Problemy z cerą (rumień,przebarwienia) - jaki zabieg ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 15:30   #1
gr5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10

Problemy z cerą (rumień,przebarwienia) - jaki zabieg ?


Witam, mam kilka problemów ze swoją cerą i chciałbym w końcu się ich pozbyć. M.in. rumień na policzkach + lekko czerwony nos, a gdy jest zimno/ciepło robie sie czerwony na całej twarzy. Do tego dochodzi troche przebarwień, pojedyńcze czerwone plamki. I nie wiem na jaki zabieg się zdecydować. Zastanawiałem się nad laserem IPL, ale czy on jest tylko na rumień, czy też na takie przebarwienia też pomoże? Seria zabiegów IPL trochę kosztuje i nie wiem czy może najpierw zdecydować się na mikrodembrazje lub jakiś peeling chemiczny, kawitacyjny? Już zupełnie się w tym pogubiłem a chciałbym się najpierw trochę zorientować

Aha, i jeszcze pytanie, czym różni się IPL od VPL ?

Pozdrawiam
gr5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:58   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Problemy z cerą (rumień,przebarwienia) - jaki zabieg ?

Na przebarwienia pomoze zluszczanie kwasami (proponuje wybrac sie na zluszczanie do dermatologa, a nie do kosmetyczki, gdyz dermatolog moze zastosowac kwasy o silniejszym stezeniu i szybciej zobaczysz efekty). Mikrodermabrazja tez moze pomoc, ale po niej nie ma az tak spektakularnych efektow jak po zluszczaniu kwasami.

Co do rumienia sie nie wypowiem, bo nie mam tego problemu i moja wiedza nt temat jest marna.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 17:04   #3
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Problemy z cerą (rumień,przebarwienia) - jaki zabieg ?

kwasy przy rumieniu nie sa zalecane, moga zaszkodzić jeszcze. Co do laseru nie kazdemu pomaga a to duzo kasy. Najlepiej poradzic sie dermatologa
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:37   #4
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Problemy z cerą (rumień,przebarwienia) - jaki zabieg ?

A probowalas jakich kremow wybielajacych? Bo mnie pomogla seria white&beauty Flos-leka oraz kawitacje wszelkie piegi i plamki po wyciskaniu syfkow przepadly

mam jedno przebarwienie jak sadze od opalania i pigułki i ono owszem na laser juz sie kwalifikuje, dzis nawet pytalam bo w moim gabinecie jest promocja ( 99zl za zabieg) ale dowiedzialam sie ze potrzebowalabym ich 6-7 to nie wydm tego :-(
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.