zniszczona pomarszczona nastolatki cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 16:15   #1
takasama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 43

zniszczona pomarszczona nastolatki cera


Witam. Prosze o rade otóż mam strasznie zniszczoną cere.. Może trudno w to uwierzyć że pomimo 19 lat na jednym policzku mam straszne zmarszczki , ale nie tylko wokół ust ale jakby cały policzek. jak sie usmiechne to jeden gładki a na drugim kreski , zmarszczki.. mysle ze spowodowałm to sobie tym że nie wiedziałm i nie uswiadomił mnie dermatolog jak uzywac preparatów na tradzik które mi zapisywał.. uzywałm za duzo i wychodziłąm z nimi na slonce.. noi przez te preparaty i moze nie umijetnie stosowane kwasy nie mam pojecia.. ale akurat to ten policzek gdzie głównie smarowałm zmiany tradzikow .. kktóryxh juz w summie nie mam .. oprocz tego mam troszke zaskórników i sladów po krostach .CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC JAKI ZABIEG MOGE WYKONAC ABY NIE POGORSZYC TEGO STAN , A WRECZ PRZEIWNIE CHODZI MI O TAKI PO KTÓRYM PO PIRWSZYM ZABIEGU BEDZIE CHOC MALY EFEKT , ZALEZY MI ZEBY W MIARE WYGLADAC NA SYLWESTRA M A POTEM JELSI BEDE MIEC WIECEJ PIENIAZKÓW ZROBILABYM MOZE WIECEJ ZABIEGÓW.. PROSZE O RADE
takasama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:22   #2
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:29
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:28   #3
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

Sweet Chocolate ma rację, my nie widzimy Twojej cery, nie możemy jej zdiagnozować.
Obecnie w gabinetach kosmetycznych często prowadzone są specjalne 10-15 minutowe konsultacje na które można się zapisać. Kosmetolog obejrzy Twoją cerę, odpowie na wszelkie pytania i chętnie udzieli rad, co można byłoby zrobić aby poprawić stan cery.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 19:18   #4
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

Sweet Chocolate ma rację

Przez forum nie doradzimy trafnie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:36   #5
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

Może na początku porządnie natłuść cerę,fakt,że masz skołnnośc do trądziku,więc może lekko go nasilic,ale chyba lepiej miec trądzik od pomarszczonej skóry.Myślę,że powinno ustąpić,bo bardzo ciężko wywołać zmarszczki u nastolatki,do tego z trądzikiem.Osoby o cerze tłustej,właśnie tej co masz,i tak się składa,że i ja mam najpóźniej się starzeją więc głowa do góry Koniecznie udaj się na konsultacje do kosmetyczki,bo dziewczyny mają rację,ciężko poradzić,nie widząc twojej twarzy,w domu zastosuj peeling maseczkę nawilżająca i pij dużo wody.Jeśli chodzi o zmarszczki pod oczami,z tym poradzi sobie wazelina,jest to bardzo tani produkt,który kupisz za grosze w aptece.I spróbuj zastosować dietę bogatą w witaminy,mówię tu szczególnie o kompleksie witamin A i E odpowiedzialny,za młody wygląd skóry.Pozderki
Trzymaj się kochana
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 12:37   #6
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

Nastolatka winna mieć piękną cerę i nie martwić się zmarszczkami,jeśli jednak już masz problemy to dla własnego dobra jak najprędzej skorzystaj z porady doświadczonego ,mającego dobrą opinię lekarza dermatologa.Poszukaj takiego w twojej okolicy który zajmuje się też takimi problemami,jest ich coraz więcej.Nie kosmetyczki bo doświadczona, mądra kosmetyczka nie podejmie się nawet leczenia takich problemów.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 06:30   #7
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: zniszczona pomarszczona nastolatki cera

Cytat:
Napisane przez re80 Pokaż wiadomość
Nastolatka winna mieć piękną cerę i nie martwić się zmarszczkami,jeśli jednak już masz problemy to dla własnego dobra jak najprędzej skorzystaj z porady doświadczonego ,mającego dobrą opinię lekarza dermatologa.Poszukaj takiego w twojej okolicy który zajmuje się też takimi problemami,jest ich coraz więcej.Nie kosmetyczki bo doświadczona, mądra kosmetyczka nie podejmie się nawet leczenia takich problemów.
Dokładnie
Na własną rękę zacznij ją nawilżać i śpij na wznak
Dodatkowo zapoznaj się ze sposobami zapobiegania starzeniu jak np. filtry przeciwsłoneczne, retinoidy i inne pochodne wit. A, Oil Cleansing Method, serum z wit. C
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.