Propolis. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 14:01   #1
Bernadeta997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2

Propolis.


Witam.


Chciałam zapytać o Propolis czopki dopochwowe.

Może któraś to używała?
Kupiłam,bo na wizytę u ginekologa muszę poczekać,a pojawiły się upławy i czasem swędzenie.

I czy można się kochać wtedy z facetem...
Gdy np.biorę je na noc... ?


Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Bernadeta997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 18:33   #2
ciasteczkowy potwór
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 74
Dot.: Propolis.

Z tego co pamięta to po zastosowaniu tej globulki strasznie się z człowieka leje i konieczne jest nałożenie podpaski na noc. Uważam, że propolis nie jest wystarczający żeby pozbyć się infekcji, ale jeśli ma Ci to pomóc tylko przetrwać do wizyty to jak najbardziej używaj. Oczywiście ustąpienie objawów nie gwarantuje Ci wyleczenia, bo infekcja może przejść w stadium utajone. Co do seksu jest tak jak przy każdej infekcji, trzeba się powstrzymywać bo inaczej TZ będzie cię w kółko zarażał.
ciasteczkowy potwór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:43   #3
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Propolis.

Zgadzam się z Ciasteczkowym (Ciasteczkową?? )
Nie wolno współżyć. Po pierwsze aby sie wzajemnie nie zarażać, ale z prezerwatywą też nie, aby nie podrażniać. Propolis - nie wystarczy do pełnego wyleczenia.
Dobra rada. Z autopsji wiem, że nie dość, iż to cholerstwo zaczyna wyciekać chwilę po aplikacji, to na dodatek upiornie brudzi na żółto - niespieralne plamy! Więc postępuj jak przy miesiączce, gorsza bielizna, długie podpaski "na noc" i ewentualnie jakiś ręczniczek pod pupę na spokojny sen
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 16:26   #4
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Propolis.

i lepiej uważaj na ten propolis - często uczula - skutki są opłakane! zamiast ulgi przynosi spotęgowanie objawów..;/ niepowiedziane, że akurat Ty będziesz miała z tym problem, ale bierz to pod uwagę.
pozdrawiam!

ja polecam bardzo delikatne przeciwzapalne gałki dopochwowe z nagietkiem - mnie i mojej mamie pomagają - nazywają się VAGICAL. Właśnie aktualnie biorę i czuję się coraz lepiej
__________________

helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:40   #5
kirki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 150
Dot.: Propolis.

Ja uważam, że propolis jest bardzo dobry, a na pewno lepszy od tych gałek z nagietkiem. Moim zdaniem on szybciej działa, jest skuteczniejszy i naprawdę pomaga. Pierwsze wrażenie po włożeniu nie jest faktycznie rewelacyjne, ale nie raz mi pomógł. Ja robię tak, że wybieram całe opakowanie propolisu, a potem lactovaginalu i efekt murowany. Z reguły jak już docieram do lekarza, to nic mnie nie swędzi, nie mam żadnych problemów, a od lekarza słyszę że w środku czysto.

Ja bym zaczęła od propolisu, a ten nagietek to zostawiła sobie na później.
kirki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:25   #6
Bernadeta997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Propolis.

Dziękuje Wam


Propolisu nie użyłam,bo zdecydowałam iść do innego ginekologa,niż czekać na powrót mojego.

Ale mimo to dziękuję za odpowiedzi
Bernadeta997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.