Popękane naczynka po oparzeniu słonecznym :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 15:15   #1
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Angry

Popękane naczynka po oparzeniu słonecznym :(


Ratujcie ;( Wiem, że należy mi się kop za głupotę. Mam skłonność do pękających naczynek i trochę takiej pajęczynki miałam na udach. Niestety wybrałam się na wycieczkę w pochmurny poranek, gdzie nic nie wskazywało na to, że wyjdzie takie zabójcze słońce. Nie miałam niczego z filtrem przy sobie i się nieźle poparzyłam. Nie wiem w sumie czy kiedykolwiek byłam tak strasznie zjarana :p
Przechodząc do sedna... Uda mam jeszcze czerwone i bolące (minęły 2 dni), jednak już widzę masakrę z fioletową pajęczynką na moich nogach ;( Myślicie, że powyłaziły w związku z oparzeniem i się schowają, czy już zostaną? Polecicie coś sprawdzonego (i nie kosmicznie drogiego), aby one znikły?
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 17:58   #2
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
GG do misssia222
Dot.: Popękane naczynka po oparzeniu słonecznym :(

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Ratujcie ;( Wiem, że należy mi się kop za głupotę. Mam skłonność do pękających naczynek i trochę takiej pajęczynki miałam na udach. Niestety wybrałam się na wycieczkę w pochmurny poranek, gdzie nic nie wskazywało na to, że wyjdzie takie zabójcze słońce. Nie miałam niczego z filtrem przy sobie i się nieźle poparzyłam. Nie wiem w sumie czy kiedykolwiek byłam tak strasznie zjarana :p
Przechodząc do sedna... Uda mam jeszcze czerwone i bolące (minęły 2 dni), jednak już widzę masakrę z fioletową pajęczynką na moich nogach ;( Myślicie, że powyłaziły w związku z oparzeniem i się schowają, czy już zostaną? Polecicie coś sprawdzonego (i nie kosmicznie drogiego), aby one znikły?
Ja bym na początku zapytała farmaceutę w aptece. Z domowych sposobów szukała bym ratunku w alantanie- złagodził by skutki oparzenia. Na naczynka doraźnie łykała witaminę ,, c " z rutą - na pewno nie zaszkodzi i okłady z czegoś zimnego na uda ( slyszlam zimno pozwala na szybsze zamykanie naczynek krwionośnych), swoją drogą też z pochmurnego dnia a potem nagłego słońca spaliłam sobie plecki więc nie znamy dnia a ni godziny heh teraz się właśnie ratuje nowym balsamem z firmy Eveline ekstra soft balsam ultranawilżający może ktoś już go stosował, bardzo ciekawa jestem waszych opinii..
misssia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 20:40   #3
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Popękane naczynka po oparzeniu słonecznym :(

Moim ostatnim sposobem był po prostu extra nawilżający krem, zimna woda. Jakie katusze przeżywałam, kiedy spaliliśmy się z chłopakiem na twarzy, wyglądaliśmy jak dwa buraki, skóra wchłaniała ogromne ilości chłodzącej pianki - może to powinnaś wypróbować, nie pamiętam niestety nazwy, ale w aptece na pewno udzielą Ci pomocy.
Co do balsamu Eveline Extra Soft ultranawilżającego jest bardzo wydajny, niedrogi, u mnie silnie nawilżał skórę (mam przesuszoną od leku) Poczytaj opinie...generalnie u mnie się sprawdził.
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...

Edytowane przez elsinoe
Czas edycji: 2011-07-14 o 20:41
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:22   #4
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
GG do misssia222
Dot.: Popękane naczynka po oparzeniu słonecznym :(

Cytat:
Napisane przez elsinoe Pokaż wiadomość
Moim ostatnim sposobem był po prostu extra nawilżający krem, zimna woda. Jakie katusze przeżywałam, kiedy spaliliśmy się z chłopakiem na twarzy, wyglądaliśmy jak dwa buraki, skóra wchłaniała ogromne ilości chłodzącej pianki - może to powinnaś wypróbować, nie pamiętam niestety nazwy, ale w aptece na pewno udzielą Ci pomocy.
Co do balsamu Eveline Extra Soft ultranawilżającego jest bardzo wydajny, niedrogi, u mnie silnie nawilżał skórę (mam przesuszoną od leku) Poczytaj opinie...generalnie u mnie się sprawdził.
dzięki własnie ładnie sobie radzi z moimi spalonymi pleckami 3 razy posmarowalam jak narazie a nie pieką
misssia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.