Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 21:28   #61
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Tak tylko gdzie kupić seksowny stanik na taki mały biust? Znalazłam za granicą po 29 funtów na co mnie nie stać A poza tym kto mi zagląda pod ubranie Stanik leży dobrze i nie jest za mały
Ja mam taki sam rozmiar jak ty i nosze takie same staniki jak panie z duzym biustem.
Znajdzie...........Sklepy internetowe. allegro. Przyklady z aukcji:

Fajny, polecany stanik od bra fitterek, a bardzo tani. W sklepach kosztował przeszło 100 zl a tu masz za 30.....
http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...531182403.html
http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...536378264.html

Po za tym juz wczesniej wposminane przeze mnie m&s
http://allegro.pl/ms-biustonosz-30b-...519981772.html

Ja mam taki i pieknie eksponuje biust
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/888

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja mam taki i pieknie eksponuje biust
http://www.o n ly her.pl/products/167/p/888
bez spacji
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:22   #62
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Tak tylko gdzie kupić seksowny stanik na taki mały biust? Znalazłam za granicą po 29 funtów na co mnie nie stać A poza tym kto mi zagląda pod ubranie Stanik leży dobrze i nie jest za mały

Ten stanik nie leży. On jest narzucony pod ubranie. Nie spełnia swojej roli jaką jest wygarnięcie biustu, utrzymanie go w fiszbinie, i zaokrąglenie.

Leżec a pasowac to jest różnica.

Nie gniewaj się Olu, ale dziewczyny tutaj ze skóry wyłażą żeby Ci pomóc. Podsyłają nawet linki do staników (25zł + przesyłka to taniutko za dobrany stanik). Radzą, dają rady co do ciuchów, co do makijażu a Ty... jesteś wiecznie na nie.

I tutaj się rodzi moje pytanie. Ty chcesz się zmienic, czy tylko ponarzekac?

Nikt tutaj nie chce dla Ciebie źle. Dziewczyny dobrze radzą, pomagają jak umieją. Jednak z takim podejściem na nie jakie prezentujesz, za kilka postów sobie pójdą, doradzac i poświęcac czas komuś kto chce z ich rad skorzystac.

Przemyśl sobie czego naprawdę chcesz i czego oczekujesz po tym wątku.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:51   #63
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Prosisz o radę, a nawet nie słuchasz co dziewczyny do Ciebie piszą. Większość Ci radziła ( dobrze), abyś kupiła stanik B, a Ty ... kupujesz AA i jeszcze uważasz, że jest dobry. No proszę Cię dziewczyno, nie jest! Już nawet nie widząc Cię można to stwierdzić. Masz splaszczony biust.
Też mam 8 cm różnicy i nie uważam, że nie mam biustu czy jak to napisałaś, że mam klatkę jak mężczyzna.
Nie tylko wyglądasz, ale także zachowujesz się jak 14 latka, albo ktoś kto przez 6 lat żył w zamknięciu. Przepraszam, ale ja nie wyobrażam sobie, jak 20 letnia dziewczyna może chodzić w koszulkach jak na wf i w dodatku bez stanika. Ja bym się wstydziła tak wyjść z domu ..
I proszę Cię o kilka rzeczy:
- zanim kupisz/ zrobisz cokolwiek, najpierw spytaj się tutaj i poczekaj na odpowiedź, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto.
- wyjmij te rurki z szafy i załóż je. Możesz zrobić zdjęcie i wrzucić.
- idź do kosmetyczki wyregulować brwi ( to koszt 10 zł, a potem będziesz mogła sama regulować)
- zmień "wfiaste" koszule na dziewczęce topy.

To na razie tyle. Chciałabym, abyś zastosowała choć połowę rad jakie otrzymałaś w tym wątku. I bardzo proszę, zmień nastawienie. Bo jeśli już tu napisałaś, to znaczy, że chcesz tej zmiany. A wszyscy tutaj chcą Ci pomóc.
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:45   #64
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nie mam co wygarniać, ale kupiłam dzisiaj z key http://www.key4u.pl/pl/47444,tbc-523...latki-,article
65aa i o dziwo jest dobry, nie odstaje, dobrze leży. Dziękuję wam dziewczyny, bez was bym nie dała rady, a nad grzywką pomyślę tylko musi dorosnąć. Nie wiem jaką mam skórę, Chyba mieszaną, bo mam czoło i nos najczęściej tłusty, tak poza tym nie mam żadnych wyprysków, ani nic takiego.
Dlaczego szukasz stanika w dziale bielizny dziecięcej... przecież to jest stanik dla małej dziewczynki! Dla dorosłych kobiet jest inna bielizna.
Dzieczyny dobrze ci radzą, najpierw poznaj swój własciwy rozmiar stanika - większosć kobiet nosi źle dobrany stanik. Nie popełniaj tego błędu, szczególnie jeśli jesteś niezadowolona z wyglądu swojego biustu. To znaczy, że potrzebujesz lepszego stanika, a nie gorszego.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:59   #65
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Zastanawiam się, czy Ty w ogóle chcesz wyglądać na te 20 lat?

Ten stanik co kupiłaś, nawet w nazwie ma "stanik dla NASTOLATKI", a Ty już nastolatką przecież nie jesteś. Też mam mały biust, poza tym jestem starsza od Ciebie, a też mam problem z ocenianiem na młodszą, ale z tym wszystkim da się coś zrobić - a Ty nie robisz akurat nic, by wyglądać stosownie do wieku. Radziłabym przede wszystkim w ramach metamorfozy przemyśleć czego chcesz od siebie i od nas.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 04:39   #66
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Prosisz o radę, a nawet nie słuchasz co dziewczyny do Ciebie piszą. Większość Ci radziła ( dobrze), abyś kupiła stanik B, a Ty ... kupujesz AA i jeszcze uważasz, że jest dobry. No proszę Cię dziewczyno, nie jest! Już nawet nie widząc Cię można to stwierdzić. Masz splaszczony biust.
Też mam 8 cm różnicy i nie uważam, że nie mam biustu czy jak to napisałaś, że mam klatkę jak mężczyzna.
Nie tylko wyglądasz, ale także zachowujesz się jak 14 latka, albo ktoś kto przez 6 lat żył w zamknięciu. Przepraszam, ale ja nie wyobrażam sobie, jak 20 letnia dziewczyna może chodzić w koszulkach jak na wf i w dodatku bez stanika. Ja bym się wstydziła tak wyjść z domu ..
I proszę Cię o kilka rzeczy:
- zanim kupisz/ zrobisz cokolwiek, najpierw spytaj się tutaj i poczekaj na odpowiedź, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto.
- wyjmij te rurki z szafy i załóż je. Możesz zrobić zdjęcie i wrzucić.
- idź do kosmetyczki wyregulować brwi ( to koszt 10 zł, a potem będziesz mogła sama regulować)
- zmień "wfiaste" koszule na dziewczęce topy.

To na razie tyle. Chciałabym, abyś zastosowała choć połowę rad jakie otrzymałaś w tym wątku. I bardzo proszę, zmień nastawienie. Bo jeśli już tu napisałaś, to znaczy, że chcesz tej zmiany. A wszyscy tutaj chcą Ci pomóc.
Tez tak sadze.
Moze Ty naprawde masz 14 lat i po prostu chcesz wygladac na starsza??

Wybacz, ale argumentu "nie mam kasy" nie przyjmuje do wiadomosci Nawet w malych miejscowosciach sa lumpeksy. Wystarczy odrobina checi i czas, a znajdziesz perelki. Musisz tylko wiedziec czego szukasz- dziewczyny juz Ci podpowiedzialy.

Tesknie za polskimi sh
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:33   #67
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

A ja sie stroje, pięknie a i tak wygladam na 15 stolatke TY nie musisz tak wygladac. Wydaje mi się, że troche pracy nad tobą wystarczy, żebyś wyglada na swoj wiek. Rysy twarzy nie są u ciebie dziecinne. Bardziej problem tkwi w glowie i w tym, że ty nie czujesz się dorosłą kobietą.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 12:30   #68
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Wy mnie ciągle nie rozumiecie co niby miałabym wsadzić do takiego stanika http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...531182403.html . Mówię przecież, że 65aa jest dobry, nawet 70aa był za duży to jak ja mam kupić 65b. Czy wy nie rozumiecie jak człowiek jest opóźniony w rozwoju płciowym i to nie jest moja wina po prostu się rozwijam wolno. A piersi mam jak u 11 latki to jak mam sobie kupic taki biustonosz??
Nie mam 14 lat, ale tak się trochę czuję przez ten rozwój
Czytam wszystkie posty i to co zrobiłam to już i tak dużo, jak dla mnie. Więc proszę nie krytykujcie ciągle.
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 14:06   #69
lailapeak
Przyczajenie
 
Avatar lailapeak
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Hej Olaplu. To moze zwyczajnie odpusc sobie na chwile temat stanika i zajmij sie np zmiana koszulek na bardziej kobiece bluzki, albo tymi rurkami ktore chowasz w szafie. Dziewczyny prosily o zdjecie Twojej firgury. Podbijam prosbe, dlaczego tego nie zrobisz? Nawet kiepskiej jakosci fota bedzie lepsza niz zadna.

Pytanie ''czy chcesz zmiany, czy tylko ponarzekac jak jest zle i niefajnie?'' wciaz jest aktualne.

W kazdej kobiecie jest piekno, w tej z malym i w tej z duzym biustem, z chudziutkimi nozkami i wiekszymi lydkami. O ILE sama siebie nie oszpeca przez swoje kompleksy!
Wez sie w garsc kochana.
__________________
Za brak polskich znakow przepraszam.
lailapeak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:39   #70
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Wprowadziłam was w błąd, jeszcze raz się zmierzyłam i wyszło mi pod 70 a w 75. Nie wiem skąd mi się wzięło 78. Dodaję zdjęcie nóg, ale nie jest zbyt dokładne, nie mam aparatu, więc temu tak. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...df81f5e86.html
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:51   #71
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Yy, a nie lepiej już zrobić zdjęcie sylwetki/nóg przed lustrem? To mało co mówi, z nóg nie wróżymy.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 17:51   #72
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Wy mnie ciągle nie rozumiecie co niby miałabym wsadzić do takiego stanika http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...531182403.html . Mówię przecież, że 65aa jest dobry, nawet 70aa był za duży to jak ja mam kupić 65b. Czy wy nie rozumiecie jak człowiek jest opóźniony w rozwoju płciowym i to nie jest moja wina po prostu się rozwijam wolno. A piersi mam jak u 11 latki to jak mam sobie kupic taki biustonosz??
Nie mam 14 lat, ale tak się trochę czuję przez ten rozwój
Czytam wszystkie posty i to co zrobiłam to już i tak dużo, jak dla mnie. Więc proszę nie krytykujcie ciągle.
65AA nie jest rowne 70AA. Ten drugi jest wiekszy. RaDZE poczytac co nie co o tym. Wiekszosc kobiet mysli, ze miska misce jest rowna a to blad. 70AA to bedzie wlasnie gdzies 65B......
No powiedz czy porowanalbys 65A do 80A to logiczne. Zmieniasz obwod i automatycznie zmieniasz tez miske.

Widzialam a balkonetce dziewczyny z takimi wymiarami jak ty nawet mniejszymi.One nie mialy oporu i kupowały na siebie staniki. Musisz przelamac u siebie te blokade psychiczne.....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:37   #73
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Ale jak mogę mieć 70aa dobry jak 65aa mam ciut za duży...
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:56   #74
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Ale jak mogę mieć 70aa dobry jak 65aa mam ciut za duży...
To jaki w końcu jest - za duży, czy dobry?

Zamiast kupować sobie bezfiszbinowy, miękki topik dla nastolatki kup sobie porządny usztywniany stanik z fiszbinami. Do takiego topiku to pewnie nawet nie masz jak biustu wygarnąć, bo co ma Ci go trzymać - szwy?
Choroba to jedno, a nastawienie to drugie. Moim zdaniem zasłaniasz się chorobą i brakiem pieniędzy zamiast zacząć działać. Zajrzałaś w ogóle pod linki, które Ci podałam? Zarejestrowałaś się na balkonetce i pooglądałaś biusty o podobnych wymiarach w stanikach?

Jesteś już dorosłą kobietą i nie tylko powinnaś zacząć tak wyglądać, ale i się tak zachowywać. Zacznij przyjmować do siebie nasze sugestie, zamiast upierać się przy swoich. Zachowujesz się tak, jakby dobrze Ci było w tych T-shirtach i bez stanika, a ten temat miał nam udowodnić, że nie ma dla Ciebie ratunku... naprawdę powinnaś zmienić nastawienie.
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 23:12   #75
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Też mam pod biustem 70 cm, w biuście 75 i noszę 65B z Intimissimi, coś takiego http://world.intimissimi.com/product...-up/155776.uts
Nie jest za duży, ładnie podkreśla kształty i nie spłaszcza, Znam i widuję wiele dziewcząt z jeszcze mniejszym niż mój i Twój biust, które śmiało paradują w ładnych biustonoszach, wiec zdecydowanie przesadzasz, podkreślając wciąż jaka jesteś płaska. Jest przeogromny wybór kobiecych i ładnych staników z małymi miseczkami, dopasowanymi do mniejszych rozmiarów, nie musisz ograniczać się do bielizny dla nastolatek.
Poza tym, jesteś szczupła, wiele dziewczyn chciałoby mieć taką figurę, więc możesz nosić niemal wszystko, nie przesadzaj z tymi krzywymi nogami.
Jeśli chcesz wyglądać dojrzalej, radziłabym nadać bardziej intensywny kolor włosom, na początek możesz użyć farby do 28 myć zbliżonej do naturalnego odcienia.
Zastanawiałaś się jak chciałabyś się ubierać, jaki styl podoba Ci się u kobiet, które uważasz za kobiece? Myślę jednak, że na początek wystarczą dobrej jakości ciemne dżinsy i kilka prostych, ale bardziej kobiecych bluzek np. http://www.hm.com/pl/product/98935?article=98935-A, http://www.hm.com/pl/product/00368?a...rticle=00368-A, http://www.reserved.com/pl/collectio...t-shirts/U5732
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 23:36   #76
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Olaplu, pamiętaj żeby mierzyć obwody POD ciasno a W biuście luźno. Małe kobiece staniki są, sama takie noszę zresztą Ze swoimi wymiarami mogłabym nosić, tak jak Ty, stanik dla nastolatki, ale po co? Jestem kobietą i kobietą się czuję (pomimo 23 lat i ciągłych pytań o dowód w sklepie). Zmiany często są trudne, ale same nie przyjdą, trzymam więc za Ciebie kciuki
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:24   #77
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Wy mnie ciągle nie rozumiecie co niby miałabym wsadzić do takiego stanika http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...531182403.html . Mówię przecież, że 65aa jest dobry, nawet 70aa był za duży to jak ja mam kupić 65b. Czy wy nie rozumiecie jak człowiek jest opóźniony w rozwoju płciowym i to nie jest moja wina po prostu się rozwijam wolno. A piersi mam jak u 11 latki to jak mam sobie kupic taki biustonosz??
Nie mam 14 lat, ale tak się trochę czuję przez ten rozwój
Czytam wszystkie posty i to co zrobiłam to już i tak dużo, jak dla mnie. Więc proszę nie krytykujcie ciągle.
To, co inne dorosłe kobiety z twoimi wymiarami... sama widzisz, ze nawet na tym forum jest sporo kobiet o takim biuście. Wydaje mi się, że sama się blokujesz, uwierzyłaś, że jest z tobą coś nie tak... nawet jeśli masz takie schorzenie, to nie znaczy, ze nie możesz nosić dorosłej bielizny. Zrozum, że dużo zależy od stanika i to właśnie dziewczyny usiłują ci przekazać. Tym zdjęciem na allegro się nie przejmuj, zdjęcie jest z katalogu i pani na nim nosi za mały na nią biustonosz. Chcesz pooglądać co kupują dziewczyny z podobnymi wymiarami i jak to na nich leży, to zarejestruj się na balkonetce.pl i popatrz.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 18:50   #78
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

No macie rację, jak tylko będę miała trochę kasy to kupię stanik taki dla dorosłej , a co myślicie o kupowaniu staników przez internet, nie okazuje się potem, że są za małe, albo za duże?
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 18:59   #79
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
No macie rację, jak tylko będę miała trochę kasy to kupię stanik taki dla dorosłej , a co myślicie o kupowaniu staników przez internet, nie okazuje się potem, że są za małe, albo za duże?
Bywa. Z drugiej strony, ceny i wybór potrafią być o wiele lepsze. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Jak kupujesz ze sklepu internetowego to możesz wymienić na inny rozmiar, jak od osoby prywatnej to można zawsze odsprzedać dalej.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 18:58   #80
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Wprowadziłam was w błąd, jeszcze raz się zmierzyłam i wyszło mi pod 70 a w 75. Nie wiem skąd mi się wzięło 78. Dodaję zdjęcie nóg, ale nie jest zbyt dokładne, nie mam aparatu, więc temu tak. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...df81f5e86.html


No to masz dokładnie takie same wymiary co ja, ba, ten sam wiek nawet. I powiem Ci, że ja nie mam problemów z zamawianiem sobie staników dla kobiet, a nie dla dzieci .
Idź za radą dziewczyn, spróbować warto, a jak Ci coś nie podpasuje/nie będzie się podobało, to zawsze możesz z tego zrezygnować. Nikt Ci nic na siłę nie karze nosić :-}.
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:01   #81
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

wiadomo, że każda z nas ma kompleksy, wiadomo, że pozbywanie się ich wymaga dużych eksperymentów na sobie, czasem można to robić małymi kroczkami. Co do stylu ubierania, to po 1. osoby które nie mają biustu nie lubią nosić ŻADNYCH staników, jak muszą to zakładają, ale jak nie muszą to nie. Po 2.: czy masz figurę gruszki? tzn. czujesz, że twoja dolna część ciała jest większa od reszty? stąd może lubisz długie spódnice. Moja rada: nie masz pieniędzy- zweryfikuj swoją szafę. Wszystkie T-shirty odłóż na bok, na inny bok rzeczy w kolorach jakie lubisz, przyłóż je do twarzy i zobacz jak się z nim czujesz, czy masz wrażenie, że nie musisz się malować i jest ok?? jeżeli tak to znaczy, że to jest twój kolor i w przyszłości szukaj w tym kolorze bluzek, czy sukienek. Wydaje mi się, że nie powinnaś nosić przy twarzy wszelakich kwiatuszków, kropeczek, że będziesz wyglądać w nich babcinie. Pozdrawiam!
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 01:21   #82
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Wiesz, jesteśmy w tym samym wieku i zastanawia mnie jedno, jak Ty się uchowałaś?
Nie obrażając Cię, ale zupełnie nie wyobrażam sobie jak można mieć takie podejście i pogląd na wiele rzeczy.

Ja pamiętam do dziś jak mama zabrała mnie na zakupy po komplety dziecięcej bielizny.
Po co skoro dopiero zaczynałam dojrzewać?
Chociażby po to , żeby na lekcjach wf-u nie świecić pseudo-cyckami( ) przez koszulkę czy mieć komfort przebierania się w szatni. Nie było w mojej klasie dziewczynki, która nie nosiłaby czegoś pod ubraniem.
A przejście przez gimnazjum i liceum nosząc bluzki na gołe ciało wydaje mi się niemożliwe bez jakiś uwag ze strony rówieśników(Mówiąc dosadnie chociażby spojrzeń na odstające sutki).

Co do ubrań- nie wiem czy istnieje coś takiego jak ,,normalny styl ubierania". Styl to jest coś , co trzeba wypracować, najczęściej metodą prób i błędów. To jak się ubierasz mówi innym trochę o Tobie. W ubraniach masz czuć się dobrze, mają pasować do Ciebie, Twojego stylu życia, czasem nawet do humoru. Może to powierzchowne podejście , bo przecież ,,liczy się wnętrze" , ale taka jest prawda. Nosząc długie spódnice i do nich t-shirty ,,krzyczysz" , że chcesz być przezroczysta, niezauważalna. Nie wiem czy to dlatego, że nie umiesz zaakceptować siebie jako młodej kobiety czy masz jakieś inne powody, jestem jednak pewna, że to jak wyglądasz ma podłoże psychologiczne.

Możesz obejrzeć chociażby jakieś programy typu ,,Trinny&Susannah" żeby po pierwsze zobaczyć jakie ubrania pasują do jakich sylwetek, jak tuszować niedoskonałości, dowiedzieć się trochę o własnym ciele, a po drugie żeby uwierzyć, że wkładając trochę pracy w swój wygląd można z szarej myszki stać się królową wybiegu i nabrać pewności siebie.

Nie umiesz chodzić na obcasach? Czemu? Bo się nie nauczyłaś, a nauczyć się może każdy. Zresztą fajne balerinki, koturny, kolorowe trampki też są teraz modne i jest ich mnóstwo , każda znajdzie coś dla siebie.
Nie malujesz się? Ja bez makijażu też wyglądam młodziej. Do tego w moim odczuciu mniej atrakcyjnie. Widziałam, że dziewczyny słusznie Ci radzą, nie musisz nakładać tony tapety, ale czemu rezygnować z tego całkowicie? Widziałaś jak makijaż może odmienić twarz? Odpowiedni kolor włosów i fryzura tak samo.

Rozpisałam się, ale mam ochotę Tobą potrząsnąć kiedy czytam jak sama wyrządzasz sobie krzywdę. Jesteś młoda, nie masz napisanego na czole, że masz jakieś problemy z rozwojem płciowym, jesteś kobietą, czemu więc odmawiasz sobie wszystkiego czym my-kobiety się rozpieszczamy? Od fajnego stanika i majtek ( niech padnie to słowo- stringów!), przez ładny makijaż i seksowe ciuchy, aż po fryzurę posiadającą jakiś kształt .( A potem zakup ekstra szpilek, wyskoczenie gdzieś z koleżankami, poczuciu na sobie wzroku chłopaków , którym się spodobałaś , skończę tu, bo mnie poniesie )
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:28   #83
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
No macie rację, jak tylko będę miała trochę kasy to kupię stanik taki dla dorosłej , a co myślicie o kupowaniu staników przez internet, nie okazuje się potem, że są za małe, albo za duże?
Ja tak kupuje. Jak kolezanka pisala, albo w sklepie internetowym, gdzie mozna wymienic rozmiar, jak sie okaże zły, albo zwracam, a pieniadze za stanik przelewaja mi z powrotem na konto.

Kupuje tez na bra swap balkenoteki,, czy tez na allegro od prywatnych uzytkowników. Tam jest taniej, ale ryzykowniej, bo jak stanik nie pasuje musze na wlasną reke go odsprzedac dalej. Ale jak sie zna swoj rozmiar, wymiary stanika tj. obwod w spoczynku , obwod rozciagnieyt, glebokosc miseczki, szerokosc fiszbin, to mozna trafić z takim zakupem w swoj rozmiar i miec za grosze dobry stanik

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiko Pokaż wiadomość
wiadomo, że każda z nas ma kompleksy, wiadomo, że pozbywanie się ich wymaga dużych eksperymentów na sobie, czasem można to robić małymi kroczkami. Co do stylu ubierania, to po 1. osoby które nie mają biustu nie lubią nosić ŻADNYCH staników, jak muszą to zakładają, ale jak nie muszą to nie. Po 2.: czy masz figurę gruszki? tzn. czujesz, że twoja dolna część ciała jest większa od reszty? stąd może lubisz długie spódnice. Moja rada: nie masz pieniędzy- zweryfikuj swoją szafę. Wszystkie T-shirty odłóż na bok, na inny bok rzeczy w kolorach jakie lubisz, przyłóż je do twarzy i zobacz jak się z nim czujesz, czy masz wrażenie, że nie musisz się malować i jest ok?? jeżeli tak to znaczy, że to jest twój kolor i w przyszłości szukaj w tym kolorze bluzek, czy sukienek. Wydaje mi się, że nie powinnaś nosić przy twarzy wszelakich kwiatuszków, kropeczek, że będziesz wyglądać w nich babcinie. Pozdrawiam!
nie prawda. Pisz za siebie Ja w staniku czuje sie o niebo lepiej, bo mam większy biust. Nawet bez push up.....

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Olu widzę, że wstawiłąs fotkę nóg. Z tej perspektywy cięzko je ocenić. Zró normalne zdjecie od przodu, nie od góry. Po tym zdjeciu z góry widze normalne nogi. Podejrzewam, ze twoje wyobrazenia na temat twojej figury są przesadzone i wzieły sie wylacznie z kompleksów. Zawsze na siebie sami patrzymy krytycznie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:43   #84
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Rozmiar 65a, allegro:

http://allegro.pl/wyprzedaz-panache-...493573641.html

Sprytne wypełnienie od dołu, dobra firma, świetny krój, sądzę, że byłaby rewelacja.

http://allegro.pl/sa312-sliczny-bius...547352215.html

Też całkiem ciekawy. Nieco bardziej wykrojony i chyba bez gąbki. Super na co dzień.

http://allegro.pl/szykowny-biustonos...540129061.html

Czarny. Wydaje się byc całkiem seksowny. To chyba też dobry krój bo podnosi do góry.


I? Masz biały, czarny i codzienny stanik. Tyle w szafie wystarczy. A uwierz. W takim dobrze dobranym staniku, np tym pierwszym, będziesz wyglądała zupełnie inaczej.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Mówisz też, że słabo z kasą stoisz. Moja 2-ga propozycja z powyższych była tania.

Z tanich a dobrych na początek:

http://allegro.pl/secret-biustonosz-...556728614.html

Tanio. Krój świetny dla małego biustu. Jedyne co będziesz musiała wymienic to dołożyc białe ramiączka (czarne nie zawsze pasują).

http://allegro.pl/c-297-super-komple...544606399.html

Na zdjęciu wydaje się byc ok, ale 3 sztuki za taką kasę wyglądają podejrzanie. No, ale lepszy już taki niż żaden. Chociaż bardziej podoba mi sie ten wyżej pokazany (i krój lepszy).
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:25   #85
wymiataczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Hej dziewczyny, wiem że temat stary ale w gruncie rzeczy chodzi mi o to samo więc nie wiem czy byłby sens zakładania oddzielnego tematu. Mianowicie w tym roku kończę 21 lat a po mnie wcale tego nie widać. Gdy chcę kupić chociażby piwo to muszę pokazywać dowód bo mają mnie za 15 latke porażka Mam 154cm wzrostu włosy do ramion z grzywką na boku, codziennie tuszuję rzęsy i poprawiam kredką brwi. Nie maluję się bardziej bo mam dużo trądziku i nie jestem w stanie tego ładnie zakryć. Staram się ubierać dobrze, noszę obcasy, jeansy a czasami spódniczki. Staram się a jednak mi nie wychodzi. Przez to że tak młodo wyglądam trudno mi znaleźć pracę Pomożecie?
wymiataczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:57   #86
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Na tym forum trzeba wstawić zdjęcia. Tak to ciężko coś doradzić
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:25   #87
Brzoskwinia_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Jestem ciekawa Twoich wypowiedzi, bo sama mam taki problem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Brzoskwinia_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 19:17   #88
wymiataczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Macie tu kilka moich fotek. Ciekawa jestem co powiecie Przepraszam za jakość

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2018-12-29 o 21:33 Powód: Usuniecie zdj; na prosbe uzytkownika
wymiataczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:04   #89
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Grzywka na bank odejmuje Ci lat ;-) Może spróbuj ją zapuścić?

No i delikatny makijaż. Idź do najbliższej Sephory i poproś konsultantkę, żeby pomogła Ci coś dobrac ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:55   #90
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

ja bym ci spokojnie 18 lat dala. Moze to kwestia tego ze jestes niewysoka? Niektórzy oceniaja wiek tez po wzroscie, figurze
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 20:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.