie tak!!!!!!!!! w 100 % sie zgadzam, nie ma co ufac gruponowi.. poderzewam tez ze Twoj przypadek nie jest odosobniony!!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:49   #10
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
witam
na temat miejsca gdzie można wykonać dobrze mikrodermabrazję nie wypowiem się, bo nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o ten zabieg, ale na pewno mogę potwierdzić Twoje obawy co do kuponów groupon itp.
Kupiłam kupon promocyjny na peeling kawitacyjny i mikrodermabrazję w salonie "zadbaj o siebie" przy "warszawiance". I to był błąd O tyle, o ile mikrodermabrazji nie miałam wcześniej robionej, więc nie chcę się wypowiadać na ten temat, o tyle kawitacja nie jest mi obca i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że kosmetyczka odwaliła niezłą fuszerkę! oba zabiegi zajęły jej 30min! łącznie z moim wejściem do salonu i wyjściem czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Pani była nieprzyjemna, na wstępie usłyszałam, że czas nas goni, póżniej powiedziała otwarcie, że ma dośc "tych kuponów".
Podsumowując: zamiast zadowolenia i relaksu, pieniądze rzucone w błoto. Nikt przy zakupie kuponów nie informuje, ze korzystając z promocji, możesz oczekiwać tylko 50% zadowolenia.

Żeby już nie przedłużać nie polecam mikrodermabrazji w: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oNas.html

oraz kuponów groupon na zabiegi kosmetyczne! To tak jakby przy promocyjnym zakupie biletu do teatru wyprosili mnie w połowie spektaklu!

pozdrawiam
misioqlka, chyba nie można tak generalizować. Ja swojego czasu też byłam na kawitacji za 50%, wykupiłam ją na grouponie. Zabieg obejmował peeling kawitacyjny, masaż twarzy, ampułkę, maskę pielęgnacyjną oraz krem pielęgnacyjny na zakończenie. Wszystko odbyło się zgodnie z kuponem - tzn. kosmetyczka niczego nie pominęła, wyszłam z salonu odprężona i zrelaksowana po ponad godzinie

Nie demonizujmy groupona, ja chodząc na "pełnopłatną" kawitację też nie zawsze byłam zadowolona, także chyba nie ma reguły Po prostu miałaś pecha

Jeśli kosmetyczka chce, żeby klienci do niej wrócili, będzie przykładała się do zabiegu niezależnie od tego, czy zapłacisz połowę czy całość. Przecież o to tu właśnie chodzi: o zachęcenie niższą ceną do pełnopłatnych zabiegów
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:51
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:00   #11
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Simone2010, masz rację! Być może źle trafiłam Niestety po tej wizycie nastawiłam się sceptycznie do zniżek w różnego rodzaju salonach kosmetycznych oferowanych przez groupon itp.
W jakim salonie, jeśli można wiedzieć, byłaś na zabiegu? Być może w przyszłości będzie okazja skorzystać z promocji w tym miejscu, a skoro polecasz to chętnie sprawdzę

Sprostuję moją poprzednią wypowiedź Salon "zadbaj o siebie" zamiast pozyskać nowych klientów, zrobił sobie antyreklamę. Jeśli chodzi o same kupony, to przyjmijmy, że zanim się go kupi, warto poszukać informacji na temat miejsca, które takowy kupon oferuje
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 22:29   #12
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Simone2010, masz rację! Być może źle trafiłam Niestety po tej wizycie nastawiłam się sceptycznie do zniżek w różnego rodzaju salonach kosmetycznych oferowanych przez groupon itp.
W jakim salonie, jeśli można wiedzieć, byłaś na zabiegu? Być może w przyszłości będzie okazja skorzystać z promocji w tym miejscu, a skoro polecasz to chętnie sprawdzę
Byłam w takim kameralnym saloniku, studio urody juka się nazywa, tylko trochę daleko od centrum Za pierwszym razem było w pełni profesjonalnie, nowy salon - nowa aparatura, za drugim, hmmmm..., w salonie też wszystko ok, tylko pech chciał, że w lokalu obok pracowała ekipa budowlana... Chyba nie muszę nic dodawać No, ale to było już jakiś czas temu
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:31
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:16   #13
Branicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Angry Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

Oszpecono mnie w salonie Monique Bogdanow (jest obok Złotych tarasów). Zrobiono mi mkrodermabrazję- to koszmar co mi się stało- zeszpecono mnie tak jakby tarką ktoś przeciągnął! A mi powiedziano, że to normalne! A zadrapania są takie, że ciężko je ukryć nawet pod makijażem.
STRUPY NA TWARZY SĄ WEDŁUG NICH NORMALNE!
OSTRZEGAM PRZED NIMI!!! Pozywam ich do sądu. To ewidentny uszczerbek na zdrowiu.Takie działania nie mogą zostać bezkarne. Jestem pewna, że nie tylko mnie tak potraktowano, dlatego nie bójcie się i proszę zgłaszać się do mnie, zrobimy pozew wspólny, ja gwarantuje opłacenie wszelkich kosztów sądowych, o to proszę się nie martwić.
Branicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 11:30   #14
kisza2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: MIKRODERMABRAZJA warszawa

O rany, czytając to strach iść na mikrodermabrazję
Źle trafić można bez względu na to czy to kupon czy nie jak widać.
Mnie się kiedyś zdarzyło ,że już po pierwszej rozmowie z kosmetyczką chciałam z salonu uciekać , to totalnie nie wiedziała co i jak a nie była to kosmetyczka która jest dopiero po szkole czy coś w tym stylu...eh fachowcy są różni
Ale udało mi się trafić ostatnio do Pani Ani koleżanka kiedyś była i poleciła bo ostatnio na jakimś babskim wieczorze wymieniałyśmy porady urodowe zdecydowanie polecam to miejsce, warto nawet wybrać się na bezpłatną konsultację czy akurat taki zabieg jakbyśmy chciały jest odpowiedni dla naszej buźki. Polecam Panią Anię w 100% a salon to http://urodowo.pl
kisza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.