Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 09:23   #61
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że to wcale nie jest kwestia jakości spacerówki, tylko dziwnych wyobrażeń rodziców o tym, jaka spacerówka być powinna
Mój synek też trzymał nogi na pałąku. Jak również synek koleżanki, z którą chodziłam na spacery.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 09:34   #62
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2


My naszą Camarelo na pewno jeszcze będziemy testować, zobaczymy jak nam pójdzie, kto wie, może się młoda z pasami jakoś dogada... Na pewno zaletą dla mnie są duże pompowane koła, ale wiele mam tego właśnie w spacerówkach nie lubi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 17:27   #63
adzienka
Zakorzenienie
 
Avatar adzienka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Home sweet home...
Wiadomości: 3 072
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Waham się pomiędzy dwoma wózkami Valco Baby Snap 3 / 4 lub Britax B-Agila 3/4 Możecie się wypowiedzieć o plusach i minusach tych wózków? Wózek będzie użytkowany po naszych krzywych chodnikach,parku i sporadycznie nad morzem. Który polecicie?
adzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:02   #64
dasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dzięki dziewczyny za włączenie się w dyskusję o Camarelo. Chyba się na niego zdecyduję skoro mówicie, że gondola ok no i jakościowo też nie narzekacie.
Co do spacerówki to zobaczymy jak to będzie.. Wczoraj spotkałam rodzinkę ze spacerówka Camarelo i chwalili ją.
dasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 18:40   #65
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A to na pewno też swoje robi I ten efekt wizualny, po głębokiej gondoli wpada się w panikę, że dzidziol ze spacerówki wypadnie
Mam w domu stary wózek peg perego atlantico, sąsiadka mi oddała, też te pasy szału nie robią...natomiast wkurza mnie strasznie, że w mojej spacerówce pałąk jest tak nisko, młoda się ostro musi wychylić, żeby się o niego oprzeć, a to grozi matki zawałem Młoda jeździ z nogami na pałąku
My mamy stary model Camarelo Q12, kupiony 5 lat temu dla córki, teraz z gondoli korzysta synek. Ten nisko umiejscowiony pałak jest chyba domena Camarelo, bo nasza spacerówka też tak ma i też mnie to irytowało na poczatku, dopóki córka była mała, później się przyzwyczaiłyśmy obie. Generalnie wózek bardzo sobie chwalimy, nawet teraz po 5 latach ma się dobrze. Plusem jest ogromna gondola,córka urodziła się w czerwcu i jeździła w niej do lutego bo z powodzeniem się mieściła, a wolałam ja zima przetrzymać w bardziej osłoniętej gondoli.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:06   #66
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Mój synek też trzymał nogi na pałąku. Jak również synek koleżanki, z którą chodziłam na spacery.
U mnie syn trzyma nóżki na pałąku. Nie uważam tego za efekt złej spacerówki, tak mu jest mam wrażenie wygodnie.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:05   #67
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Hej dziewczyny, czy któraś z was używa Armadillo? Strasznie mi się podoba i wydaje się super, ale nie wiem jak z prowadzeniem czy też utrzymaniem czystości.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 11:12   #68
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Ten nisko umiejscowiony pałak jest chyba domena Camarelo, bo nasza spacerówka też tak ma i też mnie to irytowało na poczatku, dopóki córka była mała, później się przyzwyczaiłyśmy obie.
Ja za każdym razem dostaję zawału jak ona się próbuje na pałąku brzuszkiem oprzeć, od razu ją oczyma wyobraźni widzę lecącą na głowę No ale jakoś się przyzwyczaimy...chyba

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was używa Armadillo? Strasznie mi się podoba i wydaje się super, ale nie wiem jak z prowadzeniem czy też utrzymaniem czystości.
Moja koleżanka ma tą karetę, narzeka na brak pałąka i małe kółka, ale nie sprzedaje, więc chyba jest ok
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:00   #69
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja za każdym razem dostaję zawału jak ona się próbuje na pałąku brzuszkiem oprzeć, od razu ją oczyma wyobraźni widzę lecącą na głowę No ale jakoś się przyzwyczaimy...chyba


Moja koleżanka ma tą karetę, narzeka na brak pałąka i małe kółka, ale nie sprzedaje, więc chyba jest ok
Już go mam widziałam pałąk na Allegro - można dokupić. Chyba tak zrobię bo mała uwielbia kłaść nogi na pałąkach. Małe kółka to nie problem, bo zostawiam jeszcze wózek 3w1 na zmianę.
Miałam okazję kupić nowy za 2/3 ceny, był tylko czarny, choć najładniejszy z żółtą budką, to ten mój na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach.
Dokupię wkładkę kolorową

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:40   #70
martaja21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
pomóżcie w wyborze wózka dziecięcego

Witam wszystkie mamusie i tatusiów
Zbliżam się już ogromnymi krokami do porodu i do wyboru wózka zostało mi już naprawdę niewiele czasu. Proszę napiszcie jakie wózki polecacie??? Przejrzałam już strony różnych firm oferujących swoje wózki no tak wszyscy zachwalają swoje. Ale jaka jest rzeczywistość?? Mieszkam na wsi gdzie nie ma dróg asfaltowych powiedzcie jakie koła? Skrętne czy nie? Czy opłaca się kupować 3w1? Jestem mega niezdecydowana i liczę na waszą podpowiedź
martaja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 15:31   #71
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: pomóżcie w wyborze wózka dziecięcego

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i tatusiów
Zbliżam się już ogromnymi krokami do porodu i do wyboru wózka zostało mi już naprawdę niewiele czasu. Proszę napiszcie jakie wózki polecacie??? Przejrzałam już strony różnych firm oferujących swoje wózki no tak wszyscy zachwalają swoje. Ale jaka jest rzeczywistość?? Mieszkam na wsi gdzie nie ma dróg asfaltowych powiedzcie jakie koła? Skrętne czy nie? Czy opłaca się kupować 3w1? Jestem mega niezdecydowana i liczę na waszą podpowiedź
Na takie drogi to koniecznie pompowane koła.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 07:35   #72
dasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: pomóżcie w wyborze wózka dziecięcego

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i tatusiów
Zbliżam się już ogromnymi krokami do porodu i do wyboru wózka zostało mi już naprawdę niewiele czasu. Proszę napiszcie jakie wózki polecacie??? Przejrzałam już strony różnych firm oferujących swoje wózki no tak wszyscy zachwalają swoje. Ale jaka jest rzeczywistość?? Mieszkam na wsi gdzie nie ma dróg asfaltowych powiedzcie jakie koła? Skrętne czy nie? Czy opłaca się kupować 3w1? Jestem mega niezdecydowana i liczę na waszą podpowiedź
Hej,
3w1 odradzam ponieważ najczęściej w tych zestawach są bardzo kiepskie foteliki. Ja dzięki pomocy dziewczyn z forum zdecydowałam się na wózek Camarelo i fotelik Maxi Cosi. 4 koła pompowane i duża gondola. Testować będę od sierpnia
dasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:54   #73
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: pomóżcie w wyborze wózka dziecięcego

Pompowane koła niezbędne i 2w1 plus dobry fotelik samochodowy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:00   #74
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

My rowniez zdecydowalismy sie na 2w1 i fotelik maxi cosi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:16   #75
martaja21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dzięki za podpowiedzi. Ok wiem już że na pewno pompowane koła, ale czemu odradzacie 3w1? Myślałam że jak kupię wszystko jednego producenta to będzie się to dobrze ze sobą zgrywało, to znaczy wpinanie fotelika w stelaż. Szczerze to właśnie za takim się oglądam.
martaja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:25   #76
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi. Ok wiem już że na pewno pompowane koła, ale czemu odradzacie 3w1? Myślałam że jak kupię wszystko jednego producenta to będzie się to dobrze ze sobą zgrywało, to znaczy wpinanie fotelika w stelaż. Szczerze to właśnie za takim się oglądam.
Nie spotkałam się jeszcze z 3w1, gdzie fotelik miałby zrobione testy zderzeniowe. I to jest największy minus. Poza tym bardzo często profilowanie tych fotelików pozostawia wiele do życzenia i dziecko się zwyczajnie w tym foteliku zdecydowanie szybciej męczy niż powinno.
Ja mam wózek Camarelo, do niego dokupione za 20zł adaptery, dzięki którym spokojnie wpinam fotelik Maxi Cosi w stelaż.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:29   #77
amelia1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cześć
Ja mam wózek xxxi jest wszystko ok, nie pytałam sprzedawcy czy fotelik ma testy zderzeniowe ale zapytam przy najbliższej okazji. Wózek i fotelik sprawują się ok.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-06-16 o 09:09
amelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:48   #78
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi. Ok wiem już że na pewno pompowane koła, ale czemu odradzacie 3w1? Myślałam że jak kupię wszystko jednego producenta to będzie się to dobrze ze sobą zgrywało, to znaczy wpinanie fotelika w stelaż. Szczerze to właśnie za takim się oglądam.
Tak jak dziewczyny pisza fotelik lepiej kupic sprawdzony a do niego za grosze adaptery u mnie sa na stale wpiete do fotelika i bez problemu wpinam go na stelaż wózka
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:20   #79
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się jeszcze z 3w1, gdzie fotelik miałby zrobione testy zderzeniowe. I to jest największy minus. Poza tym bardzo często profilowanie tych fotelików pozostawia wiele do życzenia i dziecko się zwyczajnie w tym foteliku zdecydowanie szybciej męczy niż powinno.
Ja mam wózek Camarelo, do niego dokupione za 20zł adaptery, dzięki którym spokojnie wpinam fotelik Maxi Cosi w stelaż.
Peg perego ma bardzo dobre foteliki, wysoko oceniane w testach zderzeniowych. Niemniej jednak zgadzam się z Tobą, że bezpieczne foteliki z zestawów 3w1 to ogromna rzadkość.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Zresztą widzę teraz, że chicco i emmaljunga też mają testowane foteliki, z wynikami za bezpieczeństwo na poziomie 4*. Pomijam już maxi cosi, bo oni robią i wózki, i foteliki ogólnie rynek fotelikowy się poprawił, niemniej jednak raczej próżno szukać wózka 3w1 za 1500 z bezpiecznym fotelikiem, bo te po prostu kosztują.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 23:26   #80
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaja21 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi. Ok wiem już że na pewno pompowane koła, ale czemu odradzacie 3w1? Myślałam że jak kupię wszystko jednego producenta to będzie się to dobrze ze sobą zgrywało, to znaczy wpinanie fotelika w stelaż. Szczerze to właśnie za takim się oglądam.
Jeśli jednego producenta to może Maxi Cosi Mura z fotelikiem
http://www.mulan.pl/mura-plus-4-maxi-cosi.html
http://www.mulan.pl/gondola-do-wozka...maxi-cosi.html
Można zamknąć się już w 2tys zł z fotelikiem.
Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Peg perego ma bardzo dobre foteliki, wysoko oceniane w testach zderzeniowych. Niemniej jednak zgadzam się z Tobą, że bezpieczne foteliki z zestawów 3w1 to ogromna rzadkość.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Zresztą widzę teraz, że chicco i emmaljunga też mają testowane foteliki, z wynikami za bezpieczeństwo na poziomie 4*. Pomijam już maxi cosi, bo oni robią i wózki, i foteliki ogólnie rynek fotelikowy się poprawił, niemniej jednak raczej próżno szukać wózka 3w1 za 1500 z bezpiecznym fotelikiem, bo te po prostu kosztują.
Na wiejskie drogi z Peg Perego to raczej tylko tradycyjny model Culla
http://www.mulan.pl/peg-perego-gondo...a-cristal.html

Jeszcze Jane, Cybex, Recaro, Graco oraz Britax Romer mają bezpieczne foteliki do swoich (i nie tylko) wózków.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 23:36   #81
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Ja jestem fanką peg perego, niemniej jednak zdecydowana większość ich wózków nie jest na wiejskie drogi, to fakt
Sama nigdy nie miałam fotelika wpinanego do stelaża wózka i przeżyłam uważam, że nie jest to opcja niezbędna, choć pewnie wygodna na krótkie dystanse niemniej jednak da się bez
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 00:24   #82
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja jestem fanką peg perego, niemniej jednak zdecydowana większość ich wózków nie jest na wiejskie drogi, to fakt
Sama nigdy nie miałam fotelika wpinanego do stelaża wózka i przeżyłam uważam, że nie jest to opcja niezbędna, choć pewnie wygodna na krótkie dystanse niemniej jednak da się bez
My adapterów użyliśmy chyba tylko raz czy dwa, jakoś nie mieliśmy potrzeby wpinania fotelika do stelaża.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 06:16   #83
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez amelia1980 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja mam wózek xxx i jest wszystko ok, nie pytałam sprzedawcy czy fotelik ma testy zderzeniowe ale zapytam przy najbliższej okazji. Wózek i fotelik sprawują się ok.
Nie musisz pytać. Nie mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-06-16 o 09:09
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 06:29   #84
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
My adapterów użyliśmy chyba tylko raz czy dwa, jakoś nie mieliśmy potrzeby wpinania fotelika do stelaża.
Ja nigdy
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 09:07   #85
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Nie musisz pytać. Nie mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona/ On o tym wie, w końcu reklamuje ten wózek w każdym możliwym wątku na wizażu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:04   #86
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Dziewczyny, to co wy tachacie ten fotelik? Bo ja wpinam na okrągło
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:12   #87
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to co wy tachacie ten fotelik? Bo ja wpinam na okrągło
Dziecko w foteliku powinno spędzać możliwie najmniejszą ilość czasu.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:47   #88
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Z domu do auta i z auta do domu tachałam. Nie widziałam sensu tachania po schodach i fotelika, i stelaża do wózka jak jechaliśmy gdzieś autem, a potem na miejscu mieliśmy w planach wróżenie dzieciaków w wózku, to braliśmy normalnie cały wózek z gondolą. Nie widziało mi się wozenie dzieci wózkiem w foteliku.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 06:59   #89
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
ogólnie rynek fotelikowy się poprawił, niemniej jednak raczej próżno szukać wózka 3w1 za 1500 z bezpiecznym fotelikiem, bo te po prostu kosztują.
o takie wózki mi właśnie chodziło, mój błąd, powinnam to zaznaczyć w poprzedniej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Z domu do auta i z auta do domu tachałam. Nie widziałam sensu tachania po schodach i fotelika, i stelaża do wózka jak jechaliśmy gdzieś autem, a potem na miejscu mieliśmy w planach wróżenie dzieciaków w wózku, to braliśmy normalnie cały wózek z gondolą. Nie widziało mi się wozenie dzieci wózkiem w foteliku.
Ja tak samo, jak się zestaw "młoda+fotelik" zrobił upierdliwie ciężki, to zaczęłam zostawiać fotelik w samochodzie.
Jakoś na początku kilka razy wpięłam fotelik w stelaż, jak mi podczas krótkiego wypadu dziecko zasnęło w foteliku i nie chciałam jej budzić.
Foteliki na stelażu widuję głównie w galeriach handlowych, co ma sens, bo jednak gondolą trudniej między półkami manewrować ale ja po siedlisku zarazków jaką jest galeria z dzieckiem nie chadzam, więc u mnie to odpadło.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:01   #90
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Jaki wózek? - temat zbiorczy cz. 2

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;61854741]Dziecko w foteliku powinno spędzać możliwie najmniejszą ilość czasu.[/QUOTE]

Bałam sie ze moja wypowiedz wywola taki komentarz spedza bardzo malo czasu, ale to do lekarza, to na poczte to po chleb i wpina sie na okraglo
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 15:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.